|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 18:53:11   
Pikapolonica80
Čestitke Zoey user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Kaj pa tadruga malinovka, še v akciji user posted image ? user posted image user posted image user posted image user posted image da ni prehudo..

3sonček3 - hvala ti za lepo porodno zgodbo user posted image user posted image vzpodbuda za nas, ki še nismo rodile. ah mene pa tko hormoni dajejo, tko da če nista vidva jokcala, sm pa jz ko sem brala tvojo zgodbo user posted image .

Lep večer, če bo pa akcija pri kateri danes pa srečno user posted image !

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 18:55:56   
valči
lucika sporoča,da ji jutri obljubljajo sprožitev poroda.So jo na roke že nekaj odpirali,malo je šraufa,morda bo kaj prej?Vglavnem,o epiduralni so nekaj govorili.
Kakorkoli,naj fajn zrihta,da bi le bilo jutri,ali danesuser posted image
Vse,ki čakate,naj mine čimlepše,čestitke za malega Arne-tauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 19:06:50   
Jessy
Lunka, nič ne vem, kako je bilo, ker sem dobila le ta SMS. Zdaj jo bom malce pustila, potem bom pa začela firbce past! user posted image user posted image

3Sonček3, kako si fajn napisala svojo zgodbo. Tudi meni so stopile solzice v učke! user posted image user posted image user posted image

Se prai, da zdaj navijamo še za Vekybel in Luciko!?!?!? Go...go....goooo....

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 19:38:55   
naty28
3sonček3- kak fajni porod pa si ti imela, zakaj ni pri vseh takuser posted image ? Bomo pa upale na tak lep poroduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 19:52:39   
Zvezdici
sonček - lep porod si mela in zelo lepo si ga opisala. Upam da bom tudi jaz imela tako lepo izkušnjo in spomin na poroduser posted image .

vekybel je pa tudi sporočila, da ji jutri sprožijo ter, da sporoči ko bo. Očitno bosta z luciko skupaj dihale, hehe. Bo še več novih marčkov. Bosta končno tudi oni prišle na vrsto. user posted image user posted image

zoey - tebi, pa tudi čestitke še enkrat!! user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 19:53:25   
Zvezdici




PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC


user posted image torek, 09.03.2010user posted image

strumf
malicki - CTG

sreda, 10.03.2010


branka28
mammamia
maja.gal - CTG
pinakolada - CTG
lunka1
tamala86 - CTG in UZ

četrtek, 11.03.2010


plamen
lenčy

petek, 12.03.2010

naty28 - CTG
mojcej77

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

ponedeljek, 15.03.2010

MiaSophia
- CTG
sandrica23 - CTG
malicki
zvezdici

torek, 16.03.2010


malicki - porod?


sreda, 17.03.2010

t_anja
 

 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija







_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 20:07:38   
Errai
Čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image user posted image . Vidiš Zoey, pa le nisi čakala name. Še dobro, ker sem bila danes na pregledu, pa popadkovi nimam nič, odprta sem sicer 1,5 cm (enako kot prejšnji teden), mulček je pa še visoko, tako da mi ginekologinja obljublja, da bo počakal do roka user posted image . Sem pa v zadnjem tednu pridobila dve kili in sem bila najprej kar malo kregana, dokler nisem razložila, da so mi tudi noge začele zatekati, tako da je dodatna teža verjetno od tega.

Potem sem šla pa še malo po trgovinah in sem končno nabavila enega pajacka za iz porodnišnice, da bo mali imel vsaj kakšno stvar novo, vse ostalo bo podedoval od obeh bratcev.

Vsem, ki vas porod še čaka, še posebej tistim, ki ste že v porodnišnici, želim čimhitrejši in čimmanj boleč porod in da bi se že kmalu crkljale s svojimi novorojenčki.

< Sporočilo je popravil Errai -- 9.3.2010 20:09:11 >

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 20:19:38   
strumf
čav punce. poročilo s pregleda (CTG)- vse ok. naslednji teden se vidiva z G spet. drugače pa mi je prejšnjič vzela bris in imam neko bakterijo, tako da sem dobila antibiotikeuser posted image .  na žalost, čeprav boljše da jih jemljem, pa da je potem z otročkom vse ok. mi je pa sama predlagala da vzame bris, tako da sem sedaj kar vesela, čeprav mi je bilo res neprijetno na pregledu. sem se komaj zavlekla na tisti stol user posted image user posted image .

vidim da naše nosečke pridno poročajo s porodnišnic. jaz imam še dobra dva tedna časa, tako bom še kar nekaj časa visela na rač.

bodite fajn

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 20:56:58   
plamen
Čestitke zoey in korenjak Arneuser posted image user posted image

Pa stiskamo pesti za nočne in jutrišnje akcije!! user posted image user posted image

Midva sva še poličke v sobico namontirala, zdele kle visim pol pa TV. Jutri bom glede na napovedi doma, bom kaj spekla, pa mal čistila, pa bo spet dan okoli.
Sem imela pa čistilno akcijo sebe, nohte na nogi sem si komaj postrigla- še dobr da sem sama domauser posted image , da sem se lohk sama s sabo pogovarjala in se vzpodbujala.

sonček - prelepa zgodbica o prihodu Sanje. No upam, da nas bo čim več s tako lepo izkušnjouser posted image .

Sem prej ugotovila, da danes poleg marmelade še nisem nobenega cukra zaužila, je takoj padla ledena kocka, pa mogoče bo še kaj, ker takole pa res ne greuser posted image .

Jutri pa tistim, ki imate pregled srečno pot in naj bo tak rezultat, kot si same želite - ene kar v P, druge pa še malo domovuser posted image .

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
9.3.2010 22:04:23   
ursa_p
Cer!

Cestitke Zoey tudi tukaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Soncek ... krasna porodna zgodba. user posted image user posted image user posted image

Pa veliko moci ostalim, ki ste ze v pripravljenosti in da bo hitro mimo. user posted image

Mene je danes malo manj zvijalo, ampak popoldne je pa moj dragi zakuhal in ima zdej ze 39,7 vrocine. Ze od popoldne sem mogla vse sama zrihtat (otroka, pse, Matica, ... ) in sem kr precej utrujena. In zdej si zelim samo, da ne grem rodit, ker bom tam SAMA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa glih danes ga je moglo zvit. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem tolk slabe volje! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 6:04:41   
mojcej77
Dobro jutro, punce!
Mene že od nekje enajstih zvečer zvija. Doslej me je le dvakrat vse skupaj (v zadnejm tednu), po enkrat na dan, včeraj pa je začelo na približno eno uro. Sem šla počivat, pa sem bolj slabo spala. Vmes ne vem, na koliko časa je bilo, sem se pa non-stop zbujala, hodila na wc, imela občutek, da me zvija (ampak ne vem, ali je bilo res, ali je bila samo psiha). Zdaj čakam, da vidim, kaj bo - ali se bo stopnjevalo pa postalo bolj redno, ali pa bom šla samo orenk na wc user posted image !
Tiste, ki pravite, da vas že nekaj časa zvija - kako dolgo že? Imam mogoče lažne popadke? Bolečina ni huda, je enaka, kot če bi se najavljala menstruacija, sem pa vajena kar bolečih menstruacija drugače...je pa prvič, da me je zvečer, medtem, ko me je zvilo, tudi v križu bolelo. Zvečer sem bila že skoraj prepričana, da so popadki, zdaj pa nisem več...bomo videli.
Pa seveda čestitke vsem novopečenim mamicam!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 7:20:24   
ursa_p
Dobro jutro!

Jaz sem imela grozno noc. Ze zvecer so se mi kot nalasc pojavili popadki in vmes tudi nekaj casa na 5 minut. Pa itak da nisem hotla sama nikamor. Pa sem sla raje spat. Ponoci sem sanjala, da imam hude popadke in se zbudila in sem cist resnicno sanjala - samo da niso bili tako hudi. Nisem si pa nic merila na koliko casa, ker niso bili tako pogosti, pa tudi nisem hotla rodit. Sicer pa je bil moj trebuh celo noc trd in je tako tudi zdej. Res za znoret!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vceraj se mi je prijateljica ponudila, da gre z mano, ce Matic ne bo mogel. Vse kaze, da ima angino. user posted image user posted image user posted image

Upam, da bom kljub vsemu lahko se malo pocakala.

Mojcej77 ... lazni popadki ne bolijo, tako da ce mene vprasas, je to to, ampak da je to sele zacetek. Ko bodo mocnejsi in jih bos imela na cca 5 oz. 10 minut (sem pozabila al si prvic ali drugic noseca), pa pejdi. No, to je moje mnenje.

Lp, Ursa

(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 7:39:47   
NM
Dobro jutro!

Vidim, da nisem edina, ki me je zvijalo že od sinoči. Mogoče zato, ker zdaj odhajam v P na pregled, pol bomo pa videli dalje.
Me je pa graza it ven, saj zelo zelo piha.

Vse, ki vas danes čaka akcija, držim pesti - upam, da tudi mene.

Lp


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 7:51:00   
*pupsa*
Dobro jutro...jst mam pa dons CTG in me kr mine vsega k pogledam skozi okno user posted image  Zdele sem Emo peljala v vrtec in smo se kr pridrsale do vrtca so ceste kt drsališče tko d me bo sigurno oče peljal na CTG...moj lubi je pa že ob petih odpotoval do nedelje user posted image user posted image user posted image  prou grozno mi je k ga ni pa še pikica v trebuhu se je res umirila tko d morm dons vprašat če je vse o.k. ker jst ne naštejem 10 gibov na dan user posted image  

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 8:21:41   
naty28
Dobro jutro,

hjoo mene pa še nič ne matra, jaz bom tak aprila komaj rodila. Pri meni še ni nič znakov, normalno še spim, mala še ful brca, ni čepa, nič me ne šraufa, nič me dol ne tišči, nin od nič.user posted image

Je me ful strah, ampak me po eni strani pa ful zanima, kak to zgleda, ti popadki, ker si niti najmanj na znam predstavljat.user posted image

pupsa- joj si predstaljam kak ti more bit hudo, da je tvojuser posted image odpotoval, meni je grozno ko mojiga en dan ni, tak ko včeraj, ko se je šel smučat, sem se zvečer že cmerla, ker ga dolgo ni bilo...user posted image , danes ja je spet zjutraj že sel delatuser posted image , pa ga s5 do štirih nebo.




_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 8:41:16   
Zvezdici
Dobro jutro.

ursa_p - user posted image user posted image user posted image upam, da se tvoj dragi le hitro pozdravi po nekem čudežu, ter da tvoj user posted image počaka vsaj do roka.. takrat bi že lahko se tvoj pozdravil.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za luciko in vekybel, ki naj bi danes rodile!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 8:45:03   
Zvezdici
PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image sreda, 10.03.2010user posted image
 
branka28
mammamia
maja.gal - CTG
pinakolada - CTG
lunka1
tamala86 - CTG, UZ

četrtek, 11.03.2010


plamen
lenčy

petek, 12.03.2010

naty28 - CTG
mojcej77

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

ponedeljek, 15.03.2010

MiaSophia
- CTG
sandrica23 - CTG
malicki
zvezdici

torek, 16.03.2010


malicki - porod?


sreda, 17.03.2010

t_anja
 

 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 9:24:23   
tamala86
Čao!
grozn ta vreme...še dobr da me mami pelje na pregled.pa že tko lepo se je sonček kazuuser posted image . Spet nisem mogla spat skor celo noč, me je spet skoz špikal pa vsako uro sem mogla na WC. Me prou zanima kaj bo na pregledu...će se že kaj dogaja...sm že čist neučakana, tako da upam da je kaj...punce lepo se mejte, pa počasi dans...drsiuser posted image .

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 9:31:11   
plamen
urša - upam, da bo Matic kmalu bolje in da user posted image toliko časa še počaka. Verjamem pa, da te utruja, če si za vse sama.
Moj gre jutri na službeno pot in pride v petek. Naš malček je imel zvečer spet žur, zdajle pa tudi, povsod ga je dosti.

mojcej777 - mene tudi občasno zvije, a hitro popusti in se tudi ne ponavlja ne vem koliko. Mene špika, kot je Zoey, čisto spodaj. Včeraj me je ene pol ure skupaj, danes pa ene 2x. Ko bo šlo zares, bom že vedela a neuser posted image . Sam da ne bo ne vem koliko čez PDP vlekel, pa bo OK. Ko grem spat mu sam rečem, da naj do jutra počaka, da ne bomo preveč utrujeniuser posted image . Če je po očku, potem pred 10h tako ne bomo šli nikamoruser posted image .

Evo zdaj pa počasi dnevnim planom naproti.

lucika + vekybel = čakamo sveže novičkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 11:01:15   
maja.gal
živjo punceuser posted image

evo, jaz sem iz CTG-ja, ki je pokazal neredne ampak kar močne popadke. sama jih sicer čutim ampak ni take sile. mi je blo pa že zjutrej čudno, ker me je vse neki šraufal in sm hodila na blato, pa kakor da bom dobila menstrouser posted image ... G me je pogledal in sem še čisto zaprta, tko da lahko da je še en lažni alarmuser posted image al bo pa počas treba it. še sama ne vem, ker pri tapravemu sem se tud ful počas odpiarla, tko da vse je možno očitnouser posted image

mi je pa rekel G, da če do naslednjega tedna ne bo nič, bo 17.3. ko imam naslednjič CTG poklical v P in se zmenil da mi tisti dan sprožijo porod. to pa zaradi hrbtenice, da se mi ne bi do konca zakvačkala tale moja hernija... ah ja, bo že. zdej pa "laufam" spet na WCuser posted image user posted image

Srečno vsem, ki odhajate u Rim!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Maksim, 2.11.2005
Zoja, 18.3.2010

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 11:06:08   
andrejka28
Da se javim še jaz..

Mene je včeraj zvečer prvič nekaj šraufalo, kot včasih pred menstruacijo.. Na koncu že dokaj pogosto.. Apmak sem kjub vsemu zaspala, saj ni bila neka bolečina. Se pa zgleda dogajajo neke spremembe v meni, saj sem danes že drugo noč prespala brez da sem šla na wc, katerega sem prej obiskovala csaj trikrat na noč. In pa zbudila sem se že drug dan zapored komaj ob pol 11h. Še sama nemorem verjet..

Vreme v mb je katastrofa, še dobro da sma doma 5 min od porodnišnice.. Vseeno pa sem upala da ko se namam pridruži bebika da bo že vsaj podobno pomladi, ampak slabo kaže..

Še vedno upam da grem čimprej, da nebom nosila še kje preko roka, saj mi treuh že poka, ne po šivih, ampak po strijah:)..

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 11:10:02   
mojcej77
plamen in ostale tudi - ja, čisto tako me zvija - čisto spodaj, pa neredno je zdej. Nimam občutka, da bi morala kar šibat in tudi ne bom, če ne bo kake spremembe. Bejbi se giba, vse je zelo neredno in tako-tako. V petek imam pa itak pregled, pa bomo pol vidli. Imam občutek, da je to en tak res zgodnji začetek vsega skupaj.
Pri nas je bolj ali manj nehalo snežit (vsaj trenutno) in se počasi spravljam k likanju. Sem pa celo dopoldne prespala, ko je bil ponoči tak džumbus :).

(odgovor članu maja.gal)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 12:39:05   
Anonimen
no, jst pa ravno iz CTG-ja. Da vam povem, da je v kranjski porodnišnici totalna gužva s porodi. Sestre in babce in nasploh vsi so čist zasedeni...tiste pol ure kar sem bila na CTG priklopljena sta dve rodili, ko sem odhajala, so imeli polne porodne+ ena je pršla ko ji je voda odtekla in se je mudilo, babca pa je rekla da to še ni konec za danesuser posted image -očitno jih je tole vreme spodbudilouser posted image . In tiste pol ure sem samo poslušala kričanje in dretje onih dveh revic ki sta rojevale-so mi šle kr kocine pokonci, potem ko sem pa še slišala prvi jok obehuser posted image sem pa še mal jokcala zraven.

No, moj CTG ni pokazal nič popadkov, user posted image je OK, najprej je spal ko top, pol ga je mal prežokala se je pa zbudil. Zdej pa lahk sam na amnioskopijo čakam, ki jo imam ponedeljek.

Mi smo čist zamedeni, pada ko pri norcih...sem pa misla, da bo lep topel in sončen dan ko bo naš user posted image pokukalna svet, pa bo očitno takoleuser posted image

A je z vekybel al pa z luciko kaj novega?

(odgovor članu mojcej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 12:44:40   
lunka1
tudi jaz s pregleda....

popadki na 3-5 minut, krivulja kar živahna (do 80), vse okej, ampak.... obstaja verjetnost, da se bo moj porod zaključil s CR, ker je mala zelo velika. ocenjeno je 4200g in velika glavica (35), ki je na vseh pregledih prehitevala za 2-3 tedne.. sicer je G rekel, da nisem pretirano ozka spodaj, ampak da ne more nič garantirat - itak. zato so me dali na pregled krvi in na EKG. zdaj imam v petek spet kontrolo, pa bomo videli...

uuuuuuuuuuuuuuf, čist sem na podnu user posted image user posted image user posted image same "slabe" novice, najprej preveč plodovnice, zdaj pa tole...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
10.3.2010 12:50:30   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

tudi jaz s pregleda....

popadki na 3-5 minut, krivulja kar živahna (do 80), vse okej, ampak.... obstaja verjetnost, da se bo moj porod zaključil s CR, ker je mala zelo velika. ocenjeno je 4200g in velika glavica (35), ki je na vseh pregledih prehitevala za 2-3 tedne.. sicer je G rekel, da nisem pretirano ozka spodaj, ampak da ne more nič garantirat - itak. zato so me dali na pregled krvi in na EKG. zdaj imam v petek spet kontrolo, pa bomo videli...

uuuuuuuuuuuuuuf, čist sem na podnu user posted image user posted image user posted image same "slabe" novice, najprej preveč plodovnice, zdaj pa tole...


Držim pesti, da bo vse OK.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?