|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 6:29:37   
Mubi
emibu - držimo pestke zate, da prideš k svojmu lubiju!!! user posted image

angel_tian Aha, sm ja. Ma ne v petek, dons ne pridem več nazaj. Zdele se bova počas spet odpravla na ctg+pregled. Sm se odločla, da bom kr rekla dohtrju da me nej obdrži in čimprej sprož in da je to čimprej za mano....
Tko da, mogoče je pa to res moje zadnje javljanje v obliki kindrjajčka user posted image user posted image
Tko mamo...a ni dons lep dan za prihod novega člana? Men se zdi da je, tko da, upam da me dohtr usliši in mi sprož.... user posted image Sej me je itak že učer hotu, sam sm se mal ustrašla.....dons bom pa kr rekla, da me preveč skrbi pritisk in zatekanje, tko da nej sproži.... user posted image Pa sej je vidit prjazn, pa me bo ubogov user posted image user posted image

čaw,čaw!

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 6:34:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 7:38:07   
Angel_Tian
Dobro jutro punce v enem pa punce v dvoje tudi

moj je Tiana že peljal v vrtec. Mali je tak smešen, ker mi da 100 lupčkov in našteva zraven, za koga vse so. V glavnem mene in Lino zjutaj cele polupčka user posted image user posted image

mubi - če si tako odločna, od mene tukaj user posted image user posted image user posted image user posted image da bo vse steklo kot si želiš.

gromska - lahko tebe tudi kar rodit pošljem? user posted image


Jaz grem zdaj dat privesek na zizo, drugo bo spet treba pumpat. Mleka imam za izvoz in ne vprašajte, kako to točenje šele ponoči zgleda user posted image user posted image
Uživajte in rojevajte danes user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 8:04:50   
jolcica
Dobro jutro punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi še vedno 2 v 1 user posted image user posted image user posted image user posted image še 3 dni user posted image user posted image user posted image pol pa bomo šli čez rokuser posted image

no skratka sm pozdravt sm vas hotla vas kasneje preberem grem si prvo zajtrk nardit...pol bi pa mogoče dones kj pomila(dragi bi reku spet), pa kakšne cote zlikala user posted image user posted image user posted image user posted image

no zatečene noge pa imam tko k bi nevem bila 100kg težka babauser posted image user posted image user posted image user posted image ponoči pa spali skori nič skoz vsako uro bli na wcju .... mali pa tud pridan je še mal znakce dal za brccike user posted image user posted image user posted image user posted image

nič pridem potem nazaj :)user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 8:14:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 8:28:38   
julka8
jutro!

user posted image user posted image user posted image za vse ki vas še čaka porod v teh dneh user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 8:38:55   
jolcica
zivepo glede na to kako kaže da sm zaprta k sam hudič in da majčki že tako in tako radi pridejo čez rok kakor opažam ni 2x za rečt da grem če z rok...tko da edino upam da mali ni tko trmast k mami pa ati pa bo mogoče prišel čez rok pa še lunca mu bo mal pomagalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 8:44:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 8:46:47   
jolcica
Zivepo- teli majčki so tako trmasti, al jim je pa tako lušno pri nas notri pa nočejo venuser posted image user posted image user posted image drugače pa ko mene sprašujejo če je že , če se kj dogaja in podobna vpr. pravim v juniju se bo zihr neki dogajaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 9:03:09   
BIS30
Dobro jutro, punce!

Najprej Mubi in Gromska user posted image user posted image user posted image , pa da se končno začne nekaj dogajat! Jaz sem že obupala. Sem gledla un seznam za preglede...zdej ne vem, a smo vse zapisane, sam po tem sodeč nas je cca še sam 10!!!

A Emibu, ti si se pa raje odločla, da še greš mal domov, pa pol še enkrat... da se ti ne bo nardil, da boš dobr domu pršla, pa te bo res kej zagrabl user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela za danes postavljen rok, pol mi je pa na podlagi NS prestavil na 24-ega. Sm rekla včeraj mojmu, da bom šla kao za danes, ali pa v soboto rodit - ne me vprašat zakaj... pa sej me mulček itak nič ne uboga, tako da počasi se privajam na misel, da bo junijček (sam kaj, ko mi je maj tkooooo lep mesec)!!!

Zivepo, dans tak nimama šans za ultivo, pa za vikend tut bolj bogo kaže, v ponedeljek je pa moj G dežuren, kar po moje ni slabo, če ti bo gratal se kej zment!

Men res ni jasn, kaj je z našim mulčkom. Prijateljici, ki so prejšnji teden rodile, me kličeta, bodo šli že mal ven, ja kaj pa jaz??? Kr ne morem verjet! Pa sej vem, da enkrat bo, sam ko se ti dnevi tak vlečejoooooooooo - kr ne morem verjet, da bom menda v nedeljo spet talente gledala (pa sej po svoje fajn, da vidim malo Lino)!

Nič pridne bote, pa pište kej, da vas lahk mal berem, aja pa pejte mel rodit, jutri je luna, pa bi nej že 2 dni prej mal vplivala user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 9:24:16   
mayci
Majčice, lep pozdravček!user posted image

Želim vam samo sporočiti, da je danes ob 8.uri zjutraj vaša biba88 rodila malo princesko Iris (48 cm, 2710g).user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 9:25:54   
jolcica
biba 88  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za hčerkico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 9:27:48   
Aninchy
Dobro jutro, dober dan!

Evo mene, dans mal bolj zgodna k ostale dneve. user posted image Jah, kaj čmo, če je pa tk lep sončeeek!user posted image
U glavnem, jst sm se odločla, da nč ne verjamem v tto luno!user posted image Sej vem, da nimam kej težit, ker še imam en teden do uradnega PDPja, ampak js bi že tk šla rodiiiit! V pon mam pregled, pa sem nekak upala, da bom do takrat že iz P.user posted image

No, pa ne bom več jamrala, ker je itak brezveze, sej jst sm rada noseča pa mi je všeč, ampak po tolkem času čakanja bi pa že blo fajn malo drožo videt!user posted image user posted image
Pa nč nimam za obleeečtuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ne bom več pisala, k vidm, da same neke zjamrane stavke pišem...
Lep sončen dan vam želim in odhod v P!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 9:28:31   
Aninchy
Ooooooo, biba88 ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 9:38:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 9:46:28   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

aninchy ti se pa ne štul vmes, nekatere gremo že v minus :Duser posted image user posted image user posted image



No, sam jst res ne vem, zakaj take zastoje delate?! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 9:48:06   
bubolin
Jutrooo majčice.

Še moje javljanje za danes. Še vedno v stanju kinderjajčka user posted image
Biba88 - čestitke za hčerkico user posted image user posted image user posted image

Mubi in Gromska - pejta že rodit nooo user posted image user posted image user posted image SREČNO Zivepo - ti tud ne vem kaj tok čakaš user posted image
Moi in Kati - dobrodošle nazaj user posted image

Joooj mene je zdej tud nek strah glede poroda zagrabu - aa jeej aaa jeej. Noo ja pa sej bo, sam da bo še to čim prej za mano user posted image

Drugače so pa moje noge tud takooo zatečene da sploh ne vem kaj bi. Si jih bom zdele kr povila s povojem, ker vem da bo potem malo bolje, sam crknla bom od vročine user posted image

Nič grem jaz zdele pojest en obilen user posted image zajterk, potem pa še malo pospravim po hiši - mogoče me bo pa potem kej zagrabil. user posted image

Božajte svoje bušije, pa naj katera svojega malčka prepriča da pride ven user posted image


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 9:56:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bubolin)
  Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 10:08:13   
Angel_Tian
zivepo - ti pa se že spet nekaj z zdravjem hecaš al kako? Le glej, da ne boš čist adijo šla rojevat user posted image

Ja, saj vem, da vidva delata orng babe, ampak včeraj sem si to razliko v teži še boljše predstavljala, ko imam zdaj spet tako 3 kilsko štruco doma user posted image

Nekaj tehle pikapok, da se Teja le odloči prilezt ven user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

biba - čestitke user posted image user posted image






_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 10:17:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 10:45:29   
farina
ojla punce, kako ste?mi smo bili vceraj na pregledu, pa se je naša zredila za 214 gramov, sam da se mi redi še tako naprej,da bomo vsi zadovoljni,čeprav je naš otrok bolj atijeve konstitucije, in je ne mors precenit,če je pridobila kaj ali ne.
mleko;vceraj sem si iz obeh dojk napumpala 80cl,n iglih kaj ,ampak bolje to ko pa nic, pumpala si ne bom več, bom jo raje prestavljala,za 10 minut,zdaj ko si spet zaupam.
imamo eno tezave, glede flašk,naša full usta odpira, pa se po domače rečeno nažira, pol pa poje zraven preveč zraka in jo kolca, pa še trebušček jo boli, bomo najprej probali flaško zamenjati,da vidimo kaj bo,mogoče ji pa oblika duclja ne odgovarja.
pa čist sm obsedena že z našo tamalouser posted image pa njenim prehranjevanjem. sm namreč sanjala,kako sem jo hranla,pol pa kako jo je ati, pol pa je bruhala,pol pa nism vedla,ali je res ali ne, in seveda v sanjah, zbudila,celo hišo

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   [Brisano sporočilo]
27.5.2010 11:09:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu farina)
  Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 11:10:02   
m_o_i
ber dan

biba88 kongratuliramuser posted image  zdaj pa cartkanje...

a lahk, a lahk nekaj napisem?!!??! tole veselje moram delit z vami-jaz spim na trebuhu,oujeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image  
ze v P sem cetrti dan nekaj poskusala(kak se mi je lustalo tega!), samo me je se rana(ne smem napisat sivi, ker nisem bla sivanauser posted image  zdaj dajejo po CRju neke klamfice, da skupaj drzijo rez-in se fino zaceli v petih dnevih. tiste klamfice pa zgledajo tak ko one mini sponke oz. bananice za v lase) malo skelela.
joski me ne motijo pri spanju na trebuhu (A_Tuser posted image  ti si mi to "obljubljala" ane?), danes mi je pa se dragi privoscil celonocno spanje...popolnoma je ze zverziran glede previjanja in hranjenja đuniorja (on mu pravi mini me, tak ko je bil oni v Austin Powersuuser posted image  sej pa je mulc res celi ati; samo nosek je moj)-dojimo se ne, crpam si mleko in dodajam allernovo, ker smo na dieti(brez jajc, mleka in oreskov-sum na alergijo pac)

flaske: nas je tudi navajen na Nukove(se iz P), tak da z Aventovimi si nimamo kaj pomagat-no, doma pa so samo Aventove. tak da jutri, ko gremo na kontrolo v SG skocim se v shoping po steklenicke, se prej moram pa malo poguglat glede tega...

zivepo samo res-a bos pocakala na junij!? alo, bejba-gasa proti CEuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 11:28:39   
nusi
živjo majčice user posted image

da ne boste mislile, da sem pozabila na vas, samo držim se nasvetov glede počivanja oči - ne berem, ne gledam tv, torej tudi računalnika ne user posted image , pa mislim na vse, ki ste še 2 v 1, da se bo čimprej kaj premaknilo user posted image

Dojenje je nekako steklo, ker je dete prej skos spalo in premalo jedlo, tko da počas bomo ok.

Lepo se imejte, prišibam še kaj naokol user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Majčice 2010 - 3. del
27.5.2010 11:39:08   
Angel_Tian
zivepo - jaz upam no, da malo k sebi prideš, preden greš rodit-

farina - super, če napredujeta z dojenjem user posted image user posted image Jaz imam s tem mlekom in dojenjem več sreče kot pameti user posted image

moi - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Res sem ti jaz obljubljala motnje joškov? user posted image Sem bila tako noseča, da se sploh ne spomnim več vsega kar sem pisala user posted image Oprosti, ne bom več.
Jaz sem tudi že v P drugo noč za eno uro na trebuhu ležala. Zdaj doma sem pa samo enkrat, ker so zize tak polne in kar naprej točijo in vse zalijem. In evo me, kje me user posted image hoče - spet mi najbolj odgovarja spanje na hrbtu user posted image user posted image Nekak moja mlekarna ne želi biti preveč potučkana user posted image

In naj še atija pohvalim, če ti tako lepo pomaga user posted image user posted image

nusi - ti si kar spočij, za pisanje in branje bo še vedno čas. Lepo, da dojenje teče.


Punce, zdaj pa sigurno ne uganete, kaj jaz delam user posted image
Mala tako pridno spi, da sem načela še generalno čiščenje tukaj v pisarni. To je edini prostor, ki ga pred porodom nisem premetala celega. Potem bo pa treba še izkoristit tale sonček in it malo na sprehod user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj mlečni izdelki dojenčku
aleksandra silvija



Pred 6-im mesecem (27%)

Po 6-em mesecu (73%)


Število vseh glasov: 219

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!