|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 9:14:23   
lidik
T.Z. jupi torej sem lahko brez skrbi, da bom dobila sms. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 9:18:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

T.Z. jupi torej sem lahko brez skrbi, da bom dobila sms. user posted image user posted image user posted image user posted image


a si dvomla? user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 9:20:09   
nadka30
ja ja se vidi da je to hotel z petimi zvezdicami, pa še seksi oblačila ti posodijo da si kot manikenka na pistiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 11:10:23   
urskaf
Ja, pravi hotel s petimi zvezdicami je bolnica. Še rit ti oni brišejo, če je treba (mal črnega humorja). user posted image

lidik, super, pol je zmenjeno za torke. Bi še katera druga hodila v Top Fit? Tolk da vem povedat kolk bi nas bilo.

T.Z., v Lj imam pa 7.9.
6.9. imam normalen pregled pri svojem G, 7.9. v Lj kontrolni UZ, 15.9. amniocentezo in  17.9. zopet kontrolni pregled v Lj. Potem bom pa še vidla kak naprej.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 11:34:56   
obcinarka
no, jaz bom premislila čez vikend, pa ti javim... torej cca 50 eur...
ka bomo migale, al ka???.. hahahahahuser posted image user posted image user posted image  joj pol pa še moja diet čkolada odpade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 12:03:21   
urskaf
Okoli  50€ vse skupaj, ja.
Ne da čokolada odpade, pol jo boš šele lahko jedla, ko boš kurila kalorije. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 13:23:21   
maja1985
Jaz vam še tudi sporočim za telovadbo do ponedeljka.

_____________________________

Aljaž 15. 12. 2004
PDP 2. 3. 2011

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 14:37:03   
urskaf
Superca, bom potem proti koncu tedna poklicala.

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Celjske srečke nosečke
28.8.2010 7:32:40   
lidik
T.Z. ne nisem dvomila, sam pač sem še enkrat rabla potrditev, da slučajno ne pozabiš. user posted image user posted image user posted image user posted image Ampak kar lepo počakaj do 8.9., da bo vsaj ena od vaju vtrofla datum. user posted image

urskaf super za telovadbo, jaz upam, da se nas bo nabralo dovolj za eno skupinico in da bomo res imeli.

obcinarka ja, kot ti je povedala urskaf potem ne bo treba več diet čokoladica, bo lahko kr navadna, pa bodo šle vseeno kalorije dol . user posted image user posted image

nadka kako si ti? Kaj pravi pupa? Bo kmalu zapustila luksuzno bivanje v trebuščku?

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Celjske srečke nosečke
28.8.2010 9:52:57   
nadka30
jutro vidim da je lidik bila že pridna in se je javila.
Naša pupa nekaj štrajka bi šla pa ne bi šla.No včeraj ponoči oz. danes zjutraj sem pa mislila da bom šla, bolečine so bile orng, bolele so kotuser posted image , trebuh otrdeval non stop v lepih intervalih in sem že upala da tole pa le ne bo po nekem času odnehalo ampak se bo stopnjevalo da boma šla pa ni bilo nič iz tega po treh urah, ki so bile kar mučne je vse skupaj prenehalo tako da je bil spet lažen alarm. Upam da se to ne bo sedaj ponavljalo vsak da, ker potem bom do dana D že člst izmučena.

Tole z telovadno ste super pogruntaleuser posted image



(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Celjske srečke nosečke
28.8.2010 13:38:01   
Anonimen
dan!
joj kakšno žalostno vreme, sem tako lena danes, da se mi še jest ni dalo. groza. pa itak mi že par dni ne paše čisto nič.
čakam obisk, pride bratranec malce naokoli... meni se pa nekako ne da gostiteljice špilat. bo moj "pedenal" user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Celjske srečke nosečke
28.8.2010 13:40:42   
lidik
nadka ja seveda sem bila pridna. Sej sem pa morala priti moje tri babike pogledat če sta se kaj javili. No pa vidim, da sta bile dve pridne in da sta obe pridno še doma. Samo joj nadka, upam, da se res tile lažni alarmi ne bodo ponavljali. Za tretjo pa upam da se javi: urskaf kje si?

T.Z. ti pa se le pusti razvajati in naj tvoj razvaja in tebe in tvoje obiske!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Celjske srečke nosečke
28.8.2010 13:50:16   
Anonimen
ja ja, saj moj je za vse take zadeve extra priden in nikoli nimam skrbi. saj pravim, da odkar sem noseča že prav pretirava: on sedi v dnevni jaz pa stojim pri hladilniku in me sprašuje, če mi pride sok naredit... pa vsake toliko če sem ok, če mi je udobno, če mi kaj prinese, če.... se počutim ko da sem napol invalid ne pa noseča ko je on doma. še dobro, da dela user posted image saj ne rečem, ima svoje napake ampak glede skrbnosti, tega da se lahko nanj pa zanesem pa da mi pomaga ali pa kar namesto mene naredi... no tu pa nimam kaj komentirati.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Celjske srečke nosečke
28.8.2010 17:04:05   
Arwenko
ojla bejbe...ste tako čvekale v teh par dnevih ko me ni bilo, da sem komaj sledila dogajanju :)

skratka, jaz sem nazaj, bilo je super...strnjeno na kratko...4 dni, 5 držav, 1800 km, nadmorska višina med 0 in 2239, mesto, hribi, morje, vse zajeto. :D

Bolj strnit se dopusta skorajda ne da. Sma pa z mojim vmes voziček nabavila, tistega ki sva ga hotela BebeConfort High Treck v Italiji. Sva dala za cel komplet 650 eur, kar je cca. 200 eur ceneje kot isto v baby centru. Tako da se je definitivno splačalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 8:46:12   
lidik
oooo Arwenko kaj sta že doma? Uau, vidim da sta imela pester dopust. In pa čestitke za uspešen nakup vozička. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 9:19:23   
Arwenko
Jutro... :)

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 9:26:18   
Oxer
Dobro jutro.

Evo še ena dopustnica se je vrnila z dopusta. :)

Kar nekaj časa me ni bilo tu in ste kar pridno natipkale cca 40 strani. Medtem s eni zgodilo nič pretresljivega le to je mogoče vredno omenit, da sem giant v 4. mesecu. user posted image Resno dvomim, da je le ena štručka, ko pa moj trebuh kaže na še kaj več. (Mal heca)

Vidim, da ste te zadnje dni precej pasivne, ker je tudi vreme tako. No upam, da se tako vreme kot tudi temparature izboljšajo, da bo več energije za vse.

Lp

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 10:00:58   
obcinarka
punce živjo, vse službeno ali pa kako drugače aktivnim, neaktivnim... jaz sm v službi, pa vam po pravici povem, da zdej sm pa na tisti meji, da prpravim zadeve tko daleč, da žez dober mesec dni pa pol grem na dopust, če bo treba za kakšen dan na bolniško, pol pa porodniška.... pr nas jemljejo vse tak easy, torej se zdej od dans naprej obnašam tud jaz... definitivno odločitev dneva že ob osmih zjutraj...
drgač pa... dobla dve gromozanski škatli cunjic od sestre od mojga, sm že presortirala zdej bo pa treba čimprej previjalno komodo da bom mela kam spravit... bomo velik lahko uporabili... včeri smo meli po delovni soboti-jupi končno sva uspela s pomočjo mojstra zapret gips plate okrog oken, zdej naju čaka pa beljenje... no smo šli na izlet na bizeljsko in je blo prav luštno... drgač pa kiham na polnoooo pa enmal smrkam in sem tesna prjateljca s čajem...
uživajte, upam da se bo ozračje majčkeno ogrelo, ker... drgač rabim garderobo... hahahahuser posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 10:48:13   
nadka30
dan
se javljam na dolžnost zaenkart še vse ok, še vedno se nič kaj ne dogaja tako da stanje je še vedno 2v1.user posted image user posted image user posted image user posted image bomo videli kako dolgo še.
Drugače pa danes praznuje najina ta večja pupa, skoraj ne morem verjet da je stara že šest let in da ger v sredo v šolo, o got kdaj je minilo teh šest letuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
lp


(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 10:51:54   
Oxer
Kar se garderobe tiče nisi edina. user posted image user posted image user posted image Sem ugotovila danes zjutraj, ko sem se po dopustu odpravljala od doma, da je popoldan shopping v špilu, ker tako ne gre več. user posted image  user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 11:17:01   
lidik
nadka vse naj naj tvoji nadji !!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bi jo sestrica ubogala, da bi ji v šoli bilo lepo in da se ji izpolnilo čimveč želja. user posted image

joj ti pa še vedno 2 v 1. No veš kaj, če je pa pupika tako dolgo čakala, naj počaka še vsaj 4 dni, da ti nadjo lepo pospremiš 1.dan v šolo.

T.Z. juhu, kje se skrivaš?????

urskaf dobro jutro! Si v službi? user posted image

obcinarka a ni luštno, ko v službi vsi vse tako na easy jemljejo? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 11:24:13   
nadka30
lidik hvala

Moram povedat da sem jaz danes imela nore sanje v prvem delu sanj mi je otekla voda in to sem sanjala tako močno in resnično da sem se od tega zbudila in resnično šlatala po postelji če mi je res otekla vodo in potem sem šla še na wc in pregledovala če mi res kje kaj kaplja, no in nato ugotovim da to le ni nič in da so bile sanje in seveda grem nazaj spat in nato sem že v drugem delu sanj tukaj sem imela bolečine v trebuhu nato sem že rojevala v P in sveda sem se spet zbudila in gledala kje sem.V glavnem današnjo noč sem imela full bujne sanje.Prav v živo sem videla kako mi ej odtekla voda in potem sem že kar rojevala tako da sem se zjutraj prav spraševala ali je to vse bilo res ali se mi je samo sanjalo- ampak bile so le sanje upam da to pomeni da se bo končno kaj začelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 11:41:00   
Anonimen
lidik: tukaj user posted image

nadka: ja jaz sem tudi že parkrat sanjala o porodu...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 11:43:38   
nadka30
T.Z. no jaz sem pa tokrat prvič, moj je že ampak pri njemu sem rojevala kar doma, sedaj pri meni pa je šlo lepo počasi najprej je otekla voda potem pa sem bila že v P na mizi-no to mi glih ni dišalo ampak okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 11:48:19   
Arwenko
Oj, ja za oblečt, ne govorite mi. Jesensko bo kriza, imam samo poletne hlače :(
Sicer na mojo srečo dobim gor še dvojne stare, ne-nosečniške, ene sem imela včeraj in so blatne, druge imam danes in sem se uspela popacat, kaj bom jutri oblekla, nimam pojma.

(odgovor članu Oxer)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!