|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:59:18   
naraščaj
Joj user posted image , jst sem pa kr prespala tole dopoldne user posted image

Prej sem še do mal čez 10 neki bluzla tle gor pa so mi oči začele kr skup lest in pol sem še neki skakal okol in si na konc rekla, nč pejt mal ležat in no nakonc je to ležanje trajal do 12,30 user posted image .

Zdej se pa psihično prpravljam, da grem neki v lonce vršt (sladko zelje + pire). Pol pa itak morm po tamalo, čeprav kdo poslušal to tečko v tem vremenu. Razmišljam, da bi jo kr v CE popoldne mahnal po opanke zanjo, sam morm še user posted image  s tem seznant (bo ful navdušen user posted image , da bo hodu nazaj v CE al kje je dans tak ne vem ). Čeprav še tut jst ne vem, če se bo men dal user posted image . No do ene 4ih mam čas se zjasnat.

Nčl grem kuhat.

Bridget, ja ja jst bi kr šla, sam nč ne dogaja. Jst bom kr tle strašna pol čez rok tko kot prvič, zato, da mi bodo lahk spet vsi teželi, a še nisi šla user posted image  Pol boš pa ti pred mano šibala v P user posted image

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Zoja83)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 13:04:20   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

Še dober teden do mojega roka user posted image .


a si že kej vizualiziraš porod? user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 13:10:26   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: meymey

Še dober teden do mojega roka user posted image .


a si že kej vizualiziraš porod? user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 13:12:28   
Kiya
Zoja lulanje po cevki je veliko boljš kot pa vstajat, saj jaz niti nisem imela občutka ali imam poln mehur ali ne in sem potem skos hodila.

Punce KEGLOVE VAJE user posted image

Mi smo imeli patronažno na obisku, smo imeli prvo kopanje in je mala uživala. Se vidi da je ribica po horoskopu.

Rea čestitke user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 13:14:22   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Kiya
Zoja lulanje po cevki je veliko boljš kot pa vstajat, saj jaz niti nisem imela občutka ali imam poln mehur ali ne in sem potem skos hodila.

Si me pa spomnila na občutke prva 2 dni... Se spomnim, da sem hodila na WC na ene 2 uri samo zato, če bom slučajno kaj uspela naredit, ker čutila itak nisem ničesar... user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 13:39:43   
nikcaa
Zoja83- uso srečoooo... iii...jutri boš že mela svojega angelčka v rokah...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Zoja83)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 13:46:17   
meymey

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: meymey

Še dober teden do mojega roka user posted image .


a si že kej vizualiziraš porod? user posted image


Ufff... vizualiziram, vizualiziram.... in sem srečna da je mimo. Čeprav mam zdaj sireno v posteljci na drugi strani dnevne sobe user posted image .

Dokler vse ne rodite bom komentarje o bolečinah pri porodu zadržala zase user posted image .

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 13:51:57   
diksy
bridget3 - kak to, da ti pride patronažna? kaj si v kakem zdr domu že kaj pediatra iskala? jaz sem sicer tudi že slišala nekaj, da naj bi pri nas prišla patronažna prej pogledat če je vse vredi pripravljeno itd....

dianatal gel - baje so ga pri nas v porodnišnici  preizkusili in baje ni čisto nič pomagal, ni šlo nikamor tak da bi blo vseeno, če bi bla brez....ampak po enem primeru pa tud ne gre sklepat najslabšega....


lp

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 14:06:28   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: meymey
Dokler vse ne rodite bom komentarje o bolečinah pri porodu zadržala zase user posted image .


Kaj si mogla to napisat?!? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 15:34:54   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Bcljka, ti si me pa tako zdražila s temi Kingstoni, sem te še na FB gledala, da sem danes ponoči sanjala, da sem tudi jaz šla na njihov koncert. user posted image




user posted image user posted image user posted image  po 10ih termin absolventa se kr navežeš na njih user posted image  sm si ful želela na koncert, pa nisem vedla če bom loh šla in zdej sm res čist navdušena user posted image  sicer ne bom mogla plesat pa skakat po odru tko k ponavad, ampak važn da bo fajn vzdušje user posted image


Sem tudi jaz mislila, da bi šla, ker so iz naših krajev, pa vedno naredijo fajn žur, ampak glede na ginekologovo izjavo, nekak ne upam. No, boš poročala, kako je bilo. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 16:53:05   
bridget3
Diksy,
nič nisem posebej kaj rihtala za to - očitno ginekologinja oz sestra kontaktira patronažno službo in potem začnejo po rajonih, ko je blizu rok (jaz imam še 19 dni).
Do nedavnega (po čveku s kolegico, ki je že mami) pa sploh nisem vedela, da pride PRED rojstvom. Je rekla, da pride, da malo vidi, kako smo, če imamo kakšno vprašanje, da se malce spoznamo za kasneje user posted image

Naraščaj: nič ti ne govori, da bom jaz pred tabo! Jinx user posted image  ti prepuščam mesto pred mano ...

Bcljka, hvala za ZS



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 17:29:42   
majkl
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: meymey
Dokler vse ne rodite bom komentarje o bolečinah pri porodu zadržala zase user posted image .


Kaj si mogla to napisat?!? user posted image user posted image user posted image user posted image



sam res lumpa meymey da nam take pišeš user posted image

čestitke Rea  user posted image user posted image
Zoja
tebi pa vso srečo jutri na CR

Jst mam tut tak močen izcedek da ni za nikamor (skoz sam menjam mini vložke)-sam je čist brezbarven-mi je žal, da nisem včer moji G rekla nej mi da urin pregledat, da ni kakšno vnetje
pri meni včeri na CTGju nič konkretno novega-popadkov še ni, pulz pa malemu zraste tut do 180 na vsake tolk

tolk sm hotla komentirat, pa več ne vem.....no se še kej javim

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 17:30:24   
Aninchy
patronažna - v čedalje večih krajih po novem prihajajo tud pred porodom, ja. Pri nas sicer ne, ampak sem v zadnjem času že kr neki teh primerov zasledila...

Jst sm si pa namočla noge v slano vodo in se relaksirala, zdej sem si jih pa namazala z balzamom za noge (testerčke smo dobil v MŠ za reklamouser posted image ), pa je toook fajn filing, res bi mogla tole večkrat prakticirat, pa kr neki odlašam. Pol ko se pa končno spravim je pa toook faaaajn! user posted image user posted image user posted image

Sem klicala prejle mojga mal (je na šiht) pa se ni oglasu, pol sem še enkrat probala, pa se ni oglasu... in ko je revež vidu, da ma 2 moja neodgovorjena, je že mislu kr domov pridet! user posted image user posted image user posted image Še dobr, da me je najprej nazaj poklicu user posted image user posted image

No, zdej se grem pa še mal "relaksirat", ko se že dolg nism... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 17:30:37   
majkl
aja meymey za kavo na sončku sem tudi jaz takoj za....sam sonček počakamo

(odgovor članu majkl)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 17:43:14   
bcljka
Zoja83 - srečno! user posted image

jst sm mela pa zdele čist nepričakovano obiske user posted image  5 tednov starega Črta user posted image  je pršu z očijem k je šla mami na pregled v leonišče, zdej sta pa lih šla k je mali ugotovu da moja joška nima mleka user posted image  sm ga pestvala, pa ful se mi je smeju... Pika ga je pa nonstop brcala... mogoče sta se pa zalubla user posted image user posted image user posted image

meymey - pol k bomo vse rodile itak n bo več smisla razlagat, dej zdej user posted image

(odgovor članu majkl)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 18:25:11   
innes4
Kukuc user posted image

Da se malo javim. Moj user posted image pridno spi, tako kot večino dneva. Me prav zanima, kok časa bo trajala tale pridnost, upam, da ga ne mine prav kmalu user posted image
Dons je bila prvič patronažna na obisku, nevem zakaj sem pričakovala kakšno staro zateženo patronažno in sem bla prov presenečena, k je prišla ena mlada ženska in pa ena študentka zraven. Sta stehtali malega, je imel manj teže kot iz P, pa je rekla, da so to tako majhna odstopanja, ki so velikrat odvisna od tehtnice. user posted image Bravo za take patronažne ki ne komplicirajo user posted image

annie...glede vstavljanja Ea se strinjam za Maxico. Tut mene je najbolj bolelo odstranjevanje hansaplasta user posted image igle in vsega tega pa itak sploh vidiš ne, k ti jo v hrbet vstavjo. Je blo pa tut mene ful strah, da me bo bolel, pa res ne boli.

ajdameti, top10 in rea27...čestitke user posted image pa veliko cartanja vam želim

dvojčica6...rezali me niso čisto nič, tako da nimam nobenega šiva user posted image user posted image je bla res super babica in se je ful potrudila in pazila presredek user posted image user posted image

Punce, moram pa prov pohvalit mojga user posted image . Ko sem prišla domov, so me na mizi čakale rdeče vrtnice in pa darilo- dve srebrni zapestnici, ena zame in ena za user posted image (ko bo večji seveda user posted image ) na obeh je vgravirano TIM in pa datum rojstva. Jest sem se kar zjokala user posted image . Pa ful mi je lepo kok se ukvarja z malim. Skos ga opazuje, lupčka, objemčka. Čisto je nor na njega. Z veseljem ga tut nafutra, prav: Ga bom jest podojil user posted image user posted image   No glede tega se mi pa flaška zdi super, mleko je pa itak moje not.

No pa sem se mal razpisala, zdej se grem pa cartat k mojima dvema zakladkoma user posted image inuser posted image


_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 19:09:58   
nikita*
Evo mene doma. Danes na pregledu nič posebnega.

CTG: user posted image se počuti v  hotelu mama odlično, popadki ena sama ravna črta, tako da nič ne zgleda da bo kaj kmalu. Mislim, da se zgodba iz prve user posted image ponavlja. Čeprav vem, da se lahko v momentu vse spremeni.

Danes sem bila tudi na pedikuri in pri frizerju, sem se sam mal postrigla.

Zoja83: srečno jutri user posted image user posted image user posted image user posted image

Ste čez popoldan toliko napisale, da se mi tudi brat ne da, sem tako lenaaaaaa.

Naslednji pregled in CTG imam 09.06.2010


< Sporočilo je popravil nikita* -- 2.6.2010 19:10:51 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu innes4)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 19:29:04   
gajka
zoja83 - srečno jutri! user posted image Pa sporoči nam lepo novičko, če bo šlo zares. user posted image

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 19:51:42   
čeb Maja
Hej,
mene pa danes skoz neki matra, špika me skoz, pa kr ne vem al je trebuh trd al se žabica notri tolk ''guzi''. Danes je čist aktiven, sem mela 10 gibov že ob 13.00 men se zdi.
Pol me pa v nožnici neki skeli pa kr v dimljah me zaboli dol do stegen...
Prej ko sem šla na wc sem mela pa malo malo sluzi, res malo pa čist prozorna je bla.. po moje to ni čep; lahko je pa kakšen začetek...

Joj, ne bi še šlaaaa user posted image user posted image user posted image Sej komaj čakam, da ga vidim samo bi še tolk da je en teden notri...
Zdele si mislite, da sem mal blesava samo bi res, da je še malo vseljen.

Danes sem nafilala celih 38. tednov in zdej je res že lahko vsak moment a ne?!?

Aja pa torbo sem prej naštimala user posted image in ugotovila da mi falijo še za dojit uni nastavki, pa hrana!, pa kakšni natikači za pod tuš.

Zoja83 - user posted image user posted image user posted image srečno jutri, javi se kej

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 20:37:02   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

zoja83 - srečno jutri! user posted image Pa sporoči nam lepo novičko, če bo šlo zares. user posted image
JA, vso srečo in javi.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 22:13:47   
annie
Ajdameti in in rea27, čestitke za naraščaj!! user posted image user posted image

Zoja83, držim pesti za jutri user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil annie -- 2.6.2010 22:14:18 >

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 22:25:51   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja

Hej,
mene pa danes skoz neki matra, špika me skoz, pa kr ne vem al je trebuh trd al se žabica notri tolk ''guzi''. Danes je čist aktiven, sem mela 10 gibov že ob 13.00 men se zdi.
Pol me pa v nožnici neki skeli pa kr v dimljah me zaboli dol do stegen...
Prej ko sem šla na wc sem mela pa malo malo sluzi, res malo pa čist prozorna je bla.. po moje to ni čep; lahko je pa kakšen začetek...

Joj, ne bi še šlaaaa user posted image user posted image user posted image Sej komaj čakam, da ga vidim samo bi še tolk da je en teden notri...
Zdele si mislite, da sem mal blesava samo bi res, da je še malo vseljen.

Danes sem nafilala celih 38. tednov in zdej je res že lahko vsak moment a ne?!?

Aja pa torbo sem prej naštimala user posted image in ugotovila da mi falijo še za dojit uni nastavki, pa hrana!, pa kakšni natikači za pod tuš.

Zoja83 - user posted image user posted image user posted image srečno jutri, javi se kej



Se lahko kar podpišem pod tabo, sem zdaj eno uro že gledala, kako mi trebuh otrdeva, pa mi je na 20 minut, no, samo zdaj mi je pa nehal. user posted image  A sem se samo pregurala čez dan, ker sem ful sedela za računalnikom al bo res kaj. user posted image
Drugače pa nastavke za dojenje, če jih rabiš, dobiš v porodnišnici, potem ti jih pa že mož kupi ta čas. Tako da s tem se ne obremenjuj. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 22:28:49   
novakatja
Čestitke REA27 in AJDAMETI!

Jaz sem danes ta deževen dan preživela na pregledih v porodnišnici.
Vse ok, samo da rodim bodo težave minile. V APN so pa ugotovili, da bo bolj verjetno malo čez rok, tako da imam kontrolo šele čez 1 teden. Še bom sitna. No, vsaj lepo se redi moja punčka, da me bo še bolj žulila! Pr

LJ P Sestra na CTG mi je rekla, da dobiš po porodu samo 1 paket vložkov, da ti pripada 1 Lekadol, če te kaj boli in če si zaprt, ti morajo Donat od doma prinesti! Varčevanje, ker nisi bolan in ZZZS ne plača. Če imaš CR je seveda drugo... Kaj pa tiste mrežaste gatke za prve dni, a katera kaj ve? L. 2007 še ni bilo tako.

Čisto sem hin danes, bom jutri prebrala, kaj ste se razpisale.

Zgaga me muuuuuči.






(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 0:11:39   
bcljka
novakatja - jst mam 2 paketa vložkov + mrežaste hlačke v torbi za v P, ker baje res ful šparajo... če pa ne bom porabla pa itak odnesem domov... zihr je zihr user posted image

dons sm uspela še dudo za v torbo sterilizirat, no vseh 8 dud! svašta... midva pa res kupva čist vsako dudo k jo vidva... user posted image user posted image user posted image

sicer sm pa lih iz koncerta user posted image  sm šla mal pred koncem, da se mi ni blo treba gužvat user posted image  ful je blo fajn! pa ful sm plesala... ni čudn da sm mela pol trebuh trd k kamen user posted image  zdej je že kul, pa user posted image  ful brca user posted image
drgač sm pa jezna, k sm pozabla dat polnt fotoaparat in sm sam ene par slik nrdila user posted image  to se ne sme zgodit v P ... morm zdej pazt da bo skos nafilan user posted image

nč, počas grem pod tuš pa spat user posted image

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 6:11:07   
Bubika26
Čestitke Rea27 za sineka Marka Iana in Ajdameti za hčerkico Tiso in Top 10 za Jakca user posted image user posted image user posted image

Včeraj  bla na pregledu + CTG, srček bije OK, vse je vredu, nekje okrog 3100-3200 g. Dobila napotnico za CTG za Mb porodnišnico, tako, da morem danes poklicat, da me naročijo za v ponedeljek. V nedeljo imam namreč PDP.  Mah sem misla, da bo kaj prej, pa očitno bo še kr nekaj dni čez rok user posted image . Edin problem je to, ko maš že vse 14 dni prej prštimano in pol sploh ne veš kaj bi še rihtal. No, ampak danes grem k frizerju, ka pa čem, bo vsaj dan hitreje minil user posted image , pa pol zvečer se še malo poslikam, bo dragi kaj zrihto.

Zoja-vso srečo danes, se boste pa že cartali user posted image

Včeraj cartala 6 t staro pupiko joj kak je bla pridna in radovedna že ful. Kak so si različni. Že to pri kg in velikosti je ful razlika za prijet in handling je ful drugačen, ne bi si misla, če ne bi mela zdaj že 3 bebike v cartanju zadnji mesec (vsi 6 t stari) user posted image ...

Hm... vizualizacija, psihične priprave, dihanje... mi je že vse dol padlo, zdaj hočem še samo rodit user posted image user posted image user posted image

Nič user posted image in mamice lepo se imejte in za vikend napovedujejo lepo, sončno vreme, tako, da ga bo treba izkoristit.
 

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (24%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (76%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!