|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 10:40:59   
t_anja
IZVIRNO SPOROČILO: *pupsa*

Mene je pa tko strah amnioskopije...jutri jo imam...k sm bla v prvo noseča so mi jo hotli delat pa mi jo niso mogli ker sm bla čist zaprta...zdej vem d mi jo bojo lahk in sm čist panična user posted image



Ne sme te bit strah. Mogoče sploh ni boleče in ti bo žal, da se tolk sekiraš za nič. user posted image user posted image user posted image user posted image Misli na svojega user posted image pa bo hitro mimo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 10:44:13   
*pupsa*
Mi je blo že čudno k so mi jo probal delat k ti G porine roko skor do komolca notr pa čist na suho tko da....približno vem kaj me čaka user posted image ah bo že....važn d gremo pol rodit pa d bo še hitrej k v prvo user posted image

(odgovor članu t_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 11:50:39   
naty28

PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC
user posted image četrtek, 18.03.2010user posted image

lenčy - CTG
pikapolonica80 - CTG

petek, 19.03.2010

naty28-CTG

*pupsa*

nedelja, 21.03.2010

strumf - CTG

ponedeljek, 22.03.2010

meti.v
soni - CTG
sandrica23 - CTG
mammamia - CTG
zvezdici - CTG, porod?
capyka - CR

torek, 23.03.2010

tamala86

sreda, 24.03.2010

strumf
pinakolada - CTG

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija



< Sporočilo je popravil naty28 -- 18.3.2010 11:51:59 >


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 12:07:14   
lucika
andrejka28, čestitke za mio! ma, sem se vživela v tvojo zgodbo. pa to povsod delajo, da epiduralno izklopijo med najhujšimi popadki? ali samo v mariboru. ma, jaz sem skoraj znorela, mene so itak še nasrali, da so mi spinalno dali (anestetik za dve uri, brez ponovnega doziranja, ki pa je spustil po uri in pol popolnoma). jaaa, bom rodila še prej. aha, če pa ne? ja, bomo pa dali ponovno. dokler ni bilo treba, pol pa..jaaa, rodit bo treba. jaz sem še vedno ful jezna nanje. a zdaj ko gledam malega, bi res imela še enkrat eno pupiko:))) čez 10 let, ko ta porod pozabim.

danes sem dobila pa odpustnico. vmes je postavka, opazovanje zaradi velikega ploda. so me opazovali dreka, ko so videli kak je šele, ko so ga komaj ven dobili. bi jim dala jaz naraven porod, če bi vedela kaj imam v trebuhu. sicer sem res bolj močna, a vseeno imam samo 160 cm...pa tudi zdaj ko ga gledam, po enem tednu še nima porodne teže nazaj, ga imam čez celo naročje. ne vem, kje je bil stišan v meni, res mi ni jasno.

meni so sicer vstavljali spinalni blok, a mislim da je isti princip, le da ti cevko ven potegnejo, ne pustijo not. ti da anestetik, tak da to me je pa res najmanj od vsega bolelo. pa je bilo potrebnih kar nekaj poiskusov, da mi je vtrofla pravo mesto. moj je reku, da mu je bilo kr slabo, kako mi je kri tekla po hrbtu, a jaz nisem ne videla, ne čuutila. tak da ne se bat, to je še najmanj huido od vsega.

koliko še vas sploh čaka, ne folgam več spremljat?





(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 12:18:48   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p


Jessy ... ti imas pa sigurno izredno pridnega otroka - oba, ker imas kljub vsemu veliko casa za rr ... pa ne mislim nic slabega, ampak se mi zdi, da ti nic ne zmanjkuje casa. user posted image

Lp, Ursa


user posted image user posted image user posted image  Pa še kako prav imaš! Zaenkrat trkam na les!!!user posted image user posted image user posted image

Lucika, meni niso EA nič izklopili, so jo pa moji prijateljici izklopili, da je lahko iztisnila, pa je bila prav tako v PO.
Se pa strinjam s teboj, da ko te popadki en za drugim zategujejo, da ti je čisto vseeno, kam ti bodo kaj zapičili, samo, da bo bolje. Ko je meni kanilo morala 2x vstaviti, mi je bilo ravno do Pakistana, samo da bo čimprej infuzija začela teči, da bodo pol lahko EA namontirali. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 12:23:42   
vekybel
Dan!

Kako ste kaj nosečke? Uživajte še preostanek lepe nosečnosti, ker bo kmalu konec.

Evo mojo porodno zgodbo:

v četrtek zjutraj ob 8 uri so me sprejeli v porodno sobo in mi naštimali umetne popadke in ob 9 so se začeli popadki in od 12 naprej sem jih imela na 2 minuti in bila odprta 5 cm in nato je malčku začel upadati srčni utrip in zaradi tega so me odpeljali takoj v operacijsko na CR. Rojen je bil ob 13:18 in ati ga je prvi videl in poslikal. Jaz pa sem se zbudila iz narkoze ob 17 uri in ob 18 uri so me peljali na intenzivni oddelek kjer so mi tudi Marsela pripeljali in atek je tudi prišel in preživeli prve urce skupaj kot družina. Kljub bolečinam je veselje nepopisno lepo ki nas je obdajalo. Skozi sem ga gledala in opazovala, ker nisem mogla dojeti da je to moj otroček. Dva dni čez noč so mi ga vzeli in nato sva bila skoz skupaj.

To je moja zgodba, čeprav se je začelo slabo se je dobro končalo. Zdej smo doma in lepo jemo in rastemo. Imamo svoj ritem in sicer jemo vsake tri ure in vmes spi, tako da si lahko vzamem čas zase in atija, čeprav imam pomoč, ker je mama pri meni ta teden. Drugače za vse tiste ki jih zanima če se dojimo user posted image  je pa tako da pri meni ne priteka mleko kot bi moralo in si ga izčrpavam in mu dajem na flaško. Pomembno je, da pije moje mleko pa ni važno po kakšni poti.


(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 13:16:29   
Jessy
Vekybel, samo da se je vse dobro izšlo!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 13:54:04   
lenčy
vekybel samo, da je bilo vse ok in da si ga končno dočakala!

js pa iz ctg, ki ni bil nič posebnega. je pa opazila, da ful zatekam in me opozorila, da če bi bil pritisk velik, bi me mogl malo bolj pazit ampak pritisk je ok. me je pa vprašala, če že kej čutim, da se pripravlja-kaj pa js vem, mene že tko in tko že dolg špikauser posted image

sem dobila reklamo iz muellerja in bodo modrčki za dojenje malo cenejši (kot, da bi vedla, da moram še mal počakat) tko da jih grem u pondelk končno kupit in potem bi bil pa že čas, da si pripravim torbo za v porodnišnicouser posted image

naslednji ctg je 25.3. (tako lep datum, upam, da takrat rodimuser posted image )

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 15:20:54   
girl79
evo, koncno se moja porodna zgodba, za vse, ki se dolgocasite in se cakate svoje soncke user posted image

kako se je vse začelo....   ....ko sem se 4.3.2010 okrog  2.30 zjutraj zbudila, da bi šla na WC sem začutila tam spodaj, kjer je sicer običajno maternica (torej takrat ko nisi noseč), neke čisto droben znake da se bo nekaj začelo dogajat...ker zaspat nisem mogla več, pa ne zaradi bolečin temveč bolj zaradi adrenalina, sem se ulegla v dnevni na kavč in nadaljevala z branjem knjige o dojenčkih, saj se mi je zdelo da zdaj je pa res mogoče skrajni čas, da jo preberem :) :) pred sabo sem postavila uro in štopala popadke, ki pa so bili res nežni...ob 6.00 me je vendarle premagal spanec in sem šla nazaj spat, ker se intenzivnost popadkov ni nič povečevala...ob 7.00 sem se spet zbudila pojedla zajtrk in rekla dragemu, da mislim da imam že par ur popadke...in on čisto flegma odgovori:« no jaz grem v službo, pokliči če bo kaj, aja pa mogoče grem še na badminton po službi...«, pa sem mu rekla naj bo kar pripravljen da bo kaj prej prišel domov, pa mi kar ni verjel....jaz se spet uležem na kavč in začnem na listek pisat kdaj imam popadek, vmes grem še malo na internet, nekaj čez 12.00 se odločim da je pa 4.3.2010 res fajn datum za rodit pa da gremo probat malo pospešit popadke...in grem na sprehod po Domžalah, vmes še v Pikapolonico gledat previjalne torbe, za konec pa še peš v 7.nadstropje in dol...in mogoče je sprehod res pomagal, ker zdaj sem imela popadke že na 5 minut, tako da sem šla domov in poklicala dragega da naj pride iz službe....je bil kar presenečen :) :) ko je prišel domov okrog 15.00 sem pa imela popadke samo še na cca. 7 minut, tako da sva se odločila da še ne greva v porodnišnico, vmes sva pojedla še juho in okrog 17.00 sem šla lulat, in ko končam kar naenkrat slišim pljusk, kot da je nekaj štrbunknilo v vodo...pogledam in vidim krvavo kepo sluzi, in sem vedela da to je pa čep in sva se odločila da zdaj pa greva...vzamem še stvari, narediva še par fotk in greva v porodnišnico, še prej pa sva šla vzet set_ za darovanje popkovnične krvi v javno banko....v porodnišnico prideva okrog 18.00, me pošljejo v ambulanto kjer me pregledajo in povejo da sem odprta za 2 cm...zdaj sem imela popadke že na 3-4 minute ampak še vedno niso bili tako zelo boleči....grem na britje in klistir, ki sam po sebi ne bi bil nekaj zelo zoprn, če ne bi jaz seveda vmes dobila ravno popadka!!!...no med sprehajanjem po hodniku in čakanjem da se spraznim me kliče še mami- jaz ji rečem da ni nič novega, da smo doma...in ona meni, ah, boš videla vsaj še en teden nič ne bo...sva se z dragim prav smejala na ta račun ko sem odložila telefon :) :) :) ( mi je bila pa mami naslednji dan hvaležna da ji nisem povedala da sem že v porodnišnici) .... okrog 20.00 me odpeljejo v porodno sobo, priklopijo na CTG in začne se čakanje, kasneje se pride predstavit moja babica Maruša....otroku srček lepo bije, moji popadki pa se nič ne večajo in tudi bolj pogosti niso...malo pred 22.00 me pregleda zdravnica (odprta sem 5 cm) in predre mehur...to je bilo ene vode...no pa babica Maruša mi prinese svoje dobrote iz babičine skrinje za v mojo žilo, zdaj se pa akcija res začne...mislim da so mi dali nekaj proti bolečinam pa umetne popadke...ja zdaj je pa šlo kot v formuli 1...popadki postanejo precej intenzivnejši, čez čas mi dajo še masko za dihat, pa eno žogico za stiskat, da ne bi preveč trpela roka od dragega :) :) popadki so tudi vedno bolj pogosti, nekaj pred 11.00 reče babica da gre malo v sosednjo sobo, ker bodo rodili, da potem pa pride k nam da bomo mi na vrsti...se mi zdi da je bila zelo hitro nazaj, nasploh se mi zdi da sem bila precej zadeta in mi je čas zelo hitro minil, tako da je kar naenkrat bila babica pri nas in rekla, zdaj bomo pa malo vadili potiskanje...mi je pokazala kako gre, in nato je že rekla, no še enkrat potreniramo potem gremo pa kar zares...kar naenkrat je v sobi še par ljudi, babica reče naj potiskam, jaz potisnem ene 2x ali 3x in je glavica zunaj, mi rečejo da če jo hočem pogledat in pobožat in sem si mislila a mi ne bi najprej otroka ven spravli, pa ga bom pol božala!?!?!...no rekla, pa nisem nič, ker itak nisem mogla govorit kaj dosti....pride naslednji popadek, jaz potisnem in naša Neža je rojena ob točno 23.33 uri....Neža skoraj takoj zajoka, dajo mi jo na trebuh da jo pobožam, jaz se počutim čisto zadeta, se mi zdi da se sploh nisem čisto zavedala kaj se dogaja, tudi tega kdaj so mi prerezali presredek sploh ne vem, nato so mojemu skoraj porinili še škarje v roke, da sploh ni mogel reči da ne bi prerezal popkovnice :) :)... kdaj sem porodila še posteljico se tudi sploh ne spomnim, jaz sem itak potem ves čas gledala Nežo, tako da tudi ko so me šivali nisem praktično nič čutila...no sem pa potem fajn čutila ko so mi masirali maternico, takrat, pa mislim, da sem šele prvič malo bolj zakričala...:) ...ja Neža je pa tudi že prvo noč pokazala precej širok spekter kričalnih sposobnosti :) :)

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 15:53:37   
Jessy
Girl79, krasna zgodbica! Sem se tudi nasmejala vmes! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu girl79)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 16:48:27   
*pupsa*
Kje ste punce...jst samevam tle gor user posted image Uglavnem pri meni se še nič ne dogaja...enostavno niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič....tko d upam da bo jutri moj D-day! Držte pesti zame....mislim da dons ne bom nč spala tok bom živčna user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 17:43:41   
rožca26
Ahoj!

Vas moram pa prav iskat - vas vedno najdem takrat, ko skor nobene ali pa nobene ni gor.
Jest sm ratala fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul slabe volje in sem zelo nesrečna, ker bo naš piko ostal čez noč v bolnici user posted image user posted image user posted image  Danes je imel operacijo na jajčkih, pa ker se mu je med operacijo en izpuščajček naredil, doktor predlaga, da bi ostal notri do jutri user posted image user posted image user posted image user posted image  Jest sm pa doma, ker mam mlekarne skoz pri sebi in se mora Ela na vsake 3 ure gor priklopit. Če bi bilo po moje, bi zdej letela v Lj., sam moram mislit tudi na našo Elico. Ah ja, težko je mamam, če je otrok v bolnici ... Pa pri nas se to še kar ne neha user posted image user posted image user posted image user posted image

Urša - kaj je zdej to???? Prej si mela mesec pred rokom žur skor vsak teden, a zdej ti pa tvoj otročiček štrajka???? Ti, pejta kej z našo spodnjo sosedo (iz pritličja) na sprehod. Jest sem šla v petek ali četrtek z njimi na en giro di Domžale, pa sem pol v soboto zvečer že zibala. Mogoče bo pa tudi tebi kej pomagal user posted image

Drgač pa: vsem novim mamicam, očkom in dojenčkom iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 18:29:38   
Jessy
Rožca, a veš, da sem se danes prav nate spomnila, ker se že lep čas nisi javila. Držim pesti za Vida, da bo čim prej doma v tvojem objemu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Ja, hudič je to, ko imaš 2 otroka in pri obema hkrati ne moreš biti. Ma, najbrž je kdo drug pri Vidu, kajne?

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 18:54:10   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Rožca, a veš, da sem se danes prav nate spomnila, ker se že lep čas nisi javila. Držim pesti za Vida, da bo čim prej doma v tvojem objemu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Ja, hudič je to, ko imaš 2 otroka in pri obema hkrati ne moreš biti. Ma, najbrž je kdo drug pri Vidu, kajne?


Hvala za objemčke in pikapoke. Zoprno je ja, ko ne moraš biti z obema ... v takšnih primerih je mamicam, ki ne dojijo, mogoče lažje. Pa je poudarek res na mogoče, ker ti je pa težko zapustiti tudi tako majhnega ...
Je pa z Vidom moj dragi. Sm ga pred parimi minutami klicala in se je Videk hudo jokal user posted image user posted image user posted image  Joj mi je bilo hudo ... Je reveža lulek pekel, ker so mu poleg jajčk še kožco dol potegnili ... Je dragi rekel, da je mel pleničko čist suho, pa je baje že 2 flaški tekočine spil user posted image  Joooooooooj je bogi user posted image user posted image user posted image  Najhuje pa je baje to, da bi tamal ful hodil, pa ne sme, da ne dobi otekline ... Skratka bogi bogi je, on ves živahen, pa je skoraj da ne priklenjen na posteljo. Pa da ne govorim, da so zaklenjeni na int. oddelku, tak da mu še za pit ne mora it iskat user posted image  Kar nekaj. Pa še zdej ju niso prestavili v sobico ... Da ne govorim, da še kar nič ne vemo zaradi česa naj bi bil sploh zadržan, do kdaj naj bi bil notri ... Res sem jezna. Še dobro, da sem Vidu vsaj ščetko vzela in zobno pasto, sam pleničk pa nima dost ... Res groza ...
Po drugi strani sem pa prav navdušena nad našo damico, ki ji je bilo popolnoma vseeno kje je, sam da je z nami in da lahko spi ... Nič se ne pritožuje, le spi in je ... Ah je fejst ...user posted image user posted image

Aja, Jessy, drgač se pa ne oglašam pogosto, ker mamo kar pestro doma - ker Vid ni v vrtcu, se mu moraš po Elinem hranjenju 100% posvetiti, da ne bo imel občutka, da ga kej zavračamo ... zvečer si pa itak "koma strica Toma". Aja, da ne omenim, da sem se šele 2 dni nazaj nekako sestavila skupaj in sedaj lahko normalno sedim na zadnji plati. Prej se pa ni dalo ... vmes sem si namreč še mal šive nategnila in je kar rita bolela ... Res neprijeten občutek ...
Sm pa tudi razmišljala, ko sem slikce naše pupe pošiljala, da je ful škoda, da si nisva tel. št. izmenjali. Bi ti zagotovo poslala kako fotko ... čeprav moram priznati, da sem zagotovo marsikatero spustila, ki jo imam vnešeno v imenik. V bolnicah slabo mobiji lovijo in pol ti sred pošiljanja pol naslovov zavrne, pol pa ne veš kdo je dobil in kdo ne. Pa se zgodi, da eni isti sms dobijo celo večkrat, drugi pa nobenega user posted image

< Sporočilo je popravil rožca26 -- 18.3.2010 19:00:01 >


_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 19:17:14   
Jessy
Rožca, dobro vem, kako hudo ti je. Moja neja je bila že 2x v bolnici, pa sem lahko bila z njo, pa mi je bilo še vedno strašno hudo. Če pa imaš enega doma, drugega v bolnici, pa je še 100_x_ huje!!!
Za Elino slikco je pa Zoey poskrbela, ker sem bila zelo radovedna, kakšna je vaša lepotička, pa mi jo je poslala! user posted image user posted image user posted image  Prava mala princeska! user posted image user posted image user posted image
Drži se, za Vida pa stiskamo pesti kolikor se le da!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 20:43:43   
*pupsa*
Ja pa kje ste zdej vse....sm vedla d bom sama ostala tle gor user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
18.3.2010 21:12:44   
ursa_p
Cer!

Danes je CTG ponovno pokazal, da je cez dan pri nas vse MIRNO. user posted image Potem me je se g pregledala in ugotovila, da sem SE VEDNO odprta le 3 cm (sem bila prepricana, da sem ze kaj vec), ampak da je mv ze precej zmehcan, tako da predvideva, da se v ponedeljek, ko sem ponovno narocena na pregled, ne vidiva vec. Je pa rekla, da kljub temu, da se meni zdi, da je trebuh cist spodaj, da se ni tako dalec. Imam pa se ogromno plodovnice, pa tudi glede zeleza je rekla, da je cist ok. user posted image Imam pa vsaj eno dobro novico ... cakali bomo najvec do srede - potem me poslje rodit. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Me pa danes po pregledu ze cel dan dajejo krci, pa vsake toliko tudi kak popadek. Tako da je prvic, da me cez dan tako pogosto daje. No, upam, da sem na dobri poti. user posted image

Pa se nekaj moram povedat. Danes si je sinko obul rolerje in se enostavno ODPELJAL ... bravo sinko ... sem cist ponosna, kako dobro mu gredo od rok sportne aktivnosti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Rozca ... ne vem zakaj strajka, res ne. Sem bila danes v Domzalah, pa sem sla mal po stopnicah gor pa dol. user posted image user posted image user posted image Sem mislila nate, samo sem rekla, da ze nimas casa, ce se tud na rr ne oglasis. Tko da pocakej se mal, pa se ti z vozickom pridruzim na sprehodu.
Sicer pa sem bila vceraj skupaj 2,5 ure na sprehodu, pa ni pomagalo (najprej 1,5 ure, potem pa se 1 uro) ... tko da mislim, da Domzalski zrak ne bi drugace vplival name. user posted image user posted image user posted image
Pa drzim pesti, da pride Videk jutri domov. Mi sicer se nismo sli kozice vlect, ker nasa zdravnica pravi, da je se casuser posted image user posted image user posted image , ampak so pa pri prijateljicah dali to skozi in vem, da je zelo tezko za otroka, sploh kot pravis, da tudi lulat nocejo. Res so boscki. Drzim pesti, da cimprej pozabi na to in da ga hitro neha bolet/pect.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede slikce ... sem jo vseeno videla, tud ce je nisem dobila. user posted image user posted image user posted image Lusna puncka je!

Pikapolonca ... si se z nami? Je danasnji pregled pri tebi tudi kaj pospesil vse skupaj??? Oglasi se!

Zvezdici ... kje si pa ti cel dan???

Moj je sel zdej na eno pivo, tko da sem sama ... ampak je bliz, ce bo glih akcija ... hehehe.

Lp, Ursa

< Sporočilo je popravil ursa_p -- 18.3.2010 21:13:32 >

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
19.3.2010 0:12:11   
sneguljka1
Evo jaz se javljam da tud še zmeraj čakam da se bo začel kaj dogajat, rok imam šele 27. tako da je še nekaj časa ampak vseeno se nč ne bi pritoževala če bi blo kaj prej user posted image
Sicer sem pa še vedno super, brez problemov, z ginekologom sva se že v ponedeljek poslovila, na CTG me ni nč naroču, ampak mi je kar napisal napotnico za amnioskopijo v porodnišnico Kranj, za dan pred rokom.

Po pravici povedano me je kar malo strah poroda, sploh glede na te zgodbe ki jih pišete, ker jih je zelo malo približno prijetnih, večinoma so prava mučenja, ampak zgleda da je tako, se je kar treba požrtvovat da dobiš tako fajn nagrado na koncu user posted image Čestitam vsem ki so to že preživele in upam da bo moja zgodba čisto kratka in prijetna user posted image

Ginekologa sem vprašala zdaj nazadnje če lahko malega malo zmeri da vidimo s čim mamo opravka, ker trebuh imam res velik, pa že 2 meseca nazaj mu je glavica prehitevala za 2 tedna po veličini, ampak mi je rekel da to sploh ni pomembno ker je blo narejenih veliko raziskav glede teh zadev in da ni nobenih določil glede tega da bi predvidel koliko se bojo kosti med porodom raztegnile in kdo naj bi imel probleme med porodom glede na velikost otroka in kdo ne, in da se že potem odločijo če vidijo med porodom da ne gre na noben način ven in potem naredijo CR. Kar neki, namest da bi sami sebi in tudi nam prihranili brezpotrebno mučenje če je tako user posted image

Uspešen porod želim vsem ki ste še tukaj pa še niste frej. Go girls! user posted image





(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
19.3.2010 6:46:44   
*pupsa*
Dobro jutro....evo mene tle po neprespani noči...bilo je neki močnih popadkov zdej se je pa mal umirilo ampak sm opazla rdeč sluz na papirju tko d očitno se neki dogaja...zdej imam ob osmih amnio pa držte pesti da notr ostanem in da gremo v akcijo! Poročam k bo kej novga.

(odgovor članu sneguljka1)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
19.3.2010 6:50:50   
soni
*pupsa* držimo pesti! user posted image

Jaz pa sem žal dobila izvid za steptokok in je pozitiven, tako da me čaka antibiotik ob poroduuser posted image .

......pa nič se še ne dogaja.................

lp

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
19.3.2010 8:12:42   
Zvezdici
maja.gal sporoča:

Ob 12.34 (18.03) je Maksim dočakal svojo 2.900 gramsko in 49 cm Zojo.
Srečni starši in Maksim.

Čestitke!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
19.3.2010 8:16:14   
Pikapolonica80
Dobro jutro!

Jaz sem še vedno tukaj user posted image , noč neprespana ker me kr mal matra kdaj se bo že kej začel, popadkov pa še lažnih nobenih ni blo ne zvečer ne ponoči....tko da nič user posted image .

Sem mela pregled včeraj pri drugi gin. ker je moja na bolniški, je rekla če do pon. ne bo nič naj grem kar v porodnišnico, potem sestra mi je rekla naj grem na metelkovo k enemu drugemu na pregled ker ta nadomestna nima časa....eh sm žalostna user posted image user posted image na dva dni sem bla zdej na ctg-ju, a zdej kar naenkrat je pa vseeno kaj se dogaja user posted image user posted image user posted image .

Držim pesti za vse ki ste v akciji da čimprej mineuser posted image !

Rožca - user posted image za Vida.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
19.3.2010 8:22:30   
ursa_p
Jutro!

Pri meni tudi nic novega ... ponoci se je vse umirilo.

Zvezdici ... sem ti pa ze SMS poslala, ce si se z nami. user posted image user posted image user posted image

Pikapolonca ... sej cez vikend ti ne bi ctg-ja delal. V ponedeljek gres pa itak not, ce sem prav razumela???

Jaz pa kmalu odhajam se na eno tortico v Zvezdo z bivsima forumovka - februar 06 - smo vse tri nosece user posted image , zvecer pa me (spet) caka druzabni vecer, ce se nikamor ne grem. Pol je pa moj dragi rekel, da greva kar od tam direkt v porodnisnico, ker v nedeljo ne smem rodit. user posted image user posted image user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
19.3.2010 8:24:54   
Zvezdici
ursa_p - cel dan sem bila zunaj in potem zvečer sem samo padla v posteljo, hehe.

rožca - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vida. Boljše, da je notri, kot pa da bi bilo potem kaj narobe. user posted image user posted image

vekybel - res je.. samo, da se je na koncu izšlo in je vse dobro!
Je pa pravi cartko, tale tvoj marsel. Res je lepi! user posted image user posted image

girl79
- lepa porodna zgodba. Precej mirna ali si jo pa samo ti tako predstavila ali pa, da sem si jo jaz kar sama tako (ker me malo živci dajejo) user posted image . user posted image user posted image user posted image za malo nežo!!!


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
19.3.2010 8:25:23   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p


Zvezdici ... sem ti pa ze SMS poslala, ce si se z nami. user posted image user posted image user posted image




Jaz sem pa tudi ravno odgovorila. user posted image

Pa maja.gal vse pozdravlja! Pravi tudi, da je zoja zelo pridna. Pa danes ima ortopeda zaradi tiste svoje discus hernije, da vidi kaj ji bodo rekli. Je pa rekla, da so bolečine v primerjavi s prej neznatne.
Držimo pestke, da tudi to mine. user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 19.3.2010 8:27:58 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?