|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:14:29   
mag3
Ojla punce.

Nič kaj zgovorne danes. Al pa še ponedeljkovo zaspane. user posted image  Pr nas vse po starem.

Bom pa ta teden namen voziček kupilt in sem najbolj zagreta za Mutsya. Imate kakšne nasvete, predloge, kritike, ...??

Ula kje si plavala?




< Sporočilo je popravil mag3 -- 13.9.2010 11:15:57 >

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:17:37   
špica84
Lep pozdravček

Ula mene občasno boli križ.Dejansko mi je najhuje ko pridem domov in moram še do 4 nad. do stanovanja.

Drugače pa vse ok

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:23:20   
ula77
Plavala sem v čatežu, v  tistem starem hotelu na levi, kjer imajo 25metrski bazen, pa še preverjeno čista voda je. Paše,da je le kaj.

Špica, do 4. nadstropja? da se malo pošalim, glede na to, da sva skoraj na istem, bova pa do konca v kondiciji, a ne?

Imate spet pogostejše obiske WC-ja? To me še najbolj muči,saj grem ponoči vsaj 3x,  še prej pa pol ure v postelji premipljujem, a se mi da vsat ali ne. In zjutraj sem super naspana, he he....

Ponedeljek je,  se mi zdi, da  smo po včerajšnjem sončku vsi malo lenuškasti....;-)

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:32:42   
špica84
Ja res je.Sem že zdej k lokomitiva,da do gor prlezem.Saj če bo šlo po planih in bo nosečnost normalno potekala do konca bom "doma" na dolenskem rodila

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:33:43   
mag3
Kar se tiče obiska wc-ja ponoči, ene 2x, ampak mene bolj muči nespečnost, prejšnji teden eno noč nisem zaspala do 3-eh ponoči. Boljš da ne povem kolikokrat sem se vstala in kaj vse sem počela ta čas. user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:38:35   
Arwenko
Ko ste pri križu, mene tudi na trenutke kr fajn boli, upam da ne bo še slabše proti koncu. Mora dragi fajn masirat pa to user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:47:57   
ula77
hej, mag,  je bil pet, sob?
Prejšnji vikend sva taborila pri sorodnikih, pa sem si za lahko noč izposodila knjigo z 480  strani. V sob. in ned. od 3.00- 5.30, pa je bla prebrana, jaz  pa kod  da je šel z valjarjem kdo čezme,a  je ta teden bolje, HB. Grozen filing, pa upam, da je pri tebi in meni blo bolj začasno....user posted image user posted image

Špica, greš domov? fajnu, jaz bi šla tudi, a je vseeno predaleč, me pa malo skrbi, kdo mi  bo pomagal prve dni,če bo možek moral na "nujno" službeno pot.....brrrr, prav strah me je malo tega, ker mi je prvič, pa bom sama verjetno kar boga....ali pa ne....user posted image
Ah, HB za  mikrovalovko, da mi bo kaj skuhala.....user posted image user posted image user posted image

Kaj si je pametno zrihtat mamo za prve dni?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:51:49   
špica84
Jaz bom rekla hb da živim s taščo in mi bo še kako prav prišla.Ula nekako lažje dneve preživjam dol,pa tudi tako imam zmejeno,da imam v kartonu napisano,da sem lahko pri starih user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:52:49   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: ula77

hej, mag,  je bil pet, sob?


Mislim, da je bilo iz četrtka na petek. Mogoče je bla kaka luna. user posted image user posted image  Tud jaz sem vmes brala, ampak vseeno ni pomagalo, da bi kaj zaspala, samo oči so me začele bolet.user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 11:57:40   
ula77
Verjetno je bla res kaka luna, jaz sem potem od izčrpanosti zaspala.
Špica, jaz živim tudi poleg tašče, a se nekako ne vtikajo v ti nosečnost, oz. je ne spremljajo, tako da si kaj pomoči od njih ne morem obetat, le upam lahko, da se motim.
Saj sta  vesela, 1x mesečno komentira bušija, in to je to, bomo vidli.

Ampak jaz sem velika punca, a ne? Trenutno zagotovo okrogla,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 12:19:58   
maca81
Ojla, punce! Imam vprašanje za vse, ki ste delale enourni cukr test. Dve uri po zaužitju glukoze sem šla na kavo in nato v trgovino. Naenkrat mi je zakuhalo, bila sem čisto premočena, kar lilo mi je z obraza. No, doma sem se ulegla, nekaj pojedla in popila-po pol ure je bilo bolje. Se je kateri zgodilo podobno?
Naj povem še, da zjutraj nisem nič jedla(sem navajena vsaj nekaj pojesti) in je možno da bi bilo tudi kaj na tem?!

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 12:54:57   
zaljubljena23
aischa lep in velik bušiuser posted image

obcinarka, fajn rihtaj danes...Pa da bo cuker test tudi ok ;)...

Katy, uspešno na pregledu tudi tebi..Jaz pa imam UZ v četrtek, pregled pri mojem G pa komaj naslednji torek...še se bom malo načakala ;)...

betricija, potem enako razmišljaš kot jaz, glede baldehina...

ula, s stopali in križem še nimam problema...Me pa boli sramna kost...Pa samo na desni strani in bolj zgoraj...še katero?

maca, možno je..Sem že brala, da so ene imele težave po tem testu, tudi slabosti...

Punce eno vprašanje, tiste ki ste nabavile pegove vozičke oziroma jih že imate...Kaj mislite o njihovi lupinic...Berem po netu in jo full odsvetujejo?


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 13:16:13   
ManUr
zaljubljena: Zraven tega da sma vzela modularni sistem, sma dokupila še dežnik, podstavem za košaro, mrežo proti mrčesu, iso fix, pvc zaščito za košaro, pasove za v košaro in pripenjanje.
Jaz pa sem brala na nemških forumih za PP da lupinico zelo priporočajo, prav tako kasneje otroški stolček tisti dražji, takoj za Romer-jem. Ne smes samo brat forumov od ljudi, ki podajajo svoje mnenje. Jaz se bolj zanesem na strokovne podlage. Pa če nebi bile vredu se nebi PP vozički in lupinice tako prodajali.
Je pa stvar vsakega posameznika kaj mu je vsec, kaj bo kupil, koliko je pripravljen dati denarja, kaj mu je pomembno pri nakupu ... user posted image
Lepo bodite, na štajerskem koncu pa je dokaj toplo in soncno (ceprav se soncek tu in tak skrije za kak oblak:).


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 13:19:54   
ManUr
Ups, zaljubljena oprosti, sem videla da si napisala na netu, ne forumih. No, jaz sem cekirala veliko nemskih strani, tudi iz revij, primerjav in so lupinice dobre, varne, udobne,...

Sedaj sem videla da si tudi ti iz okolice Ptuja, nisem se prej zavzela... Keri konec? Tudi jaz sem iz okolice, pa bi blo fajn kdaj pocvekat s katero, ki je tako blizuuser posted image user posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 13:22:58   
zaljubljena23
ManUR pol sta res vse nabavila...O dežniku jaz ne razmišljam, ker je baje tale strehica tako prilagojenauser posted image ...Podstavek imava namen nabavit...Edino za dežno za na košaro še se nisem odločila, če jo nujno potrebujemo...Sicer pa dežnik in dežna za košaro sta takšni stvari, ki se lahko dokupita naknadno...Bom videla...

Hmmm, hvala za nasvet glede lupinice..Je pa problem, da nisem brala samo forumov, tudi trgovka v BC-ju je dejala tako, pa ena sorodnica...In tako sem prišla v dilemo..Sicer je tudi res, da bi bila pri nas lupinica izključno samo za v avtomobil...Za vozičkanje bomo uporabljali košaro...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 13:24:54   
zaljubljena23
ManUr sem iz Kicarja (tole bolj ob vikendih)...Drugače sva večinoma pri mojem, v Račah...Iz kje točno pa si ti?

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 13:26:51   
*mačka*
hey punce user posted image
mene pa zanima a že hodite v materinsko šolo?????
Kam it v Ljubljani, da majo to popoldan, ker moj user posted image dopoldan ne more.

Lp

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 13:29:24   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

...Me pa boli sramna kost...Pa samo na desni strani in bolj zgoraj...še katero?



Mene pa boli medenična kost, ta spodaj med nogami, ker baje je medenična kost sestavljena iz ene osmih kosti. 

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 13:33:36   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

ManUR pol sta res vse nabavila...O dežniku jaz ne razmišljam, ker je baje tale strehica tako prilagojenauser posted image ...Podstavek imava namen nabavit...Edino za dežno za na košaro še se nisem odločila, če jo nujno potrebujemo...Sicer pa dežnik in dežna za košaro sta takšni stvari, ki se lahko dokupita naknadno...Bom videla...

Hmmm, hvala za nasvet glede lupinice..Je pa problem, da nisem brala samo forumov, tudi trgovka v BC-ju je dejala tako, pa ena sorodnica...In tako sem prišla v dilemo..Sicer je tudi res, da bi bila pri nas lupinica izključno samo za v avtomobil...Za vozičkanje bomo uporabljali košaro...



Za tele prodajalke v BC-ju so vse lupinice razen Maxi Cosi ful zanič in meni je to rahlo malo vprašljivo, tak čisto zanič pa res ne morejo bit vse no, one pa vse ostalo zašimfajo, tudi te ko imam jaz od High Trecka bi naj bila ful zanič po njihovem, pa če drugje gledaš je čisto ok, kaj pa vem no.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 13:54:31   
ula77
vprašanje glede teh lupinic.....dobila bova PP, star 4 leta, lupinice pa ne. Kaj gredo njihove na vse njihove vozičke, ali naj kar voziček vzamem za vsak primer s sabo? Ima katera izkušnje???

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 14:33:20   
ManUr
zaljubljena: Jaz pa sem iz Hajdine. Velikokrat grem v Rače na sladoled user posted image .
Tudi mi nebomo uporabljali lupinice v drugi namen kot avto sedež dokler je ne preraste. Nevem kako mnenje imajo drugi, ampak v testih jo je dobro odnesla, na pogled je lepa, trdna, ima te mehke opore katere so snemljive, priprocni zatezni pas. Kaj pa vem, jaz nimam pomislekov. Bi jih mela ce bi kupla neko lupinico za 50, 70 eur, tak pa jih nimam.
Mas prav, da lahko kasneje vse dokupis, ampak jaz sem vzela deznik predvsem, ker te barve vec nebo in me je bilo strah, da vec nebo moc dobiti te barve ko bo razprodana.
Kaksen PP pa bosta imela vi2, barva?
Kje ste kupovale iz.imate namen kupiti posteljnino (140x70)?

LP

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 15:07:35   
obcinarka
ujla, ja obcinarka ni preveč sladka, hahahahah, tak da cukr test prestala in za zmago sm šla po kremšnito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..user posted image user posted image tud zdravi smo, železo ok, kg tud, se vidmo čez mesec dni... no za tokso morm še počakat izvide, sm pa letela mal zapravit takoj, valjda ne?? itak ma naša bejbe mala že čist velik cunjic, jaoooo.... sm pa na dopustu bla dans in je prav pasalo.. zdej sm še neki položnic plačala in lohk rečem jao... ko ste ravno pr vozičkih, jajčkah.. na hitro.... men je v avgustu " ušel" mura 3, botanik luxury v pikapolonici-kao akcija... pol prejšnji teden v BC v celju vidim tablo, da ob nakupu mure 3 al 4, kao prihraniš 50 posto ob nakupu avtosedeže... cela zagreta grem k prodajalki, mi vse preveri-celo barve ktere so možne za to akcijo, in zvem, da to traja do odprodaje zalog.. tudi botanik.. v soboto pa greva z mojim v lj v BC( ker tam so ga meli na zalogi-preverjeno iz celja).. pa prideva in ugotoviva, da je bla akcija do 31.8, pa neprijazna prodajalka pove, da ona v celju pač ne zna brat.. pol je mela še en kup takšnih izjav pa je mojmu user posted image user posted image in sva šla na rudnik v pikapoko, tam ugotovila da je komplet za 11 eur cenejši, pa mi bodo nardili premik v žalec, ker ga tam ni na zalogi... evola, menda bo tokrat ratalo!!!!!!!!!!!!!! zdej sm se sprhala, in grem si kavo skuhat..
drgač pa... mogla bi pospravit poletne čeveljčke, japonke+sandalčke, cunje poletne, naredit red ufffffffffffffffff a mislite da bo kej iz tega??
jutr pa v službo, ampak se tolažim da zgolj in samo še do 15.10. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 15:12:23   
n a n i
zivjo punce,
tale soncen vikend je pa prav pasal. Upam, da bo se vec takih.

Betricija drzim pesti, da ti podaljsajo bolnisko do konca.

Ula77 dvomim, da bo G kaj krical zaradi kg nate. Saj se redis po tabelcah. Jaz sem se v 5 tednih zredila skoraj toliko kot ti vse skupaj.

Obcinarka navijamo, da bo cuker test bp

Katy sedaj je pregled ze za tabo. Sporoci kako je bilo. Sem prepricana, da je vse ok.

vozicki mi2 sva nabavila PP brez lupinice. Lupinico imava od Romerja. Sva ful nastudirala mednarodne teste predvsem od ADACa in AMZS pa se kaj bi se naslo in so se te dobro obnesle. Meni je najina ful vsec, ker ima ful dober nastavek, ki gre tudi v avto brez iso fixa, je pa lupinica s tem nastavkom ful bolj fiksirana. Sva v BC v BTCju kjer imajo avtomobilski sedez testirala razlicne lupinice in nastavke, pa sva s tem bila najbolj zadovoljna. Pa pri temu je fajn, ker naslonjalo za glavo raste z otrokom. V enih lupinicah pa je baje fiksno in potem glavica ful miga. Vsaj tako sem slisala od prijateljic, nimam pa lastnih izkusenj. Dvomim pa, da prodajajo slabe lupinice, ker so standardi zares ful visoki in se ne upajo igrati s tem.

uff  blagor vsem, ki vam bodo kuhale tasce ali pa mame. Meni bi tudi pasalo razvajanje na zacetku. Bom verjetno kar dosti v hotelu mama s petimi zvezdicami all inclusive na Ptuju, kjer naju vedno ful razvajajo. Moja mama je rojena za to, da skrbi za "goste". Tukaj v Lj pa nimam nikogar, ki bi nama kuhal. Bova pa sama. Tko kto je ula rekla.. sej smo ze veliki ;)

Bolecine jaz jih obcutim obcasno v d. nogi. Mi bebica zivec stiska. Nic kaj prijetno. A na sreco sem ze navajena od prej na to bolecino in vem kako ukrepati.

luskan dan

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 15:45:11   
zaljubljena23
Ula, morale bi iti..Ampak za vsak slučaj vzami voziček s seboj ;)...

ManUR, oo fajn...Potem poznaš ziher kaj Rače in lepe vozičkarske poti...Se bova lahko kdaj dobile in vdarile kakšno turo vozičkanja pol pa na sladoleduser posted image user posted image user posted image ..Glede lupinice od PP, naj bi bil kao problem v tem, da je bolj globoka kot ostale in težja...Ampak koliko sem jo jaz na hitro primerjala v trgovini z MC se mi ni zdela kaj bolj globoka...Midva imava tudi namen nabavit GT3-ja...Zaenkrat čakava, da vidima kakšne bodo nove barve..ALi bova vzela iz te kolekcije katerega ali pa iz nove...Vglavnem barvo izbira moj, ker je obveljala moja pri izbiri vozička in sem mu prepustila tole možnostuser posted image user posted image
Posteljnina, nisem je še nabavila...Ampak na strani www.galeb.eu so kar ugodne cene...Midva bova vzela brez baldehina in sem ravno v soboto videla v Intersparu ugodne komplete, za 50€...Sva se zmenila, da greva v četrtek, ko imam UZ v MB-ju pokukat kakšne so točne mere in motivi....Videla sem samo ceno, pa kaj je vse noter..Motivi so mi bili tako na hitro videni, všeč...

Obcinarka, super za uspešen pregleduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Decembrke 2010 II.del
13.9.2010 15:59:38   
aischa1
Punce meni se pa zdi moj buši kar mali user posted image Sej se nisem niti zredila dosti nekje 4 kg do sedaj.A sej ima še cajt za zrast samo da pikica lepo rasteuser posted image .Že odštevam dneve do 3D da vidimo pikico kako je zrasla.user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?