|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 15:31:20   
mami41

IZVIRNO SPOROČILO: talika81

el.k, kolker sem jaz brala, je normalno, da prvorodke začutijo brcike okrog 20. tedna user posted image , lahko tudi do 22. tedna, odvisno, ja, od lege maternice in tudi od tega, kakšne kontrukcije je user posted image .
ponekod pa celo piše, da je čisto normalno tudi, če bi jih začutila šele nekje okrog 24. tedna.

čisto odvisno.

jaz sm pri prvem čutila gibe v 18 tdnu , pr hčeri (druga noseečnost) pa v 13 tednu .... čist res.... kaj pa bo zdaj pa ne vem .... mogoče že brca hahahahaha

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 15:51:19   
jaznoseca
ooo  a ni lepo, ko čutiš premikeuser posted image ? No, čestitke zaljubljena user posted image ! Jaz sem bom še načakala - v prvo sem začutila brcike tam nekje okoli 20 tedna.

skate voziček je precej draga varianta ja, pa menda ne preveč praktična... lun1ca jaz sem ga gledala in malo probala, pa moram rečt, da tista sprednja kolesa za na makedam niso, tista mreža spodaj mi ni bila preveč praktična, košara je boljša - pa tisti sedežni del se mi je zdel malo majhen in potem, ko ga nardiš v športni viziček, otrok s čevlji drsa po oblečenem robu user posted image . Zgleda šmensi, samo po moje za ta denar lahko dobiš več in boljše. Naj se raziskava trga začne user posted image !

o nakupih vozčka v HR nimam nobene informacije, so pa punce poceni kupovale prek neta iz Italije in Anglije. Joooj ko se ne spomnem zdaj vseh tistih linkov user posted image ..., če kaj najdem, prpopam tukaj gor.


(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 16:04:21   
jaznoseca

user posted image   NOSEČE ŠTAJERKE  user posted image

PDP     Ime(starost)  (št , št. )  kraj,   spol,   ,





AVGUST 2010


16.8. Mushroom, Maribor, user posted image
19.8. jagoda28, 24, 3user posted image , 2user posted image , Malečnik, user posted image



SEPTEMBER 2010

01.9.
T
ejči28, 31, 2user posted image , 1user posted image , Maribor, user posted image
06.9. Nadka30, 3user posted image ,1user posted image , okolica Celja



NOVEMBER 2010


09.11. tsanika35,3user posted image , 2user posted image , Maribor
30.11. DOaisy, 1user posted image , Maribor user posted image




DECEMBER 2010

12.12. Rosi*, 2user posted image , 1user posted image , Radgona, user posted image
14.12. ManUr, 22, 1user posted image , okolica Ptuja user posted image
16.12. tasika12, 37, 3user posted image , 1user posted image , Maribor

23.12. zaljubljena23, 25, 2user posted image , 0user posted image , okolica Ptuja
27.12. Bubika31
28.12.
Tadeja83, 3user posted image
28.12. Eveeleen, 24, 1user posted imageLovrenc user posted image
31.12. suziflo, 27,1user posted image , Maribor




JANUAR 2011

11.1.,KaOs, okolica Celja
12.1. talika81, 28,  2user posted image ,0user posted image , okolica Slov.Bistrice
16.1.,Nina30, 2user posted image , Maribor


FEBRUAR 2011

02.2. Togo, 32, 1user posted image , Maribor

03.2. ninchi9, 1user posted image , Maribor



MAREC 2011


10.3. jaznoseca, 37, 3user posted image , 1user posted image , Maribor

11.3. el.k, 29, 1user posted image , Okolica Celja 
14.3. Lun1ca, 1user posted image , Maribor











Skupaj nosečk:  22 user posted image , 22  user posted image





(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 16:05:48   
jaznoseca
evo, sem malo pomagala tejči s seznamomuser posted image .

maa2010 kdaj imaš pdp?

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 16:28:28   
Lun1ca
amazon.de pa ebay znata biti kr fajn user posted image

Drugač pa sem se tekom dneva že odločla, da ne bo PP skate user posted image sploh vprašanje če bo PP. Je dosti še drugih dobrih in cenejših vozičkov. Za ta dnar že drugje dobim voziček pa še previjalno zraven, pa še kaj mogoče user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 18:21:52   
maa2010

IZVIRNO SPOROČILO: jaznoseca

evo, sem malo pomagala tejči s seznamomuser posted image .

maa2010 kdaj imaš pdp?


sem cisto pozabila pripisati :)

7.11.2010 bi naj bil dan d in sicer bo user posted image

drugace pa imam se tudi jaz en zanimiv link za nakup iz nemcije, super cene :) pa se posebej cakalne dobe. V BC so nama za Joolz rekli 12 tednovuser posted image cakalne dobe in cena osn. modela brez dodatkov 800€. Na tej nemski strani pa bi ga z dodatki (zimska vreca, previjalna torba) dobila za malo manj kot 800 z postnino v Avstrijo (postnolezece v Spielfeld).

Link: http://www.kiddies24.de/shop/index.php

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 19:49:43   
jaznoseca


user posted image   NOSEČE ŠTAJERKE  user posted image

PDP     Ime(starost)  (št , št. )  kraj,   spol,   ,







AVGUST 2010


16.8. Mushroom, Maribor, user posted image
19.8. jagoda28, 24, 3user posted image , 2user posted image , Malečnik, user posted image



SEPTEMBER 2010

01.9.
T
ejči28, 31, 2user posted image , 1user posted image , Maribor, user posted image
06.9. Nadka30, 3user posted image ,1user posted image , okolica Celja



NOVEMBER 2010

07.11. maa2010, 29, 1user posted image , Maribor user posted image
09.11. tsanika35,3user posted image , 2user posted image , Maribor
30.11. DOaisy, 1user posted image , Maribor user posted image




DECEMBER 2010

12.12. Rosi*, 2user posted image , 1user posted image , Radgona, user posted image
14.12. ManUr, 22, 1user posted image , okolica Ptuja user posted image
16.12. tasika12, 37, 3user posted image , 1user posted image , Maribor

23.12. zaljubljena23, 25, 2user posted image , 0user posted image , okolica Ptuja
27.12. Bubika31
28.12.
Tadeja83, 3user posted image
28.12. Eveeleen, 24, 1user posted imageLovrenc user posted image
31.12. suziflo, 27,1user posted image , Maribor




JANUAR 2011

11.1.,KaOs, okolica Celja
12.1. talika81, 28,  2user posted image ,0user posted image , okolica Slov.Bistrice
16.1.,Nina30, 2user posted image , Maribor


FEBRUAR 2011

02.2. Togo, 32, 1user posted image , Maribor

03.2. ninchi9, 1user posted image , Maribor



MAREC 2011


10.3. jaznoseca, 37, 3user posted image , 1user posted image , Maribor

11.3. el.k, 29, 1user posted image , Okolica Celja 
14.3. Lun1ca, 1user posted image , Maribor













Skupaj nosečk:  23 user posted image , 23  user posted image





(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Štajerske nosečke
12.8.2010 21:41:24   
tejči28
hvala jaznoseca za pomoč. user posted image user posted image user posted image Ni nujno,da samo jaz urejam seznam. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 9:02:18   
talika81
midva sva se že skoraj odločila, da bova nabavila babyboom voziček.

nakar me je pa prejle sodelavka presenetila in me vprašala, če sva že nabavla voziček. pa sem rekla, da ne. ona bo namreč imela ga za prodat - rabila ga je samo za drugega otroka, je pa quinny speedy. tako da se zna nardit, da si bova premislila in ga kupila od nje. sam bom morala pa pol košaro, lupinico in vse druge stvari dokupit zraven. tako da moram mal pogledat, kako je s cenami. čeprav vem, da je quinny verjetno precej drag.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 10:19:29   
mami41

IZVIRNO SPOROČILO: Eveeleen

Drage moje nosečke ... spet se javljam po dolgem spancu :)
Vidim, da se že vse lepo pripravljate na prihod male bebe ... tudi mi v polni prenovi in nabavi otroške opreme in pripomočkov, baje bo fantek, bomo videli :)

Mami41, še vedno držimo pesti ... znake že kažeš, tako da upamo, da je to to!

Drugače pa moj trebušček izjemno hitro raste, prepognem se že zelo težko ... hm... Beba brca, jaz pa že komaj čakam december! Sicer pa so se mi zadnje čase začele težave s "povračanjem hrane" in to kar naenkrat, brez slabosti ... se še kateri to dogaja?

Ni mi bilo do sedaj niti enrkat slabo, bruham pa kar večkrat ... se že bojim kam it, ker se mi dogaja kadarkoli čez dan ... ni nekega urnika. Ima še katera takšne probleme?




ja glede bruhanja .... jaz sem včeri nekaj v mestu urejala ...pa je bila huda kriza ....še najhuje pa mi je bilo ko mi je dvignilo kar na ulici polni ljudi ....šit....dans v petek mi še ni bilo treba it bruhat ...samo sem nekaj čistila IN MI JE PRI VONJU NA ČISTILO DVIGNILO ...... zaj pa re ne vem več .....

(odgovor članu Eveeleen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 10:50:23   
talika81
jaz ne prenašam nobenih vonjev od osvežilcev zraka, do vonjev od čistil, parfumov, in vseh drugih podobnih vonjev.
mi gre kar na bruhanje. tako da sem pospravila vse osvežilce (razen v WC-ju) in ne uporabljam skoraj nobenih parfumov.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 12:23:38   
maa2010
Jaz tudi sedaj v 28t ne prenasam mocnih vonjav user posted image . To mine po user posted image ne?

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 12:57:53   
Eveeleen
Ehhhh nosečke moje ... vse za naše bebe, pa če bruhamo cele dneve, samo da bodo zdravi in veseli :)

Vozičke se splača nabavit v tujini (čekirajte ebay), izjemno ugodne cene, enkrat cene kot pri nas ... probajte iskat med tistimi s Free shiping, ker poštnina zna bit zelo zasoljena.


_____________________________

______________________________________
A new baby is like the beginning of all things, hope, a dream of possibilities.

(odgovor članu maa2010)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 13:33:55   
jagoda28
Lep dan vsem.
Moj je še daleč od tega. Ze od včeraj zvečer me tak svinjsko boli glava. Od danes zjutraj pa bruham kot nora, da pa o driski sploh ne govorimo. Kot cota sem. Celo noč nisem spala, upam da bom lahko zdaj malo. Je tašča prišla po tamalega da greta na sprehod, da lahko grem ležat.
Mislim da me je napihala klima včeraj, ker me samo en del glave boli.
Aja pa še to.... Je moj htel nardit nekaj dobrega pa dal cote prat, samo je pozabo da je v pralnem stroje že en zeleni tepih iz kopalnice ki barva. Tak da nočete vedet, kak so zgledale cote po pranju.
Sem ji zdaj dala še enkrat prat z vanishom če bo kaj pomagalo.

user posted image user posted image čestitke vsem za občutenje brcik, pa pozdravljene vse nove.
Se oglasim verjetno še potem kaj ko se probam malo spočit

(odgovor članu Eveeleen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 14:11:29   
tejči28
jagoda, o groza,ti dedci včasih boljše,da ne nardijo nič kot da ga tak polomijo.user posted image Kaj pa če se tvoje telo prirpavlja na porod? Ker v prvi sem jaz tudi par dni prej bruhala in me je bolela glava,pa nemirna sem bila.Driska pa je tudi značilna,da se telo očisti.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 14:36:09   
mami41

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda28

Lep dan vsem.
Moj je še daleč od tega. Ze od včeraj zvečer me tak svinjsko boli glava. Od danes zjutraj pa bruham kot nora, da pa o driski sploh ne govorimo. Kot cota sem. Celo noč nisem spala, upam da bom lahko zdaj malo. Je tašča prišla po tamalega da greta na sprehod, da lahko grem ležat.
Mislim da me je napihala klima včeraj, ker me samo en del glave boli.
Aja pa še to.... Je moj htel nardit nekaj dobrega pa dal cote prat, samo je pozabo da je v pralnem stroje že en zeleni tepih iz kopalnice ki barva. Tak da nočete vedet, kak so zgledale cote po pranju.
Sem ji zdaj dala še enkrat prat z vanishom če bo kaj pomagalo.

user posted image user posted image čestitke vsem za občutenje brcik, pa pozdravljene vse nove.
Se oglasim verjetno še potem kaj ko se probam malo spočit

sej se je meni tud že t zgdilo ...pa je tud mel moj prste zraven .... malo smo imeli cotovje v turkizni barvi ...sam hvala bogu je vanish pomagal.... sj bo Jagoda..... sam... jaz imam dans take krče pa sili me na bruhanje .... ne vem več...pa tamala noče k sošolki na počitnice.....

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 14:36:23   
jagoda28
tejči28 da bi se ti besede uresničla. Jaz sem tud tak nemirna in napeta da je groza. Mojega naderem za vsako malenkost, pol mu pa rečem, ja saj vem, tečna sem :D
Če pa nemorm iz svoje kože.
Ravnokar sprobavam prvi današnji obrok, mogoče mi bo ratalo.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Štajerske nosečke
13.8.2010 14:42:09   
Rosi*
pozdrav user posted image

mene pa slabosti ne matrajo več. Močnih vonjav tudi ne prenesem (čistila še grejo, parfumi pa bljak), jedla bi pa non stop. Pa po možnosti samo sladko. Me je kar malo groza, ker imam konec avgusta spet cuker test. :( Že pri prvem testu je bil cuker na zgornji meji. user posted image

Jaz sem edino tak utrujena, da se vmes komaj po koncu držim. user posted image

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Štajerske nosečke
14.8.2010 18:04:27   
jagoda28
Halo ženske kje hodite?
Cel dan že vse prazno. No če ste vse tak lene kot jaz vas popolnoma razumem user posted image .
Jaz sem malo prej z tamalim iz Bumbar parka prišla. Pa malo sma še šla na obisk k atiju v službo. So me vsi malo čudno gledali, če
še kar okrog skačem. Saj tam sigurno nebi rodila, malo bolj nerodno bi bilo če bi mi vodla slučajno odtekla user posted image .
Mi je tamali zaspal v avtu, jaz sem ravno cote pobrala in jih zložla zdaj grem pa malo sedežno peglat.
Javite se kaj in čuvajte se

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Štajerske nosečke
14.8.2010 18:37:26   
maa2010
Pozdravljene user posted image

Jaz pa razmisljam o nosecniski masazi user posted image A je ze katera bila v Mariboru na taksnem razvajanju in lahko kaj vec pove?

Pa lep vikend se naprej :)

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Štajerske nosečke
14.8.2010 19:03:12   
mami41
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda28

Halo ženske kje hodite?
Cel dan že vse prazno. No če ste vse tak lene kot jaz vas popolnoma razumem user posted image .
Jaz sem malo prej z tamalim iz Bumbar parka prišla. Pa malo sma še šla na obisk k atiju v službo. So me vsi malo čudno gledali, če
še kar okrog skačem. Saj tam sigurno nebi rodila, malo bolj nerodno bi bilo če bi mi vodla slučajno odtekla user posted image .
Mi je tamali zaspal v avtu, jaz sem ravno cote pobrala in jih zložla zdaj grem pa malo sedežno peglat.
Javite se kaj in čuvajte se

jaz bi dans tud sedežno peglala ...pa ni bilo časa   ...sem delala šamšnite ....ker jih mam ful rada pa jih ni nikjer za dobit .... včeraj se mi je pa zluštasla goveja župca pa sem jo skuhala .... bila mi je najboljša odkar jo kuham ...še ati je reko da že dolgo ni take dobre jedel.... tamala se je nekaj zmrdovala zraven ..... pa dans me je taveliki sin klical kak sem.....malo bi šla ležat pa me deca ne pusti....

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Štajerske nosečke
15.8.2010 15:53:32   
jaznoseca
hej štajerke - zatišje ??

maa  masaža za nosečnice.... jaz sem bila tukaj v tenis dvorani pri dvorani Tabor - ta tajska masaža. Samo ni ne vem kaj - v bistvu je normalna masaža, le da ne ležiš na trebuhu, pač pa na bokuuser posted image . Mi ni bilo preveč všeč. Sem pa brala, da imajo nekje prav mize z luknjo za trebušček user posted image , ali pa izvajajo v pol sedečem položaju. No, evo še en link za masažo:
http://www.najdemsi.net/default.asp?mid=sl&pid=aktualne_novice&detailsid=80

mami41 kako sedaj - je testek že potrdil nosečnost?

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Štajerske nosečke
15.8.2010 21:01:52   
tsanika35
Hojli.
Sem bila v Avstriji, da sem malo nakupila (previjalo za v kopalnico, tisto, ko se na steno zmontira, pa ta lepe tetra pleničke za kupčke podirat), malo pa si nagledala stvari in cene. Sem ugotovila, da so gori vse stvari malo ceneje kot pri nas (baby fon, stojalo za banico,...).
A pozna katera te baby-fone, ki imajo zraven še alarm za preprečevanje smrti v posteljiciuser posted image . Se mi zdi kar dobra zadeva, je malo dražji , prepreči pa lahko grozno tragedijo. Saj ne, da se velikokrat dogaja,...ampak...
maa2010 Jaz sem bila pred leti na Fontani, mi je bebek na živec pritiskal, da sem komaj hodl- masaža hrbta v polsedečem položaju pač. Imaš ti kakšne nove informacije o masaži za nosečnice? jaz bi full šla, da se malo sprostim. Moje razpoloženje takoooo niha.
tejči 28 Lahko še dodaš mojo starost: 35.
Kar se pa tiče vonjav in okusov. Do treh mesecevin pol tudi jaz nisem prenašala kave, ki jo sicer obožujem. Še zdaj pa imam bolj občutljiv nos,  tako, da bog ne daj , da kdo ali kaj zreven mene smrdi ali pa preveč diši!!user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Štajerske nosečke
16.8.2010 7:08:23   
jaznoseca



user posted image   NOSEČE ŠTAJERKE  user posted image

PDP     Ime(starost)  (št , št. )  kraj,   spol,   ,









AVGUST 2010


16.8. Mushroom, Maribor, user posted image
19.8. jagoda28, 24, 3user posted image , 2user posted image , Malečnik, user posted image



SEPTEMBER 2010

01.9.
T
ejči28, 31, 2user posted image , 1user posted image , Maribor, user posted image
06.9. Nadka30, 3user posted image ,1user posted image , okolica Celja



NOVEMBER 2010

07.11. maa2010, 29, 1user posted image , Maribor user posted image
09.11. tsanika35, 35, 3user posted image , 2user posted image , Maribor
30.11. DOaisy, 1user posted image , Maribor user posted image




DECEMBER 2010

12.12. Rosi*, 2user posted image , 1user posted image , Radgona, user posted image
14.12. ManUr, 22, 1user posted image , okolica Ptuja user posted image
16.12. tasika12, 37, 3user posted image , 1user posted image , Maribor

23.12. zaljubljena23, 25, 2user posted image , 0user posted image , okolica Ptuja
27.12. Bubika31
28.12.
Tadeja83, 3user posted image
28.12. Eveeleen, 24, 1user posted imageLovrenc user posted image
31.12. suziflo, 27,1user posted image , Maribor




JANUAR 2011

11.1.,KaOs, okolica Celja
12.1. talika81, 28,  2user posted image ,0user posted image , okolica Slov.Bistrice
16.1.,Nina30, 2user posted image , Maribor


FEBRUAR 2011

02.2. Togo, 32, 1user posted image , Maribor

03.2. ninchi9, 1user posted image , Maribor



MAREC 2011


10.3. jaznoseca, 37, 3user posted image , 1user posted image , Maribor

11.3. el.k, 29, 1user posted image , Okolica Celja 
14.3. Lun1ca, 1user posted image , Maribor















Skupaj nosečk:  23 user posted image , 23  user posted image






(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Štajerske nosečke
16.8.2010 8:41:13   
Rosi*
Pozdravljene user posted image

mazaža tudi mene mika, sploh ker me noge fejst bolijo. Se zgodi, da se zjutraj zbudim z bolečimi nogami. user posted image  Tako, da kakšne informacije o masažah so dobrodošle. user posted image

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?