|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.2.2010 17:21:26   
pupa*81
aprilčica ja splača se pa definitivno user posted image

cojkaaaa ti baraba user posted image kaj nam lušte delaš user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.2.2010 17:28:04   
photo
aprilcica & pupa: tudi pri nas danes lazanja. =) V 45 minutah na krožniku. Medtem ko jaz kuham omako (20'), moj kuha bešamel. Testenin pa nikoli ne kuhava, ampak kar "suhe" naloživa v pekač. Meni je tako boljše. In pol še vse skupaj 20' v pečici.

maajaa: kot je že bilo rečeno. 60 dni v bistvu pomeni, da mora biti na CSD en dan pred nastopom porodniške vse pri njih. Tako so meni rekli po telefonu.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.2.2010 17:52:36   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
dacy hvala.

dacy ti še ne veš ali je user posted image  ali user posted image ? ali nočeš vedeti?


babyloverka Nocem vedet ... So mi presenecenja bolj vsec user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Dojke: a vam že vsem tekočina več teče?? Meni še nič.


kepica tudi meni nic ne tece 

porodniska - pac tolko glejte da boste oddale vloge vec kot 28 dni pred PDP ... saj 28 dni prej ze nastopite s porodnisko in papirje zarad tega treba prej oddat ... jaz tud se kr cakam na papirje iz firme in so si tud kr cas vzeli, kr nic ne posljejo ... Bo treba klicat pa sitnarit user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.2.2010 18:13:36   
tanjaklemen

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
/

No, jaz imam namen kupiti še: blazino za spanje, dojenje oz. za karkoli že je (v BC jih imajo za 32€ in mislim, da je to najceneje kar sem zasledila), razmišljam, da bi za vsak slučaj kupila eno škatlo umetnega mleka, pa za prsno črpalko tudi ne vem, jo bom pa skoraj 100% rabila (fax). Ne vem pa ali naj kupim kar eno poceni ročno, ali naj se ˝zapufam˝ za električnouser posted image





poznam kar nekaj mamic in pravjo da je rocna crpalka bols kot elektricna. ker rocno lahko sam naziras elekticna ti pa po svojem dela.ena je omela obe pa ji je bila ročna bolj vsec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.2.2010 18:26:06   
tatly
kepica-jaz ko stisnem josek mi kar spricneuser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.2.2010 19:25:39   
Anonimen
Še eno vprašanje imam: Memole, si prej napisala, da imaš Aventovo prsno črpalko. Jaz sem na spletni strani Baby Centra malo gledala, pa so npr. Tommee Tippee (saj ne vem, če sem prav napisala) veliko cenejšeuser posted image user posted image Je tukaj fora v kvaliteti, ali plačaš Aventovo več zaradi ˝imena˝. Zdaj pa šibam pod tuš, potem še 1x čez skripto.

Jutri me user posted image pelje na izpit v Mb, potem greva še po škatle za pecivo in blazinico za prstane, v Celju bova skočila pa še v Baby Center.

user posted image

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.2.2010 19:26:16   
memole
Čer!

Kako kej?

Joj mene pa ta trebuh že tišči pa še pikica se skozi neki rine ven da je vse trdo in me tja v rebra droca!
Še sedet ne morem normalno,mi odgovarja samo če ležim!user posted image

Prej sem pa miške naredila pa za torek jih bom še eno rundo spekla da bo Lara lahko dajala maškarcam ki hodijo okoli!Jih prav čaka in sprašuje kdaj bojo prišle!user posted image user posted image user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.2.2010 19:28:40   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Še eno vprašanje imam: Memole, si prej napisala, da imaš Aventovo prsno črpalko. Jaz sem na spletni strani Baby Centra malo gledala, pa so npr. Tommee Tippee (saj ne vem, če sem prav napisala) veliko cenejšeuser posted image user posted image Je tukaj fora v kvaliteti, ali plačaš Aventovo več zaradi ˝imena˝. Zdaj pa šibam pod tuš, potem še 1x čez skripto.

Jutri me user posted image pelje na izpit v Mb, potem greva še po škatle za pecivo in blazinico za prstane, v Celju bova skočila pa še v Baby Center.

user posted image



Joj to pa ne bi vedla!
Jaz niti nisem vedla takrat da kej takega obstaja pa je moj prišel v porodnišnico in mi priesel to od aventa,ne vem pa če je takrat že bla ta od tommee tippee!
Mogoče kera druga ve pa bo znala povedat v čem je razlika!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.2.2010 20:06:20   
tintin
Jaz imam Aventovo ročno črpalko. Tiste parkrat, ki sem jo uporabila je bila ok. Tomeee Tippee je baje tudi kar ok, ne vem pa iz prve roke.
Električne so pa baje fajn od firme Medela.

Aja tudi meni iz prsi nič ne teče, očitno so že navajene vsega hudegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 1:02:17   
nizy
uufff spet čvekate komaj dohajam user posted image user posted image user posted image user posted image

sem dala slike mojega bušija v album , ker shrani.si noče odpreti kod za forumeuser posted image user posted image user posted image

nataša- tudi mi še nismo dobili nakazila za velike družine, odločbo smo pa že user posted image bo verjetno naslednji mesecuser posted image

jutri pa pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 1:06:12   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Tropical, ja, jaz sem bla ravno v petek na CSD-ju in so mi dali vse papirje, ki jih moram izpolnjene prinest nazaj.


Aha, hvala.

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 8:24:52   
nincy29
hey čvekice!

pa da vas malo pokomentiram..

dojenje upam da bom dojila.sem pa enakega mnenja da tja do 1 leta največ.je pa veliko težav  glede dojenja.ene si ful želijo dojit pa nimajo mlekca,ene pa ga imajo ful pa tako fejst unetje fasejo da morajo končat.kot sem že pisala meni tut že iz prsi teče..že hm..tja od enga 16. tedna.pa mi je ginekologinja rekla da bom ful mleka imela...hope souser posted image user posted image

papirji jaz sem v petek šla rihtat in si izbrala za paket denar in mi bojo naslednji mesec že nakazali!user posted image glede moje porodniške...za vse študentke da bote vedle zdaj je nadomestilo porodniške 196€ mesečnouser posted image .


čvekice kaj vi ponoči počnete ko ne spite??user posted image user posted image pri meni je vsaki dan hujši...skoraj nič čez noč ne spimuser posted image .

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 8:43:37   
mojca976
Dobro jutro,
da se mal javim po dolgem cajtu. Bila sem zopet v porodnišnici, ker sem začela krvavet (še huje kot pri user posted image ). Dobila sem 2 injekciji za dozorevanje pljučk. Drugače z bebico vse u redu; težak je 1500 g, mal majhen je, ampak je rekla G, ker sem tudi jaz mal manjše višine. Sem pa komaj čakala da grem domov, kajti v Lj. porodnišnici imajo pa katastrofalen odnos. Najprej odnosi v kolektivu, določene med.sestre pa še na pacientke. Obup.
Meni tudi teče iz prsi, kakšen dan bolj, drugi dan malo manj. Zato upam, da bom lahko dojila.
Naslednji pregled imam 23.02.2010, do zdaj pridobila +13 kg.
Upam da ste vse ok in zdrave, in se tipkamo .

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 8:49:52   
Anonimen
mojca976 pa je zdej vse ok?

nincy29 jaz kar mal bluzim kdaj ponoč al se pa piz... ker moj tok smrči, se s tem zamotimuser posted image

A pol je treba to prsno črpalko kupit? Ker jaz je nisem imela namen.



(odgovor članu mojca976)
  Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:18:55   
Kepica83
Jutro punce!
Evo počutje vaše kepice je tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ma kar na jok mi gre. Čisto v p.... sem. Ob 21ih sem zaspala ob 11 sem se zbudila z popadki. Nato sem te popadke prenašala do pol 4 zjutraj. Brez da bi minutko zaspala. No ob pol 4 zjutraj me je zmanjkalo. Zbudim se ob 5 popadki še vedno in sem šla lulat. Pol pa konec spanja. Do pol 7 zjutraj sem šla na wc 7x. Od pol 8 pa dozdaj sem že 3x imela drisko. Zgleda da me popadki tak čistijo. Mater ej. Da že mam dovolj vsega. Naj pridejo tisti redni pa grem rodit. Ne pa da že od 3.2. torej 12dni hodim z temi popadki okoli. Čeprav so vsak dan hujši in še je na začetku bilo vzdržno. Ob 13ih imam hematologa v MB- slabokrvnost, popoldan pa še svojo G. Res sem crknjena danes. Upam da ste ve moje bejbe boljše. Jaz sem zdaj spet na firmo klicala, ker mi je zadnjič poslala prazen S1 obrazec nazaj ki ga rabim za porodniško. Upam da mi to čim prej pošlje ker drugače bo mi pokrov dvignilouser posted image user posted image . Sama vidim da že več nimam toliko potrpljenja zadnje čase ko me non stop nekaj matra. Ma saj bo boljše. Še 6 tednov te pa bo že mir verjetnouser posted image . Evo sem enega smajlija pripopala da nebo post tak zateženuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:20:24   
Kepica83
nax05 jaz prsne črpalke ne bom kupovala. Vsaj dokler ne vidim kako in kaj. Vse prijateljice so rekle da naj z tem počakam. Pa mi magari moj naknadno kupi in prinese če bi jo potrebovala.

Pupa 81 midvi imava na isti dan PDP. Daj mi povej če se ti je otrok že kaj umiril?? Meni se je moje dete full. Sploh nevem če naštejem 10gibov na dan user posted image

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 15.2.2010 9:23:31 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:36:14   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
čvekice kaj vi ponoči počnete ko ne spite??user posted image user posted image pri meni je vsaki dan hujši...skoraj nič čez noč ne spimuser posted image .


nincy jaz se ti pridruzujem ... moje spanje zadnje case je katastrofa ... Za cisto vsaki obrat se zbudim , tezko diham in posledicno zarad tega se smrcim tak da ima se moj probleme s spanjem ... no pol me pa za povrh se kislina tolk pece da cst vsako noc hodim rupurut iskat in pol preden nazaj zaspim spet traja , pol se pa itak spet zacne zbujanje zarad obratov in tako naprej ... Tolazim se s tem da se malo pa bo konec tega user posted image

kepica meni so se gibi sicer tud ful umirili ampak jih pa se vedno cez cel dan cutim ... vceraj naprimer je moje dete 5 ur neprestano plesalo po meni user posted image , pa mam jaz samo en dan za tabo PDP , malo pazi na te gibe ... V mirovanju jih bos cutila najbolj, ce pa tud tak ne pa bejz takoj na kontrolo (zaj sem te ko mama skomandirala user posted image ) ...No oni smajli za malo manj zatezen post pa mi je prav vsec , pokaze malo optimizma user posted image

prsna crpalka - meni je kolegica svojo dala , jo je lih 2x uporabla pol je pa moral tamali v bolnico in je ostala brez mleka v tem casu kar je bil tamali not, smo samo prekuhali in to je to , ne bom nic novo kupovala ker je vprasanje kak sploh bom jaz z mlekom glede na to da ga ni imela ne moja mama, ne moja sestra in se operacijo na obeh prsih sem imela in je ze zarad tega veliko vprasanje kaj bo ... ce pa bo mleko pa super user posted image


< Sporočilo je popravil dacy -- 15.2.2010 9:39:21 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:39:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
nax05 jaz prsne črpalke ne bom kupovala. Vsaj dokler ne vidim kako in kaj. Vse prijateljice so rekle da naj z tem počakam. Pa mi magari moj naknadno kupi in prinese če bi jo potrebovala.

Ja sej jaz tud tako pravim. samo verjetno je pa pol dobro imet doma vsaj eno mleko v prahuuser posted image


(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:41:48   
Kepica83
hej dacy. Se mi zdi da se je dete umirilo z temi močnimi popadki. Saj bebo čutim skozi cel dan, ampak mogoče je vmes od giba do giba par ur tišine. Tam na kake 3-4 ure čutim kaj nežnega. Saj imam danes G pa bom vidla kako in kaj. Saj dobro da sem toliko spremljana pri vseh ginekologih in sem zato malo bolj mirna. Danes imam svojo G. 23.2. pa v rizični ambulanti. Če seveda nebom spet vmes mogla kaj letetuser posted image . Saj dobro da me skomandiraš. Jaz tudi včasih katero tu na forumuuser posted image . joj da mi je tečno. Moj še zdaj spi. Že 15uruser posted image  je včeraj samo 3 ure spal, pa še delal je 12ur danes pa spet gre v nočno. zgleda da more nadoknadituser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:42:17   
dacy
nax05 sej v bistvu bos vidla ze v bolnici kak kaze z mlekom in ce ga ne bo bodo pa nasi dragi imeli kaj za delat, bomo pa njih poslale v nabavo user posted image Jaz ne bom vnaprej kupovala adaptiranega mleka ker je baje doloceno za od-do mesece in ce bom le uspela dojit, potem bom imela to hrano cisto brezveze doma user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:42:54   
babyloverka
kepica83 en velik kup user posted image  in  user posted image z tebe. res verjamem da maš že vsega preko glave in da bi že rajši šla rodit in se rešla. upam da boš čimprej boljšega počutja in da se bodo stvari uredile.

jaz sem pa danes hodla k zdravniku, sem dala spet vodo in morem čakat kar en teden na izvide user posted image  wtf? tudi jaz nimam več potrpljenja, se vidi da sem noseča, no vsaj zgovarjam se na to.

sem pa nosla tudi danes papirje na csd, tudi jaz sem izbrala denar ampak pozabljivec kot sem sem pozabla vprašat kdaj bo nakazano. menda drugi mesec, ne?

dacy dobra si da zdržiš, jaz sem hotla čimprej vedet user posted image

cojka, uživaj sto na uro user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:44:34   
dacy
kepica ti vglavnem danes fajn porihtaj vse potem pa javi kak je blo ... ce pa slucajno not ostanes pa poslji kak sms da bomo vedeli kaj se dogaja z vama user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:47:05   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
dacy dobra si da zdržiš, jaz sem hotla čimprej vedet user posted image


babyloverka sva se z mojim skupaj odlocla da bova raje presenecena in sem prav ponosna na sebe da sem obdrzala karakter in nisem vprasala kaj bo ... Sem se pa morala vsak UZ za jezik grizt , ker sem bla hudicevo radovedna , ampak kot pravim sem vstrajala in nisem vprasala user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 9:57:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

nax05 sej v bistvu bos vidla ze v bolnici kak kaze z mlekom in ce ga ne bo bodo pa nasi dragi imeli kaj za delat, bomo pa njih poslale v nabavo user posted image Jaz ne bom vnaprej kupovala adaptiranega mleka ker je baje doloceno za od-do mesece in ce bom le uspela dojit, potem bom imela to hrano cisto brezveze doma user posted image


Torej grem mojmu raj prej pokazat kaj more kupit če bo treba, ker mojga deca poslat po take stvari je pomoje katastrofauser posted image

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 10:00:53   
pupa*81
kepica ja gibi so se precej umirili, sej ne da jih je manj, sam brca pa skor ne več, se bol obrača oz. so taki dolgi počasni gibi. je pa res kt je ena napisala: če počivaš ga več čutiš, k pa okoli skačem po stanovanju je pa bol mirno dete user posted image dej se mirkat user posted image

črpalke tudi jst ne bom (še user posted image ) kupovala, sm razmišljala da bi eno AM vseeno vzela, pa sm si premislila, bo že lubi letal okol če bo treba user posted image user posted image

dacy ne sekiraj se, pr nama bo tudi user posted image , sicer komaj čakam da zvem, ampak dokler ne vidim v živo ne verjamem user posted image sm zadnje cajte tolk 'napačnih diagnoz' slišala da sploh nočem da mi povejo user posted image rajš ne vem k da narobe vem user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?

Z robčki in fiziološko raztopino. (0%)

S pumpico. (0%)

Z baby vac. (0%)


Število vseh glasov: 0

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!