|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:36:03   
Anonimen
Iskrene čestitke še od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Aprilček je postal februarčekuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:37:15   
Getreal
bravo NAX!!!! user posted image user posted image user posted image Naš prvi mali aprilček!! Ne morem verjet...čestitke mamici in očku! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

komaj čakam njeno porodno zgodbo....user posted image


(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 23:40:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:42:10   
Getreal
ej cojka ni panike..po moje bo zej eno tako malo zatišje, boš vidla user posted image
zej ne bo en mesc nobena rodila zanalašč user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 23:42:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:43:07   
nizy
cojka - tudi jaz nimam še nič pripravljenouser posted image user posted image , bom nslednji teden sigurno vse prštimalauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:43:49   
ela24
Čestitke Nax in njeni družini!user posted image Kar ne morem verjet...
Cojka, ti pa nas le obveščaj, kako je mali korenjakuser posted image Upam, da sta oba dobro.
A je naravno rodila ali s carskim rezom?
Tudi jaz komaj čakam, da nam pove svojo porodno zgodbo. Ampak me še lahko sedaj čvekamo ko imamo čas, ko pa se rodiuser posted image pa po moje ne bomo kaj dosti tu gor čepeleuser posted image

Ja, zdaj pa jutri definitivno začnem torbo pripravljat.

Pa še za las sta ujela februarsko sezonouser posted image Malih marčekov bo verjetno pa kar nekaj...

Se mi zdi to sedaj kot en tak šok za mene, ki se mi zdi, da saj še imam dosti časa.. Pa če tak pogledamo, ga nimamo več tako dosti..
Nocoj bom pa verjetno bolj slabo spala, se mi bo ziher kaj v zvezi s porodom sanjalouser posted image Pa še polna luna je, ki že tako vpliva na mene.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 23:44:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:46:11   
Getreal
zej ko sem začela resno razmišljat o potovalki ane....kakšno potovalko pa to mamo v mislih...tko dimenzije in to? user posted image da ne bom slučajno jz vkorakala v porodnišnico z unim potovalnim kovčkom 60literskim in vsi v smeh.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 23:46:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:47:47   
tropical
                    user posted image  

27.02. 
nax
user posted image   Tai (1910g) (PDP 17.04.)







user posted image    
user posted image   1

user posted image

< Sporočilo je popravil tropical -- 27.2.2010 23:52:22 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 23:48:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:48:36   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

zej ko sem začela resno razmišljat o potovalki ane....kakšno potovalko pa to mamo v mislih...tko dimenzije in to? user posted image da ne bom slučajno jz vkorakala v porodnišnico z unim potovalnim kovčkom 60literskim in vsi v smeh.. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:49:53   
Getreal
jaz sem brala, da je to loh un navaden šlauf od mulčkov, ki ga majo za plavanje...pa še posebej se potrudi, da zbereš kkšnega fajn pisanega, pa mogoče s kakšnimi palmicami user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 23:51:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:51:25   
nizy
jaz obroča nisem nikoli uporabljala , pa sem bila vsakič šivana ,.... nisem pa vidla , da te obroče nosijo s seboj v P, sem zmeraj prosila za tabletko proti bolečinam in sem komot sedela na ta zadnji user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:52:33   
Di_Di
Se mu je pa res mudilo! Upam da sta oba ok glede na to, da smo kr zgodni! user posted image

Drugače pa iskrene čestitke mamici in atiju ob rojstvu sineka Taia ter obilo lepih, veselih, nasejanih ter razigranih trenutkov z vajinim malim princem in seveda še več zdravja! Nax le javi se nam ko prideš domov! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image punca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



joj punce, mene je kr stisnlo... 17.4 .... sam 3 dni pred mano je mela rok uffaa

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:53:09   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

zej ko sem začela resno razmišljat o potovalki ane....kakšno potovalko pa to mamo v mislih...tko dimenzije in to? user posted image da ne bom slučajno jz vkorakala v porodnišnico z unim potovalnim kovčkom 60literskim in vsi v smeh.. user posted image user posted image user posted image


Ha ha ha user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:53:10   
nizy
še to po vsakem porodu so šivi manj boleli , verjetno je tudi odvisno od G , na kakšen način šiva manj -več zategne user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 23:53:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:56:20   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

nizy - se pravi, da če uletim s tem obročom, tudi če ne bo ekstra kičast, bom kot en čudakuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

saj ga maš lahko s sabo , boš vidla kaKšno prakso majo v P,... drugače večinoma preležiš , ....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:56:56   
nejanejc
hej hej!

ma ne morem verjet :) Aprilček februarcek :) Lepo kakorkoli, čestitke mamici in atiju....

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:57:29   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: cojka


IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

jaz sem brala, da je to loh un navaden šlauf od mulčkov, ki ga majo za plavanje...pa še posebej se potrudi, da zbereš kkšnega fajn pisanega, pa mogoče s kakšnimi palmicami user posted image user posted image user posted image  


Se pravi un za napihnit (ko rokavčkiuser posted image )

Bom zbrala kakega ekstra kičastega


tegale: user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:58:01   
tropical
Jaz za v bolnišnico sem mela uni mali kozmetični kovček. Kot prvo samo kar jaz rabim, ker ne rabiš drugega če ostaneš noter v bolnišnici.  Pol pa ko sem rodila mi je mož prinesel dol v porodnišnico še kar rabiš.
Šlaufa nisem rabila, resm pa je da mi je svetovala v bolnici naj kupimo ta šlauf, sem bila pa šivana. Najbolje sem sedela na enem vzglavniku ki je bil fino mehak. Ta drugega sem imela pa za spaje. user posted image

Jaz torbo mam napravljeno že 2 meseca tam v omari, nikoli ne veš kaj te prime pa moraš v bolnico. Pa če tudi za tri dni.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.2.2010 23:58:59   
tropical
Seznamček sem že naredila za prvo aprilčico, ko nas bo več pa ga bom mal preoblikovala v lepšega.

Zdaj je  na vrsti pa kakšna pupika da bo seznam bolj pisan.


< Sporočilo je popravil tropical -- 27.2.2010 23:59:50 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?