|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 10:06:08   
mamamajča
janaja user posted image

A pa so vaši možje dejansko prebrali kje karkoli o nosečnicah? Zakj smo take? Zakaj nam je toliko pomembno, da je stanovanje tipi topi, vse na svojem mestu? Mislim, za brezveze že ne!

Moj ni nič nikjer prebral, včasih sem mu jaz kaj. V moji prvi user posted image je bil več odsoten kot ob meni, zato mu je zdaj vse bolj kot ne na novo.
Ve in razume, da smo nosečnice malo bolj sitne, ko sem ga vprašala, če je sploh že slišal kdaj za gnezdenje, me je pa na veliko pogledaluser posted image
Jaz mu pa ne bom povedala, kaj je to. Al si prebere, al me pa naj prenaša. Kakor hočeuser posted image


user posted image Hotela sem vprašat za tiste tampone, smo se že enkrat pogovarjale o njih. Za na kopanje namreč. a to so prav za nosečnice? Kje jih dobim?

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 10:21:14   
janaja
Mamamajča mi je moj včeraj jasno dal vedet, da so ble nosečnice v službi kjer dela čisto drugačne in da sem jaz ekstrem. user posted image
Sem mu dala jasno vedet da v službi tud meni nič ne manjka, pa ga očitno ne gane.

Resno razmišljam da bi napisala navodila za uporabo nosečnice, zdaj ko je vse še sveže.

Morm prov resno rečt da ga ne maram user posted image .


_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 10:30:52   
jana84
user posted image
 
user posted image
 
(nick, starost, kraj bivanja, zaporedna nosečnost, otrok doma in letnik rojstva, spol otroka, kje bomo rodile, naslednji pregled)
 
28.september
SMARNCA 30 let, Mozirje, 2. user posted image  1user posted image (Lenart), user posted image , CE-SG, NP 7.9.
 
30. september
BINABINA 25 let, Celje, 2. user posted image
TINAALEKS 28 let, Ljubljana, 2. , 1 user posted image , user posted image Gabriel, PO, NP 27.8. user posted image
 
1. oktober
 
2.oktober
TINDA 28 let 1.user posted image  
INNA79 30 let 1.user posted image
BIČKA user posted imageuser posted image
TEJČI08 32 let, Šoštanj, 3 user posted image , 2 user posted image  , user posted image , SG,
 
3.oktober
ARUAL2006 33 let, Celje, 2.user posted image , 1 user posted image ,user posted image
GRETAGARBO 28 let, 4.user posted image , 1 user posted image , user posted image , LJ-PO, NP 6.9.
ROSE85 24 let, 1.user posted image ,user posted image     
BORN*TO*BE*WILD 21 let, Dobrepolje, 1.user posted image ,user posted image Kiara
 
4.oktober
3XMAMI 27 let, Obala, 3.user posted image , 2 user posted image (06, 07) ,user posted image , PO, NP 8.9. CTG 
PIKAB84 26 let, S Primorska, 1.user posted image , user posted image , PO,
FILISA 29 let, Maribor, 1.user posted image ,user posted image Brina, MB, NP 30.8. streptokok, 14.9. CTG
 
5.oktober
 
6.oktober
KOLUMBO 32 let, 3.user posted image , 2 user posted image , user posted image , NP 8.9. CTG
NEJAJA 23 let, Koroška, 1.user posted image ,  
LENCICA 2.user posted image
KPMK 26 let, Celje, 2 user posted image , 1 user posted image  (09 Ian), user posted image , CE, NP 16.9. UZ 
BEKA77 25 let, 1.user posted image , user posted image ,
BIČKA1 ?.user posted image , 1user posted imageuser posted image
 
7.oktober
 
8.oktober
MAMICA30
 
9.oktober
 
10.oktober
ZINCHY 23 let, Kranj, 1.user posted image ,user posted image  Mai Peter , KR, NP 6.9.
CAROLINE1 Celje, user posted image , CE,  
BIBALEZE1
 
11.oktober
ANJU 29 let, Primorska, 2.user posted image , 1 user posted image  (07), user posted image , PO, NP 6.9.  
NEJKEC 1. user posted image user posted image
MOJCAYA 26 let, 1.user posted image , user posted image , Ptuj
SAMANTKA 24 let, Štajerska, 1.user posted image , user posted image ,  MB
MELAMI
LIJA30 1.user posted image
MELITA 73  36 let, ?user posted image , 1 user posted image (06 Zara),  user posted image Juš, LJ,  
 
12.oktober
PIKICA1111 25 let
TINULA
 
13.oktober
KATRA55 3.user posted image , 1 user posted image ,  
SM10 33 let, 5.user posted image , 1 user posted image ,user posted image
SNEŽAKINJA user posted image
 
14.oktober
ZOJIKA80 Ptuj, 2.user posted image , 1 user posted image ,
 
15.oktober
KROKAR 31 let, 2.user posted image , 1 user posted image ,
ROKIPOKI
? user posted image , 1 user posted image ,
 
16.oktober
MAMAMAJČA Šmarje, ? user posted image , 1 user posted image (07 Mark), user posted image  ,Ptuj, NP 30.8.
POKORA 35 let, Medvode, 5 user posted image ,  1 user posted image  (06), user posted image , LJ, NP 3.9.
 
17.oktober
ŽAN07
 
18.oktober
TYBYSY 36 let, 1.user posted image , user posted image , NM-LJ, NP 13.9..  
S*
34 let,  2.user posted image , user posted image , PO, NP 2.9. UZ
 
19.oktober
Ninka21
 
20.oktober
PixieM 26 let, Koroška, 1.user posted image , user posted image , SG, NP 21.9., 28.9. CTG
EJLA 29 let, 2.user posted image , 1 user posted image ,  
BTO8 2.user posted image , 1 user posted image ,
NOVA.MAMI.81 1.user posted image ,  
 
21.oktober
MISSD 23 let, 2.user posted image , user posted image user posted image , PO-LJ, NP 30.8. user posted image , 7.9. MV, 8.9. UZ 
 
22.oktober
SASADEJAN 25 let, Domžale, 1.user posted image , user posted image Mark , LJ, NP 3.9.
MOJCY3
25let, 1.user posted image , NM, NP 9.9.  
BLANCICA
 
23.oktober
JANAJA 26 let, Škofja Loka, 3.user posted image , 2 user posted image  (04 Val, O9 Leon ), user posted image  Rebeka, KR, NP 2.9.
KATIS, ?. user posted image , 1 user posted image , user posted image ,
 
24.oktober
ZANA21 4.user posted image
M&A
34 let, Domžale, 5.user posted image 2 user posted image (05, 07), user posted image , NP 31.8.
 
25.oktober
NIKA1 Ljubljana Polje, 2.user posted image 1 user posted image , user posted image , PO, 
NAJKI 30 let, Ljubljana, 2.user posted image 1 user posted image (Jan Mai),  user posted image , NP 1.9. 3D, 15.9.  
ORHIDEJA80 29 let, Ljubljana, 1.user posted image , user posted image ,  
ANAU
26.oktober
2URSAE 32 let, Ljubljana, 3 user posted image , 2 user posted image , user posted image  Lučka, LJ,
KODRANA 25 let, Dolenjska, 3.user posted image , 1 user posted image
 
27.oktober
POLMAJA 37 let, Obala, 2.user posted image , user posted image Bor, PO,   
BLOOM1 36 let, Murska Sobota, 8.user posted image , 5 user posted imageuser posted image Natan, MS, NP 14.9.
ROBERTA69 28 let, Ljubljana, 2.user posted image , 1 user posted image , user posted image , LJ
TINA078 31 let, Ljubljana, 2.user posted image ,
ALICIA84 26 let, Domžale, 1.user posted image , user posted image , LJ, NP 13.9.
TIAMO Ljubljana Vevče, 3.user posted image , 1user posted image , user posted image , LJ,
 
28.oktober
LUNA_25 25 let, 1.user posted image , user posted image , NM,  
ČEBELI
3.user posted image , 1 user posted image user posted image
URSHY78
32 let, Ljubljana, 1.user posted image ,user posted image , LJ
MAMI_1979
30 let, 5.user posted image , 4 user posted image , user posted image , CE
MARJETICA21
 
29.oktober
JANA84 25 let, S Primorska, 4.user posted image , 1user posted image  (08 Jakob),  user posted image , GO, NP 31.8. UZ   
BRinME 27 let, S. Primorska, 1.user posted image user posted image ,  PO, NP 3.9. 
MAJABAR 28 let, Kolumbija, 1. user posted image , user posted image Lucian Mai, Medellin Kolumbija, NP 30.8.  
ORTO2 ? user posted image , 1 user posted image
 
30.oktober
 
31.oktober
  
xx.oktober
ANJA83 1.user posted image
 
1.november
STRIPPY Ljubljana 1.user posted image
 
 
user posted image   
user posted image
 
 
 
user posted image
 
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
 
 
user posted image
user posted image
Anonimna ****, Ticamica, Jekica, Himba, Pikicamala
 
user posted image
user posted image
(pripišite nick mamice, ime otroka, velikost in težo ter seveda datum rojstva)


< Sporočilo je popravil jana84 -- 27.8.2010 10:41:55 >

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 10:34:31   
jana84
evo pa je končno uspelo...Poštimat seznam in ga uspešno oddati v "objavo"...res neki heca tale RR...

AH bo že...

Nič, zdej pa grem pozapret okna in se lotit učit...Če bo šlo sploh kaj v glavo...Sej se še kaj slišmo, nič bat...Se učim na računalniku in moram obvezno vsake toliko pogledat na RR, kako in kaj...Ker pol me spet čez vikend ne bo gor, pa da me ne zasujete preveč s čvekanjem user posted image  

user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 10:37:23   
3x mami
sam na hitro.

mene prosim pobrisite s seznama za Zvezdo...

anju, eh, tale komentar bi si sef pa res lahko prisparal! ti kar uzivaj dopust, celoletni, in se ne sekiraj zaradi njega. eni dolocenih stvari preprosto ne razumejo.

mal sem v guzvi, pa vas niti ne uspem sproti prebirat...

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 10:37:42   
Roberta69
Jaz tele dni bolj nimam časa, ve pa pridno čvekate in sploh ne pridem zarven user posted image .


Srečanje: jaz raje popoldan (ko lahko user posted image pazi malega - drugače bova prišla skupaj z malim, ampak to bo bolj pozdrav, ker moj škrat ni take sorte, da bi ga pustila na igralih, kjer bi se igral v neskončnost...). Če bo popoldan mi je vseeno kateri dan, v soboto bi pa načeloma lahko kadar koli... če nam pa vrtec zalaufa, pa tudi dopoldan v bistvu ne bo problem. No, ker bo srečanje v LJ, vas jaz vsekakor pridem vsaj pokukat...


Lepa trebuščka, sasadejan, tebi se pa še tako lepo sveti user posted image .


A možje vas sekirajo user posted image . Jaz pa k sreči tudi sama ne dam veliko na to nosečnost, tako da ni nobenih problemov user posted image .

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 10:54:12   
pixieM
Dober dan nosečke!

Jaz bom danes umrla od vročine. Ne vem kaj mi je, da mi je tako vroče user posted image . Pa še utrujena sem. Morem nujno vsako popoldne od šestih do sedmih ali pol osmih malo spančkat (ko kaka bebica).
Danes sem se na poti v službo tako nasmejala, da me še zdaj trebuh boli. Stopim iz avta, pa me ravno v tistem momentu prime v križu! Se nekak spravim ven, malo pretegnem in odpravim čez cesto v stavbo. Seveda mi sredi ceste otrdi še trebuh in odracam ko kakšna 100 let stara babica v stavbo. Seveda so me zraven videli tudi sodelavci in se na ta račun kar fino nasmejali (še zdej se norce delajo in me oponašajo). Ko so me začeli oponašat, sem se nasmejala do solz, ker sem verjetno res tako zgledala ko kakšna raca user posted image .

Tudi jaz ne vem kaj je s tem mojim fantom. Na momente je ves pozoren in krasen, potem pa ga zmeša in konec! Zdaj ga že nekaj dni sprašujem če je že izbral kakšno ime za otroka (za punčko se strinjama, za fantka pa nekako nimama idej). In seveda še ni izbral kaj. Potem sem ga vprašala, če bo šel z mano ko bom rojevala. Tudi ne ve! Jaz bi si res želela, da je z mano in mi pomaga vsaj čez tahude popadke, med samim iztisom pa lahko gre ven, če ga je strah, da se mu bo kaj ''zagravžalo''. Ne vem, kaj ve mislite? Mogoče preveč kompliciram?

jana84 - super si poštimala seznamček! user posted image

sasadejan in mamamajča - kaka lepa trebuščkauser posted image ! Tudi jaz obljubim da pripopam sliko mojega tu gor še to popoldne!!!



(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 10:54:43   
Najki
Hoja: AU!

Voznja: AU!

Sedenje: AU

Spanje: AU!

Danes sem vzela ruto za na plazo in si obvezala trebuh, da mi ga malo dvigne, ker to ni vec znosno. Pa tamala me z najvecjim uzitkom brca dol proti medenici in mehurju, komaj komaj pridem na cilj, ne da bi se polulala. Da ne govorim o nocnem lulanju.  Komaj cakam sredo, ko bom spet videla pikico in dokoncno izvedela spol! Potem bo pa ze cas za ime izbrati.

Danes se dragi vrne in moj mulcek bo iz user posted image spet postal user posted image .

Sicer pa komaj pridem do racunalnika te dni, tako da vas malo berem, ne uspem pa komentirat in se skos me dol mece z RRja, tudi ce probam odgovarjat.

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 10:57:16   
pixieM
Najki - še dobro da si me spomnila. Vas že kaj bolj tišči na wcuser posted image Mene res pogosto tišči lulat, saj to je normalno, ne?! Ali to pride šele zadnji mesec? Ker če se to dogaja samo zadnji mesec, potem me naš fant brca direkt v mehur!!! Ga bom za uhe ko pride ven user posted image Hecam se!!!

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:09:13   
jana84
lulanje...nekatere matra to celo nosečnost...Mene HB ne...Ponoči grem 1x na wc in še to pbolj proti jutru...Ma bolj iz navade kot kaj drugega...Ko grem ta malmu mleko segret...

sem si pa danes kupla v lekarni eno kremo za moje stegno oz. bolj natančno za moje krčne žile...Moram zdej probat, če bo kaj pomagalo, ker drugače se moram vsake 15 minut mal sprehodit, pa si predstavljajte kako se je učit v taki situaciji user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:20:42   
Najki
ZVEZDA BTC:
  1. četrtek 02.09.: po peti uri
  2. petek 03.09.: po peti uri
  3. sobota 04.09.: dopoldan lahko ostanem do 13h ali popoldan po cetrti
Porodnisko zacnem sele 27., tako da je to situacija za cel september. Nedelja pa isto kot sobota. Ena urca casa se vedno najde, pogojno tudi med malico v sluzbi.

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:24:38   
lija30
se mi kr smilite tiste,ki vas vaši partnerji sekirajo in ne razumejo.Midva z mojim se ful štekava.Moj je ves navdušen in že komej čaka,da bo lahko cartal malo štručko:)
Jer pa res,da sem tudi jaz ostala skoraj ista, nimam nobenih slabih dnevov,da bi jezo stresala na koga!:))))))

Ne razumem pa tistih moških, ki se še kar niso odločili,ali bodo šli zraven ko bomo rojevale!Hallllllllooooooo!Sej to je nekaj čisto naravnega,plod dveh oseb in ne ene same.Zakaj bi trpele samo ženske, naj partnerji vidijo kako izgleda porod!Moj naprimer ful ne prenese krvi, kamot pade skupaj, pa tud pomislil ni,da mi ne bi stal ob strani pri porodu!:)))Se je pohecal pa je reku, no sej se bom pa boj pr tvoji glavi zadrževal,da mi nav slabo ratal ko bom kri videl:)))))
Tko,da punce primte svoje partnerje v roke!!!!
Glede literature o nosečnosti - ali jo partenrji berejo.En namig.Na wc pustite kakšne take revije, pa boste videl da bodo tud oni to prijeli v roke in prebrali kaj!

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:25:19   
Pokora
Janaja najprej en user posted image  zate. Vidim da te je prav ob živce spraviluser posted image  Ne vem ti kaj pametnega svetovati, ti pa želim da se vse skupaj čim prej pomiri!user posted image  

Mamamajča, moj ni kaj dosti prebral, ampak se precej spomni od prvič, ko je bil bolj pri stvari. Načeloma me čisto razume, samo sem opazila da ko ima gužvo in je živčen, pozabi na vse skupaj in samo zapenjava.

Jana ful si pridna da poleg vsega še seznam takole pedenašuser posted image

user posted image  Pixieuser posted image  Lepo da si se tudi sama pošalila na svoj računuser posted image
Kar se tiče lulanja, jaz s tem nimam problemov. Niti na začetku nisem hodila prav na gosto, niti zdaj ne. Tudi v prvi N nikoli nisem imela problemov - sem do konca N prespala celo noč če je bilo treba. Upam da bo tudi zdaj tako. No izjema je samo, če zvečer prav veliko spijem, pa moram potem ponoči enkrat jit odtočit.

Najki a to tebe od tistega padca vse tako boli?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:31:13   
pixieM
user posted image Punce, a katera razmišlja o oz. ali je že imela Babyshower? Vem, da to pri nas ni tipično, ampak moši po navadi naredijo zabavo ob rojstvu ravno na dan rojstva otroka, kar pomeni, da so mamice itak v bolnici. Pa sem mislila, da bi malce s kolegicami počvekale in se pohecale. Tako, da bi naredila babyshower. Sicer bi ga morala narediti najboljša prijateljica, ampak saj bo pri meni in nočem, da si delajo kakšne stroške, čeprav že govorijo o nekih darilih (saj boljše, kot pa da mi nosijo darila v bolnico).
No, moje punce so kar zagrabile to idejo in mislim, da bom naredila to zabavo en mesec pred PDPjem oz. tam kje... Kaj pa ve? Ste razlišljale kaj v tej smeri?

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:35:56   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: pixieM

user posted image Punce, a katera razmišlja o oz. ali je že imela Babyshower? Vem, da to pri nas ni tipično, ampak moši po navadi naredijo zabavo ob rojstvu ravno na dan rojstva otroka, kar pomeni, da so mamice itak v bolnici. Pa sem mislila, da bi malce s kolegicami počvekale in se pohecale. Tako, da bi naredila babyshower. Sicer bi ga morala narediti najboljša prijateljica, ampak saj bo pri meni in nočem, da si delajo kakšne stroške, čeprav že govorijo o nekih darilih (saj boljše, kot pa da mi nosijo darila v bolnico).
No, moje punce so kar zagrabile to idejo in mislim, da bom naredila to zabavo en mesec pred PDPjem oz. tam kje... Kaj pa ve? Ste razlišljale kaj v tej smeri?



Meni se drugače zdi to super ideja. Samo jaz sem rekla, da je ne bom imela, ravno zaradi tega, ker vem, da bi si moje punce delale stroške. Potem pa ko bi se mali rodil in bi ga prišle pogledat pa bi si jih delale še enkrat.

Edina varianta je, da se dogovorite da brez daril in imate samo druženje. To bi bilo pa pomoje super user posted image

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:37:07   
missD
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

user posted image Hotela sem vprašat za tiste tampone, smo se že enkrat pogovarjale o njih. Za na kopanje namreč. a to so prav za nosečnice? Kje jih dobim?



dobi se jih v millerju pa tudi v tuš drogeriji. škatlica je taka modra pa ženska je gor narisana,nemški izdelek, ampak piše da so za kopanje. če me spomin ne vara so notri 4 tamponi, cena škatlice je nekje 2,5€(ne me držat za besedo) sicer glede na škatlico zgleda da jih je notri ogromno ampak so pakirani še vsak v svojo embalažo in tulec, sam tampon pa je premazan...zgleda kot da z oljem oz nekaj podobnega.
------------
vročina ubija. me pa muči nekaj drugega, lahko samo stojim pa naenkrat začnem težko dihat...kot da bi tekla pa si potem zadihan.

cunjice...sem včeraj končno vse dal iz vrečk, odstrigla kartončke s cenami in jih sortirala po barvah, danes se pa lotim pranja. Sem pa nakupila toliko stvari, da zaenkrat upam da mi ne bojo še kaj prinesli kot darilo. Pa ko pogledam tiste pajacke pa potem moj trebuh in pomislim da sta v trebuhu 2... mislim da bi lahko oba spravla v tist pajacek.user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:40:06   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: lija30

se mi kr smilite tiste,ki vas vaši partnerji sekirajo in ne razumejo.Midva z mojim se ful štekava.Moj je ves navdušen in že komej čaka,da bo lahko cartal malo štručko:)
Jer pa res,da sem tudi jaz ostala skoraj ista, nimam nobenih slabih dnevov,da bi jezo stresala na koga!:))))))

Ne razumem pa tistih moških, ki se še kar niso odločili,ali bodo šli zraven ko bomo rojevale!Hallllllllooooooo!Sej to je nekaj čisto naravnega,plod dveh oseb in ne ene same.Zakaj bi trpele samo ženske, naj partnerji vidijo kako izgleda porod!Moj naprimer ful ne prenese krvi, kamot pade skupaj, pa tud pomislil ni,da mi ne bi stal ob strani pri porodu!:)))Se je pohecal pa je reku, no sej se bom pa boj pr tvoji glavi zadrževal,da mi nav slabo ratal ko bom kri videl:)))))
Tko,da punce primte svoje partnerje v roke!!!!
Glede literature o nosečnosti - ali jo partenrji berejo.En namig.Na wc pustite kakšne take revije, pa boste videl da bodo tud oni to prijeli v roke in prebrali kaj!



Se podpišem pod tole. Moj je tudi enkraten zdajle v nasočenosti in skoz.

Sva pa skupaj na morju veliko prebrala o porodu in potem vse do 1 leta starosti otroka. Moram rečti, da ga je zelo zanimalo vse skupaj.

Je pa tudi že kupil kamero, ker bo baje me v porodni snemal. Kar naj si misli, takrat bo mene moral miriti in mi pomagati. Ne bo mogel še kamare v roki držati.

Kaj pa popkovino jo bo vaš partner prestrigu? Moj je rekel, da kaj ga to sprašujem, da itak da bo user posted image .

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:42:00   
sasadejan
Glede srečanja sem jaz obupala user posted image . Mislim, da se bomo težko zmenile. Tako, da če ima katera kakšno idejo kar na plan z njo.

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:46:12   
pixieM
sasadejan - ja tako sem tudi jaz mislila. Oz. jim bom zabičala. Če mi bodo slučajno nosile kakšna darila na babyshower, potem nobenih daril v bolnico!!! Ali pa če prinsejo mala darila (npr. duda, slinček,...) na babyshower, potem jim odpustim, če si bojo hotele še kakšne stroške delat za v bolnico user posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:50:44   
lija30
sasadejan-moj je rekel da se bo potrudil,da jo bo prestrigel.Sam gelde na to,da lih ne prenese pogleda kri, je rekle,da če bo čutil,da ne bo zmogel-ker bo padel skupaj, nej mu pač ne zameril.Tko,da jez ga čist razumem, ker vem kako je ko vidi kri, ali pa k mora dat kri.Takrat je kot en majhen otročiček, ves zelen, pa kr trese se!Tko da bom videl kako se bo držal:)))))))

Snemal po moje ne bo, bo pa slikal.Če bo pa hotel kaj posnet, bo pa tud lahko ker imava itak tak fotoaparat!

A ste si že pripravile torbo za v pororodnišnico?Jaz sem si jo delno kar spakirala!

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 11:56:48   
Pokora
Sasadejan, udari po mizi in reči: srečanje je takrat in takrat (kar ti si zmisli kdaj) vsaka naj napiše če pride in to je to.user posted image  Za en srečanje se bomo pa valda zmenile, no.

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 12:17:31   
nika1
PIXIEM - ej tole je pa prav zadeva oz. dobra ideja BABYSHOWER, me je kar zamikalo , da bi še jaz kaj takega imela, samo kaj ko imajo priijateljice že vse otroke vsaj dva, in potem če jih povabim, k sebi, bodo verjetno prišle vse z otroci in potem bomo imeli spet ,, vrtec,, program in ne bo nič časa za  pravi babji čvek...user posted image

Sem bila ravno v LEKARNI, NO ALI JE KATERA OD VAS KUPILA OZ. UPORABLJA IZDELKE ZA NEGO DOJ. OD LEK. LJUBLJANA - MALČEK, / kakšne izkušnje imate s temi izd./
Imajo fajn zloženko - kaj imajo , vse to kupiš pa je , simpl :
HLADILNO mazilo
Hladilno mazilo s CINKOVIM oksidom
NEGOVALNA krema
MLEKO S PANATENOLOM
PRAŠKA PASTA
FIZIOLOŠKA RAZTOPINA
MANDLJEVO olje
posip za otroke
sirup proti krčem  
lp

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 12:54:20   
pixieM
nika1 - poizkusi se s prijateljicami zmenit, naj si dobijo varstvo. Moji dve prijateljici, ki že imata otroke, sta vprašali, če jih pripeljeta zraven, pa sem tako malo zvito odgovorila: lahko, samo kako boš pa v miru kak koktejl popila user posted image ? In sem jih s tem pritegnila, zdaj morem samo naštudirat neke koktejle, ki so lahko alkoholni ali brezalkoholni. Sem imela v mislih Appletinije (v Lidlu imajo zdaj nek jabolčni liker)... Bomo videli. Če ne pač Cosmote (brusnični sok in limonin ali pomarančni sok in za nenosečke še vodka).
Ne vem, vedno sem si želela ta babyshower, kot ga imajo američanke. Same kolegice, kakšni kanapejčki, sadni sokovi in kakšen koktejl. Itak pa morem še nabavit balončke in okraske, da bo res pravi občutek za zabavo. Moške in otroke bomo pač izpustile, ker ti bodo prišli potem na svoj račun, ko bo ati častil za otročička!

(odgovor članu nika1)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 13:22:32   
jana84
hej spet sem tuki, ne boste verjele user posted image

Ta ideja o babyshower se mi zdi super...Sam pr nas res ne prakticiramo nič takega, bi bilo pa zanimivo, ja...No, bom pa še tako rekla, da jaz je ne bom delala, ker smo v klapi ful mešanih spolov in pol je problem ene povabt drugih ne...Pa tud nekih babjih čvekov ne izvajam, razen s sosedo, to pa lahko opravimo kadarkoli user posted image  
Glede žura ob rojstvu: ko se je rodil Jakob, je bil normalno žur do 6h zjutraj, spili so cca.15l šampanjca in ostalo niti ne štejemo...Žur kot se gre za prvega sina! Jaz sem mojmu rekla tako: glej da ga dobro zapijete, jutri pa da prideš kolkortolk vredu k meni v porodnišnico...In tako je tud blo! Seveda je bilo pri zapivanju veselo, ker je bil sploh prvi vnuk za moje starše in še vsi sosedje zraven...Oh in sploh!

Prisotnost pri porodu: ja, mož je bil zraven in bo tud zdej. Najprej sva se neki pogovarjala, da sej ni potrebe (sva bila oba istih misli), zdej pa če pomislim, mi je bil ful v oporo in razbremenitev - sta z babico vice pokala in take, da sem se še jaz morala smejat...V glavnem fajn da je bil zraven, če drugega ne za moralno podporo...Popkovino se pa ne spomnim, če jo je prerezal...Mogoče, kaj pa jaz vem...Sam da sem rodila, drugo me ni več brigalo user posted image  Ko so Jakoba umili in ga zmerli in pregledali, ga prnesejo k porodni mizi in rečejo: komu ga zdej damo tako malo v šali...Jaz pa ah, kar možu! So sam mal pogledali in mu ga dali...Jaz sem morala malo se oddahnit...Sej pol je bil pa itak pr meni!
kamere in fotoaparati v porodni sobi: meni se to nič ne dopade. Smo imeli fotoaparat v porodni sobi, za narest dve fotke od Jakoba in to je to! Mene med rojevanjem ni na slikah in tudi nočem da bi bila...Predvsem pa da bi vsem potem razkazovala kako lepa in oh in sploh sem bila med porodom...a-a To je videl moj mož, in osebje ki je pač moralo bit tam, drgač - dejte mir!

Srečanje: zna bit da bo res najboljš da se določi en datum, al pa max. dva, pa da se prijavijo tiste ki uspejo pridet...Ker drugače bo ostalo samo pri besedah! Jaz bom vidla...verjetno bolj težko da se pojavim, že zarad tega ker bo v LJ, pa še izpit imam zdej okrog...Bomo vidli no...Mogoče pa vseeno prepričam moža, da me prpelje v LJ in gre s sinkotom mal k bratu na obisk...


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Oktobrke 2010 II
27.8.2010 13:25:18   
jana84
pa še to sem pozabla povedat (si rečeta sojetnici po 20letih zapora!):

sem se spravla moje parklje poštimat...user posted image  Uf, kako daleč so tisti nohti na nogah...Je treba v več etapah to poštimat user posted image  Zdej moram še enkrat lepo polakirat, da bodo zgledali kolkortolk v redu...Pa še na rokah...No in ko sem bla ravno pri urejanju nohtov sem si še nogice lepo pobrila, tako da zdej sem pra res tipi-top za it čez vikend v hribe gobe nabirat...Haha, da se me klopi v gozdu ne ustrašjo user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?