|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
7.9.2010 23:08:54   
missD
dihat ne znam...mislim med popadkiuser posted image
ubistvu niti ne vem kako popadek zgleda?
Zadnje nekaj dni me spodaj občasno močno špika, ampak res močno,...pa to ni popadek, mislim to ne more bolet kot da bi te kdo špikal s konico noža?
Samo trebuh mi občasno otrdeva,...ampak to ni to.

Pokora men bi slabo ratal da zatipam trakec al pa obroček.

Danes grem spat bolj zgodaj, če sedim mi sploh ne data miru. Tako da, lahko noč :)

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Oktobrke 2010 II
7.9.2010 23:13:33   
orhideja80
Danes naj bi imela pregled (po 5 tednih) pa mi je sestra klicala, da so se zmotili in da ginekologinje ta teden ni...user posted image , tako da ga imam šele čez 1 teden. No pa saj sem ok, pa vseeno.

Sem pa včeraj vse zrihtala na socialni (za porodniško, očetovstvo). Bili sicer prijazni, papirje sem samo oddala (še pogledala ni, če je pravilno izpolnjeno...), ampak ona ženska za očetovstvo je rabla celih 45 min, da je sproducirala tisti list papirja. Komedija, če bi jaz tako tipkala v službi, me ne bi prav dolgo gledali.
Drugače sva pa z mojim našla stanovanje user posted image  (ful luštno, se nimam kaj za pritoževati), bo pa kriza selitev pred novim letom. Ampak saj ne bo tako daleč - cca. 3,5 ure do Ljubljane, malo ven z Dunaja.

Vidim, da ste večinoma že na porodniški; jaz moram še malo oddelat; me je danes en hecal, da je slišal, da je moderno rojevat doma, ampak da v službi, to pa še neuser posted image .

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Oktobrke 2010 II
7.9.2010 23:17:15   
orhideja80
aja pa nočko vsem, vidim, da vas je še kar nekaj gor

(odgovor članu orhideja80)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Oktobrke 2010 II
7.9.2010 23:24:20   
Pokora
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Pokora sej glih to mi gre na jetra, ker on bi mi CR takoj naredu, ampak žal ne dela v Ljubljanski P ampak na Jesenicah in u Trboulah, tja me pa ne spravš za noben dnaruser posted image


Ja, ja pol mava pa zihr istega.user posted image  Iz kje pa si ti pol? mogoče sva se pa kdaj že videli v čakalniciuser posted image

Zinchy super da je mali na glavi!!user posted image


Sasadejan, si zadnjič spraševala za jedilnike za diabetike. Evo ti en LINK, mogoče ti pride prav.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Oktobrke 2010 II
7.9.2010 23:26:20   
Pokora
Aja, Kolumbo še nekaj. Si ga ti kaj spraševala glede streptokoka? Če ga nisi, a bi ga hotla jutri prosim povprašat kaj in kako?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   [Brisano sporočilo]
8.9.2010 6:44:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pokora)
  Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 6:52:27   
3x mami
jutro!

se na hitro javim, preden zbudim vso mojo gardo...
me prav zanima, kaj bo danes pokazal pregled. je prazna luna, zvecer sploh ne morem sedet, ze dva dni hodim na wc, pa se zvecer in na zacetku noci sem imela zelo boleca zategovanja, da sem se morala prav sproscat,dihat in naslanjat na mizo, da je slo mimo...

anju, ne skrbi, dihat nikoli ne pozabis user posted image takrat poslusaj sebe in babico, pa bo slo.

missD, popadek cutis nekako tako, kot da ti cel trebuh mocno otrdi, ampak taka bolecina, ki gre od noter. drzi nekaj casa in potem izgine. ko rojevas, so popadki vedno daljsi in vedno krajsi je premor med njimi. vsaj pri meni je drzalo to, kot pravijo: ko pridejo, ves, da je to to. preprosto ves.

majabar, meni se zdi, da je to vse ok! a glede drzavljanstva si zvedela, kaj moras naredit in to? mogoce je dovolj, da jim posljes rojstni list v mednarodni obliki s kako spremno besedo?

lep dan, kljub dezju!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 7:18:15   
kpmk
jutro še z moje strani.

Tudi mi bedimo že od 5. Jaz pa sploh nisem mogla spat, vse me je bolelo, premetavala sem se, potem obiski wc-ja... svašta, sem čist hin,....  sem bla user posted image  zunaj in sem komaj čakala, da greva gor.....

otrdevanje trebuha - ma sej mi že cel teden, sam kaj je pa blo včeraj.... to je pa kriza, moj ni mogu verjet,... trebuh kot da imaš kamen, full razlika,.... ma sej je zdej tud trd, sam ko pa zgrabi user posted image  sem dans še čist hin....

aja popadki - pri ta malem, sem rekla da imam popadke (beri bili so krči na 5 min) in so mi v P. rekli da jih nimam, ker ctg jih ni zaznal.... sem iemla še obiske.... .in meni vsi , ej ti maš popadke in jst, ma ne če se maternica pripravlja user posted image user posted image še danes sem jezna... pismo bli so ornk popadki, jst pa stiskala moža za roko in ko je prjel nisem mogla nč ne govort, dokler ni popustil, pa so me prepričeval da jih ni.... svašta.... mah ne bom več.....

LEpo jutro in še lepši dan vam želim!!!

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 7:31:55   
tybysy
Dihanje - mi smo v materinski šoli vadili po tej shemi.
Pojma nimam, kako mi bo uspevalo, ko bo res treba pravilno dihati. Včasih sem hodila na jogo, tako da mi pravilno dihanje in sproščanje ne delajo težav - v "normalnih" pogojih user posted image .

Včeraj zvečer sem imela pa čisto trd trebuh. To se mi je prvič zgodilo. Saj čez dan je bilo v redu, ves čas sem nekaj počela (nič težkega). Ko sem se ulegla, se pa potipam - kamen, kaj kamen - skala v trebuhu. Trdo.user posted image  Zdaj zjutraj je bilo spet vse v redu. A je to otrdevanje kakšen problem? Glede na to, da ne pregledu vedno napiše BP - "mehak uterus".

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 8:02:21   
missD
3xmami hvala za razlago. bom pozorna. Včeraj se je samo 1x zgodilo, da me je zgrabil krč kot pred M, ampak dejansko kot pred M, samo v spodnjem delu trebuha, kjer je v normalnem stanju maternicauser posted image je minilo po minuti potem sem pa tako ali tako zakomirala do danes zjutrajuser posted image

Otrdevanje trebuha - to pa vem, da mi otrdeva že najmanj od 20.tedna vsak dan. mogoče ne ravno cel trebuh ampak velik del njega, pa še take čudne oblike rata.
Spet drugič otrdi cel trebuh in takrat se mi zdi, da tudi težje diham-kot nekakšen občutek tesnobe.

Pa dobro jutro vsem :)

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 8:37:57   
sasadejan
Dobro jutro.

Jaz sem danes že veliko bolje. Hvala bogu, sem imela že dovolj teh krčov in obiskovanja WC-ja.

Pokora - hvala za link

Danes pa začnem šolo za starše. Komaj čakam, da vidim kaj bodo pametnega povedali.

Mi je pa že kar dolgčas doma. Tale dež je že prav zoprn. Bi ga bilo lahko počasi dovolj, da grem lahko vsaj ven na sprehod.

Vidim, da se pogovarjate glede popadkov. Jaz pojma nimam kaka je to bolečina. Verjamem tistim, ki pravite, da ko so, da itak veš. Tako, da upam, da bom vedela, ko bodo user posted image .

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 8:51:06   
nika1
Oj
kako je fajn,če se človek ponoči naspi, naš mali je bil zdaj že dve noči ful prijazen
do mamice tako, da je to prav super, no sej nikoli ne veš kaj prinese naslednja noč...
zbudi pa se tam okol šestih pol sedmih, takrat ima verjetno jutranjo telovadbo na sporeduuser posted image ...

Včeraj sem bila ,, pridna,, in veliko zapravila v    E.Leclerc-u za našega fantina, sem kupila tisto previjalno z banjico, pa kar nekaj bodijev, tisti ki so bili v kompletu po 5 parov za 10 Eur so bili prav prijetni na otip, mehki, pa flaške, dude, dva pajacka, plenice, za mami blazinice za dojenje, pa jogi rjuhe so bile ugodne po 2 skupaj pakirane, kar nekaj robe... ja vrečke se kopičijo, bo treba res začeti kaj delati na tem, da vse to presortiram, operem...

Aja  glede PLENIC jaz sem za začetek kupila res samo 1 zavitek št.1
/ newborn / cca.70 plenic je to, potem pa mislim , da bomo začeli kar z 2 / 3-6 KG /.
Kakšne so vaše izkušnje s temi plenicami št. 1 - ane jih res ne rabiš dolgo, sploh
če se dete rodi z večjo porodno težo tam od 3,6 kg dalje  ?  

Tybysy hvala za link za napotke glede dihanja, danes imamo to na programu v materinski šoli, nam je ,, obljubila,, da nas bo vse naučila pravilno dihati, predvsem to famozno
trebušno dihanje ki ga itak po naravi obvladajo moški in res pri prvem porodu
mi je moj ful pomagal glede dihanja, me je usmerjal in dajal napotke kako naj diham...sem mu že povedala,d a naj malo obnovi znanje , kajti tudi v drugo pričakujem ,da bo on dihal z mano a ne ???   user posted image

Majabar, ja super si, da imaš še toliko energije in da si tako pridna glede urejanja in pospravljanja, sej ni čudno , da se ti skoraj ne pozna buši ko pa si tako aktivna...bravo....

Kdaj bo pa še kaj sončka, tole turobno vreme mi prav nič ni všeč...

Aja na katerem programu so te porodne zgodbe ?

Lp  

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 8:53:13   
mamamajča
Jutro...user posted image

Groza, kako nisem to noč res nič spala...
O kaki prijazni luni se to govori? meni je bla prav hudobnauser posted image Celo noč so me dajali krči, sem klečala, naslonjena na regal in podpolcana z blazinamiuser posted image
Nekaj takega me je dajalo en dan pred prvim porodom. No, potem okrog pol štirih je ponehalo in je zdaj ok.....
Ampak ne neka huda bolečina. Bolj topa, kaj vem, čisto kot menstrualni krči.
Se zgleda res razteza in pripravlja vse skupaj.

V glavnem, zdaj je dobro, potrebna sem ene velike kave in nimam mleka, pa se mi res ne da še v trgovino zaradi tega! Ni šans.
Palček je v vrtcu, tako da danes res samo počivam.

Midva z user posted image sva celo začela govorit! Sicer bolj z rezervo še, ampak začetek pa jeuser posted image

Grem... user posted image že čaka...

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:02:13   
missD

Aja na katerem programu so te porodne zgodbe ?

Lp  


Na prograum zone reality.

< Sporočilo je popravil missD -- 8.9.2010 9:04:03 >

(odgovor članu nika1)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:03:39   
mamamajča
user posted image

Vidim, da vas nekaj nakupuje v Leclercu.
Je mogoče katera videla tisti voziček s košaro in mi lahko pove, kako je videt?


(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   [Brisano sporočilo]
8.9.2010 9:28:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:28:52   
tinaaleks
dan!

Taksi služba je za danes opravila svoje (vsaj dopoldansko delo).
Ko ste ravno spraševale kaj berem.... Noro Roberts, kaj pa drugega. In ker bom najbrž že danes prepbrala tretjo kjigo, bom morala v knjižnico, da bom imela zvečer kaj za brat. Sem obupala nad TV, pa tudi nad polno luno, ker mislim, da ne bo nič vpliva na user posted image . Mu je preveč lepo tuki notriuser posted image .

Smo se pa z žlahto dogovorili, da bomo RD moje male praznovali kar fiksno 18.9 (RD ima 21), ne glede ta to kje bom jaz. Če bom v porodnišnici, se bodo sami zabavali....
Tisti kos torte, si bom pa že zborila. Še naročit jo moram. Sasadejan- ti boš vedela kje jo bom; GM CAffe: nutelina z banano. NJAM!!!!user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:30:55   
jana84
hej punce!
vidim da so bolj slabo prespane noči za vami...Pr nas je itak odvisna kvaliteta spanja od našega razbojnika, ki prileze ponoči k nam na sredo...In danes je bila noč kvalitetno prespana, če štejemo da sva z možem bla sama v postelji od 22h pa do 3h user posted image user posted image user posted image ...ko je prihlačal naš pobič k nama sem samo poblendala kolk je že ura...In pol je tud fajn spal...Tako da sem naspana...
Vem da se vam ne smem hvalit s tem...

popadki: meni so se začeli kot rahla predmenstrualna bolečina...In sem kaj hitro pogruntala,da je to to...Ker so se lepo stopnjevali...Začeli so se tam nekje ob 17h, ob 21h se mi zdi da sva šla z možem "spat", med 23-24 pa so bli že redni na 5 minut...Tako da smo se počasi odpravli v P...Tam pa so me obdržali čez noč in se niso popadki nič spremenili (celo noč še na 5minut)...Pa niso bili kaj močni...To lahko govorim zdaj, ko vem kako močni morajo biti popadki za rodit otroka! Ampak nič ne strašim, vse se da preživet...Madonca drgač bi imele vse ženske sam po enga user posted image ...

otrdevanje trebuha: jaz ne vem kaj je to...Ne v prejšnji nosečnosti mi ni otrdeval in tudi zdaj mi zaenkrat še ne...Tako da user posted image  Pravijo pa da so to kao tisti lažni popadki...Ki naj ne bi bili redi oz. v rednih intervalih in naj jih ne bi bilo preko 10 v dnevu se mi zdi...Če jih je več je treba na pregled...

dihanje: ja, nam v materinski šoli niso nič kaj pametnega povedali oz. pokazali...Jaz sem dve leti nazaj brala v eni reviji Mama "kako se to dela" in ja je opis takšen podoben kot v Babybook...Res tiste sprostilne dihe je treba res na nežno izvajat (kolkr se da), vdihnit kot bi rožico povohal izdahnit pa kot bi svečo pihal počasi na daleč...Ko so popadki bolj močni ti pa babca pove, da bo treba dihanje spremenit, kar itak čutiš, da ti tisto sprostilno nežno dihanje ne koristi nič več...Pol gre pa po "Pasje"...Kao...Do porodne mize nisem pogruntala kako je treba tist dihat, pol je pa kar nekam šlo...

Kaj moram še kaj povedat?
Aja, narastek je uspel in smo ga skor celga pohamsali - nekaj malega ga je ostalo za tata danes za malico user posted image ...

Pa še to, danes ponoči me je tako krč zagrabil v nogo, da nisem mogla čist nič...Pa zbudim moža, da me je krč v nogo...on pa, "ja in kaj naj ti jaz zdej pomagam?"...Sej vem da sem ga zbudila iz najslajšega sna...No pa sem mu rekla, če mi lagko nogo kontra pritisne...Pa je pomagalo v sekundi je krč popustil...No in zdej me tako noga boli da ni za verjet...Si jo moram malo zmasirat (meče in podplat)...

mogoče sem še kaj pozabla...pa se spomnim tekom dneva user posted image

aha, sem se že: mamamajča user posted image  da sta se začela z možem malo pogovarjat...počasi, počasi bo šlo na bolje...Zdej res ni čas za bit skregan...Če greš rodit, kako ti bo pa govoril, kako moraš dihat, če ne govorista? user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:32:15   
mamamajča
oh hvala, za te lušte z nutelino torto!
Jo mamo menda res vsi radiuser posted image

Nora Roberts je meni tudi super, na bolniški sem se vrgla v branje, sem brala vroče diamante. in res dobra!
Zdaj pa nimam več nekega veselja do branje.
V prvi user posted image sem brala pa pet prijateljevuser posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:34:09   
mamamajča
jana 84, še ne vem. Ti javim, ko bomo tako dalečuser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:46:51   
janaja
Eto mene še vedno tukaj user posted image , tistega izcedka ni bilo nič več user posted image .

Spanje na hrbtu- tudi meni so rekli že v prvi user posted image da ni šans, da je po 20 tednu maternica že tako težka, da lahko zapira žile ( dovode kisika in hrane).

Popadki  jaz jih v prvo sploh nisem čutila se mi je pa MV krajšal že od 33 tedna je bil 1,5 potem pri 35tednih sluz (čep) in pri 36 tednih mi je ponoči malenkost začela odtekati plodovnica in se grem pokazat v P in mi rečejo da sem že 5 cm odprta user posted image  in da gremo v porodno in v eni uri je prijokal na svet naš VAL ( zakon porod) so mi pa potem dodali umetne popadke ( so bili 1000x lažji kot pri Leonu lastni)

V drugo pri Leonu pa sem mela popadke kot user posted image  in sem mislila da sploh ne pridem v P in ko so me pregledali so rekli še vse trdo in debelo user posted image in da tisti dan ne bomo rodili  in po treh urah in pol me končno še enkrat pogledajo in sem bila hvala bogu tud že 5 cm odprta. In potem smo rodili v 2h urah.
Se mi zdi da res ni pravila kaj in kako.

Težko spanje- meni res pomaga pilates za nosečnice 5 min preden grem spat in sem kot prerojena

Dihanje - so mi povedale babice v P in me vodile skozi porod ( res pa pomaga če poslušaš, da malo misli preusmeriš)

Se tipkamo

lp Janaja

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:48:53   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaleks

Tisti kos torte, si bom pa že zborila. Še naročit jo moram. Sasadejan- ti boš vedela kje jo bom; GM CAffe: nutelina z banano. NJAM!!!!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  res najboljša torte  user posted image . Jaz jo obožujem user posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:50:00   
anju
hej!

ah mamamajča pomojem pa bi blo kot da spora med vama sploh ne bi blo, če bi šla rodit. spontano bi teklo med vama. višja sila pa touser posted image mogoče je pa čas da grešuser posted image ne! hecam seuser posted image je že prav da poglihata to preden rodiš.

3x mami še malo počaki. mi kar resno zveni to naslanjanje na mizo in dihanje.
dihat pa nisem znala v prvo, moram zdej malo potrenirat, tybysy hvala za link!

Nore Roberts ne poznamuser posted image a so to ljubezenske, kriminalke...?
mamamajča ti kr 5 prijateljev, faca!user posted image

kako je z Leclercom imajo direkten popust al samo v tisti obliki bonusauser posted image greva danes v LJ bi šla tja pogledat, če bi dobila direkt ceneje. kdaj pa lahko koristiš bonus - še isti dan?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 9:59:22   
pixieM
Jutro nosečke!

Vidim, da nas je kar nekaj, ki nismo ravno najlepše prespale noči. Ja pa kaj je to?! Mene je ponoči ''zbudil'' trd trebuh, sledilo pa je nekaj podobnega napenjanju ali menstrualnim krčem. Pojma nimam kaj je bilo to. Me je matralo kar dve urci in sploh nisem spala, ker me je bilo strah, da se kaj pripravlja... No, pa ni bilo nič narobe, samo ta bolečina... Ne vem kaj je bilo, upam, da se ne ponovi.

Včeraj sva bila z mojim v šopingu. Ne morem verjet, celo nekoliko je sodeloval. Izbral je kompletek za odhod iz porodnišnice - čisto nič ekstra, pač tak komletek, da lahko potem normalno ponosi še hlačke in jaknico... Nakupila sva dejansko vse razen banjice in kompletka za osebo higieno (škarjice, ščipalcek, glavniček, ščetka,...). To bova kupila danes pri nas. Videla sem tudi naročen voziček - Jane Slalom pro Reverse v rumeno sivi barvi. Iii, kako je luštkan. Moj je bil čisto navdušen, ko je videl voziček...kar nisem mogla verjeti user posted image .

No, očitno mene tudi naš mali kuža pripravlja na otroka user posted image . Včeraj se je prišel pocartljat in se je tako čudno vedel, kot bi imel nekaj na repku. Pa ga malo boljše pogledam in mu na trebuščku najdem bolho!!! Groza, skoraj me je kap. Kuža je namreč skozi v hiši, niti se ne druži z drugimi kužki, ker jih ne mara. Sem hitro tekla k veterinarju po ampulo, da bo ta golazen pocrkala!!! In ponoči je začel ta naš ubogi kuža tako milo jokati ob moji glavi... da mi je šlo prav na jok. Pa sem ga ponoči potem pocartljala in ga popraskala, ker ni dosegel in je očitno zato tako jokal. Bogi mišek! Danes sem mu hotela te dele kjer ima rdečo namazati z aloje vero, pa ni mi pustil, ker takoj ko sem mu kremico nanesla na kožo (krema je 100% naravna) se je izmuznil in skril pod posteljo. Zdaj pa ne vem če ga mogoče ti predeli bolijo?! Bom videla kako je ko pridem domov, drugače bova pač mogla k veterinarju.

No danes je naše user posted image zopet ful delavno in očitno se je odločil, da bo naredil luknjo pod desnim rebrom in pač tako prišel ven. Ijoj, kako boli ko se skozi tišči v isti del. Točno pod rebro mi očitno tišči nogico ven. In ta naš mali fant je presneto močen, da lahko tako noro brca user posted image !



(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Oktobrke 2010 II
8.9.2010 10:03:45   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: anju


kako je z Leclercom imajo direkten popust al samo v tisti obliki bonusauser posted image greva danes v LJ bi šla tja pogledat, če bi dobila direkt ceneje. kdaj pa lahko koristiš bonus - še isti dan?


Samo v obliki bonusa. Koristiš pa lahko šele naslednji dan.

user posted image  A pa je dobro založeno v Leclerku ali bo treba kar pohiteti?

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?