|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 8:09:25   
soncnica 3
Top 10, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, pa je junij in kmalu bomo imele svoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 8:26:52   
meymey
dvojčica Zoja še ni nič javila, da bi bila v Rimu. Predvidoma ima pojutrijšnjem CR.
Glede sprehodov - smo bili že 3x na sprehodu, potem pa je dobil vnetje očke (infekt iz P), pa smo morali ustavit sezono vozičkanja - do danes user posted image .

top10 - čestitke! še eden, ki prehiteva. Upam, da je vse ok! Tomi pošilja poljubčke vsem novincem!!! :D

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 8:33:58   
scorpiogirl
Dobro jutro, bejbe user posted image
Wiiiiiiiiiiiii, sonček je user posted image user posted image user posted image se je junij prov lepo začel user posted image
no, naš mali je že v vrtcu, dragi pelje avto na servis, tako da imam čas samo za traparije na čarunalu user posted image user posted image S tisto mojo seminarsko sva se včeraj celo malo pobliže spoznali user posted image tako da računam, da bo danes narejena ... pol lohk grem pa rodit user posted image sicer je danes en tak lep datum ... sva šla z dragim ravno 1.6. prvič na kavo ... no, je bla tista kava pol dolga 5ur, ker se kar nisva mogla vsega zmenit user posted image
TOP10, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image počasi bojo pa fantki na seznamu kar enakopravni bejbikam user posted image
pa vsem čestitke za uspešno opravljene izpiteuser posted image user posted image user posted image jst sem se letos tolk polenila, da je prav groza user posted image se bo treba drugo leto mal v roke vzet, da dokončam še 4. letnik, pa da sem pol fertik.

Meymey, kakšna kjut slikca user posted image user posted image

Dvojčica, če maš kej za vprašat, je res najboljš listek s sabo imet ... jst zmer vse pozabim, če nimam napisano ... pri G, pa pri pediatru pol tudi user posted image

bcljka, če te kaj tolaži ... meni že dva dni tale Siol nagaja, da je noro user posted image odpira strani sto let, al pa sploh ne odpre ... včeraj nekaj časa sploh ni delal ... v glavnem, norišnica ... pol dobiš pa položnico, te pa sploh okrog vrže user posted image

Inika84, baje ni panike, dokler ni odstopanje za 3 tedne, tako da pomoje ni treba, da te prav preveč skrbi user posted image user posted image za vsak slučaj pa še user posted image user posted image , da je zihr vse ok user posted image

Čaj ... je že Gajka tud povedala, da ni treba lih čajev pit, je treba pa ogromne količine tekočine vase spravit ... čaji, voda, malinovci ... pa če user posted image kej preveč zvija, lih vseh sokov ne moreš, pol je pa fajn imet mal izbire, kaj pit user posted image

Zatekanje ... sicer ni še panike, ampak meni gre na živce, ker sem začela zatekat ... v prvi user posted image nisem sploh nič, zdaj pa mal začenjam in mi ni všeč user posted image

Britje ... bejbe, kako za user posted image se spedenate spodaj, ne da bi zraven skor izdihnile user posted image zdaj šele vidim, kolk stvari je bilo meni v prvi user posted image prihranjenih, ker sem se še tisti dan, preden sem šla rodit, brez problema spedenala spodaj, ampak res čist brez problema. včeraj je bil pa to cel projekt in sem bila potem sicer spedenana, ampak tolk crknjena, da je groza user posted image

Likanje ... no, meni je to eno izmed najbolj user posted image gospodinjskih opravil, tako da sem jaz tudi mojemu dragemu že kmalu na začetku (mogoče celo na tisti prvi kavi user posted image ) povedala, da jaz likam ne sploh user posted image če je kaj res nujnega, se sicer spravim, svoje stvari (jih tudi nima veliko, ker k sreči ne rabi srajc) lika sam ... me je že pri prvem user posted image zafrkaval, ko sem na veliko likala cele žehte cunj za malega ... no, pa sem vse skup zlikala samo v fazi gnezdenja, potem pa ne več ... sem likala samo tetra plenice pa posteljnino. Zdaj bo pa najbrž tudi tako, ker se mi res ne da ukvarjat s tem user posted image no, včeraj sem bila ekstra produktivna, tako da so cotke zlikane in pripravljene za user posted image . zdej mam pa likanja spet za kakšno leto dovolj user posted image user posted image

joj, joj ... sploh ne znam bit kratka user posted image sem spet napisala cel roman, tako da bodi dovolj ... se grem še mal s seminarsko bondat user posted image

lep dan user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 9:03:38   
meymey
Britje kdor se spomni mojega trebuha mu je jasno, da jaz dol nisem mela kaj za delat, že pred parimi tedni sem se ful porezala, ob poskusih rihtanja za pregled. No in moj je vztrajno trdil, da ima še fuuul časa, da me on poštima. Še večer pred porodom sem mu težila. No in seveda šla v Š z džunglo med nogami... sej ti je potem čist vseeno kdo gleda, kaj gleda in zakaj ti gleda med noge... glih tolk da ne dvignem kikle kakemo mimoidočemu na ulici, tak se navadiš, da ti skoz nekdo čekira spodnje nadstropje...user posted image

včeri sta me glih patronažna in praktikantka obe šlatali za joške in komentirali kak mam mehke in lepe...user posted image user posted image đizs!!!
Moj pa je sam rekel, če mam kje posneto user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 9:29:17   
dvojčica6
user posted image user posted image user posted image lol meymey, ne takih nosečkam pravit nam bo trebuh počiluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 9:39:48   
majkl
najprej čestitke Krtkovi, Top10 in Innes4 za naraščaj...obilo užitkov

no pa smo dočakale junij....kr ne morem verjet, da je šlo tko hitr
pa še soooooooooooonček sije

jst se odpravljam na CTG-bom ji tut rekla, če mi lahko pove kolk velik in  težek je otroček, ker me je celo nosečnost s tem morila, da je ogromen

britje-jst sem šla včeraj kar na depilacijo (mi je najbolj praktično, pa še mir imam en mesec)
frizer-zdej se morm sam še k frizerju naročit in to bo to

no tolk da vam povem, da torbe za v P tut še zdej nimam prpravljene....kr odlašam-kupila sem edino baterije za fotoparat





(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 9:54:22   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

user posted image user posted image user posted image lol meymey, ne takih nosečkam pravit nam bo trebuh počiluser posted image user posted image user posted image


Se čist strinjam!!  user posted image

No, jst sem še tu... prisotna in prisebna... user posted image Nč ne kaže, da naj bi v kratkem šla rodit... tk da bom mnde še neki cajta kinderjajčk... Ja, no, jst tud upam, da boste zdj mal nehale prehitevat!! Lepo po vrsti!

Pri nas je toook fajn sonček!  user posted image   Bi šou človk kr na morje!  user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 10:23:52   
naraščaj
Pri nas je tut tko lepo vreme - sonček, sam jst pa lena ko ****s, da se mi še vn ne da na en sprehod. RAzmišljam o postelji user posted image user posted image
Bom itak popoldne preživela zunaj s tamalo, zato se kej dost ne sekiramuser posted image , al se. NE
 
BRitje/DEPILACIJA: sem dobla za RD en darilni bon v našem welnes centru - sem se že naročila za petek, da mi nrdi permanentno francosko pedikuro z gelom in sem jo pol še sprašvala za depilacijo in sem se kr naročla. Čeprav je še nikol nisem mela. Mah bom že zdržala, če sem včasih sama kosilnco (epilator al kak se reče) zalaufala  - zdej nč ne vidim, da bi jo user posted image user posted image   pa 1x sem že rodila. Pa razmišljam, da bi še kr podpazduho, ker tam mam največ težave - vraščanje oz tko hit zraste, da ma pol vse vnet polet, ko je vroč. Noge pa bom že pol sprot. Cena se mi zdi tut sprejemljiva, čeprav je salon med dražjimi daleč na okol na našmu koncu, sam jebuser posted image . Pol itak ne bom mela cajta.
Frizer: sem bla prejšn petek, tko, da mam lepo svežo barvo, eno obliko pa bo za neki časa OK. Pol se bom pa že vmes šla kaj naročit

Mogla bi si še kakšno nego obraza prvoščit, sam s to pa tle nisem zadovoljna, in hodim tam k eni na Ljubečno, sam se mi zdej ne da user posted image . Pa tut zdej ni neke panike. Po morju pa obvezno - se že vidim user posted image
 
majkl, sem na hitr brala tvoj post, ko si čestitke talala in sem tko površno brala (za naraščaj), da sem sebe not prebrala. Pa se primem za trebuh - a aa, še je tu user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Likanje; bljak, se že valja tam en kup srajc od user posted image  (žal jih dnevno nosi) in nekih malenkosti (ker tut jst vse zložim, sem pa za user posted image  res prvo rundo prelikala - sama, ker nočem, da bi mami vidla kaj sem kupla (zarad spola user posted image  - je najina skrivnost), kasnej pa bo sušilc delal  svoje). Zdej pa mal na mamco čakam - kak sem predrzna - se je že ponujala user posted image .

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu majkl)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 10:31:56   
Zoja83
Jutro! user posted image
Zadnje čase kr dolgo spim user posted image  punce tolk napišete, da se kr zgubim med posti user posted image
mene že konkretno vse dol tišči, trebuh že za sabo skor vlečem, četrtek pa kr noče prit user posted image  če mi pa v četrtek reče, da bi še kak dan počakal, ga pa pošljem nekam user posted image  
moj je šel dans v koper službeno in me je kr strah, da bi se kaj začelo... pa sej do treh bo že nazaj user posted image  
drugače sem čist brez volje, se mi sploh ne da kaj konkretnega komentirat...brez zamere punce user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 10:45:48   
misar
dobro jutro dober danuser posted image user posted image user posted image

super naspana noč, tamala je včeraj žurala in je šla spat šele ob 23 uri. ima neko fobijo zdajuser posted image ma bomo že prerasli tud to. je pa spala do 7:30 v kosu, jaz sem pa vmes sam na WC enkrat skočila. super noč, ni kaj.

čestitke TOP10 za sinčka user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

misar, tebi je tut ratalo???



še ne vem, ker se bomo načakali za rezultateuser posted image ...upanje umre zadnjeuser posted image user posted image

evo zdaj sem odpikala še zadnji izpit, če ga ne bom naredila bo pač počakal do septembra, ampak v glavnem je za zdaj fertik. mi je kar en kamen dol padel. sem včeraj zvečer mojemu rekla evo, zdaj greva pa lahko kar rodit...madona je kar paničen rataluser posted image user posted image user posted image user posted image

danes se že bila v trgovini, spucala hladilnik, zdaj me pa likalnik potrpežljivo že čakauser posted image user posted image user posted image ...pa če bo kera za čvek in sprehod tle v celju bo pa tud super. celjanke z velikooo prostega časa, javite seuser posted image user posted image user posted image user posted image

britje: jaz se še vedno sama brijem, je pa dejstvo, da je tako tako, ker je bolj na slepo. še dobro, da imam leta in leta izkušenj. se pa čisto vsakič urežem.

neham bluzit, grem še kaj naredit

lep dan


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 11:19:08   
čeb Maja
Živjo souser posted image ,

sem včeri čist pozabila komentirat:
izpiti: svaka vam čast, bravo vsem!!!
meymey: fotka svetovna , tolk sta lepa, ime pa za nasmejat se res user posted image AJA: pa user posted image za mehke in lepe user posted image user posted image user posted image A to pol vsak ki ima 5 min časa vse počekira al kaj?!?
majkl: baterijeee user posted image user posted image user posted image , torba pa še vedno tam, kjer prejšnji teden. Zdej pa RES morm že.... Javi koliko so ga kej natehtal, tvojega korenjaka.
britje: men je zanč moj špegu držu, da sem jaz to zrihtala, se je tol smeju zraven, da je šlo vse cik-cak user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa danes zobe do konca zrihtala, upam da je za en let mir! Pa sej sem koza sem čakala tako dolgo, zdej pa s trebuhom (by the way gromozanskim) tja hodim... Ampak zdej je user posted image bravo jaz user posted image

misar: nehi poucat k mam pol slabo vest...user posted image

JUNIJ JE

TOP10 tebi pa iskrene čestitke, obilo veselja vam želim!





(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 11:36:16   
bcljka
oj!

spet ste ful napisale... hehe

evo, sm mela še en kolokvij dons, k je bil bolj formalnost... sm prvič prebrala snov k sm jo prepisavala s plonkičev user posted image  pisala pa 100% user posted image

zdej pa ne vem kaj bi sama s sabo... k mam tok časa... no, sej sm bla že na kavi 2 uri... pa še na kkšno bom šla user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
bcljkauser posted image user posted image user posted image punca imaš da ga uporabiš... če ne ga zdili meni... ponudbe sprejemam na ZSuser posted image user posted image user posted image ... tolk zaenkrat, mejte se lepo!



pomotauser posted image  jat nisem dobila gela, dobila sem angelcare! user posted image user posted image user posted image  sm proti gelu, oziroma se mi zdi nesmiselno dat 100eur, če so do zdej vse brez prežvele user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 11:40:11   
bcljka
nisem mogla skopirat pa morm v dveh postih odgovarjat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl


bcljka, če te kaj tolaži ... meni že dva dni tale Siol nagaja, da je noro user posted image odpira strani sto let, al pa sploh ne odpre ... včeraj nekaj časa sploh ni delal ... v glavnem, norišnica ... pol dobiš pa položnico, te pa sploh okrog vrže user posted image

Britje ... bejbe, kako za user posted image se spedenate spodaj, ne da bi zraven skor izdihnile user posted image zdaj šele vidim, kolk stvari je bilo meni v prvi user posted image prihranjenih, ker sem se še tisti dan, preden sem šla rodit, brez problema spedenala spodaj, ampak res čist brez problema. včeraj je bil pa to cel projekt in sem bila potem sicer spedenana, ampak tolk crknjena, da je groza user posted image




aha, pol je bla ena fora s siolom... k jst kr takoj pokličem če kej ne dela... če jih že plačujem nej zrihtajo user posted image  zdej vse dela normalno!

britje/depilacija - hodm na depilacijo all inclusive in sm totalno navdušena, nikol več se ne bom depilirala sama... tok je zakon... prideš se uležeš in potem greš pa nikjer nobene dlake več... lih dons mam user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 11:42:29   
bcljka
siol - aha, pol je vsem neki štekal... no, sej zdej dela normalno user posted image

britje/depilacija - hodm na depilacijo all inclusive in je totalno zakon! nikol več se ne bom sama depilirala! prideš se uležeš, greš... in to brez kocin! lih dons mam user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 11:43:27   
bcljka
jao, mi napiše napaka in pol pišem še enkrat, pa mi obakrat objav user posted image user posted image user posted image  mogoče je pa siol kriv user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 12:16:52   
čeb Maja
depilacija: jaz sem tut vedno hodila na vosek na all inclusive, samo zdele ne morem zdržat... me je tolk zanč bolel, da sva na pol naredile pa nehale. V ''nenosečem'' stanju pa normalno grem in držim. Zdele pa no gooo user posted image Mi je rekla, da je koža ful bolj občutljiva (sem bila pol cela modra, mam ful tanko kože že drugač in je blo grdo...) Pogrešam pa un gladek in mehek občutek kože, če se greš tko zdepilirat. Zdej pa vse neki špikaa user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 12:20:39   
ajdameti
Madona ste se razpisale da sem se komaj čez prebila s pavzami, pa nasmejala tud (meymey) user posted image user posted image

Dianatal gel - ja za ceno sem tud jaz slišala na pop tv da je okoli 100€; glede Celja pa je moja G klicala babico v CE in so že slišale ampak sprobali ga pa še niso kaj prida, baje ti ga morajo nabrizgat prvič že pri vaginalnem pregledu v sprejemni in potem še kasneje, tako da verjetno to ne počne samo ena babica....morda danes zvem kaj novega ko imam pregled

izpiti - punce carice ste, jaz štrajkam že od prve nosečnosti in tud ne vem kdaj bom še zadnje izpite pa diplomo skup spackala...sem čist ven padla, od prvega naraščaja pa selitve, sedaj pa v drugo...tako da me še vse čaka user posted image  ČESTITKE VSEM!!

misar - jaz bi se ti z veseljem pridružila na sprehodu in klepetu v Celju, tu v Laškem je pravi dolgčas, res je da sem malo iz centra pa na novo priseljena in mi je na trenutke fuuuuuul dolgčas...samo danes grem že pop v Celje ker imam akupunkturo...se pa z veseljem zmenimo kakšen dan če bom še kinderjajc ali pa kasneje ko bomo začele vozičkat

počutje&hormoni - mene dajejo 100 na uro in sem kot user posted image  na trenutke...ampak vse pa tud ne more bit nosečnost kriva...jaz pravim, da je nekaj v zraku user posted image

depilacija - se bom kar vzdržala komentarja user posted image

TOP10 - ISKRENE ČESTITKE OB ROJSTVU!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 13:14:25   
ajdameti
Eno ne nosečniško vprašanje za že mamice ki imate doma že male nadobudneže.
Ima katera kaj izkušenj z Buggy Boardom za drugega otroka prevažat? Me mika da bi nabavli, ker zelo dolgih sprehodov naša prvorojenka vseeno ne bo zmogla...

Zdej pa nazaj kuhat...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 13:19:08   
Inika84
Lep soncen pozdrav!

Da vam sporocim vesele novice! Z user posted image je vse OK, meritve so vredu, tezek je ze 2360g!! vceraj v LJ ni vredu zmeril, pa je bla pol spet panika! Mi je pokazala kk lepo diha, pa vse organe je pregledla, se vedno je user posted image !! Edino trebuscek je za en teden manjsi po UZ, kar pa tut ni panike.

Britje: js se kr sama po obcutku user posted image



(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 13:36:05   
dvojčica6
Inika84 user posted image user posted image tebe so pa prav na piko vzeli s temi merami... sam da je okuser posted image

bcljka
ups pomota alora - ne vem kako sem to bralauser posted image drgač pa mene gel mika zato ker ne bi bla rada rezana... pa menda je kar velik % tistih k jih režejo... kako boš to preprečil? menda je vse odvisno od tega kolko si raztegljiv tam spodajuser posted image v glavnem js bi rada da mi spodnji štuk ostane bolj ali manj enakuser posted image čeprav je pa res da ti noben ne garantira, da z uporabo tega gela ne boš rezan...

(odgovor članu Inika84)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 13:36:59   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: ajdameti
Eno ne nosečniško vprašanje za že mamice ki imate doma že male nadobudneže.
Ima katera kaj izkušenj z Buggy Boardom za drugega otroka prevažat? Me mika da bi nabavli, ker zelo dolgih sprehodov naša prvorojenka vseeno ne bo zmogla...

Jaz sem o tem že spraševala nekatere druge mamice, pa so vse naletele na isti problem - otroku se ni dalo stat na buggy boardu in so po svoje okrog vozička dirjali. user posted image Zaenkrat še ne poznam nobene, ki bi se ji ta zadeva sploh obnesla. user posted image Sem pa tudi že jaz o tem razmišljala, ampak bomo očitno zaenkrat še počakali z nakupom in videli, kako bo šlo brez tega.

Bom še jaz pristavila svoj piskrček z enim vprašanjem za tiste, ki že imate doma kakšnega malčka user posted image :
user posted image A ste kaj razmišljale v tej smeri, da bi dojenček prinesel ta večjemu kakšno darilce? Eni to prakticirajo in imajo menda potem ta večji malo manjše probleme s sprejemanjem dojenčka... user posted image

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 13:38:32   
gajka
Inika84 - user posted image no vidiš, da je vse OK. Zdaj pa prepovej vse UZje do poroda, da boš imela mir! user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 13:59:28   
čeb Maja
Inika84 - user posted image user posted image user posted image jeeeeeej

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 14:02:18   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: ajdameti
Eno ne nosečniško vprašanje za že mamice ki imate doma že male nadobudneže.
Ima katera kaj izkušenj z Buggy Boardom za drugega otroka prevažat? Me mika da bi nabavli, ker zelo dolgih sprehodov naša prvorojenka vseeno ne bo zmogla...

Jaz sem o tem že spraševala nekatere druge mamice, pa so vse naletele na isti problem - otroku se ni dalo stat na buggy boardu in so po svoje okrog vozička dirjali. user posted image Zaenkrat še ne poznam nobene, ki bi se ji ta zadeva sploh obnesla. user posted image Sem pa tudi že jaz o tem razmišljala, ampak bomo očitno zaenkrat še počakali z nakupom in videli, kako bo šlo brez tega.

Bom še jaz pristavila svoj piskrček z enim vprašanjem za tiste, ki že imate doma kakšnega malčka user posted image :
user posted image A ste kaj razmišljale v tej smeri, da bi dojenček prinesel ta večjemu kakšno darilce? Eni to prakticirajo in imajo menda potem ta večji malo manjše probleme s sprejemanjem dojenčka... user posted image


buggyboard- isto vprašanje se men poraja in iste pomisleke imam kot gajka user posted image user posted image user posted image user posted image bomo tud mi še mal počakali s tem, ker ni glih tko poceni.

darilce od dojenčka za ta večjega: ja jaz bom ziher neko malenkost kupila in kar sabo v P nesla, da ko me prideta pogledat (tamala in ati) da bommela neki za našo frčafelco. se bo ziher razveselila, pa prec bo mal razbilo nelagodno vzdušje, če bi se slučajno pojavilo.

ajdameti: vsekakor se priporočam za kako kofetkanje ali pa kasneje za vozičkanje user posted image user posted image user posted image

čeb Maja: brez slabe vesti- likalnik je še kar v pripravljenosti, ker sem vmes letela na tržnico s Honey26 in na kofetekuser posted image user posted image user posted image user posted image ter prišla domov gliz za kosilouser posted image user posted image user posted image

grem zdaj vseeno za kake pol urce mal likatuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 14:08:31   
Aninchy
Inika84 - no vidiš, da je vse kul! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Ime za punčko
mia02

Najlepše ime za punčko

Daša (26%)

Korina (12%)

Mija (42%)

Lora (20%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!