|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 8:58:24   
Teja K
Dan vsem!

Prvo čestitke, vsem novim mamicam!!!! user posted image user posted image user posted image

In user posted image user posted image user posted image , ki ste še v enem kosu, da čim prej dobite v roke svoje štručke.

Medve z Lino sva doma in naju razvajajo na polno, sploh nič ne smem počet in sem že malo sitna... user posted image  

Sem vas prišla samo pozdravit, sedaj se bo Lina počasi zbudila in jo bom morala nahranit in oblečt. user posted image

Lepo bodite pa se vam še javim in vas pokomentiram!

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 9:00:09   
jolcica
gromska user posted image user posted image user posted image user posted image

teja k lepo te je bilo slišat user posted image user posted image user posted image user posted image

očitno sm edina od majčic k ni rodila user posted image tko da bom verjetno se začela počasi samo sabo pogovarjat user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 9:19:22   
bubolin
Aaaaa buuuuuu....

Ne ne jolcica ne boš se pogovarjala sama sabo - jaz še vedno strašim tukaj in po moje da bom še neki časa, čeprav sem že 5 dni čez PDP user posted image
Najprej: bravooooo gromska user posted image user posted image user posted image čestitke

Zivepo - srečno user posted image user posted image user posted image

Teja - lepo da si se oglasila in da te tako razvajajo user posted image

Jooooj sm bom počas že res tečna postala, če ne grem hitr rodit user posted image Noo sicer pa če moj mali čaka na junij potem je to že jutri in upam, da se odloči pridi na svet user posted image

Pri nas je še vreme tako bedno (pada dež kot pri norcih - že celo noč) da mi ne preostane druzga kot da sm tečna user posted image


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 9:38:40   
Pingvinkica
Tudi pri nas ni se nic novega. Pdp je bil vceraj a se nic ne dogaja. Popoldan imam ctg pa bomo videli kaj bo pokazalo...

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 10:05:57   
Aninchy
Hej hoj!

Ijoooj, punce, nep, jst vas še nism zapustila!user posted image (sej bi vas, pa mali noče!user posted image )

No, danes je po UZ moj dan D! Imam ob enih pregled pri G, me prov zanima, kaj bo... mi je pa že zadnjič povedala, da bo sam CTG, tak da upam, da kej pokaže in me pošlje direkt v P!user posted image Pobožne želje, ja....

Včeri sem že delala počepe in sedela sem na (kr eni) žogi. user posted image Čudn, da me je zdržala, ampak dobr... user posted image user posted image user posted image Ampak mulc kr noče it veeen! Jst ne vem no... pa že tok fajn se mi trebuh dol spusti, ampak ko se zjutri zbudim, mam malega spet čist pod rebrimuser posted image Se mnde carta pr men user posted image user posted image user posted image Jst ga pa kr v dolino naganjam. Kaj sm žleht.user posted image

Nč, fajn rihtite na pregledih, pa upam, da bomo čimprej vse spravle tele nesojene majčke na svet!!

zivepo - user posted image user posted image user posted image Upam, da glih rojevaš! user posted image user posted image

Gromska - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kdaj greš na Rožnik? user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp!


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Pingvinkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 10:26:47   
BIS30
Dobro deževno jutro!

Gromska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Kaj pa me  - kulk nas je še - menda za prste na eni roki...

Mi danes en teden po roku, sploh ne vem, kaj bi rekla...očitno bomo junijčki - a zdej se moram v un forum prestavit user posted image user posted image user posted image ? Kulk še mamo - slabih 14 ur maja...

Drugače sem si včeraj zvečer mal z Zivepo SMS-irala. Mala je pol ful brcala...drugače nič novega (pa sej nedelja v bolnici itak nič ne dogaja).

Kaj naj človek dela na tak butast dan, ponoči spala 4 ure, pa prejle 2, ne vem kaj je to, kr naprej študiram, če me kaj pika, pa zakaj me ne...pa jaz bi že šla user posted image user posted image , da končno vidim našga user posted image !!! Pa sej vem, da je še vsak ven pršu, sam kaj, ko se tole tulk vlečeeeeeee!!!

Sej ne bom več težila, punce držte se, pa če gre kira rodit user posted image user posted image user posted image , vse ki že mate svoje user posted image user posted image user posted image , jih pa pocartkajte - jaz bi tuuuuut!!!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 11:00:01   
jolcica
no cote zlikala en pralni stroj se še pere, pr nas pa dž pada k nevem kuga...imam dve raci doma k majo svoj ribnik in to je čist nora na ta dež ena mislim tko vesela k nevem kuga user posted image user posted image user posted image user posted image

no bom mal šla pogledat k juničicam kaj dogaja tam k vidim da ne bom majčica saj bom v juniju rodila kot kaže naš mali nič noče ven preveč babico posluša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pravi mu ti kar bodi notri da je na tem svetu tko hudo...punce pa mislim da ni tko aneuser posted image user posted image user posted image

joj ura je šele 11....kaj se mi vleče to človek ne bi verjel če ne bi doživel...kje je šele jutri 5 popoldne da zvem kaj bomo naredili imam pregled pa nevem sicer si želim čim prej vendar če se mali dobro počuti notri če ima zadost placa če je zdrav pol naj bo notri kolikor časa že hoče sj pomojem bo hmalu hotel pridet pogledat kako luštn voziček zelenkast sva ga z njegovmu očijem kupila user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   [Brisano sporočilo]
31.5.2010 11:58:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 12:08:45   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

BBBBBUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!

jst sme ži nazaj še kr kinderjajc...
8dni po PDPju
jutri ponovno ctg
zaprta, plodovnice dovolj, posteljica šele I do II, meja zrelosti je pa III.
Torej nič ne kaže na porod.
Mala 4200g.
Popadkov za vzorec, vendar nič močnega, rednega, resnega.
Če ne prej mi v nedeljo sprožjo ko sem 14dni čez PDP.

LP



o bogica user posted image jst imam tud jutri ctg me zanima kaj bomo zvedli ... imaš kakšn napotek kako preganjat te dolge dneve men se bo direkt zmešal .... mislim tečna sm pa tud k sam user posted image ....jst ne razumem zakaj naši majčki nas pustijo tako čakatuser posted image user posted image user posted image user posted image zihr je krivo slabo vreme user posted image user posted image user posted image sem pa prebrala da dojenčki najrajši pridejo ven dneva v torku tko da mogoče pa nas kj zagrab pa gremo jutri rodit al pa dones ponoči user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 12:16:57   
Meemee
Pozdravljene.

Tudi mi smo od včeraj doma. Fino se crkljamo in dojimo user posted image user posted image user posted image .
Lija Izabela spi, pa upam, da mi uspe malo prebrat za nazaj. Nič ne obljubim user posted image

Moja porodna izkušnja je zelooooo pozitivna user posted image , pohvale vsem v porodnem bloku ... Daljša porodna zgodba še sledi user posted image

Zaenkrat pa user posted image user posted image user posted image vsem tistim, ki še čakate, ki greste rodit danes in tistim, ki ste medtem postale mamice user posted image

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 12:28:45   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Želim vam samo sporočiti, da je danes ob 8.uri zjutraj vaša biba88 rodila malo princesko Iris (48 cm, 2710g).user posted image



user posted image user posted image user posted image Sva skupaj čakali v porodnem bloku user posted image , pa še Zup2 je bila zraven user posted image
user posted image user posted image user posted image



Pa je prišla, najina 53cm velika in 3900g težka deklica Hana! Presrečna mamica Zup2 in očka.



user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 15:17:16   
Pingvinkica
CESTITKE VSEM NOVIM MAMICAM IN VELIKO VESELJA Z OTROCICKI VAM ZELIM!

CTG danes ni pokazal nobenih popadkov - vsi pod 20. Mali je se vedno hiperaktiven, jaz pa se tudi odlicno pocutim, tako da imam naslednji CTG v cetrtek, spet pri svoji G...

Punce, drzte se ;)

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 15:24:02   
Aninchy
Br dan.......

najprej: zivepo ?!?!??! Pa ko hudirja delaš ti duma?! user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst pa iz zadnjega pregleda pri G... nič vzpodbudnega........

Tok sem jezna, da bi jo raztrgalaaaaaa! user posted image user posted image user posted image
Nazadnje mi je vzela bris za streptokok B (seveda samoplačniško!) in danes (!!!) jst zvem, da mam glivično vnetje in da morm svečke jemat?!?! Halooooo, pa ne bi to ona mogla že vedet, glede na to, da nism nikol mela izcedka, pol kr naenkrat pa?!? Pa je rekla: ja, to se samo pripravlja na porod... Ja hudiča seee user posted image user posted image user posted image No, še dobr da nism šla že rodit, ker baje je ful nevarn, če se slučajn beba okuži med porodom!! In to men ona dons poveeee?!?! Ijoooj, še dobr, da so mi že prej pritisk merl, ker bi po tem šoku biu ziher čez 200! user posted image user posted image user posted image Ja, u glavnem, je rekla, da me je klicala, ko je dobila izvide, ampak se nism oglaslauser posted image Ampak jst to nč ne vem.... sicer bi pa mogoč lohk še enkrat probala mal kasnej?!?!?!? user posted image user posted image user posted image Jaoo! Raznesl me bo, se nad tipkim izživljam! user posted image
Najbolj smešn je pa to, je rekla, da morm it po svečke, pa da nj celo škatlo ponucam (!!) vsak večer po eno, pa sm js rekla, ja kk, če mam pa že ta tedn rok?! Pa una men: ja pol pa tolk, kolkar boš...user posted image Halooooo!?!??
In pol k sm še mojmu povedala, je itak čist znoru, da sej je un vedu, da ne bi smela "slončkat", pa da zdej zihr ne boma več (čeprav sva zdj zadni mesec skos s kondomom) in zdej bom jst sitna, k ne bom več seksala!! user posted image   Jst pa toook rada to delaaaam! user posted image user posted image   Sem pa prašala, od česa bi lohk sploh to dobila, je pa rekla, da to je še najmanj, kar lohk kot nosečnica staknemuser posted image Okeeeej....?! Res nimam pojma, kje bi se lohk okužla, morm mal pogooglat od česa sploh pride do tega...user posted image

Nč no, jst zdej po novem upam, da grem rodit šele takrat, ko celo škatlco ponucam... Đizus, to je pa še lohk neki cajta...user posted image

pa Lp!  user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 15:27:46   
Aninchy
Aja, no, to še morm povedat:

mali se v trebuščku baje še vedno počuti super, o popadkih ne duha ne sluha, zdej mam naslednji pregled v soboto (dan po PDP) v porodnišnici...

Tiste, ki ste čez rok: a ste šle v P na pregled po PDPju al na dan PDPja?? K men bi blo to skor bl logičn...user posted image

Aja, upam, da nism kteri zamorila dneva zarad mojga izvida dons...
Sploh si ne upam pomislt, kk bi blo, če se ne bi dala testirat, pol bi se mali okužu al kaj?! Me zanima, če bi v P sploh vedl, kaj mu je in da imam jst vnetje?? HB ne bom nikol vedla, kaj bi blo, če ne bi blo.....




_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   [Brisano sporočilo]
31.5.2010 16:14:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 16:43:19   
Aninchy
zivepo - hehehe, no glede na tvoje stanje, pa čist možno, da se srečava v soboto še obe 2 v 1! user posted image user posted image user posted image Sem se zdej kr mal pomirila glede tegale vnetja, sem bla že čist napsihirana.... no, pa si zdej že ta druga k ga je tud mela, tk da če so vse, bom pa še jst prežvela user posted image Ena mi je napisala, da je vzela svečko in drug dan šla rodit... no, upam, da men tud kej pomaga v to smer! user posted image user posted image user posted image user posted image
No, ja odločla sem se, da grem v soboto na pregled, boljš k v petek, ko je še šola in je parking ziher kr dost zaseden... ker sem se čist vdala v usodo, da ne bo pred rokom nč...user posted image

Zdej še morm sam mojga prepričat, da bi še lohk mal pomigala...user posted image user posted image ker kdo ve, kolk časa bo kej pol moja čišča trajalauser posted image user posted image
Itak se pa midva tud oba vedno pred in po umijeva, tak da ne verjamem, da bi vnetje lohk blo od tega.... sam zob si pa ne umijeva pred tem? user posted image user posted image Hmm... mogoč bi pa lohk blo to to??

zivepo, ti pošljem en ZS user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   [Brisano sporočilo]
31.5.2010 17:06:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 17:11:43   
jolcica
živjo vsem
eto moje popoldansko javlanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image sem pokosilu tako zaspala k top za eno urco user posted image user posted image user posted image user posted image drugače prišla lih iz sprehoda pr nas končno sonček sije sm piha pa tud user posted image user posted image user posted image user posted image

zdele pa počasi začet se pripravljat za večerjo user posted image user posted image user posted image user posted image bomo kar puranje zrezke z sirom pa kruh bo zdraven in solata user posted image sem kar lačna ratala no sladica bo pa krof k sm ga kupila dop. ko je potujoča trgovina hodila user posted image user posted image user posted image user posted image

aja še to meni fulll teče taka rumenkasta tekočina iz dojk...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se zvečer vam javim...moram povedat da sicer mal me zvija bolj kot včeri sem več naštela tko mogoče se pa res čist počasi počasi pripavlja za akcijo tko da bo mogoče v kakšnih 14 dneh še zuni user posted image user posted image user posted image sej bi bil čas ane user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jolcica -- 31.5.2010 17:13:09 >


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 17:23:36   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo


V nedeljo me je pa BIS30 rešla je ključe od stanovanja dostavila moji svakinji (še dobr da smo vsi tle okol Žalca) da so lahka šli mojga deca zbudit ki je spal oz. on spi k top.... danes zjutraj smo ga 40min klical da se je zbudil in peljal pio v vrtec, jst sem se samo bala da se bo kje mala oglasla na telefon on pa bo spal.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 17:26:19   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

zdele pa počasi začet se pripravljat za večerjo user posted image user posted image user posted image user posted image bomo kar puranje zrezke z sirom pa kruh bo zdraven in solata user posted image sem kar lačna ratala no sladica bo pa krof k sm ga kupila dop. ko je potujoča trgovina hodila user posted image user posted image user posted image user posted image



Mmmmm, njamsi, hamsiiii! user posted image user posted image user posted image

sonček - je tud pri nas pokukal na plan! user posted image user posted image

rumena tekočina pa je verjetno tisto prvo mleko..... po moje nič hudga, nekaterim to že par mesecev pred porodom ven kaplja...
No, mogoče pa bo kaj kmalu?! user posted image user posted image

Jst sm pa kr naenkrat dobre volje! tale sonček je res zakon!user posted image



_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 17:39:28   
BIS30
Dan!

No pa sm kr boljše volje, sam da je sonček prišel...dopoldan sm bla taka, da sm rekla, če bi mogla it zdele rodit, se mi še pritiskat ne bi ljubilo user posted image user posted image user posted image !

Zdej pa ne vem, sestrič je rekel, da je kar vedel, da bo njegova kmalu rodila, ker je bila en dan prej ful brez volje, ponavadi je pa norela na okrog... Samo glede na našega malega, še nič ne bo, ker je danes kljub slabemu vremenu imel treninge vseh možnih borilnih veščin... Pa bolj, ko mu moj razlaga, da bo zunaj imel več prostora za razgibalne vaje...pa nič!!!

Ja Zivepo jutri pa spet midve...najboljš, da se še zmenva kateri dan greva rodit, pa uro, pa greva skupaj...da slučajno ne bo treba dveh parkplatzov plačvat user posted image user posted image user posted image ! meni je moj rekel, da nej jutri vratarju zatežim, ker bo siher drug kot prejšnji teden, sam bom še vidla, če se mi bo ljubilo! "Gospod Ultiva" se ni še nič javil, kakor če, ga bomo pa kr poklical... ko bo akcija.

Ja zdej smo pa že tri s teh koncev, bo kar dogajal v P, če bomo skup čveke, bo skoz dež user posted image user posted image user posted image !

Aninchy, jaz sem imela na PDP pregled pri svojem G, sam ker mu CTG ni bil najbolj všeč, me je poslal v P, kjer je bilo pol vse vredu, sedaj pa na vsaka 2 dni v P.

Punce, a je kje v materinski zapisan izvid za to okužbo oz. bakterijo. Kaj ti to G naredi, meni se kar nekako zdi, da mi to sploh pogledu ni user posted image user posted image user posted image ! Saj govora ni blo nič o tem...

Pridne bote!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 19:14:54   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: BIS30
Punce, a je kje v materinski zapisan izvid za to okužbo oz. bakterijo. Kaj ti to G naredi, meni se kar nekako zdi, da mi to sploh pogledu ni user posted image user posted image user posted image ! Saj govora ni blo nič o tem...


Men je G vzela bris (v bistvu za streptokok B, ki je samoplačniški in ni obvezen), potem pa poslala v CE na analizo, zdej sem pa dobila izvide (A4 list), ki ga je ona obdržala v kartoteki, sam seznanila me je z rezultatom. Sem bla pa tolk v šoku, da nisem vidla, al mi je v MK tud napisala al ne, vem, da v karton je neki čorglala... user posted image   Sploh nism pričakovala glivic, glede na to, da me nč kej ne srbi tam dol, blo mi je pa res med seksom mal neprijetn, ampak jst sm misla, da je zarad kondoma, ker jih nisem/nisma navajena uporabljat user posted image   user posted image

Mene pa neki "špika" tm spodi, sej po moje sam mali neke norčije zganja user posted image , ampak jst bi prov rada, da bi blo to TO!  user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 19:25:26   
san
sem prišla samo čestitam novim mamicam, tistim ki ste pa ostale pa želim, da vas člimprej kaj zagrabi!!! pa glejte, da pridete potem k majčicam naprej klepetat!, ker tud če junija rodite, ste majčiceuser posted image

no srečno!!!

p.s. ampak zivepo, tebe pa res matrajo!!!!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 19:31:54   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: san
p.s. ampak zivepo, tebe pa res matrajo!!!!


Ane?? Men se tud boga revca že prav smili!  user posted image    user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Majčice 2010 - 3. del
31.5.2010 19:34:44   
Aninchy
user posted image user posted image user posted image user posted image ko sm pa tegale vidla, mi je bla pa prva asociacija porod!

user posted image   Hahaha! To hell with penises! user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izraz posvojitev
agnes

Ali se strinjate, da se beseda posvojitev uporablja tako za posvojitev otroka kot za "posvojitev živali"? (prosim, zapišite komentar)

Se zelo strinjam. (27%)

Se strinjam. (20%)

Mi je vseeno. (30%)

Se ne strinjam. (10%)

Se nikakor ne strinjam. (14%)


Število vseh glasov: 271

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!