|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 9:10:58   
sabri
Dobro jutro, da se neham mulit, da ne boste mislile, da sm šla rodit. Četrti dan preko, jeeee. Sm se šla včeraj spet pokazat, ko smo šli iz štajerske in NIČ. Danes je vsaj sonček, gremo takoj ven, lep dan vsem.
Čestitke za Vorencauser posted image user posted image user posted image .
Upam, da nisem še kako izpustila, ker sem na hitro brala.

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 9:19:14   
Angel_Tian
tejauser posted image user posted image ok no, pol so bili še mili popadki, če si se zaradi utrujenosti raje odločla še ne rodit user posted image Meni je mami včeraj rekla, da naj še ponoči pa danes ne grem rodit, ker sta včeraj zvečer šla na enega abrahama user posted image user posted image Ja pa s čem vse je zdaj že postalo pogojeno, kdaj bomo lahko šle user posted image

Ime za nadaljni čvek - pa dajte no punce, zakaj nobena noče komplicirat s tem naslovom user posted image user posted image user posted image
A vam je vsaj to logično, da se potem tam lahko govori samo še o naših bebah, nič drugega? user posted image user posted image user posted image user posted image

biba - user posted image user posted image za staro ato.

fiška - če maš narastek, bo terba spet barvat preden greš user posted image user posted image Joj, ne bit hecna, saj tolk se pa sigurno še ne vidi. Tole čiščenje nas je pa ene čisto preveč obsedlo opažam user posted image

FB - a še tam ste preko RR grupirane ali kako? Jao, jaz zadnje dni že tukajle komaj kaj časa najdem, zdaj naj vas grem pa še tam iskat, uh user posted image

petruscha
- user posted image user posted image user posted image našim moškim se nekak mudi, vsi bi nas radi kr peljali že user posted image

san - bravoooooooooo user posted image user posted image čestitke. Veliko cartanja in zdravja obema. (Hvala dinki za info)

apetit - pri meni je bolj švoh no, ampak kriva je pa kislina. Če bi šlo čez dan, najraje ne bi nič jedla, samo da me ne bi peklo user posted image

melia
- ja lepo no, da se spet malo javiš. Si bila že na seznamu pogrešanih user posted image

teja - daj no ne preveč delat. Meni včeraj na srečo nič kaj veliko ni bilo potrebno, je moj kr govoril: saj bom jaz user posted image Sicer sem zvečer bila vseeno utrujena od dnevnega bivanja na zraku, pa vmes kuhanja, malo pospravljanja..., ampak se me je vsaj moj malo usmilil. So pa res deci smešni s tem, da si tako komot privoščijo popoldanske počitke, medtem ko me tisti čas vedno nekaj moramo še narediti.

katy - super, če ti bo uspelo do septembra še lepo diplomo skoz spravit. Držim pesti.

Tole s spanjem otrok pri starših pa jaz tudi nikoli nisem zagovarjala. Ampak kaj, ko tako hitro pride čisto drugače user posted image Tian je kot mali tako lepo spal v svoji postlci, ga pa zato zdaj čisto preveč biksa, ni noči, da ne bi na koncu pri nama spal user posted image user posted image Ga pa raje dam med naju spat, kot pa da se moram vsake pol ure vstajat, ker me kliče. No, zdaj je obljubil, da bo lepo spal v svoji sobi, ko bo še dojenček tam in bo pazil nanj - bomo videli user posted image user posted image

Čestike za avto. Super, da boste bolj na komot. Ampak naj ti povem, da še tako velik avto enkrat kar premali postane, tako da brez skrbi - se boš hitro navadila user posted image

milena - lepo, da se že bolje počutiš in da je fantič priden. Še user posted image user posted image da vam tudi dojenje lepo steče.

Uh, ne mrem dalje brat. Mali se je zbudil pa še šef me je klical, da bi mi pripeljal otroško sobo in morava z malim odklenit hišo na parcelo. Se čim prej spet oglasim.






_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 9:22:22   
fiška33
Dobro jutro user posted image

Tudi jaz se spet javljam, 5 dni po PDP. Še vedno nobenih znakov ... Sem mislila, da bom ta čas že ven iz porodnišnice, seveda nešivana user posted image in bom že rože spet sadila, enoletnice, ki sem jih sejala prejšnji vikend. In zdaj so rože že skoraj za presadit, jaz pa še vedno doma user posted image .


San, čestitke za Voranca!user posted image user posted image user posted image

Klubko user posted image user posted image user posted image

In user posted image user posted image user posted image za vse ostale, ki gremo danes user posted image .

LP

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   [Brisano sporočilo]
9.5.2010 9:28:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fiška33)
  Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 9:37:25   
klupko
Dobro jutro. Še sm doma. Tisti krči so bli nekaj na 9, pol 11, pol 7 minut, pol pa nism več gledala k me je zafrkavalo vse skupi.user posted image
Sm pa vse spakirala in pripravla in sm rekla da grem spat, sej če bo treba it bomo pač ustali...da bom vsaj mal spočita. Sam pol k sm šla spat in že zaspala me je pa tako zagrablo da sm misnla da bom crknla. Ah, sm rekla sej to je en in zdej bom spet mela mir. In res sm mela mir..eno uro...tko so me pol vsako uro zbujali taki popadki za znort. Ne vem kako bo tole šlo k bo na 5 minut in manj.user posted image Ah, upam da bo čim hitreje mimo, ker sem neprespana in nočm več dni "uživat" v teh popadkih k ni glih fajn.user posted image Sam baje da umetni še bolj bolijo....
Hvala vsem za user posted image Bomo vidli kaj bo čez dan...
Lepo se mejte...nek sonček vn leze.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 10:01:04   
Sky3
klupko, jst sm se pa že nasmejala, da boš ti res 2., k je javila, da je šla ponoč rodit in bi s tem spet potrdila moje šloganje user posted image user posted image user posted image

mnja... pr men tut še nč ne kaže, da bi se mali hotu kej selit. user posted image pa bi bla kr vesela, čeprov je res, da bi lahko ta teden še uredila kej na faksu, k mi ni ratal v pet. eh eh bo že.

učeri sm generalno presesala sobo (jogiji, tla, pod posteljo!), preoblekla postelje, pospravljala svoje reči od faksa (vse barve, papirji, mape...) sortirala in iskala luknje, kam bi jih lahko porinila - sploh nam komentirala kako sm bla crknjena od vsega, predvsem tega plazenja po tleh.
no ja, recimo, da sm zadvoljna z rezultatom - bolje tko neb moglo bit, ker je sobica enostavno premala za vse.
danes mam namen še ornk spucat omare. naj bi bile bele, pa so že kr sivkaste user posted image sej se jih je sproti brisalo, ampak v 23ih letih... mam že pripravljeno čistilo, gobo pa vedro z vodo in cunjo, pa majo, da zasijejo! zdele mam še neki energije, da spravim zadevo v red, ker po kosilu bo šlo samo še navzdol.

nič, veselo na delo in FSM! vas pridem prebrat spet kej popoldne user posted image

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 10:07:37   
fiška33
Zivepo, upam, da ne boš razočarana in da bo Tea točna user posted image . Jaz sem Vesno že od 12.4. dalje ven vabla.

Klupko, želim ti, da če bodo spet popadki, da se končajo s čim lepim user posted image .

Punce, moram se pohvalit. Mislim, da je šel čep. V glavnem izcedek je bil tak, kot še nikol med nosečnostjo. Sicer pa popadkov še ni, bom se pa za danes psihično pripravila, če bo kaka akcija user posted image . Držite pesti!

LP

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 10:13:28   
m_o_i
bro jutro!

grem vas mal prebrat za nazaj, komentiram pa popoldan, ce bo kaj casa-kujc, jaz moram danes naredit vse tak, kot da bom jutri kr v P ostalauser posted image  no, sej branla se ne bi-ce to pomeni, da grem rodit in ne cakat na dan D...

fiška33 ti si zadnja, pa te komentiram: KONCNO user posted image user posted image  in pa srecnouser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 10:18:04   
K_a_t_i
Jutro,
no punceeeeeeeeee, pejte že rodit. 5 dni po roku - kaj ste nooooreeeeee user posted image . Tuki je vrsta user posted image .
Pr nas tud neč novega - me je pa tud parkrat zagrablo ponoč. Nič resnega. Edin na jetra mi gre, ker zadnje dni pomojem neki ni OK z mojim pritiskom - namreč mam v ušesih "vse zabito" - kot če ne moreš izenačit pritiska user posted image Kaka ideja kaj bi to blo? Je pa običajno zjutraj, pol se uštima nekak.
Zdej gremo pa mi tud na sončke. Jupiiiii user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 10:33:44   
biba88
še jest se javim!!!!

sem dve dekliščini dala čez sem kar utrujena!! zdej grem pa v trgovinouser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 10:58:18   
Aninchy
Hejla!

No, še jst se pofočkam.user posted image

biba88 - ti si pa dobra, da še zdej po dekliščinah skačeš.user posted image

Jst pa sedim tle na stolu pa gledam naokol, kaj vse bi dans kej mogla še narest... Sam ponavad js to kr gledam, nardim pa bolj švoh..user posted image Delam en peciv, v bistvu se zdej že hladi, sam smetano še morm stepst in gotovo.user posted image Danes bom dala prat cotke za user posted image , še nisem nič, pa se mi tudi zdi, da se mi ne mudi nekak, ker če me slučajno zagrabi, se je tak moja mami ponudla, da bo v tistih 3h dneh vse zrihtala!user posted image Aja, za priimek sem ji včeraj povedala, da bo imel user posted image samo očetovega in da me sploh ne zanima, kaj je njej bolj všeč, pa si nisem misla, da ne bo nič ugovarjala, glede na to, na kak grd način je zadnjič to izjavla... Tak da zdej vse pošlihtan! user posted image user posted image
Jp, sem se odločla, da bom še počakala par dni (kak tedenuser posted image ) z generalko, ker če ne bom mogla pol imet še eno generalko, preden bom šla rodit! user posted image Tak da bom bolj u izi vse pospucala... tok de ne bo umazan.user posted image Si morem pustit mal dela, ker če bom čez rok šla, itak ne bom nč druzga kot pucala...user posted image

No, da neham zdej težit krneki... Lep dan vam želim, pa ne it zdle rojevat, ko je tak fajn sonček zuni!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 11:03:46   
petruscha
Ojla!

Na  hitrco, da se vam javim,... danes je moj PDP user posted image , sem pa še vedno doma. Izkoristila bom lep sončen dan z mojin dragim in  sinekom, jutri je pa že lahko kaj. Imam pregled pri G in če bom 2 cm odprta šibam v P.user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 12:02:01   
emibu
Heloou girlsuser posted image

Evo jst sem bla že pridna in spucala najino gnezdo u nulo user posted image Me je strah da me nebo tole pucanje obsedlouser posted image skos s to coto za prah okol letam učeri nisem mogla zaspat k ni bil prah pobrisanuser posted image user posted image
evo eno pesmco za lepši dan:
http://www.youtube.com/watch?v=gvmyTZEqlo8&feature=related

use mate neko sonce mi pa nč od nč,sami neki čudni oblakiuser posted image ejeje
Zivepo-za kok si rekla da ti je ona to use zašila?jst bom še mogla eno postelnino nabavt pa me zanimajo mal cene..
apetit-ogrooooooooooooomen zajtrk današnji: dva vlka dunajca v lepinji z majonezo in paradajze+3 kosi kruga z nutelouser posted image user posted image
porod-zdj 14 bo polna luna tak da upam da me poženeuser posted image user posted image user posted image user posted image

usem ki grete rodit uso srečooo!!!

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 12:33:15   
klupko
IZVIRNO SPOROČILO: emibu

dva vlka dunajca v lepinji z majonezo in paradajze+3 kosi kruga z nutelouser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kam si vse to stlačla za zajtrk majke ti? Mene bi raznesl!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 12:45:12   
emibu
nevem za zajtrk sm zmeri najbol lačna pol čez dan je nekak zmernouser posted image user posted image
ei punce eno upr.men že kr pošteno narastek vn bodeuser posted image in bi se rada pobarvala ampak ne na črno tko k skos do zdej sam vrjetno mi bo mogla dat pol blanž gor a?

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   [Brisano sporočilo]
9.5.2010 12:50:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 641
   [Brisano sporočilo]
9.5.2010 12:55:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 13:03:30   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: klupko

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

dva vlka dunajca v lepinji z majonezo in paradajze+3 kosi kruga z nutelouser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kam si vse to stlačla za zajtrk majke ti? Mene bi raznesl!user posted image user posted image user posted image


user posted image To jst pojem v 2h dneh user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 13:05:45   
Aninchy
Jst sem tud šla iz blond na temnejšo, k pravjo, da ni dobr se s peroksidom zezat med nosečnostjo, sploh pa ne med dojenjemuser posted image Pa sem mal cviknila, sem šla rajš na temno, ker blond z narastkom mi zgleda groooznooo, sploh pa čez ene pol leta...user posted image bruh! user posted image Tak da sem zdej že približno od novga leta rjavolaska, pa je took fajn, ko ni skor nič videt narastka in se mi ni treba še z lasmi ubadat (ker men ni hujšga ko pri frizerji sedet), je pa res, da sem se kr težko navadla... pa še moj je reku, da sm bla blond lepejša. user posted image user posted image

Sicer smo se pa glih najužnal, sem pekla čevapčiče, ki so ostal še od včerišnega piknika, pa jih bomo dans še za večerjo lahk mel...user posted image Pa pomfri zravn in zeleno solato z veeeelik česna! user posted image - pol pa zame rupurut za sladico.user posted image user posted image

Aja, sonček se je pri nas čist skril, upam sam, da ne bo dežja...user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 13:09:06   
Aninchy
emibu (zajtrk) - hmm... mislim, da tud jst kdaj tako porcijo pojem, ampak ne glih šnicla za zjutri.user posted image Sicer pa ponavad padeta 2 (!!) pleteni frišni makovki in kava, no pol čez eno uro al pa dve mamo pa že tak kosilo, pa se še pol ornk napokam! user posted image Zvečer tud more bit ena ornk večerja, drugač se sred noči zbudim lačna ko volk in ne morem zaspat dokler neki ne pojemuser posted image No, pa umes seveda skor vsake 2 ure malca...user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 13:41:12   
Angel_Tian
Evo, jaz sem se vrnila s parcele. Otroška soba dostavljena user posted image user posted image sta jo lepo šef in sodelavec znosla gor, ker je pač moj v službi. Pa je padel še en čvek ob zasluženem pivcu user posted image
On makedonec nam tudi pridno odkopava zemljo, da se bodo naredili temelji in potem lepo škarpa user posted image

Z malim sva skočla potem še do mojih in nato še k stari mami po jajčke, zdaj pa me čaka kuhanje kosila user posted image user posted image In moj si je zaželel riževega narastka user posted image Pravo nedeljsko kosilo ja, ampak tako pač je pri nas user posted image

fiška - čakam, da vidim, če te bo Vesna danes ubogala user posted image

sky - si spravla omare v sijaj? user posted image

moi - samo da ne boš za brezveze ležala v P. Če ne boš še jutri rodila, jim kar reči, da ne moreš tam ostat, ker imaš pač obveščevalno službo - ne moreš si tega privoščit user posted image

aninchy - user posted image user posted image da si z mamo le poštimala okol priimka.

emibu - kam pa imaš ti še sploh prostor tolk hrane dat user posted image user posted image user posted image

Lepo preživite še tole sončno popoldne, grem jaz kosilo končat, potem po formuli pa malo spet na parcelo user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 13:53:16   
sabri
Ko ste se pogovarjale o temi za starši čvekamo, sem ravn zdaj videla, da je tema že odprta in sicer Majčki 2010. Drugače pa smo danes kar nekaj tečni, ker čakamo.

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 14:03:25   
emibu
Evo mene od kosilauser posted image Pečen krompir v pečici noroooooo dober skočte u hofer sam za neki minut ga daš u pečico je tak mal ampk res mal pikantn pa sočn use je že nrjen sam spečeš njaaams pa zelena solatka pa pečen piščanček pa sladica londoner rezine njaaamiiuser posted image user posted image obožujem svojo taščouser posted image user posted image user posted image
smo mel pa še vzgojne ukrepe sestra od mojga(14 let) in brat(13 let) nista hotla it jest in pol sta mogla sedet za mizo pa čeprau nista jedla smo se usi kr čudval k ponavad jima je bol k ne use pustila zdej so se pa začele sankcije kao da nebo nobenga preseravanjauser posted image user posted image

No potem pa najbolš da se kr na črno štrihnem ker taka pa tut nemorem v P...
mislim ženske no tok pojete u dveh dneh??? pa kaj ste pol k šprikle od marel al kaj?? jst dihidriram d se zutri ne napokamuser posted image user posted image

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 18:47:33   
fiška33
Pa kaj ste šle vse rodit al kaj? user posted image

Saj vem, lepo vreme se je naredilo, pa ste zunaj user posted image

Jaz imam že 4 ure dokaj redne popadke, na cca 10 min, pa sem kar doma, čeprav bi bla raje kje zunaj. Bili so že tudi bolj pogosti, ampak so se spet umirili na 10 min. So pa kar interesantna zadevščina. Ko ga ni, me je kar strah, da ga ne bo več in jih tak nestrpno pričakujem user posted image . Se pa bolečina, ki je trenutno kot močnejši menstrualni krč, ki traja cca minutko z vmesnim vrhuncem, od popadka do popadka stopnjuje, tak da upam, da je to to user posted image .

Zdajle so cca na 7 minut, če bo šlo tako naprej, bova kmalu štartala proti p. Hehe, una teta od epiduralne je rekla, da bom prišla prej kot pa na 5 minut, pa bi se zdajle kar strinjala, da greva kar zdajle user posted image .

Vesna je še vedno živahna, trenutno je budna, gibe sem pa naštela že do 13h.

Heh, dopoldne sva nakupla še mal pršutka, pa gorgonzolce, pa olive, da bi danes malo proslavila, da je šel čep, pa bom zgleda tole dobro večerjico preskočila user posted image .

Mejte se, upam, da se danes ne javim več!user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Majčice 2010 - 3. del
9.5.2010 19:04:24   
m_aja
user posted image user posted image user posted image user posted image evo fiška33  malo pikapok za srečo pa da je to to  user posted image user posted image  

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?