|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 17:03:24   
memole
Jaz nastavkov nisem imela jih pa dobiš tudi v porodnišnici če bi jih slučajno rabila!
Rabiš jih pa samo če otrok ne prime prav bradavico oz je ne more drugače ne!
Dojenje pa spet tok ne boli na začetku mal boli potem pa ne več ko se z bebijem navadita!
Če rodiš je tisto proti porodu nula!user posted image

Adaptirano mleko tudi v porodnišnici dobiš tko da ti ni potrebno nosit sabo za doma pa kupiš kasneje če bi slučajno rabila!
Sam ne vem zakaj se s tem toliko obremenjujete več ko se boste obremenjevale s tem slabše bo!
Ne mislit na to da ne boste dojile in že zdej kupovat adaptirana mleka ker psiha precej vpliva na to!
Pa tudi če ne boste dojile otrok bo lih tko zrastu gor!
Jaz če bom dojila ok če ne pa nič se ne obremenjujem ker vse preveč je povdarka na to dojenje in gre meni že pošteno na živce!
Jaz nisem bla dojena ker mama ni imela pa sem zdrava ko riba in vedno bla!Dojenje zame ni pogoj da je otrok bolj zdrav se s tem ne strinjam!Od kolegice mala je bla dojena pa je bla vsak mesec bolana!
Pa ne me slabo razumet sam res manj se je treba s tem obremenjevat ker marsikaj vpliva na dojenje!
Edina slaba stvar tega je ker so ta mleka draga oz niso lih poceni pa ni ti treba ponoči vstajat in pripravljat je pač vedno mlekarna zraven kamor koli greš!Pa brez zamere samo moje mnenje!

Kar se pa ostalega tiče kremic in plenic pa tega ne bo nič zmanjkalo,vsaj pri nas ni je blo vedno vse na voljo!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 2926
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 17:08:23   
dacy
memole dobro si povedala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2927
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 17:14:29   
babyloverka
amelie, dacy, memole  in vse ostale hvalauser posted image

v bistvu jaz čutim da nekaj ni ok, no mali pridno brca tak da mu zgleda nič ne manjka. včeraj mislim da me je malo napihalo po ledvicah in ker imam ful občutljive sem očitno fasala vnetje. saj pri meni to ponavadi hitro mine brez večjih komplikacij, samo me je malo zaskrbelo da ne bi imela kakega vnetja jajčnikov ali kaj podobnega kar bi bolj vplivalo na bejbija.

mam taki plan da čimveč pijem in počivam, mama mi bo jutri kupla neki uvin čaj ko je baje ona dobla ga v bolnici ko je bla za podobno stvar in tudi noseča pa celi vikend ne grem nikam, bom lepo na toplem.

malo sem se zasekirala, ker vem da ni ok, ker vem da je drugačen filing ko grem na wc, saj ne peče ampak je neprijetno. in pol sem mislila da mi bo danes vsaj naredil pregled in glih danes samo srčeka poslušama.

glede mazila lanolin od dm-a za bradavice: jaz sem ga ravno danes kupila user posted image

no sem prej gledala račun od dm-a :
po redni ceni bi dala 48 evrov, s kuponi pa sem dala 37 evrov. to pa že je nekaj ne? sicer ne bogastvo ampak nekaj pa je. samo informativno, da boste vedele da vam kuponi lahko prav pridejo.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 2928
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 17:29:09   
Anonimen
babyloverka kok pa stane Lanolin za bradavice? Pa kok velika je pakunga?
A je katera probala kremo od Aventa za bradavice?

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2929
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 17:55:14   
babyloverka
30 ml, cena pa je mislim da 1,80 evra. niso najbolj čitljivi računi od dm-a user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2930
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 19:28:27   
Anonimen
Ja koliko pa potem stane lanolin v lekarni? Tok, da mal vem - zaradi primerjave cenuser posted image Pa kaj naj sedaj z alkoholom? Ga kupim v lekarni, ali ga dobimo v P? Pa še nekaj (kok vam grem že kaj na živceuser posted image ): bepanthen tudi rabimo za bradavice ali kako? Ali je to bolj za user posted image ?

Zdaj grem pa poslikat otroško sobo oz. napredek v otroški sobi, ker dela je še ogromno, ampak važno, da napredujeuser posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2931
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 19:36:42   
tatly
hmmm
STERILIZATOR ZA STEKLENICKE-prodam 1 rabljenega(je za mikrovalovno in mi je mikrovalovna crknila in se je zdaj nisem nabavlauser posted image user posted image user posted image aja je tefalov in mislim da sta se noter 2 novi steklenicki
ASPIRATOR ZA NOS-sem mela prvo tistega elektricnega in je za en drek,pol sem pa nabavla onega ki z usti ven vleces in se je zdaj v uporabi
ELEKTRONSKA VARUSKA-se zapakirana nikol uporabljena na omariuser posted image
imam tudi grelnik steklenick za v avtu in tudi prodam nikol rabljen


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2932
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 19:38:34   
babyloverka
aprilčica pomojem je v lekarni dražji. saj veš, v lekarni nič ni poceni user posted image

glede bepanthena, mislim da je bolj kot ne univerzalen je pa mi vsaka mamica do zdaj rekla, da to pa je fajn da imaš doma in da kar cela družina uporablja.

glede alkohola pa tudi mene zanima.

sobica napreduje, to je glavno aprilčica user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2933
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 19:39:41   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ELEKTRONSKA VARUSKA-se zapakirana nikol uporabljena na omariuser posted image




to tudi prodaš? user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2934
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 19:41:15   
tatly
babyloverka-se nevemuser posted image sam tlko stvari je ki jih kupimo ker pac majo drugi in se morem te jaz met ne

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2935
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 19:42:43   
tatly
babyloverka-jaz sem si v lekarni kupla alkoholne robcke je lepo vsak posebej zapakiran-ampak jih nisem rabla-moj 1 ko se je vrezaluser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2936
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 19:50:42   
babyloverka
vem tatly, nepotrebne stvari ampak eni ti razlagajo kot da se brez tega ne da živet. jaz ne vem kak so nas gor spravli če pa takrat tričetrt tega ni blo.
imam takšno sestrično, ki zna zakomplicirat v nulo, plenice te, mleko ono, rabiš vse aparature ki obstajajo in kupit moreš najdražje ker je za otroka dobro le najdražje, v avstriji kupiš bolje plenice kot pri nas (kar verjamem, ker so zagotovo bolj kvalitetne kot te pri nas, ki so delane za jugo), z otrokom mama ne more nikamor sama, skoz zadekani otrok tak da komaj miga in ven vidi, bli na fešti pa je nihče ni smel cartat ker se lahko kaj okuži... 
no, saj verjamem da je že vsaka od vas srečala kako tako žensko, ki misli da more imet celo pikapolonico in še gre v baby center gledat kaj imajo še tam, kaj ji manjka. in prebere sto knjig o vzgoji, čez nekaj let pa bodo njeni otroci najbolj nevzgojeni user posted image

malo sem kruta, vsak nasvet je dobrodošel, ni pa res da moreš vsakega upoštevat, nisem mamica, sem pa 2 krat botra in 2 krat teta pa vem kar nekaj, zagotovo pa to, da ne rabiš cele pikapolonice in babycentra, da bi otroka vzgojil

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2937
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 19:55:40   
gilda77
Dober veceruser posted image !

Kako ste kaj?
Dosti vas berem,ampak bolj malo pišem-lenobauser posted image !

No danes sem imela pregled in sicer ultrazvok.Naša user posted image ima 1900g pri 32tednih,brca na veliko,da niti ene lepe slikice ni mogel narediti,ker se sploh ni umirila.No vse je o.k.,razen moja kri,ki je kot vedno slaba.Verjetno me bojo pred porodom nafilali-transfuzija,ker mi tablete sploh ne pomagajouser posted image .No sej tudi prvič so me,samo,da so me po porodu,sem dobila dve vrečki krvi.

A ima še katera tako slabo kri,moj hemoglobin je 78.Normalno je od 120 naprej. user posted image

Naslednji pregled 2.3.

Lepo se imejte in božajte vaše trebuškeuser posted image .

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2938
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 20:10:49   
tintin
No, pri nas v Kr zagotovo ne dobiš nastavkov za dojenje, tudi v Lj podobno. Pa dosti prvorodk jih rabi, že zaradi tega ker zna bit dojenje boleče, al pa otrok ne zna zagrabit bradavice.

Alko
- pri nas ga nismo dobile. Popek se neguje s fiziol. če ni zagnojen, ampak je pa fajn imet vsaj malo alkohola doma, če se zagnoji...pa tudi potem se rabi za obkladke po cepljenju.

Dojenje - jaz imam zelo poz. izkušnjo. Dojila sem 14 mesecev, naš fant je pa tudi zelo zdrav. Se splača malo potrudit.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2939
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 20:33:17   
lija34
Pozdravljene user posted image !

Plenice jaz imam muller-jeve 1 paket newborn(2-5kg) in en paket 1 (3-6kg) , pa vlažilne robčke, mi je prinesla kolegica ko je šla nabavljat, bom pa potem preiskusila še katere druge ker nimam mullerja ravno v bližini.

naš user posted image  tudi kolca v trebuščku!

photo, jaz mislim da nič od tega ni nujno, sem pa slišala da hvalijo aspirator, ki se priklopi na sesalec, sploh če je user posted image  večkrat bolanuser posted image .

nastavki za dojenje, men so prvič rekli da potrebujem nastavke zaradi vdrtih bradavic, pa s tem dojenje nikakor ni steklo. Pri drugem pa sem imela super sestro v porodnišnici, ki si je res vzela čas in mi svetovala, kako dojit in je šlo brez nastavkov.

gilda77, jaz imam tudi slabo kri, hemoglobin 109, sem pa zasledila da nas je tu kar nekaj ki uživamo ta železov sirup.






(odgovor članu gilda77)
Neposredna povezava do sporočila: 2940
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 20:56:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
30 ml, cena pa je mislim da 1,80 evra. niso najbolj čitljivi računi od dm-a user posted image

Aja tok je pocen? Ja ful dobr. Ker od Aventa krema je 11 eur.

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2941
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 20:57:50   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Ja koliko pa potem stane lanolin v lekarni? Tok, da mal vem - zaradi primerjave cenuser posted image Pa kaj naj sedaj z alkoholom? Ga kupim v lekarni, ali ga dobimo v P? Pa še nekaj (kok vam grem že kaj na živceuser posted image ): bepanthen tudi rabimo za bradavice ali kako? Ali je to bolj za user posted image ?

Zdaj grem pa poslikat otroško sobo oz. napredek v otroški sobi, ker dela je še ogromno, ampak važno, da napredujeuser posted image user posted image



Če je to letelo name se opravičujem da sem sploh kej napisala!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2942
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 21:13:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: memole

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Ja koliko pa potem stane lanolin v lekarni? Tok, da mal vem - zaradi primerjave cenuser posted image Pa kaj naj sedaj z alkoholom? Ga kupim v lekarni, ali ga dobimo v P? Pa še nekaj (kok vam grem že kaj na živceuser posted image ): bepanthen tudi rabimo za bradavice ali kako? Ali je to bolj za user posted image ?

Zdaj grem pa poslikat otroško sobo oz. napredek v otroški sobi, ker dela je še ogromno, ampak važno, da napredujeuser posted image user posted image



Če je to letelo name se opravičujem da sem sploh kej napisala!




Neeeeeuser posted image Kaj ga ˝serješ˝user posted image user posted image Ni letelo nate, samo tako sem napisala, ko imam tisoč in eno vprašanjeuser posted image

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 2943
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 21:15:47   
Getreal
večeeer... mmmm zej sem krof jedla in komaj premagujem željo po tem da zmažem še enega user posted image

gilda 77 ja kar dosti nas je s slabo krvjo, tko kot je rekla lija34.. Jz sem mela 2 mesca nazaj hemoglobin 101, zdej pa mam čez 1 teden laboratorij, pa bomo vidli kako pa kaj..upam da bo kaj boljše..

babyloverka ja jz se čisto strinjam s tabo... kdaj ko kaj kupujem, dobim kar filing, da sem kao "slaba mama", če ne kupim najdražjega produkta..ampak to zato, ker je že ta miselnost v trgovinah taka, da kr mora bit vse najdražje kao najboljše user posted image res brez veze...samo kdaj se je kar težko otrest takega občutka user posted image pa ja, točno to kar je tatly rekla...vidiš, da ma ta, pa uni, pa tisti in pol valda morš met še ti..jz delujem na čisto isti princip - moj lubi me bo kr poslal nekam en dan user posted image

memole
po moje aprilčica ni mislila tebe. Ona se je samo pohecala če je tečna, ker postavlja tolk vprašpanj user posted image Ti si pa prav lepo napisala to od dojenja. Nam so tudi tako povedali v MŠ..

< Sporočilo je popravil Getreal -- 12.2.2010 21:17:40 >

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2944
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 21:25:55   
Kepica83
Jooooooooj babe moje čvekaste!!! Ma rabim cel dan da vas preberem. user posted image

Torej da začnem nekaj komentirat:

ela24: glede popadkov. Ma jaz še nimam tistih groznih bolečin.. no kak kdaj. Včasih me zvije tak da škilim, včasih čutim kot krče pri menstruaciji, včasih je nek čuden občutek zadaj v križu, včasih me pa reže od trtice dol v levo ritnico nekje od znitraj.
Saj tudi mene vedno bolj skrbi, ker nevem kdaj se bo začelo. . Ti nič ne skrbi. Preživele bomo tak kot so še vse do zdaj user posted image user posted image  jaz se z tem tolažim. ( saj vem.. slaba tolažba ne? user posted image )


Mamika25 hvala da misliš name. Ma nevem kam se toti bebi tak mudi. Pa mamica tak lepo z njo ravna user posted image . Mogoče z atijem preveč norčij zganjava pa hoče priti gledatuser posted image . Pa čuj tak semo bolj. Popadki me kar fajn matrajo. Včeraj sme imela ctg in je spet full beležlo popadke. Še bolj kot zadnjič. Tako da bomo vidli. Se pa full sekiram. Trebuh se mi je full povesiluser posted image . Ni več nič kaj lep. Moja prijateljica je rekla da se zgleda otrok že spušča in pripravlja na porod. Žalostna sem ker buši ni več tak lepi user posted image . Hvala za pestke. Kako pa si ti kaj?

Nataša35 hvala tudi tebi srce. Jaz še nisem dobila napotnice. Pa vidi da non stop lečem v Mb in kako je stanje. Pa ti si mi vredu?

Dacy zakaj greš že v polovici marca v bolnico?? Te mi javi da te pridem gledat. Če bom seveda še 2v1. user posted image

Katy83 bejba moja. Bravo za izpituser posted image user posted image user posted image . Supeeeeeer

Aprilčica hvala tudi tebi. Ne sekiraj se zaradi izpita. Drug teden ti bo uspelouser posted image .

Cojka si našla uspavanke?? so lubane ne? Joj jaz sem cela nora.

Punce včeraj sma z Cojko dobile vozičkeuser posted image . Jaz sem tak srečnaaaaaaa. Joj kak je dober. Pa v jajčki in košarici je zvočnik katerega stisneš in igra 3 različne melodije. Jihaaaaaaa. Sma včeraj z dragim jajčko gledala in si najino kepico not predstavljala. Je moj danes rekel veš kepica jaz se že full male kepe veselimuser posted image .
No danes sma zaključila z materinsko šolo, potrdilo sma tudi dobila. Tako da še je to rešeno.

Za seznam: naslednji pregled 15.2.2010, kg:+13kg



(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2945
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 21:32:42   
Getreal
oo kepicaaa user posted image user posted image lep večer želim user posted image pozdravi tvojo malo bebico, pa reči ji, naj še malo počaka no user posted image slikaj trebuščka, da te bomo potolažle, ker je 100% še vedno lepi lepi user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2946
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 21:44:10   
Anonimen
Eh, Kepica, buši je sigurno še vedno lep! Važno je pa v končni fazi le to, da je user posted image še vedno na varnem v njem! user posted image

Getreal: pššššššš, ne mi od krofov! Joooooj, zdaj se mi že sline cedijouser posted image user posted image user posted image Upam, da se bo kakšna stara mama spomnila narediti te krofe, jih sanjam že cel tedenuser posted image

Moj user posted image se je končno odlimal od računalnika št. 2 v tej hiši (ja, tudi moški se po khmm... kakih petih urah naveličajo igric) in se mi blagoslovil pridružiti na kavču. Še dobro, da imava 2 računalnika, drugače bi se pobila med sebojuser posted image user posted image user posted image

Grem zdaj v njegov objemuser posted image user posted image

Lahko nočuser posted image




(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 2947
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 21:55:33   
Kepica83
Getreal -aprilčica ni več tak lepuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2948
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 21:58:31   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

babyloverka kok pa stane Lanolin za bradavice? Pa kok velika je pakunga?
A je katera probala kremo od Aventa za bradavice?


... jaz jo bom verjetno kupila zal pa ne vem kak je ... to tud mene zanima user posted image

nakupovanje - no jaz hvala bogu se ne oziram na to kaj kdo ima user posted image ... Ker sta dva necaka tako rekoc pri nas gor zrasla sem ze pri sestri in potem tud pri kolegicah vidla da so dolocene stvari cist nepotrebne , tak da se zdaj prvo vprasam ce bom res sploh rabla neko stvar ... naceloma pa se itak lahko kasneje dokupi ce bi ze kaj pogresala in htela imet ... tak da za zacetek bom imela samo najnujnejse user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Dacy zakaj greš že v polovici marca v bolnico?? Te mi javi da te pridem gledat. Če bom seveda še 2v1.


kepica ne ne ... ne v bolnico ... pri mami bom do poroda Si me narobe razumela Lahko pa se za kavo zmenimo ce bos se 2v1

aprilcica no pa sva ze dve ... tud moj dragi bi kr skoz igrce igral in HB imam jaz svoj racunalnik user posted image ... sem prav jezna ko vcasih moram prav zasitnarit da neha igrat in da se malo z mano ukvarja ... no zdaj imava nekak dogovor da ko jaz kuham ima on mirno cas igrat ... al pa me prvo vprasa kaj bova delala in ce se meni lih nic kaj ne da, potem mu recem da pa naj gre igrat ... vglavnem nekak sva uspela poiskat skupen jezik da se pogovoriva, da nisem jaz pol tecnoba prevelka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2949
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 22:00:53   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Jaz sem danes fuuuuul vesela - 100-gramski OGTT je pokazal vrednosti v mejah normale!!! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




presenečenje
klavdijakauran

vas mož kdaj preseneti z tem da si želi se enega otroka???

da (48%)

ne (52%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!