|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 7:13:15   
jolcica
dobro jutro punce...

kako ste ?

mene tko neki začel zdele šraufat pa še drisko sm fasala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bomo vidli če bo že kj... pa mali je bil ponoči zelo miren pa tudi dones zj3 me še nič ni zbrcal k ponovadi me .... user posted image

nič grem probat še mal nazaj spančkat pol pa vas pridem prebrat pa pokomentriat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 7:32:11   
_katja_
mornin'

Ena kavica da se zbudite:
user posted image

Pa lep dan....jest grem k frizerju user posted image


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   [Brisano sporočilo]
21.5.2010 8:17:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 8:29:12   
BIS30
Dobro jutro!

Nuši user posted image user posted image user posted image  zauser posted image user posted image user posted image !!!Končno je začel mal dogajat!!!

Katja hvala za tako kavico, bi prav pasala na tak turoben dan!

Drugače pa sem včeraj že misla, da je dan D, seveda sem spet, bi moj rekel, norela po stanovanju - imela generalko, pol me je pa tak v križu prjel, da sem komi do postle prlezla...pa me je masiru, za dodatek me je še pa mali zamenjal za ne vem kaj, ker ne vem kateri organ je ostal neprizadet...mi je šlo kr na bruh... Neki podobnega se mi je že prejšnji teden 2x ponoči nardil. Sam zgleda, ker sem na pol spala, se glih ne spomnem najbolje!!! Tole včeraj pa, joj. Križ je pol spustil, mali je še pa kako urco nadeljeval s treningom. Tako da potem nekje ob 18:00 sem zaspala za 2 urci - koma!!!
Zakaj imam občutek, kot da malemu nekaj ne paše, ker nekaj so te običajne brce...to je pa hudo - pritisk spodaj, pa v želodec, pa v žličko, popek mi bo itak odpadel... Sej sm vprašala G, pa sej vete kak je odgovor - ni prostora (kot da ne vem), komaj čakam ponedeljek, če mi grata, da me končno bolj pogleda - da se mi ne bo tako nardil kot tebi Zivepo...

Napovedovanja mojega se niso uresničila - da bo med 15. in 19.user posted image user posted image user posted image  mali nas že zdej šola...

Nekaj me zanima, a plodovnica ponavadi odteče zjutraj, ali kdaj, ker mi je prijateljcia rekla, da kadarkoli, pa sm se kr mal zamisla. Kr grem sama v trgovino... pa si predstavljajte, kr naenkrat luža okrog mene, pa se domov peljat... A je bolje, da sedaj hodim v paru???

Da vidimo, kaj se bo ta vikend dogajal...sm tako paniko delala prejšnji teden, da hočem čevape... zdej bomo pa menda jutri spet imeli piknik user posted image user posted image user posted image !!! Upam, da bom drug vikend kej druga v rokah držala (štručko)!!!
A ni drug teden neka luna...mi je šefica z bajalico napovedla 28-ega...pa da vidmo!!!

Držte se, pa čimveč user posted image user posted image user posted image  čez vikend!!!

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 8:31:31   
Angel_Tian
Dobro jutro punce,

lep dan vam želim, ker dežuje je idealno za rojevanje user posted image Ajmo punce, gremo!

V album sem vam dala nekaj slikic naše Line. Če bo po mojem zajtrku še vedno spala, pa se vas lotim malo brat in komentirat user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu BIS30)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   [Brisano sporočilo]
21.5.2010 8:54:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angel_Tian)
  Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 8:59:45   
biba88
hello bejbe jset sem še vedno kindr surprise!!!!user posted image user posted image

učeri sem peljala sterelizerat divjo muco, ki se je k nam pritepla, je bla tok revca je tok mjavkala v kletki sem kar jokala ker se mi je tok smilila, pa še 4 majhne otročke ima...po moje mam jest že materinske hormone na viškuuser posted image user posted image

moj stari ata je še vedno bogi in čaka da se mu kri zgosti na določen faktor pol pa šibne na operacijop gangrenoznega tkiva...vse to ker so ga v bolnici zaj****user posted image user posted image  sem klicala tja kjer je ležal cel teden kaj so delal z njim zakaj nikjer ni pisal da ima gangrenozno tkivo!!!!! pa je rekla da lohk dopišejouser posted image user posted image  sem jih mal napizdila!
včeraj sem bla na pregledu in je ctg nekaj do 40 in 60 risal ampak je to lohk zarad brck tamalga tko da mogoče se kaj dogaja...pa sej ne vem če bo sploh čas it rodit mam tok enega letanja zarad ata pa zarad mojih posvojenih muckuser posted image

A_T kok maš lepo princeso!!!!!!!!user posted image user posted image

no punce a bomo kej rojevaliuser posted image user posted image

se kaj javim

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 9:11:03   
emibu
Dobro jutro (e lahko temu rečeš jutro)

Vreme pr nas je "skolebano" do konca,kr neki ta dež ščije..Jst sem bla pa že pridna use generalno spucala (spet) sploh ni nikjer več praha jst pa še kr pomivam in drgnem in pomivam in...
Zajtrk je že mim tak da zdej počivam ker me trebuh boliuser posted image user posted image vrjetno sem pretiravala..

No da odpremo še eno temo kdo ma moža/fanta z najbol glupimi (beri:nenavadnimi,čudnimi..) sorodniki na svetu
učeri zvečer midva že leživa v postli skratka napol spima ko slišma da je nekdo odpru vrata od najine sobe pa luka tisto mal zakašla pa nč..čakama če bo kdo luč pržgau nč pa slišma da začne en hlače dol vlečituser posted image user posted image user posted image ja prau ste prebrale..Pol se pa moj oglasi: "ej ka pa delaš" pa je bil njegov star ata in reče : "ja na wc-ju sem"user posted image user posted image user posted image Lih tok da se nama ni uscau sred sobeuser posted image user posted image user posted image pa se moj zadere ne nisi..potegne hlače gor in greuser posted image user posted image to še ni use grem jst ponoč na wc star ata in stara mama mata v spodnem štuku wc v zgornem samo spalnico no ampk on useeno hodi na ta wc čeprou mu je moja tašča že stokrat povedala da ga lepo prosi naj n hodi ker je skos neki bolan na mehurju in skos ma neke bakterije tam spodi in majo zrd tega usi težave zdej s tem..no ampk ne grem jst sred noči scat in skor padem!! zakaj ker sem stopla v lužu ščelineuser posted image user posted image ker on nemore zadet školkeuser posted image user posted image user posted image mislim haloooo in potem hitr se umivat preoblečt,copate dt prah misliiim jst sm misnla da se mi bo zroooolaaaal!!




(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 10:31:50   
Meemee
Samo na hitro se poštempljam - še sem tukaj user posted image

Grem ven na tale dež user posted image , pa vas pokomentiram kasneje user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 10:53:31   
Teja K
Da vas pozdravim in se vam javim, da sem še vdno v enem kosu... Internet dela samo občasno in še to zmes velikokrat prekine.

Tako kot sedaj, ko sem 5 x popravljala internetno povezavo.

No čestitke tudi vsem ki so rodile in ki so prišle že z bebikami domov user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 11:30:55   
Aninchy
Dobro jutro, dober dan! user posted image

Pri meni nič novega, bolečine v medenici so tud kr zginle, upam, da bo tud porod tak neboleč! user posted image

emibu - glej, če je star ata bolan, ga moreš po eni strani razumet... Tud njemu po moje ni glih luštn, pa verjamem, da ostali članom familije še manj. Tud pri nas je moja prababica mela take probleme, da je šla v napačno sobo "kao" na WC, al pa da je krneki hodla pa sploh ni vedla kam in to... Ampak jst nisem živela z njo, zato mi ni blo tak hudo, kot pa moji botri, ki jo je skos mogla rihtat in prenašat njeno čudno vedenje. No, pa je januarja moja prababica preminla. user posted image Jst sem si pa tako želela, da bi še bila skupi s svojim pra-pra-vnukom.user posted image

Teja K - tole je pa šmorn, da ti net tako nagaja... Mislim, da smo se že mal sprašvale, če si šla v rim... user posted image

biba88 - user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojga starga ata.

Angel_Tian - mala je caaarteeek! user posted image

BIS30 - hehe, to sem pa prvič slišala, da bi voda samo zjutri odtekla! user posted image user posted image In, ja 28. je KONČNO polna luna, tak da upam, da tud mene najkasnej takrat doleti...user posted image Če pa že prej, se pa ne bom nič bunla...user posted image

jolcica - upam, da je danes tvoj dan D! (al nj napišem dan Puser posted image ) user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 11:35:57   
jolcica
Aninchy... kot kaže se je vse umirilo sm mali pa res ni tko živ kot je bil ostale dni sm pa ke brckne sm da bi pa tko razgrajal pa ne... joj ko bi te bog uslišal jst si prov želim it še dones rodit...nevem sm jst ponoči tako težko spim...edin na hrbtu še zaspim sm zjutri k se zbudim mam pa vse roke zaležane pa se počutim da bi jih nevem kolk zlomila ... kot da bi enga ponoč orng preteplauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pojedla ravnokar veliko skledo čokolina njami user posted image user posted image user posted image user posted image

grem mal počasi pometat pa pospravljat sej kmalu spet pridem nazaj gor se mi kj dost ne da...mi je lepši na RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   [Brisano sporočilo]
21.5.2010 12:10:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1313
   [Brisano sporočilo]
21.5.2010 12:13:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 12:35:03   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

emibu - glej, če je star ata bolan, ga moreš po eni strani razumet... Tud njemu po moje ni glih luštn, pa verjamem, da ostali članom familije še manj. Tud pri nas je moja prababica mela take probleme, da je šla v napačno sobo "kao" na WC, al pa da je krneki hodla pa sploh ni vedla kam in to... Ampak jst nisem živela z njo, zato mi ni blo tak hudo, kot pa moji botri, ki jo je skos mogla rihtat in prenašat njeno čudno vedenje. No, pa je januarja moja prababica preminla. user posted image Jst sem si pa tako želela, da bi še bila skupi s svojim pra-pra-vnukom.user posted image



Se strinjam. Verjamem, da mora biti težko, ampak ... Kaj pa vemo, kakšne bomo me, ko bomo tok stare. In upam, da nas bo takrat kdo razumel user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 12:50:07   
emibu
Razlika je med boleznijo al pa če se ga model tok zvečer ulije da neve kaj dela...

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 13:02:19   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: emibu

Razlika je med boleznijo al pa če se ga model tok zvečer ulije da neve kaj dela...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Aja. Uupsa! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 13:42:09   
Mubi
jolcica upanje umre zadnje, sam nej ti povem, da nas je že kr nekaj zdej imelo drisko in šranfalo, pa ni blo nč.... user posted image

j.b . je pa dons pa pregledu pa glede na to da sm jest čakala 5ur, ona pa je mela ctg dve uri za mano, je čist možno, da še čaka.... al so jo pa zadržal.... user posted image

Drgač pa ja, dons sm mela ob 7ih ctg. in sm dam pršla ob 12ih....katastrofa. Me babca prklop, ctg pokaže neke popadke - en je biu res kr dost velik user posted image sm jih tud čutla, tko da je kazal prou. pritisk sm mela previsok 147/97. Pride babca nazaj, me odklop in reče, da je klicala dohtrja in da nej pridem do njega. Reče mi še, da mu nej rečem da sm za sprejem in da me bojo notr obdržal, ker mi morjo mert pritisk, če bo treba mi bojo pa s tableto sprožl porod, ker to res ni normaln tak pritisk. Babca še pogleda če sm odprta in jaaaa končno 1cm odprta user posted image . Pridem dol do dohtrja in spet čakam....med čakanjem grem na wc in vidim kri in neke strdke. Grem nazaj in čakam naprej. Končno me dohtr pokliče notr, gleda ctg in me sprašuje glede pritiska, otekanja in če se mi kej vrti oz.boli glava. No, na koncu reče, da se je en druh dohtr odloču, da še nism zrela za porod, tko da me tud v sobe ne bo sprejel da bi me kontroleru user posted image user posted image Je reku še, da on bi me sicer zadržu v P, sam da tok kruto pa spet ni, ker je z otrokom itak vse ok....mislm....kaj pa z mano in mojim pritiskom.....user posted image user posted image Je pa sicer res kar je reku, da je bolje zame da sm doma v mirnem okolju kot pa kle pa sm živčna pa čakam, k bom mela sam še višji pritisk. In me pošle še na ultrazvok, da za vsak slučaj prevermo pretoke. In spet čakam..... In pol končno pride ena dohtrca in reče ja joj vi pa že morje časa čakate, pridte notr na ultrazvok. In mi končno nardi ultrazvok, pa je meu tamau kr velik utrip, pa ga je kregala, da se nej ne prtožuje in nej da mer, k je itak že čas da pride vn user posted image user posted image user posted image tok je bla smešna k se je tko pogovarjala z mojim trebuhom user posted image
No skratka zdej sm doma in čakam....upam da bom mogla še dons nazaj user posted image Kajti med vožno domov sm mela kr ene par pogostih popadkov, k so me kr bolel.....k sm pršla dam pa se ulegla se je pa mal pomiril....tko da zdej čakamo....
Pa tko sm bla že vesela, da bom dons notr ustala in da mi bojo sprožl porod....

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 13:47:12   
Aninchy
Ahh, Mubi, sej bo... zgleda da boš taprva izmed zadnjih! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 13:58:04   
jolcica
joj Mubi...jst bom čist vesela tudi če rodim na rok sm da ne bo čez rok tega me je strah...ja vem da ste ene mele pa da ste ostale še kar 2 v1 sj na to še pomisla nism da bi kj bilo bomo vidli kolk je tamal trmast sm teli majčki kar čakajo se jim nikamorne mudi...saj men se tako zdi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 14:21:35   
m_aja
punce dans pa je res dan za rojevanje kaj  čakate user posted image   upam da vas čimprej prime pa da grete hitro rodit pa seveda želim vsem lepe ne preveč boleče porode



no pa da vidite mojo princesko mate nekaj slikic v albumu


uživajte z trebuščki potem jih boste pogrešale ko jih nebo več

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 15:07:12   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

Razlika je med boleznijo al pa če se ga model tok zvečer ulije da neve kaj dela...


Aha ... No, to je pa res velika razlika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 15:09:11   
Mubi
aninchy upam user posted image
Drgač pa, k sm prej napisala da sm krvavela kao od tistga k me je una prešlatala, če sm kej odprta.....pa pismu, še zdej je sled krvi ko grem na malo potrebo.....pa je to normalno? Sicer me je kr bolel k mi je rinla notr.....ima očitno zlo kratke prste user posted image user posted image Sam če bo pa jutr zjutraj isto, bom pa poklicala user posted image

jolcica ja res so smešni tile naši majčki....na veliko se branjo tega maja....ne vem kaj je to user posted image No, pa upam, da se vse čimprej rešmo tega in pocertamo svoje user posted image

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 15:09:59   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Mubi

Drgač pa ja, dons sm mela ob 7ih ctg. in sm dam pršla ob 12ih....katastrofa. Me babca prklop, ctg pokaže neke popadke - en je biu res kr dost velik user posted image sm jih tud čutla, tko da je kazal prou. pritisk sm mela previsok 147/97. Pride babca nazaj, me odklop in reče, da je klicala dohtrja in da nej pridem do njega. Reče mi še, da mu nej rečem da sm za sprejem in da me bojo notr obdržal, ker mi morjo mert pritisk, če bo treba mi bojo pa s tableto sprožl porod, ker to res ni normaln tak pritisk. Babca še pogleda če sm odprta in jaaaa končno 1cm odprta user posted image . Pridem dol do dohtrja in spet čakam....med čakanjem grem na wc in vidim kri in neke strdke. Grem nazaj in čakam naprej. Končno me dohtr pokliče notr, gleda ctg in me sprašuje glede pritiska, otekanja in če se mi kej vrti oz.boli glava. No, na koncu reče, da se je en druh dohtr odloču, da še nism zrela za porod, tko da me tud v sobe ne bo sprejel da bi me kontroleru user posted image user posted image Je reku še, da on bi me sicer zadržu v P, sam da tok kruto pa spet ni, ker je z otrokom itak vse ok....mislm....kaj pa z mano in mojim pritiskom.....user posted image user posted image Je pa sicer res kar je reku, da je bolje zame da sm doma v mirnem okolju kot pa kle pa sm živčna pa čakam, k bom mela sam še višji pritisk. In me pošle še na ultrazvok, da za vsak slučaj prevermo pretoke. In spet čakam..... In pol končno pride ena dohtrca in reče ja joj vi pa že morje časa čakate, pridte notr na ultrazvok. In mi končno nardi ultrazvok, pa je meu tamau kr velik utrip, pa ga je kregala, da se nej ne prtožuje in nej da mer, k je itak že čas da pride vn user posted image user posted image user posted image tok je bla smešna k se je tko pogovarjala z mojim trebuhom user posted image
No skratka zdej sm doma in čakam....upam da bom mogla še dons nazaj user posted image Kajti med vožno domov sm mela kr ene par pogostih popadkov, k so me kr bolel.....k sm pršla dam pa se ulegla se je pa mal pomiril....tko da zdej čakamo....
Pa tko sm bla že vesela, da bom dons notr ustala in da mi bojo sprožl porod....



user posted image user posted image user posted image da bo vse čimprej mimo user posted image user posted image user posted image

Se mi zdi pa čudno, da so te s tok pritiska domov poslala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Majčice 2010 - 3. del
21.5.2010 15:12:09   
Meemee
Mubi - a to si bila v Postojni?

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?