|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
22.5.2010 21:24:19   
bubolin
Nooo majčice, končno nekaj dogajanja. Čestitke J.B. in K_a_t_i   user posted image user posted image user posted image

Drugače pa je bil danes en tak lep dan. Kosilo bilo odlično (kalamari), sonček je sijal, malo sem pospravila po hiši, šla na kavo,.......če bi šla še rodit, bi bil pa popolen user posted image Ampak nič bat, nič ne kaže. Bom še malo v vrsti počakala user posted image




_____________________________

Moj sonček Mark je na svet prišel 3.6.2010 :))

(odgovor članu maja2)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   [Brisano sporočilo]
22.5.2010 21:24:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Majčice 2010 - 3. del
22.5.2010 21:30:13   
jolcica
zivepo: aha o hvala za info...kaj pa potem ko si čez rok se to hodiš kazat v P ali to svoji G...soriii sj mogoče se sliši hecno sm jst se na to ne spoznamuser posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Majčice 2010 - 3. del
22.5.2010 21:31:47   
maja2
a njen žolč al kaj jo je tulk bolelo je bolje, oz. so ugotovil kaj je bil povzročitelj bolečin?


To zdej poskušam zvedet... Še nisva govorile, jo rajš ne kličem - sej jo poznaš, me bo napizdila, da težim user posted image .
Če se bo javla, sporočim, drugače se bote pa čez par dni pomenle, kako je ktera od vaju rodila.user posted image
Držim pesti še zate user posted image user posted image

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Majčice 2010 - 3. del
22.5.2010 21:31:54   
BIS30
Čer!

K_a_t_i user posted image user posted image user posted image  za user posted image user posted image user posted image  - in to celo na rok!!! Nekje je pisal, da cca 4% žensk rodi na PDP - očitno ste mel fajn kalkulator user posted image user posted image user posted image !

Jaz tudi opravila državljanjsko dolžnost - sfrezala3 kepice, zdej bomo pa lahk šli spat - upam, da kej boljš kot danes, ko sem bila zjutraj kot zombi!!!

Zivepo in Charlyka, če ne bo sprememb in bosta obe imeli v torek pregled, se kamot zmenimo - lahk se prikotalim v CE, jaz bom po mojem imela pregled v sredo (če drži tisto po PDP na 2 dni). Pa sej bejbe, smo itak na liniji oz. na R&R!!!

Zivepo jutri jih pa le pršrafaj, jaz bom tud mojga G v ponedeljek!!!

Lahko noč, pa kej lepga sanjite npr.: svojga user posted image user posted image user posted image  - pa bo držal pregovor,sanje se uresničijo!!!

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   [Brisano sporočilo]
22.5.2010 21:42:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BIS30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Majčice 2010 - 3. del
22.5.2010 22:09:37   
Meemee
Ooooo, jaz bi tudi lubenico user posted image

user posted image user posted image user posted image novim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz grem zdaj kar spat. Imam take spremembe v razpoloženju, da v trenutku iz smeha planem v jok user posted image user posted image user posted image

Vsem, ki greste ponoči rodit, pa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Majčice 2010 - 3. del
22.5.2010 22:26:44   
Meemee
IZVIRNO SPOROČILO: Gromska

Meemee: Ja, mal sem hotela narediti ozračje bolj dramatično - sem vedla, da dežuraš pr telefonu. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Meemee -- 22.5.2010 22:27:33 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 0:29:17   
Aninchy
Hej hoj!

Tolk da vete, da sm še tuki... sem vse perbrala, ampak mislim, da nimam nč kej pametnga za komentirat, tk da bom rajš tih... user posted image

K_a_t_i - ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image

jst sm pa dons vžgala s kolegico en kr ornk šet, res da sva se mogle umes še pri nas ustavit, da sem šla lulat, ampak mi je pa pasalo fino fajn!user posted image Zdej sm bla pa lačna k volk, pa sem si en sendvič spacala, zdej pa še eno lučko za povrhu in aju-aju...user posted image

lahko noč!


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 8:04:19   
Mubi
Ja, tako je, še zmeri sm tuki....mislm, zdej je pa že 4 dni po PDP user posted image Sicer se mi zdi da se počas začenja dogajat, sam ni kr nč in nč..... Dons sm se zdele zbudila in šla na wc in opazla izcedel prozoren in gost - v večji količini kot prejšnja dva dneva....tko da upam da se bo to dons mal stopnjevalo in da mi na koncu odteče voda in gremo....
Sej čepa se pa tud ne da zgeršit baje ane? Ker v petek ko sm babci omenila, da imam prozoren izcedek me je prašala a pa ni bil čep....user posted image Sm rekla da ne vem, da vrjetno ne, ker je blo tko čist mal izcedka....

Čestitke še k_a_t_i za njenga sončka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   [Brisano sporočilo]
23.5.2010 8:19:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 8:33:08   
BIS30
Lepo nedeljsko jutro!

Danes bo pa zgleda mal lepši dan, tak da lahk gre kira rodit, no če ni kandidatke grem jaz user posted image user posted image

Malo bolje spala, sam vseen cca 5x na WC. Zdej se pa počasi prebujam, pol pa zajtrk, pa kaka kavica, pa kosilo pri mojih...

Zivepo fajn zrihti danes, držim pesti!!! Glede izcedka - kolikor so nam v mat.šoli povedal, pa kolegice... je res rjave barve, ali rdeče. Prijateljica je baje prav neko žilco vidla... Baje človek ne more zgrešit... Glede gibov, prej ko je ful brcal, me je bolel, zdej ko pa ne več tulk, bi pa rada da me!!! Dobr, da maš danes pregled, bodo vse pogledal, lahk pa da se je mala mal umirila, ker je pa le mogoče današnji dan določila za svoj RD user posted image user posted image user posted image !

Fajn bodite, pa vas kasneje spet mal pogledam, pa velk pište!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   [Brisano sporočilo]
23.5.2010 8:46:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BIS30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 9:34:10   
BIS30
Zivepo - ja to bi blo pa res lepo, da bi imela z botrčkom skupaj RD!!! Držimo pesti!!!

za našga malega je še prehitro govoriti, sicer me ponavadi že zjutraj fajn zbrca, danes me še ni,saj ne tisto na polno, samo ne bom nič rekla, da vidmo, kaj še sledi... sicer bi se pa že lahko, pa tudi pokazal bi se počasi lahko... kak se ti dnevi vlečejo, za pop...res se ne znem predstavljat, da še cel teden ne bi nič blo, pa spet nedelja, pa talenti..., ko si za vsak rečem, mogoče pa naslednje oddaje ne bom gledala... - me je kr straj, da ne bom še kje finalne gledala v paketku user posted image user posted image user posted image !!!

Kaj čmo, tile naši otročički nam že zdej kravžlajo živčke, kaj šele bo user posted image user posted image

Moj je šel ribce lovit, pa ponavadi nikoli ne vzame zraven GSM, danes pa ja, ker se nikoli ne ve (je rekel), pa sm rekla, v teh treh urah pa tud menda ne bo, če še ni nobenih znakov. Pa je rekel, ziher je ziher. Pa tamalmu je rekel, da naj pride čimprej ven, ker nuca komerada za ribičijo user posted image user posted image user posted image ! Kak je to hecn, ko se 35-letnik ful pootroči, pol še pa nej kdo reče, da sam nas hormoni dajejo user posted image user posted image user posted image !

Nič punce, da ne bom predolga, lepo nedeljo vsem, pa nekaj user posted image user posted image user posted image , če jih bo katera rabla!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 10:08:55   
fiška33
Lep pozdrav

Da se še jaz malo javim tukaj in povem, da mislim na vas in vas še vedno tudi spremljam user posted image .
Čestitke vsem novim mamicam! user posted image user posted image user posted image

Vsem ostalim želim čim prejšni porod, pa da začnemo spet čvekati na drugem koncu user posted image .

Mi smo danes stari 13 dni. Naša Vesna lepo napreduje. V sredo sva imele pregled glede pridobivanja teže in smo napredovali za 380 g v 9 dneh, kar je še enkrat toliko, kot bi bilo potrebno. Seveda samo z dojenjem. Jaz še vedno skoram jokam, ko je na vrsti desna joška, ker imam tako poškodovano bradavico, ampak vztrajam. Zdaj se nama vsaj ni treba več na silo na vsake 3 urce hranit, ampak mala pač še vedno takrat lačna rata user posted image .

Življenje se res spremeni full, predvsem nočni in jutranji del, ko smo prej lahko spaaaale, kadar smo hotle ... ampak zdaj se pa da spat v katerem koli položaju in se že s tem nadoknadi manjkajoče urice user posted image . Joj, pa da ne rečem, kak se je spet fajn k dragemu pošteno stisnit. Tudi to je fuuull vredno user posted image . Aha, ja, pa nespečnost se konča, ker smo pač bolj utrujene user posted image .

Je pa vsak dan z Vesno nepredvidljiv. Kdaj spi skoraj cel dan z vmesnim hranjenjem in previjanjem, včeraj pa smo bli npr cel dan pokonci z 10 minutnimi dremanji... Vsak dan je kinder presenečenje user posted image .

Mejte se punce!

LP

_____________________________

Vesna, 10.5.2010

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 10:17:02   
Aninchy
Hej ho, hej ho, veseli palčki smo! user posted image

Včeri sem mal šetala s kolegico (ampak res maaaal), pa me dons tok noge bolijo, ko da bi cel dan na njivi okopavala!! user posted image Pojma nimam, kaj je zdj to...user posted image
Drugač pa danes upam, da bo lep dan, sonček je že tu, na žalost je tud mal vetra še vedno...user posted image Uhh, jst ne morm pomagat, ampak tooolk sovražim, k veter piha!user posted image

brcke - moj mali je tud fuuul miren ratu! Dobr, sej pride trenutek, ko me čist naboksa, ampak takih je čedalje manjuser posted image Sem prejle pojedla eno lučko (ja, spet!) in sem misla, da se bo zbudu, ker je pač cuker, pa nč ni blouser posted image No, pa se je zdle pred parim minutim obrnu, sem čutla spodi verjetno ramo al hrbet al kaj... ampak z nogicam pa nč ne bincauser posted image Dobr, ne bom panike delala, ko spijem kavo bo mogoč kej bolš... Da bo pršu mal k seb.user posted image Mam pa trebuh zgori čist trdi pa nč kej noče popustit. No, o izcedku pa ne duha ne sluha.
AHA, premknu se je! user posted image user posted image

zivepo - zdej je pa že res čas, da greš rodit, no! Boš še ti zdej vrsto zadrževala! user posted image

BIS30 - za tebe velja isto! user posted image

aja, ne smem pozabit na Mubi! PUNCA, KAJ ŠE DELAŠ TLE?! user posted image

Upam, da bojo začel mal vn prhajat, zdej k se mal sončka kaže...user posted image

Nč, pište kej da bom mela kj za počet. Moj user posted image se je zbudu že ob 6ih (kao frajer) in zdej ga je že zmankal... user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 10:21:26   
Aninchy
iiii fiška lepo da si se oglasila! Tale tvoja Vesna je pravi cukr! user posted image Me veseli, da vama gre dojenje, jst tud upam, da bo ratal...

Ti želim, da se čimprej čimbolj spočiješ! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 11:19:12   
Mubi
aninchy ja aveš tok mi je luštno tuki z vami, pa se bojim da bi kej zamudla kaj pišete, pa sm rekla, da ne smem it, da bom še kr tuki z vami.....NEEEEEE!! jest hočem it!!!! pa me user posted image noče uslišat..... user posted image

zivepo ja sej jest sm tud že zmedena zarad teh izcedkov....sam kukr se spomnem, so nam v MŠ povedal, da noben ne zna točn povedat kakšen je čep....da je močan, blag, gost, redek, in lahko vsežive barve..... ena tko dobi tko, ena pa tko.... Ne vem zakaj bi me pol babca prašala če je biu čep, ko sm ji pa rekla da je bil prozorn gost izcedek....user posted image user posted image Mah, dons bom še čakala, pa spremlala tale izcedek, pa bomo vidl kaj bo ratal iz njega user posted image

Sem pa dons takoj ko sm se zbudla mojmu rekla: ej dons grem pa res rodit in pika user posted image Zdej morm sam ša user posted image dopovedat da more pridit vn in da nočem da me pusti še en dan čakat user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 11:25:21   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

dobro jutro!

Mene je Pia glihkar vrgla iz postelje.... jst pa še tk zaspana.... ob 5sem se zbudila in sem razmišljlala o tej moji babnci zakj tk mal miga in to od srede ko sem prve te rahle popadke dobila.... ne vem če naštejem 10gibov na dan... no in pol sme jo tk pol ure prosla naj mal miga pa sem se obrača levo ap desno pa na hrbet pa sede no pol pa je mal z ritko pomigala, ko pa končn zaspim pa pride moj domov in kaj brcne v stol da ga prevrže in itak kaaaaj? zbudi me..... piham na velik pa me spet zmanjka pa pia pride tk d ame zdej glava boli,, da pa ne omenjam da me grlo matra, upma in si želim da se ustavi danes si grem limone kupit, pa čaj....



Moj user posted image tudi danes še nič ni pomigal user posted image . Bom šla po pomarančni sok user posted image Če pa ta ne bo pomagal, se bom pa čokolade najedla user posted image Vse za malo user posted image miganja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 11:33:30   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Mubi

Sem pa dons takoj ko sm se zbudla mojmu rekla: ej dons grem pa res rodit in pika user posted image Zdej morm sam ša user posted image dopovedat da more pridit vn in da nočem da me pusti še en dan čakat user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Jaz to mojmu user posted image že 2 dni govorim user posted image . Pa naju user posted image kar noče uslišat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 11:42:35   
BIS30
Aninchy sem šla mal seznam skoz, sej jih je še kr neki pred mano, tako da punce akcija!!! Pol pa mi, ki smo zadnji teden maja - menda ja ne bo junij - meni je maj najlepši mesec in hočem, da bi bil maja rojen!!! Na koncu bo pa itak smrkolinko sam odločil, kdaj bo imel RD, pa se lahk mama na glavo postavi (eeee boljš da ne)user posted image user posted image user posted image !!!

Naš sicer nekaj malega brca oz. se premika, niso pa to tisti udarci z leve, desne, pa istočasno gor in dol... zdej pa ne vem, ali je pač bolj nedeljsko razpoložen, ali kaj!!!

Sm pa končno potovalko pripravla, par stvari, ki jih še rabim, manjka, pa sem si na listek napisala katere, da ko bo akcija... pa sej če bodo sam popadki, bo časa več kot dovolj, sm rekla mojmu, da se nej pripravi, ker bova "človek ne jezi se igrala"... Sej so naši dedci kr dobri, moj včasih kr ne more verjet od kod jih pobiram user posted image user posted image user posted image

Zdej se je pa ulil, pa bo spet mogel predčasno z ribičije pridet, če tole vreme ni že mal za user posted image user posted image user posted image !!!

Počasi bo kosilo, pa dober tek vsem!!!

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   [Brisano sporočilo]
23.5.2010 11:43:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meemee)
  Neposredna povezava do sporočila: 1422
   [Brisano sporočilo]
23.5.2010 12:03:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 12:41:55   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Gromska

Ooo,

jaz še tu, nimam nič pametnega za povedat in tud nekih posebnih planov ne, sem prišla se sam štempljat! user posted image

Uživajte!



Sonček je user posted image user posted image user posted image Boš šla spet kaj na "plažo" user posted image

Jaz grem pa kar na sprehod user posted image Mogoče to zbudi našega user posted image user posted image

Sicer pa sem se spravila delat musako user posted image Upam, da mi uspe. Pa kakšno sladico bom spekla, da se malo zaposlim. Pa da ne bo vedno samo sladoled na vrsti user posted image

Pobožajte svoje trebuščke in user posted image . Pa par user posted image user posted image , če bo šla katera danes rodit user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Majčice 2010 - 3. del
23.5.2010 13:39:55   
jolcica
Ojla majčiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste danes? Pa kaj je zdj to da se nobena ne odloči it rodituser posted image očitno bo treba iz zadnjega konca it če se noče iz sprednjega konca ituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mal se hecam punce da ne bo kera kaj zamerlauser posted image

no skratka prišla da se še jst štemplam, pri nas še 7 dni do roka vendar imam občutek da bo dlje treba čakat nevem se mi zdi da se našim majčkom nič ne mudi na svetuser posted image user posted image user posted image no skratka sprijaznila se s tem in komaj čakam da pride ta veseli dan pa nej bo zarad mene tudi 14 dni čez rok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
(sicer upam da mi bodo porod sprožili čim prej če ne bo hotel sam ven user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al kak je to s tem al čakajo do konca kera to kj veuser posted image )

glede gibov pa takole da naš mali zelo aktiven mislim da na sploh zdj na koncu ni bil še tko aktiven tko je aktiven da me ponoci zbudi najrajši v rebra brcauser posted image drugače pa je blo prov hecno dones gledat k so se nardile dve bulce na bušiju in kak so se te premikale...prava facka je user posted image user posted image user posted image user posted image mu nič ne zamerim da mi ne pusti spati ponoči če take lepe vragolije dela user posted image user posted image user posted image user posted image

no grem posoda od južne pomit potem pa jesti štrudelj je tko lepo dišal k se je pekel njami user posted image user posted image user posted image user posted image
pol popoldne pa mogoče tašča pride na obisk, jo gre moj iskat mogoče user posted image user posted image user posted image user posted image

vas zvečer kej preberem do tkrt pa bodite lepo in lepo božajte svoje bušije


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?