|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 16:13:13   
emibu
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

zivepo-pa zakaj nebi mela v japonkah zokne??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dej nouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (umiram od smeha)



ti s ekr smej, sam lani konec junija ko sem bila na morju je padla temperatura na 13°C, in sem lepo za na teraso imela japonke in nogavice...
pa zadnjič v P sem eno videla ko je imela pinki/ful živo roza nogavice in črne japonke :))))



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 16:27:39   
Mubi
user posted image user posted image user posted image TRIKRAT HURA ZATE da ti je uspelo!!!user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: emibu

aja kak sem si nohte strigla/barvala ulegla sem na se na hrbet in noho potegnla k seb tak u luftu in potem lakiralauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 18:14:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 18:27:44   
Meemee
Joj, jaz bi tuuuuuuuuuuud češnje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 18:30:02   
Sapin
Živjo!
Jaz sem še vedno user posted image . Sem imela danes eventuelno sprožitev poroda, pa so se odločili, da kar še malo počakajo. Če se je mala vrgla po mamici se bomo še orng načakal. Moj največji dosežek včerajšnjega dne je bil, da sem si pripravila torbo za porodnišnico. Sem pa že nekaj iskala nasvete za sprožitev in pospeševanje poroda in našla predloge kot so koktejl ricinusovo olje + pomarančni sok + šnops user posted image , svež ananas, draženje bradavičk, seks, pomivanje tal.  Moj dragi je doma in upam, da bo user posted image kaj pomagalo (ker ricinus + pomarančni sok ni user posted image ).

Drugače pa se v situaciji (upam da) nekaj dni pred porodom ne znajdem najbolje. Otrok je nizko in ima glavico v medenici in kakega sprehoda na Rožnik si raje niti ne predstavljam. Po 50 metrih me začne špikati v kolkih in sopiham in me ima, da bi počivala. Trebuh ima že neslutene rezsežnosti in mami se mi smeji, da ga imam v offsidu user posted image .
Po drugi strani pa se mi zdi zabavno, ko gledam, kako se mi mala obrača v trebuhu, kako občudovanja velik trebuh imam in predstavljam, da bo potem ostala odvečna koža in morda dobim strije.
Malo bi rada čim prej spoznala, se pa tudi nekoliko bojim odgovornosti, pa poroda, pa sprememb....

Me orng dajejo hormoni in danes sem se pred odhodom na pregled (in eventuelno indukcijo) po neprespani noči najprej zjokala. Grrrr ...


Britje nog - sem se porezala včeraj. Prvič po kake dveh mesecih. Domnevam, da mi punčka pošilja svoje nedlakaste hormone, ker tako malo dlak, kot jih imam zdaj, še nisem imela. Drugje imam pa pragozd katerega izsekavanje bi lahko vodilo tudi do obrezovanja (malih sramnih, morda pa tudi velikih sramnih ustnic), ki pa je zakonsko prepovedano in mislim, da OZN zganja neke akcije proti. (In skušam biti pridna državljanka! user posted image )
Nohtov pa si tudi ne lakiram. Obožujem ritje po zemlji in imam čez dve cvetlični gredi. Pa si predstavljam, da bi bilo nekoliko nepraktično imeti 100 % zrihtane nohte.


Meni paše vanilijev puding in jagode. Zdaj si grem pa narest kavo.

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 18:34:27   
Sapin
AAAAA -jaz tudi nameravam po porodnišnici v japankah strašit. Mi je pa občutek za mraz izginil odkar sem noseča, kar sploh fino pride zadnje tedne, ko si ne morem štunf nataknit. user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 18:36:38   
Teja K
Babnice user posted image user posted image user posted image , jaz ugotavljam, sedaj ko sem brala... da se je pri majčicah zbral en trop zmešanih babnc user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Ena si dela, par dni pred PDP francosko manikuro na nogah, druga hodi na Rožnik, tretja pije ricinusovo olje + pomarčni sok, spet ena kr mmsje pošilja okol, pa kliče sredi noči dedca user posted image user posted image , jaz pa delam skalpiram ta-malo med nogami, na vsaka dva dni, da se mi pragozd ne zgodi user posted image user posted image user posted image , ... pol pa naj kdo reče, če majčice 2010 niso zakon.... Aja pa japanke z zokni user posted image user posted image , joj jaz se bom polulala od smeha...

(odgovor članu Sapin)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 18:42:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 1533
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 19:20:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 20:04:27   
jolcica
no sem rogljičke pekla in se opekla no para me je ko sm odprla pečico pa me že zmeri ful peče grrrruser posted image user posted image user posted image

prov nasmejale ste me zdele ko sm vas prebirala...

no moj gozd sm mal postrižemo ker kakšno sekanje kj dost se ne upamo sm blj reva za take stvariuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič si grem oplatke menjavatuser posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 20:05:12   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Teja K

Babnice user posted image user posted image user posted image , jaz ugotavljam, sedaj ko sem brala... da se je pri majčicah zbral en trop zmešanih babnc user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Ena si dela, par dni pred PDP francosko manikuro na nogah, druga hodi na Rožnik, tretja pije ricinusovo olje + pomarčni sok, spet ena kr mmsje pošilja okol, pa kliče sredi noči dedca user posted image user posted image , jaz pa delam skalpiram ta-malo med nogami, na vsaka dva dni, da se mi pragozd ne zgodi user posted image user posted image user posted image , ... pol pa naj kdo reče, če majčice 2010 niso zakon.... Aja pa japanke z zokni user posted image user posted image , joj jaz se bom polulala od smeha...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 20:26:09   
Meemee
Sicer niso bile češnje, ampak jagod sem se zdajle fuuuuul najedla. NJamiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

Gromska - Držim pesti in pošiljam par user posted image user posted image , da se vse izide, kot se mora user posted image

Zivepo - japanke in nogavice user posted image Pa dobro, vsaj zeblo te ni. Sicer pa mislim, da sem tudi že jaz na taborjenju enkrat to naredila user posted image

Jolcica - Jaz sem pa včeraj pridno kuhala, pa se nagnem malo bližje nad ponev in ... Se pritisnem zraven. S trebuhom, seveda. user posted image user posted image No, user posted image user posted image user posted image , da bo čimprej bolje.

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 20:52:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meemee)
  Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 21:03:51   
BIS30
Drage moje user posted image !!!

Danes sm bolj pozna, je bil nor dan...
Najprej Deveta dobrodošla, Gromska za jutri user posted image user posted image user posted image !!! Pa če sm katero spustila, se opravičujem, ste tulk natipkale, da bom jutri malo bolj pozorno prebrala.

Pa začnimo: danes - naš PDP - sem imela pregled pri mojem G oz. CTG. Pa reče sestra, da je CTG lep, pa grem notri h G, pa reče naj se slečem, ker bi rad mal pogledal, ker CTG ni najboljši (me je skor kap - kaj je zdaj to). Moj G ne meri popadkov, utrip je bil pa skoz 140... No in mi pove, da srček je super, sam da je mali mal preveč pri miru, plodovnica OK, jaz zaprta kot bančni sef...V glavnem da mi še eno napotnico, ker bi vseeno rad videl, da grem v P še na en CTG, pa mogoče celo sprejem... Ne vem,  kako sm se domov pripeljala (35 km), pa me je moj že čakal, pa solze, pa že 2.tuš, pa mojemu vse naročila, pa spet solze... Najnolj me je blo strah, da bom noter ostala in čakala, ker sem pred enim mesecem ravno za 2 dni okusila bolnišnico...
Pa gremo v P! In kaj? Sestre kar hodile gledat, ja pa kaj ta mali spi...pa me ena butne, pa druga, pa po 20 min na drugi bok, pa nič , pa na hrbet za 20 min - hrbtenice nisem več čutila, mi je mogla sestra pomagat, da sm se usedla in poglej ga škrata - gospod se je naspal, pa spet 20 min... Potem mi še tu naredijo UZ - mali ful gibljiv, plodovnice dovolj, posteljica že zrela, ampak ni še panike - v glavnem mali spal kot top - upam, da bo potem tudi tako rad spal (sej to ima čisto po atiju user posted image user posted image user posted image ),
Pa smo šli domov in moj obraz nasmejan... Sej ne druga, samo raje bi vidla, da se samo začne...

Zdej imam pa v sredo CTG v P, pa da ga vidimo - bom šla prej tri kroge laufat!!!

Pridno rojevajte, no mogoče bom pa jaz - se moj heca, da mogoče bova pa hitr spet šla nazaj!!!

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 21:17:27   
_katja_
Punce zabavno vas je brat user posted image user posted image user posted image

Na pregledu vse ok, brez posebnosti. Popadkov nič, zaprta čist, otrok dovolj giba, plodovnice dovolj, pretoki ok, težak cca 3700g. Naslednji pregled, ctg in uz imam v četrtek pri svoji g. V soboto pa v porodnišnici.

Lep večer!
K


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 22:04:04   
bubolin
Čeeer.

Evo tudi jaz nisem jedla češenj, ampak so bile jagode s smetano tud kr u redu user posted image Ufff sem se najedla user posted image

Zivepo - hmmm tale z avtom je pa huda user posted image

Gromska - za jutri user posted image user posted image user posted image

Jolčica - da bo čim prej bolje user posted image user posted image user posted image Sej jst se pa tud vedno ko kuham butam s tem trebuham v vse stvari - jooj joooj. Še dobro da že ni prišlo do kakšne poškodbe.

Jaz moram it pa jutri zjutraj v laboratorij spet dat vodo - bomo vidli kaj bo user posted image

Tako da grem počas kar v mižuleee. Joooj mali pa tako kolca.

Lepo nočko.


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 22:14:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bubolin)
  Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 23:42:38   
Angel_Tian
Čer punce,

saj ne utegnem čez dan, sploh zdaj ne, ko je moj dragi dopoldan tudi doma user posted image

Sem zdajle spet kr nekaj čokolade v sebe vrgla, pa da vidim, kolk mi bo uspelo prebrat za nazaj user posted image

mubi - saj ne morem verjet, da si še v enem. Pri tolkih popadkih in vsemu user posted image

teja k - kako je stekla selitev iz kleti? Uh, saj bom sigurno prebrala kje nazaj. Ne vem, kje naj se sploh lotim branja, ker pojma nimam, kje sem ostala, preden sem šla rodit user posted image

Uh, sem se le našla - na strani 42 začnem z branjem in komentiranjem user posted image user posted image Me kar nekaj dela čaka.

moi - uuuuuuuuuuuuu, tole me je pa prav razveselilo, da si se uspela oglasit še iz P user posted image user posted image Zdaj je Elias verjetno že pravi korenjak, pa upam, da je pri tebi tudi že vse ok in lepo poceljeno.

j.b. - super, da ti je pred porodom uspelo še novo sobo poštimat user posted image

Joj, se opravičujem, ker sem s porodom tiste 3 dni prehitela, ampak če ste se začele tolk napravlat in zastoj delat. Pa glede na to, da je polovica maja že minilo, da ne bo preveč za konc maja ostalo user posted image user posted image

gromska - tudi tebi user posted image , da imaš pravi čas vse pripravljeno.

fiška - naj se ti še tukaj zahvalim za obveščanje na RR, vsem ostalim pa hvala za čestitke.

emibu - user posted image user posted image user posted image user posted image Potrjujem tvojo trditev, da je zate in tvojo okolico boljše, če zdaj nekaj let ne boš več nosečka user posted image

Začnem s čestitkami novim mamicam in naj vam zaželim veliko cartanja in seveda zdravja - ana, divans, sky, kati,...

emibu
- do tvojega vprašanja o drenju sem prišla user posted image user posted image Jaz se prvič nisem nič drla, tokrat sem pa trikrat al štirikrat zakričala, ker je bilo vse skupaj bolj boleče in težko. Ampak je moj rekel, da ni bilo tako zelo glasno user posted image

sabri - user posted image user posted image da se bosta tvoji babnci lepo ujeli.

kema - tudi če je prvi porod bolj slaboo stekel, je lahko drugi čisto super. Vsak strah je odveč. Ja, bibo smo uspele prepričati v to, da je treba it sproščen rodit user posted image

zivepo - iiiiiiiiiiiiiiii, kako lepo, ko si napisala, da me pogrešaš pa moi in tejo k user posted image
Sem v razneženem obdobju, ne me v jok spravljat user posted image

Ah punce, tole tako ne bo šlo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem se odločla, da bom raje nehala z branjem za nazaj, ker drugače ne bom uspela priti do konca user posted image Bom jutri raje kar tekoče stanje začela brati in komentirati user posted image


Naj vam samo povem še, da Lina zelo pridno napreduje. V teh dneh, ko sva doma, je pridobila že 270 g, dovolj bi bilo pa 100 user posted image user posted image
Patronažna naju je že 2x obiskala in je rekla, da pri nama res ni panike okoli hrane. Pa te moje zize so čisto zmešane. Točijo kot bi bile avtomat na šanku user posted image user posted image user posted image Na noč se pa moram najmanj 5x preoblečt, ker je majica stalno mokra - saj z modrcem pa ne morem spat user posted image Pa tudi zdajle, ko sedim za računalnikom, malo nagnjena naprej - to nonstop curlja user posted image user posted image user posted image

Nič, grem pod tuš in v meževo deželo. Nočko.




_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Majčice 2010 - 3. del
25.5.2010 7:15:45   
biba88
dobro jutro!!!
jest sem že učer misla da bo kej me je šraufal pa špikal...pol je pa nehaluser posted image  učeri sem šla v šoping z mojmu da si je kupu hlače pa majco pa čavlje, da bo lep po svetu hoduuser posted image
danes se bom pa sončkala pa lenarila mam pa še 6 dni do PDP....a bom lohk še pri vas tut če v junij pademuser posted image

kok ste me nasmejale bejbe!!!!!user posted image user posted image user posted image  zdej pa dost čvekanja gremo rodit kdo gre z manouser posted image

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Majčice 2010 - 3. del
25.5.2010 7:26:29   
_katja_
Mornin'

Malo zdravega zajtrka za lepši dan!

user posted image

user posted image

Lp
K


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Majčice 2010 - 3. del
25.5.2010 7:36:52   
jolcica
katja s telimi češnjami in ljubenico pa delaš skomine user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa vsem dobrojutro user posted image
Dones na planu likanje, kj pospravljanje, počivanje, k G spet...aja pa k sm se spekla včeri smo najdli eno tako mazilo in je nehalouser posted image user posted image user posted image kolk sm pa jst en štor ratala to ni res user posted image user posted image user posted image user posted image

nič si grem zajtrk nardit vas pridem pogledat kaj kasnej.user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Majčice 2010 - 3. del
25.5.2010 7:56:15   
Teja K
Dobro jutro user posted image !

Dans je moj PDP... popadki so se začeli 4.56 zjutraj, sprva so bili neredni in pogosti... nato so bili na 12 minut, nato na 10... sedaj pa so spet čisto zmešani, tako, da sem dragega poslala delat, Davida v šolo zdaj pa čakam kaj in kako bo... prosim držite pesti, da se popadki nadaljujejo tako kot morajo in da grem rodituser posted image , da ne bom gužve delala tuki user posted image user posted image ....

Čep se še ni odluščil, tudi nobenega rjavega izcedka ni, tako da čakam doma in upam, da se ne bo končalo....

Mislim, da bom šla kar likat, da še to postorim, torbo se do konca pripravla, avtosedež sem dragemu nastavila, torej mi res ostane samo še likanje...

Vse britje sem opravila pri večernem tuširanjem in tokrat mi je uspelo celo brez večjih urezov user posted image user posted image ... aja še obrvi si grem populit user posted image , pol pa bi šla jaz rodit... ampak me je strah it prehitro, da me ne bi domov poslali, ali pa noter obdržali... upam, da ne bom tako dolgo zavlačevala, da bom na koncu doma rodila user posted image user posted image ...

Se vam še javim :-), upam, da s sms-jem o porodu

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   [Brisano sporočilo]
25.5.2010 8:09:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Majčice 2010 - 3. del
25.5.2010 8:36:29   
deveta
dobro jutro!

Vidim, da sem sprožla pravo češnjemanijo od včerajuser posted image
Joj, puce komaj včeraj sem se vam pridružla, danes pa me že malo panika grabi. me je zjurtaj tako šravfalo po trbuhu, pa sem ustala in šla na WC in vidla da mi je čep odpadu.
Kaj pradvidevate, bo zdaj to hitro napredovalo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   [Brisano sporočilo]
25.5.2010 8:53:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu deveta)
  Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?