|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 7:37:45   
_katja_
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

prvo mubija pošl rodit, bogica je že tulk črez rok, njej pa dam prednost, pol pa sem že jst a ne, oz. ne, bela vrtnica, gromska, _katja_ ste še prej sam sam en dan :)



Ja sej jest mojmu vsak dan povem, da je že čas, da ven pride pa kr noče pa noče.... Nace je bil 9 dni čez. Upam, da tale fantič kaj prej ven pokuka, ker cel teden se mi bo pa še vlekloooooo...

En zdrav zajtrk za dober začetek dneva:
user posted image

Grem cunje obesit, pol pa sibam na en cvek kafe, pa na ctg,...

Lp
K


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 8:03:50   
Teja K
K-a-t-i čestitke user posted image

Meemee to nihanje razpoloženja je pri meni tudi prisotno zadnje dni... poln kufer že imam vsega, od selitve, do trebuha, do oblek, do dedcev... Kr naprej imam solze v očeh, oblačila na trebuhu so non stop umazana z nekimi fleki, zdaj se je to že na joške preneslo... zadnji čas da grem rodit...

Mubi... jaz tudi čakam, da se čep odlušči k upam, da bodo potem popadki močnejši ratali... Čep pa je načeloma temno rjavo - rdeč... vidiš ga lahko na vložku, na papirju ko se brišeš, včasih pa pade kar ven, ampak se vidi... boš videla da boš vedela... popadki pa naj bi bili pravi, ko te začen zvijati iz križa ven in se seli na spodnji del trebuha... to tazadnje se pri meni dogaja že ves teden,... pa še vedno nič user posted image

Zivepo in BIS... upam, da vama rata it rodit user posted image user posted image , moja je mirna samo takrat ko jaz skačem in ne počivam,... kakor hitro se vležem na kavč pa začne noter noret kot pri norcih... najbolj je smotano, ko imam popadke, trdi trebuh potem pa še brce od tamale .... in si mislim no zdaj pa bo... pa ni nič... ehhh me jezi... že zdaj me ne uboga user posted image user posted image , čist po atiju se je vrgla user posted image

Fiška lepo da nisi pozabla na nas user posted image ... kar pa se tiče sitskanja z dragim... moj je tudi včeraj komentiral... še dva meseca pa bom končno spet lahko misionarca sprobal... user posted image user posted image

Aninchy to šetanje... naj ti povem, da je pri meni enako... user posted image  smo brez konidicije in pa še nekaj dodatnih kg nosimo zravn, da ne govorimo, da so mišice lepo ohlapne... saj po porodu, boš hitro spet fit... poskrbi voziček za to

Farina ojla! S kakanjem... hmmm kolk se spomnim, bi naj bebi vsak dan... drugač pa vprašaj patronažno, al pa pokliči... pomagaš si pa lahko tudi tako, da daš košček navadnega mila v rito pa ponavadi pomaga... Pri nas v šoli za starše so rekli, da naj gre bebi ven takoj prvi dan, ko pride iz bolnišnice... zato naj ati poskrbi... še posebej nam je polagala na srce, da naj takoj zalaufamo voziček, naštimamo bebija in pošljemo atija na sprehod, sebe pa tačas spravimo v posteljo počivat...

Petruschka ... hja vidim, da imamo vse novo preseljene težave z netom user posted image user posted image

Gromska kdaj pa ti misliš nehat na Rožnik hodit user posted image user posted image ? Saj ni čudno, da imaš tak apetit če lečeš v hribe z dodatnimi kg user posted image user posted image

Angel... le zakaj sem presenečena nad začetkom tvoje porodne zgodbe user posted image  ko bi že mogla vedet, da si vse prej sama pštimalauser posted image user posted image ... Sem se hotela oglasit pri tebi, ampak sem tako dolgo čakala, na izvide za ctg, da sem mogla potem šibat do svoje g. da ni prej nehala delat... sestra je že napisala na kartoteko, da me ni user posted image user posted image ... ej čakala sem 4 ure, meni in mojmu se je skoraj zmešalo... Lepo da okrevanje super poteka... sam ne rabiš it zdaj k bajti kakšne zemlje rihtat pa to user posted image user posted image

Jolči... očitno bomo še nekaj časa 2v1... zadnje dni je spet zatišje... pa upam, da bo se jutri začelo viharno obdobje in da nas bo več šlo user posted image user posted image , še posebej upam to pri sebi user posted image ...

Nič bejbe... grem pogledat, če je še kaj za pripravit pol pa čakat na popadke user posted image user posted image

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 8:10:08   
Teja K
_kati_: hvala za zajtr... dobro zgleda :-)

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 8:23:30   
emibu
jutro..

zivepo-ja sam če mi pa ni šel čep morm pa zdej spet skos glavo u gatke tiščat da bom vedla kdaj je šou..

talenti-tut mene učeri maja ni prepričala,pa še tiste frise k jih poka zraven mi niso bli ušeč..če jo pa sam poslušam mi je pa okuser posted image user posted image

at-lepo da se še kj javiš te kr pogrešamuser posted image user posted image



(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 8:37:01   
bubolin
Jutroooo.

Evo še eno jutranje javljanje.

Danes bo spet en lep dan - sonček že šajna na polno user posted image supeeeer - mi kar dan polepša, če je tako fino vreme, ne pa sam un dež beden. Zdele se hitro zrihtam potem pa pičim v Lj še mal v šoping pa na kakšno kavico, potem bo pa počasi že kosilo treba skuhat - po moje bom danes naredila kar lazanjo - mmm njami user posted image

Glede gibov sem pa tudi jaz opazila, da se je user posted image malenkost umiril, ampak malenkost, ker prej je take zganjal, zdej pa sicer še pomiga ampak čist drugače. Trebuh se mi zdi da se mi ni še nič spustil - sem pa 2 dni do roka, tako da bomo šli ziher čez, če se slučajno v sredo v P ne odločijo da mi bojo sprožil, ker imam nekaj slab urin - bomo vidl kakšen bo jutri, ko moram it spet v laboratorij.

Adijooooo, šibam....aja no pa naj katera svojega user posted image prepriča da pride ven (jaz mojega očitno še nekaj časa ne bom).


_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 8:43:49   
biba88
hello punce kok ste veliko naklofale!!!!

dANES SEM MELA NEKI MOKRE HLAČKE TKO DA MOGOČE PA BO KAJ PA NEKI ME NA WC ŽENE PA ŠRAUFAuser posted image user posted image user posted image  držte pesti mogoče pa bo kaj an!
čestitke j.b in katiuser posted image user posted image user posted image user posted image

zdej grem mal počivat..... pejmo roditttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vas bom pol mal za nazaj brala

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 9:09:23   
nusi
Jutro punce, mi smo že doma user posted image

evo, pa sem prežvela, porod je bil expresen, so še babice debelo gledale user posted image

ob 14.00 so me sprejel in dali na oddelek, ker mi je odtekla voda (ja tisto je bla voda, js sm pa doma sedela in čakala k so nam bojlar montiral), pol ob 22.00 nardijo ctg, ki je sicer risal popadke ampak ne baš nešto in odprla sem se za 1 dodaten cm, skupno 2 user posted image . Ob 23.00 sm se pa vrnila v sobo in me je začel dajat kr na enkrat na 2 min ob pol 12 sm jih poklicala smo šli gor in sm bla čudežno odprta že 8 cm, skratka, moj je zamudu pol poroda, ker je mogu pridt iz lj, za EA ni blo cajta, ob  ene 00.00 sm se ulegla na mizo, ob 00.56 je blo konc user posted image .
Je kr bolel, ampak ni približno tok hudo kokr sm mislna da bo brez protibolečinskih zadev, babice pa za polupčkat dve sta bili, js sm ju z vsemi svetniškimi siji vidla, sta se res potrudili, da je bil porod lep. mam par šivov, sam se lepo celjo in ni panike.
Aja še mere od žigca, teža 3320, dolžina 53 cm

< Sporočilo je popravil nusi -- 24.5.2010 9:12:06 >

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 9:24:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 9:28:34   
charlyka
Dobro jutro,

tudi jaz se štempljam in grem na zajtrk user posted image user posted image user posted image

In končno tako lepo sije sonček user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 10:16:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu charlyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 10:29:02   
Aninchy
Br dan!

A_T in nusi - obe imata ful dobro izkušnjo in take imamo prvorodke rade! To, da ni blo tok hudo, kot si mislila, mi je pa najbolj všeč! user posted image Sicer imam pa jst v glavi še vedno najhujši scenarij (glede bolečin) in upam, da bom jst tud lahk rekla, da pa ni blo tok hudo... sicer težk verjamem, ampak dobr... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Teja K

Aninchy to šetanje... naj ti povem, da je pri meni enako...  smo brez konidicije in pa še nekaj dodatnih kg nosimo zravn, da ne govorimo, da so mišice lepo ohlapne... saj po porodu, boš hitro spet fit... poskrbi voziček za to



Pa jst u bistvu upam, da bom BOLJ fit k prej, ker nism bla ne vem kok fit... user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 10:50:10   
klupko
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

Sem se pa odločla če v sredo ko imam pregled ne anredijo temeljitega pregleda mene, mere ploda in UZ pokličem svojo G pa konc, mala ma malo manj kot 4kg jst pa še naj čakam 14dni, malo morgen



Ne se zanašat na uz...men je ene dva tedna pred porodom nameril 3200 pa sm rodila 2830 težkega tko da je to bolj na pamet vse..user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 10:56:49   
Teja K
No evo, pa sem spet vse v nulo spucala... od kar sem se gor preselila sam pucam user posted image user posted image , tak da bi bilo super, če bi dans popoldan oz. ponoči šla rodit..., da ne bom spet imela generalke jutri... čist sem fanatik ratala user posted image user posted image ... Zivepo vidim, da tudi ti pucaš user posted image ... Pii pa da se čim prej pozdravi... zdaj je v vrtcih ponavadi tako lepo ko je sonček.

Gromska ti hočeš pozornost user posted image user posted image  user posted image user posted image ...

Aninchy ja takšne zgodbe so zmeraj dobre... da ni bilo tako hudo in da je bilo hitro itd.... upanje umira zadnje user posted image

Klupko te meritve so +ali-100 g... se pa naredi izračun po neki tabelici, glede na velikost stegnjenice in obsega trebuščka..., tako, da je to spet približna ocena user posted image user posted image , kaj češ, to je statitstika

Nič zdaj pa grem nazaj pred TV

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 11:02:33   
milena2222
Hey hey!
Sem prebrala zadnje strani,ampak komentirat enostavno ne utegnem...user posted image
Ožbeja še kr zvija,sicer manj,zdej ugotavljamo,da so bile mogoče vsaj delni razlog moje tablete za železo,ki bi jih naj jedla ( zdej sem začasno opustila,pa da vidim ).
Vprašanje za tiste,ki ste že mamice in ki dojite-za koliko se vam zredijo na dan?Jaz imam vago od patronažne in moram vsak dan vagat in pisat ter poročat patronažni,ko pride...Prosim za odgovor....
Fiska-vi pa ze zunaj...super,meni pa patronazna kr pravi,da se ne,da moram jaz pocivat,ampak smo vceraj ze bili malo,danes pa probamo kako se vozek obnese...
Moj user posted image pa jutri odhaja v Korejo in bom 10 dni sama...groza,kako kaj bo,pa se posvetovalnica je vmes...
Aja,kontaktiram z Moi-mali pridno pridobiva na tezi in je vse super...

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 11:10:42   
Mubi
user posted image moje drage, jest sm pršla iz ctg-ja nazaj domov.... mislm ej.... Še neki časa bom delala zastoj. Sm pa ctg opravla hitro - črta ravna, popadek je bil samo en, če temu sploh lahko tko rečem, ker je priško samo do 35..... jaooooo...... Pritisk je bil visok, pa sm babci rekla, da nej pride čez 5minut nazaj, pa mi še enkrat pomeri, ker bo manjši.... (ker ene kr sam enkrat pomerjo in kr tistga zapišejo) No, pa je bil res nižji in sploh ni blo razloga za paniko.... No in pol sm čakala dohtrja ko zmešana.... kr nobenga ni blo nikjer.... pol se mi je pa že čist scufal sm pa eno dohtrco (k mi je v petek ultrazvok tud delala in mi je delovala nadvse prijazno) iz hodnika potegnla, pa ji rekla da sm iz ctg-ja in da čakam že skor dve uri dohtrja....pa se je sam začudla in rekla prid te bom pogledala. no in me pogleda, odprta še vedno tist bogi 1cm.... drugače pa vse pripravljeno in zmehčano in vse..... sam mali se je odloču da bo še notr. Je rekla, da v sredo nej spet pridem. Če še vedno ne bo nič naj pridem v petek zjutraj ko ona spet dela in me bo obdržala notr in sprožila, ker je rekla, da zdej me pa že ona težko gleda, kaj šele jest sama sebe user posted image user posted image user posted image ...pa k sm itak že tok čez rok, lahko kr sproži in je to to.... No, tko da zdej kr upam da bo tko da gremo v petek rodit.... user posted image

teja K ja sej te lažne popadke jest čutim že kakšne tri tedne....močna bolečina v križu in dostkrat ostane v križu, velikokrat se pa preseli v trebuh....ampka ni nč od tega.... user posted image

nusi čestitam za tak super porod, res! Upam da bo še katera od nas tko končala.... Kje si že ti rodila? joj kok jest nimam spomina za to kam gre katera in katera sploh je katera, pol mi je že nerodno spraševat po 10x enoinisto stvar.... user posted image

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 11:27:39   
*ANA*
Lep pozdrav z moje in Majeve strani user posted image

Vsem ki ste na novo postale mamice iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image , malim majčkom in majčicam pa veliko zdravja in cartanja.

Vse ki še čakate da dobite vaša štručke v roke pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bi vas čimprej prijelo in greste v P, ter kmalu cartate vaše štručke.

No naj vam napišem mojo porodno zgodbo:
V nedeljo 16.5 se mi je okrog 4 ure popoldan odluščil čep in potem sem si mislila sama pri sebi, no zdaj pa še en teden lahko čakam, potem pa bo user posted image .
No in okrog 6 ure popoldan so me začeli dajati zelo blagi popadki najprej na 10 minut, nato na 6 minut, pa spet na 10 minut in sem si rekla to so verjetno lažni popadki in šla z mulčki na nogometno igrišče nogomet igrat user posted image .Tam me je ene parkrat kar fajn zagrabilo in smo se lepo peš odpravili domov.Ko sem tavečja otročka skopala in zrihtala za spat sem šla še jaz pod tuš in potem sem se dala na kavč kjer so se popadki stopnjevali, pa niso bili redni tako da do 23:30 sva z mojim dragim čakala in gledala na uro če je to to.No in potem sva se vseeno odpravila v P,saj če ni nič pa itak nas pošljejo nazaj domov.
No pridemo v P, sprejeme me najboljša babica na svetu user posted image , posname CTG, ki nariše 2 konkretna popadka okrog 100.
No potem me pogleda in reče super, saj ste 8 cm odprta in vi bi šla rada domov??ne gremo kar lepo rodit user posted image . no in gremo v porodno- komaj sem do tja prišla, se uležem na mizo, sledita 2 orng popadka in mi babica reče zdaj pa kar pritisnite. jaz pa a že?? a ni še malo prezgodaj pa ona meni ne ne kar pritisnite no in sta bla še dva močna popadka pa je bila glavica zunej- olajšanje in potem v naslednjem popadku še ostalo telesce user posted image user posted image .Tako da sem rodila ob 00:30,torej sem bila od prihoda do rojstva Maja slabo urco v P.Bilo je zelo hitro vendar tudi intenzivno,ampak itak pozabiš takoj vso bolečino.
Ja in še to sploh nisem bila nič rezana,pa čeprav je imel Maj obseg glavice 37,5 cm-je babica lepo varovala presredek user posted image .

No mislim da je to še ena pozitivna porodna izkušnja za vse ki vas še čaka porod- glavo gor in bo hitro mimouser posted image .

Zdaj pa grem Maj-a pogledat ker se oglaša.
Če pa gre katera v Rim ji želim lep porod s čim manj bolečin user posted image .

Pozdravček Ana in Maj

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 1491
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 11:47:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klupko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1492
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 11:53:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 12:00:30   
emibu
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: klupko

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

Sem se pa odločla če v sredo ko imam pregled ne anredijo temeljitega pregleda mene, mere ploda in UZ pokličem svojo G pa konc, mala ma malo manj kot 4kg jst pa še naj čakam 14dni, malo morgen



Ne se zanašat na uz...men je ene dva tedna pred porodom nameril 3200 pa sm rodila 2830 težkega tko da je to bolj na pamet vse..user posted image



Ja sam naša prva je imela 52cm in 4100 ob rojstvu (in so mi sprožl en teden po roku), ta pa je že od začetka težkokategornica tk da se po moje niso od NS naprej zmotl.... No sej nebi imela nič proti če bi imela kej manj kot prva amapk po moje bo kr približn enaka.




težkokategornicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bo usaj ornk sumoborc in ne shiranuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 12:03:26   
emibu
aja,te bolečine v križu mam jst tut učeri me je dvakrat tko piknlo da sm mojmu skor roko zdrobila in pol me je še celo noč sprašvau če je use ok za usak k sm šla lulat: ka si dobr? ka je bolš? pa gre na fax pa me zbudi pa reče :če bo kj me tkoi poklič pa gre še prej na wc pa spet prleti ka si dobr mislimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko da bom umrla usak cajtuser posted image user posted image user posted image user posted image drugač pa ko se ustanem npr. ko sedim za mizo ko mi use pade nekam dol joijoi zaboli d bi se kr zjokala..upam da  bo kakšen napredek ker mam jutr pregled...čeprau takrat ko najbol upam se najmanj zgodiuser posted image user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 12:30:59   
Meemee
Daaaan.

Se štempljam user posted image
Danes zjutraj nisem mogla vstat s postelje, ker me je takoooooooooo v križu bolelo user posted image No, potem pa, ko sem le vstala, je še dvakrat malo špiknilo in to je bilo to. Sem mislila, na zdaj bojo pa popadki sledili, ampak jih kar ni in ni user posted image
Se mi pa zdaj že dve noči zapored dogaja, da se sredi noči zbudim, pa imam občutek, kot da mi zgornji del trebuha otrdi (krč prime). Ampak to je tako kratko, da res ne vem kaj je to user posted image

Sem pa bila danes že na "lovu" za napotnico, pa moja G ta teden sploh ne dela. Da ne rečem, da so me prejšnji torek odpustili iz P, odpustnica pa naj bi v 2-3 dneh prišla po pošti. Hja, pa je še vedno ni. In ko so me odpustili, so rekli, da bom čez 1 teden naročena na pregled, točno bo pa na odpustnici pisalo user posted image user posted image user posted image
Sem se odločila, da grem popoldne kar v P vprašat kaj je z odpustnico ... Ah, kok sem se zdaj razpisala user posted image

Grem malo počivat. Pa bušija božat in se z user posted image pogovarjat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 12:37:51   
Aninchy
Hejla!

No, jst od južne... nimam nč posebnga za napisat, sam to, da je res fenomenalno vreme danes!! Sem si privoščla dat gor oblekco! user posted image Ker sm zadnje čase ful neki zmrzljiva, je tole pravi balzam!user posted image Zdej je pa nastal en problem: nujn si morm noge pobrit?! Uff... spet bom trpela čudne položaje... user posted image

Jst pa skos razlagam našmu mulčku, da zdej je pa lepo vreme in naj pride ven pogledat, kk lepo sonček sije! user posted image user posted image user posted image - Pa mu kr nč ni do tegauser posted image Ahh, dobr, sej ne vem, kaj tolk jamram glede na to, da še mam kr neki cajta do PDPja.

Lep dan vam želim! Čimbolj izkoristite sonček! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 12:47:03   
deveta
Pozdravljene!

Že nekaj dni prebiram taforum, pa sem si končno opogumila pisat.
Vidim, da ste že prave prijateljice tu gor in si izmenjujeta mnenja in nasvete.
Prav lepo je bilo malo brati.
Jaz sem sicer malo pozna, saj imam rok že čez tri dni, vendar sem se odločila, da se vam kar pridružim, če me sprejmete v vašo čvek klapouser posted image

Ti zadnji dnevi se tako vlečejo in malo stika z nosečnicami in novopečenimi mamicami lahko samo koristiuser posted image . Imam kar podobni izkušnje kot ve. Čakam kdaj bo kaj,  ponoči me občasno zvija kot da bom menstruacijo dobila, user posted image pa se mi tako na trebuh naslanja, da me je včasih kar strah, da ga je kakšen krč prijel, ker je tako trd. Danes ponoči pa me je tako zvilo ne levi strani križa, da sem se 10 min sprehajala po hiši, sem že mislila, da bo kej, pa je na lepem vse minilo.








(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 12:50:20   
Aninchy
deveta - dobrodošla! user posted image Lahko daš še mal več podatkov, da te lohk dodam na seznam? Npr. starost, kraj, PDP (27.5.?) zaporedna nosečnost, če imaš kakega user posted image od prej in pa kateri spol pričakuješ (če veste). Pa lp! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: Majčice 2010 - 3. del
24.5.2010 13:04:48   
deveta

O kako hiter odgovoruser posted image
ja ni problema, stara sem 27 let in sem prvič user posted image .
kaj pričakujemo ne vemo, se bomo pustili presenetit.
PDP imam uradno 26.5 maja, po ultrazvoku pa šele 31.5.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?