|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:02:25   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: *pupsa*

Še malo pa bom sama tle ostala user posted image


A name ste pa pozabile??

Saj sem po cele dneve tu gori in se skorajda sama s sabo pogovarjam. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:03:14   
Zvezdici
sandrica čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:09:04   
branka28
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

IZVIRNO SPOROČILO: *pupsa*

Še malo pa bom sama tle ostala user posted image


A name ste pa pozabile??

Saj sem po cele dneve tu gori in se skorajda sama s sabo pogovarjam. user posted image




Zadnje marčevske borke ostajamo, heheheuser posted image user posted image .
Saj bo prišel tudi naš dan D vsakčas.user posted image


_____________________________

Moji sončici Marisa in Žanet.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:11:33   
Pikapolonica80
Čestitke vsem novim mamicam!!

Punce, tud jaz še vedno user posted image user posted image user posted image v zadnjem tednu sem še začela zatekat, tko da se obupno počutim user posted image . Vsak večer in vsako noč me spremljajo lažni popadki, zjutraj pa kot da ni ničuser posted image . pa tako sem upala da se bom kak dan prej znebila trebuhauser posted image

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:13:42   
Zvezdici
branka - ja pa prav res, da bo tudi za nas moral slej kot prej priti ta dan.user posted image

pikapolonica - user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:17:29   
ursa_p
Cau!

Najprej hvala glede informacij glede zatekanja ... sicer take noge, kot jih je ena slikala res nimam, tako da upam, da bo malo prej slo nazaj. user posted image user posted image user posted image

Vceraj smo sli na en daljsi izlet v Koper ... gledat amerisko ladjo. Sem sla kar zraven, saj sta na poti kar 2 porodnisnici, tako da ni bilo nobene panike, ce me slucajno zagrabi. Na zalost na ladjo oz vsaj blizu nismo prisli, ampak sinko je bil navdusen. Je kako uro gledal kako nalagajo tovorno ladjo. user posted image Smo kar ob plazi hodili, pa vsake 2 metra se je ustavljal in spraseval kaj to in kaj ono, ... Edino veter je pihal, pa ni bilo prevec prijetno. Potem smo sibali se v soline, pa smo bili prepozni.

Zoey ... krasna porodna zgodba, edino EA bi dala stran, pa vse te bolecine, vakum in pritisk dohtarjev na trebuh - kar je pasalo k EA, pa bi bilo sploh ok. Joj, tale EA me vsakic bolj odvraca. Ze tako je ne bi vzela pod nobenim pogojem, potem pa se tole berem. No, vazno, da ste ve zadovoljne.

Gibi ... no, pri meni so se koncno umirili. Sicer ni pri miru, ampak so bolj blagi in me ne bolijo vec toliko. Edino z nogami se vedno pritiska pod desnimi rebri - no, se malo bolj vstran, pa veckrat zaboli, ampak ni pa konstantno bolece. user posted image

Dobrodosle vse, ki ste nazaj in iskrene cestitke vsem novim mamicam ... sem vam cestitala kar v temi Rodili smo, ker vas je toliko. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PS: Upam, da ne bomo aprila docakale. Tak cas, je pol marcevk ze rodile, aprilcice pa se nic ... a ste opazile??? Mislim, da je rodila samo ena. user posted image user posted image user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:44:26   
strumf
dobro jutro čvekeuser posted image . kako ste kaj? mi smo še vedno v prenovi, ta teden do sobote naj bi bilo vse končano,tako da bi potem lahko šla v miru rodit user posted image user posted image .

drugače pa sem imela včeraj CTG, pa še UZ.  imajo pri nas novi UZ pa mi je poskušala narediti 3D sliko obraza, pa je tako vztrajno tiščal rokico na obraz, da kljub polurnemu mučenju ji ni uspelonarediti nobene slike user posted image . vidim da se že ne slika rad.

drugače pa smo težki že cca 3800 g, kar pomeni da čez en teden,  ko imam rok bo ta številka sigurno čez 4 kg. pa nimam sladkorne nič, minimalno sem se zredila. tak da sedaj vsak dan upam, da kaj bo, pa glede popadkov še čisto nič ne kaže user posted image .


drugače naslednji CTG 21.3. in pregled 24.3.

letim ven ker se sonček kaže. čav bav

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:44:45   
t_anja
Čestitke Manika za user posted image Mašo, NM za user posted image Niko, Malicki za user posted image Lariso in Sandrici23 za user posted image Jaka. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hitro okrevanje in veliko cartanja.

Kar pridno otročki prihajajo na svet. Zdaj bom pa počas menda tud jst na vrsti. Oba z user posted image komaj čakava. Hkrati me je pa zelo strah kako bom šla skozi. Upam na najbolše.

Je pa res, da se pri meni tud bolj malo dogaja. Bejba se včasih pretegne, da me vse boli to pa je tud vse. Me je pa včeraj ponoči tako spodaj peklo (zraven sramne kosti), da na desnem boku sploh nisem mogla spat, ker sem se od bolečin zbudila. Danes je blo dost bolš in sem se malo več obračala.
V nedeljo sva šla z na sprehod in sva komaj nazaj pršla. Kar zmanka mi moči v nogah, da bo kar padla in morem it res počas. Zraka še nekako mam, ampak kar v kolenih klecam, kot da bi že maraton pretekla user posted image user posted image user posted image


Danes imam kontrolo pri svojmu G, ampak imam šele ob 14.30...tako da bo treba še malo počakat, da vidim najino user posted image ! Že komaj čakam. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu branka28)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:49:39   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC
user posted image sreda, 17.03.2010user posted image

t_anja
mammamia - CTG
branka28- pregled
tamala86 - CTG
maja.gal - CTG, porod?
pinakolada - CTG, UZ

četrtek, 18.03.2010

lenčy - CTG

petek, 19.03.2010

*pupsa*

nedelja, 21.03.2010

strumf - CTG

ponedeljek, 22.03.2010

meti.v
soni - CTG
sandrica23 - CTG
zvezdici - CTG, porod?
capyka - CR

torek, 23.03.2010

tamala86

sreda, 24.03.2010

strumf

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:57:04   
Pikapolonica80
aha pa še to, včeraj sem bila spet na ctg-ju, mi je kazal popadek do 70. Nič posebnega. v bistvu šele zdaj vem da mam že par dni lažne popadke, sam kaj ko nisem vedela da je to to, mi je ginekologinja povedalauser posted image . Kolikšni pa so popadki potem ko gre zares in tisto ko potem zares boli? no saj vem pri vsaki je drugače, ampak tako po izkušnjah?

Drugače pa še zaprta, se sicer MV mehča in krajša, jutri bomo spet preverjali stanje..

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 9:57:28   
Jessy
Sandrici, čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 10:13:14   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC
user posted image sreda, 17.03.2010user posted image

t_anja
mammamia - CTG
branka28- pregled
tamala86 - CTG
maja.gal - CTG, porod?
pinakolada - CTG, UZ

četrtek, 18.03.2010

lenčy - CTG
pikapolonica80 - CTG

petek, 19.03.2010

*pupsa*

nedelja, 21.03.2010

strumf - CTG

ponedeljek, 22.03.2010

meti.v
soni - CTG
sandrica23 - CTG
zvezdici - CTG, porod?
capyka - CR

torek, 23.03.2010

tamala86

sreda, 24.03.2010

strumf

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 10:34:32   
lenčy
najprej čestitke za vse nove malčice in malčkeuser posted image user posted image
zdj se pa res že bojim, da smo že me na vrsti, res me je že kar malo strah. najraje bi ga mela še kr v trebuščku, kjer mu noben nič ne more, ker po rojstvu upam, da bomo imeli saj nekaj časa zase, da ne bo uboga tašča skos tle visela, da ji bo otrok v uteho... sva se le medva odločila zanjga, zato bi rada izkoristila vsak trenutek z njim.... ne vem, kaj zdj tko paničarm...
sm se pa včeri spomnla, da ne vem, kaj naj js oblečem za iz porodnišnice, bi si mogla it kakšno lepo trenirko kupit, sm k ne vem kakšno številko bom pol nase spravlauser posted image kako mate pa ve to poštimano?

aja pa prsi mam tud že kr trde, verjetn od mleka, a ve tud? sm kr mal živčna, ker se vse pripravlja na prihod najinga malčka...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 10:46:20   
Pikapolonica80
Lenčy - kar se tiče cunjic za iz porodnišnice, bom jaz kar mojemu naročila da mi prinese nosečniške kavbojke ker drugega tako ali tako ne bom gor spravila user posted image user posted image user posted image . Sem pa tudi jaz premišljevala da bi rabila potem kako lepo trenirkico, ampak bom počakala da pridem k sebi in si jo bom šla kupit potem ko bom začela vozičkat prej za po stanovanju nič ne rabim.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 10:47:55   
Pikapolonica80
Hmmmm kar se pa mojih prsi tiče....so pa že celo nosečnost gromozanske, zdej zadnjih 14 dni pa se mi zdi da so se še povečale user posted image user posted image . Jao, grozljivka, sej je že samo tukej +2 kile user posted image .

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 10:50:03   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica80

Lenčy - kar se tiče cunjic za iz porodnišnice, bom jaz kar mojemu naročila da mi prinese nosečniške kavbojke ker drugega tako ali tako ne bom gor spravila user posted image user posted image user posted image . Sem pa tudi jaz premišljevala da bi rabila potem kako lepo trenirkico, ampak bom počakala da pridem k sebi in si jo bom šla kupit potem ko bom začela vozičkat prej za po stanovanju nič ne rabim.

nosečniške kavbojke? moj mi je isto reku, js sm se začela pa smejat, tko da zdj ne vem, kdo bi se mogu kermu smejatuser posted image ok sj vem, da rit ne bo šla prec stran, ampak trebuščka pa po večini ne bo več... je pa predlagal tiste nosečniške hlače, ki sem jih mela čisto na začetku in jih sedaj ne dobim več gor... ne vem, men je to tko hecno, k da bom bla pol še nosečauser posted image ampak mata prou vedva obauser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 10:52:21   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica80

Hmmmm kar se pa mojih prsi tiče....so pa že celo nosečnost gromozanske, zdej zadnjih 14 dni pa se mi zdi da so se še povečale user posted image user posted image . Jao, grozljivka, sej je že samo tukej +2 kile user posted image .

js nimam glih velkih drgač, so se pa res že povečale, ampak trde mam pa šele nekaj časa. sm se že kr ustrašla, k so ko ene bulice, tko da sm si jih kr premasirala in je zdj mal bolš, čeprou je pa spodnja majca vsa flekastauser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 11:03:33   
Pikapolonica80

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica80

Lenčy - kar se tiče cunjic za iz porodnišnice, bom jaz kar mojemu naročila da mi prinese nosečniške kavbojke ker drugega tako ali tako ne bom gor spravila user posted image user posted image user posted image . Sem pa tudi jaz premišljevala da bi rabila potem kako lepo trenirkico, ampak bom počakala da pridem k sebi in si jo bom šla kupit potem ko bom začela vozičkat prej za po stanovanju nič ne rabim.

nosečniške kavbojke? moj mi je isto reku, js sm se začela pa smejat, tko da zdj ne vem, kdo bi se mogu kermu smejatuser posted image ok sj vem, da rit ne bo šla prec stran, ampak trebuščka pa po večini ne bo več... je pa predlagal tiste nosečniške hlače, ki sem jih mela čisto na začetku in jih sedaj ne dobim več gor... ne vem, men je to tko hecno, k da bom bla pol še nosečauser posted image ampak mata prou vedva obauser posted image


ja men so punce rekle da trebušček še ostane nekaj dni...ne gre nazaj takoj po porodu, ampak se maternica počasi krči, tko da mislim dac ne rabimo skrbet da bomo mele ob prihodu domov prelepi trebušček user posted image . Tko da pomoje nekaj od tega kar nosiš zdaj bo najboljša izbira. Naj pa pove še kera druga, ki ima mogoče bolj svetle misli user posted image ?

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 11:33:29   
ursa_p
Cau!

Sem ravno z eno in pol urnega sprehoda. In danes sem celo brez problemov hodila zelo hitro, tako da smo obhodile cel Kaselj. Mi je prav pasalo ... zdej pa spet cakam, ce bo kej akcije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej pa eno vprasanje:
Danes sem dobila izvide od internistke. Sicer sem bila tam zaradi trombocitov, ki pa so se v zadnjih dneh precej povecali, tako da jih imam cez 530 (dovoljeno je do 340), tako da imam ze napisano, da bom nekaj dobila po porodu, za hitrejse strjevanje krvi. Pa jutri moram se enkrat tja, da preveri kako hitro se mi kri strjuje.

No, zdej pa k vprasanju. Sem zdej sele videla, da imam ful malo zeleza. 4.3. je bil izvid 5,1, 15.3. pa 8,2 ... normalna meja je pa od 10,7 do 28,6 ... a mi poveste tiste, ki ste imele bolj malo zeleza koliko je to bilo??? Ker mi je prav cudno zakaj sele zdej iz izvidov vidim, da ga imam ful malo, prej me pa nihce ni na to opozoril ... al ga imam ocitno se dovolj????? In kaj ce sem ga imela ves cas tako malo??? Kaj to pomeni???

Kar se tice hlac ... men so itak vse trenirke od preden sem zanosila prav, tako da jih bom komot nosila se naprej. Za iz porodnisnice, bom pa tud jaz nosecniske kavbojke narocila.

Prsi ... sem glih zadnjic pisala, da vse kaze, da ne bo nic mleka, ker so cist mehke ... ni videt, da bomo kej dojili. user posted image Pri Galu so mi ze par tednov prej puscale.

Lp, Ursa

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 11:53:06   
tamala86
IZVIRNO SPOROČILO: branka28

Danes 17.3. ob 00.58 je na svet prijokal Jaka, sporoča Sandrica23!!!!!!



Čestitamo Sandricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

 



čestitkeuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tamala86 -- 17.3.2010 11:54:16 >

(odgovor članu branka28)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 11:53:33   
Pikapolonica80
.Železo - jaz sem ga imela premalo, bom jutri pogledala v karton ko bom čakala na pregled pa ti povem. Jaz sem kao mela premal hemolobina 115, pol po retaferju sem pršla zdej na 135, ampak to je ful velik menda za nosečnico, ena mi je rekla da je mela na koncu 90, spet druga da je mela 70....očitno odvisno od ginekologa kolk je njemu dost dobra kri...Ni pa to nič kritično za dojenčka, gre zate, da si zarad tega bolj utrujena, slabotna. Na pregledu pa reč za recept dodatek železa, da bo prej prišla k seb tud po porodu.

Hlače - sej trenirke so tud meni vse prav, ker so tko fino raztegljive user posted image user posted image user posted image , jih bom pa potem samo stran zmetala ker sem jih zdej tko znucala, pa si bom kupila eno fenci user posted image .

Mleko - men se je par dni nazaj zdelo da mi je mal vn priteklo iz bradavice, čisto malo...so pa drugač tud mehke. Pa sej mogoče je še pol čas da se vse poštima da je prav?

Nč zdej grem pa tud jz na sprehod, če bo kej pomagal user posted image .

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 12:03:17   
tamala86
Oj punce!tiste k ste še tuki...
jaz grem zdj na pregled, da vidmo kakšni so naši izvidi, pa če misl naša kej prej al nč...user posted image  me doma noben ne potolaž da bo kej prej, usi pravjo da na rok al pa še čez, mojuser posted image  tud...user posted image user posted image user posted image
Ampak se ne dam, pravm da bo še ta tednuser posted image user posted image user posted image
Bomo vidl...sporočim potem kako je blo.

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 12:11:03   
Jessy
Lenčy, jaz sem za iz P oblekla nosečniške hlače in majčko. Sicer mi je bilo bolj na komot, a nič preveliko. Če boš naročila tiste, ki si jih imela v začetku nosečnosti, preventivno naroči še take, ki si jih nosila proti koncu, če se izkaže tako kot pri meni po prvem porodu, da sem imela prevelike želje po manjših številkah in jih nisem mogla obleči. Še dobro, da sem imela oboje na razpolago, ker drgač bi šla v gatkah domov. user posted image

Ursa_p, jaz sem imela železa proti koncu nosečnosti 115 in sem dobila Legofer za piti 1x dnevno. Po porodu mi je padel na 96 in pijem Legofer 2x dnevno. Koliko se mi bo dvignil, pa bom videla čez cca 14 dni, ko bom prosila osebno zdravnico za krvno sliko, da preverimo vrednost.
Tiste številke, ki jih pa ti navajaš, pa jih ne poznam. Vem samo, da je 125 meja za hemoglobin.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 12:17:48   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Prsi ... sem glih zadnjic pisala, da vse kaze, da ne bo nic mleka, ker so cist mehke ... ni videt, da bomo kej dojili. user posted image Pri Galu so mi ze par tednov prej puscale.

Lp, Ursa


Se bom mal utaknila v vašo temo....si lahko dovolim vtikanje, ker sem starejša user posted image ! To, da so tvoje prsi mehke sedaj še zdaleč ne pomeni, da ne boš mogla dojiti. Vse mlade mamice prehitro obupajo...predvsem potem, ko izgleda, da so prsi mlahave, prazne....ampak prsi delujejo na sistem, če potrebuješ več -povej in ti dam več. Kar pomeni, manj, ko boste dojile in več dodajale - manj bo mleka in seveda obratno.
Ko sem pri treh mesecih zaradi stresa nenadno izgubila mleko (diagnoza moje hčere je bila, da je psihofizično prizadeta in naj zanjo poiščem ustrezno ustanovo) sem jo dan ali dva dojila na vsako uro, iz obeh dojk (ta dva dneva res ni imela zelo veliko hrane, ampak še dovolj...pa nismo dodajali,...ni umrla od lakote), tretji dan sem bila pa spet prava krava mlekarica user posted image . Dober prijatelj, pediater je rekel...nikoli doma imet nobenega dodatka...sicer vse prehitro posežemo po njem...če se stanje po dveh dneh ne popravi...je pa še dovolj časa za vse ostalo.
Še iz dveh primerov vam 100% zagotovim (moje sestre in sestrične), da to funkcionira, sta obe dojili tako dolgo, da sta user posted image  s pručkama hodila za mamo. Če so otroci rojeni na rok in zdravi, seveda.

Vsem, ki še čakate na svoje draguljčke, želim dobro izkušnjo poroda, vsem mladim mamicam pa čestitam in veliko cartanja,
Hermy   
p.s. avgusta sem pa jaz na vrstiuser posted image  user posted image  user posted image !

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
17.3.2010 13:01:20   
ursa_p
Cau!

Zelezo ... jaz ne vem kaksne oznake so to, ampak na izvidu pise:
S-Železo (III): L (Low): 5,1 (normalno je od 10,7 do 28,6)
So mi naredili preiskavo cist vsega: glukoza, secnina, kalij, natrij, klorid, kalcij, itd vse do zeleza.
Sem zdej se enkrat gledala izvide in imam za Hemoglobin posebej rezultate ... ta je pa 115 na obeh izvidih, kar je cisto malo pod mejo (meja je od 120 do 160).

Sem pa res kar precej utrujena zadnje dneve. Bom jutri malo zatezila, da naj mi povejo kako in kaj je z zelezom. Vazno, da ne vpliva na dojencka.

Hermy ... sej se nisem obupala, pa tud aptamila se nimam doma. Jaz se vedno upam, da bo kej in ce bo treba, bomo potem kupovali. Ampak pravim pa, da zgleda bolj slabo. Bolje kot bo, bolj bomo veseli. user posted image Pa vse lepo do avgusta in se naprej!

PS: Sem se lotila delat Panna Cotto ... upam, da mi uspe in da bo dobra. Sem jo zadnjic jedla v Kavalu ... mmmmmmmmmmm, kako je bila odlicna!!! user posted image user posted image user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?