|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:19:37   
katy83
Wannabemommy - ni zakaj. user posted image   samo, da je tebi ratalo. user posted image   lep kompletek. user posted image

ela24 - kaj ti boš tudi v Mb porodnišnici rodila? Flašk ne rabiš zraven v porodnišnico in nič od kozmetike za bebeka. Tako so nam včeraj na MŠ rekli, pa tudi moja sestrična, ki je decmbra tam rodila je to potrdila. Dobiš za bebeka gazice, pa olje, pa hladilno kremico, pa neko raztopino, tak da baje za vse poskrbijo. Če boš pa kaj naknadno potrebovala, pa boš že dragega poslala.

getreal - hvala za skrbuser posted image
Ampak poslušajte zdaj to, kaj piše v tabletah:

*pri novorojenčkih mater, ki so med nosečnostjo jemale te tablete, se lahko pojavijo motnje strjevanja krviuser posted image
*otroci mater, ki so med nosečnostjo jemale te tablete, imajo lahko prizadet razvojuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

ne vem, no, ampak to meni ni normalno. vem, da morajo to v tablete napisat, ampak, zdaj pa jej te tablete, če si frajer. user posted image
Moram se še malo z mojim posvetovat. verjamem pa tudi zdravnikom. saj, če bi to bilo tako hudo, že ne bi tega predpisali. Pa nekatere ženske imajo prav napade, pa full hujše oblike epilepsije, pa tudi jedo tablete.

joj, kak vam težimuser posted image

nič, grem zdaj

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:20:44   
tintin
Še eno vprašanje za izkušene mamiceuser posted image Koliko rabim teh povijalnih plenic? veste kaj mislim, tiste ko se uporabljajo preko teh tetra za fiksiranje? Pa kje bi bilo to ugodno za nabavit?
jaz sem imela 2, pa jih niti nisem rabila...v KR kolke preverijo takoj po rojstvu, za prijet smo imel zadost (4.2 kg), kupila sem jih v Baby C.
Mislim, da bom danes šla malo v šoping.
Glede na to, da imam namen dojit, mislite da če kupim eno flaško bo dovolj? ali raje dve, eno za mleko eno pa za čaj? Mislim, da bom vzela od aventa, pa upam da mu bo odgovarjala. To vzamem te najmanjše, ko so dobrih 100ml?
Kupila 1, uporabila nobene. Vzela sem pa tamalo.
Pa razmišljam o sterilizatorju. Saj vem, da se da prekuhat, samo to se mi zdi vseeno taka fajn zadevica. Ima katera doma, in če, kako je zadovoljna?
Ga nisem imela, zdja ga pa imam, ker sem ga dobila.
Pa za banjico, ali je boljše da ima not te "nastavke" da mali leži, ali klasična banjica z ravnim dnom?
Ful fajna banjica je od OK Baby. Ima te nastavke za ležat. Kupiš v BC ali Pikapoki.


Glede praška za cunjice: povsem vseeno, katerega vzamete. Odvsetujem pa mehčalec oz. če že , potem kakega bolj blagega, "natur" (ala Frosch).

Lepi bodiyi in kompletki...


CSD- bomo vzel denar.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:23:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček
Nax05 sedela sva pred tisto damo iz Kopra, ki je skoz nekaj spraševala. Je pa tale babca bila včeraj full uredu a ne, ker tisti dohtar, ki je prejšnič razlagal je mene tako uspaval da sem komaj oči držala narazen user posted image


aprilski hrošček o sem že mislila, da si slučajno ti ta dama iz Kopra. Hb da nisi. Nama je ilo včeraj tud ful ful u redu, zadnjič pa tok dolgočasno, da sva tud midva skor zaspala in nama je bilo včeraj kar težko it. Sam je bilo res fajn. In ta babca je tud men tok ok, sem mojmu rekla, da sam upam, da bom imela njo k bom rojevala.

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
MŠ v postojni joj a ste meli prav v živo ogled porodne? ohhh...jz bi tudi..nam so kazali samo slikice in še to od Šempetra, kar mi ne pride parv nič prav..a mislite, da če greva z mojim tje bi nama malo pokazali okoli?

Mi je pa totalno čudno, da je moj lubi lahko pri meni samo 1 uro na dan mislim ok...ne vem no...zato se nagibam, da bi vzela nadstandardno sobo..


Getreal ja pokazal so nam navadno porodno sobo in uno za porod v vodi. da bi šla pa kar tako na ogled, pa ne vem, pokliči pa se pozanimaj, ker je bil že včeraj problem če bomo sploh kakšno videli.

Midva z mojim sva že odločena, da vzamem nadstandardno sobo, samo problem jo je dobit, ker so ful zasedene.

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:24:42   
Anonimen
Wannabemommy: iiiiii, kok lep kompletek!!user posted image Zdaj se moram še jaz spravit poslikat svojgauser posted image

Dacy: fuul lepa bodija!

Blazina za dojenje: ful bi jo imela, pa nimam denarjauser posted image

Sterilizator: ga ne bom imela.

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:26:38   
aprilski hrošček
iiiiiiiiiiiiiiiiiii naj probam še jaz če znam prilepit slikico, zaj ko ste napisale kako naj bi to šlo user posted image user posted image

Naš maneken pri 31t

user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:33:03   
Anonimen
Joj, kake lepe bebice mate! user posted image Pa prav fajn slikice, moja user posted image pa ni hotla tak obrazeka pokazat, se je ful skrivala. user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:34:55   
aprilski hrošček
user posted image user posted image user posted image user posted image USPELO MI JE!!!! Nisem še za staro šaro kljub mojemu EMŠO-tuuser posted image user posted image user posted image

Nax05 dej bog ne dej da bi bla tolk težka k una včeraj user posted image user posted image user posted image . Pa ti bi mene kar z njo zamenjala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Tudi midva si full želiva nadstandardne sobe, čeprav zna biti včasih dolgčas. Mene mika zato, ker bi lahko moj mož prišel kadarkoli, ker imamo firmo v Postojni. Drugače pa ne skbi vse babce v Postojni naj bi bile špica tako, da je vseeno katero dobiš (preverjeno pri frendicah).

Wannabemommy full lep kompletek, bo pravi maneken, pa saj vidim po slikici, da je že zdaj!!!!

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:38:35   
Anonimen
Aprilski hrošček: kako lep user posted image , pa ful lepo se obrazek vidiuser posted image user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:39:35   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

wannabemommy jeiiiiii user posted image user posted image user posted image Pa nama je obema uspelo to slikco zalepit gor user posted image ... vglavnem ful je lep kompletek user posted image ... Pa se lepsa slikica otroka ... prav srckan nosek ima user posted image




Ja naši pravijo da je čist user posted image  podoben, user posted image  sej če ne druga bo pa navihan po mamiciuser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:40:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

Nax05 dej bog ne dej da bi bla tolk težka k una včeraj user posted image user posted image user posted image . Pa ti bi mene kar z njo zamenjala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Tudi midva si full želiva nadstandardne sobe, čeprav zna biti včasih dolgčas. Mene mika zato, ker bi lahko moj mož prišel kadarkoli, ker imamo firmo v Postojni. Drugače pa ne skbi vse babce v Postojni naj bi bile špica tako, da je vseeno katero dobiš (preverjeno pri frendicah).


aprilski hrošček a vama je tud una težka. Nama gre ženska tok na živce, sam da usta odpre se z mojim pogledava in moj je take komentarje ven pol metu, da sem se prov smejala. Že zadnjič je bila neki pametna, ker smo eni prišli 5 minut do 17h in smo jemal stole in se je začela pritoževat, da ona nič ne sliš. Sem si isnla veš kaj jaz bom vzela stol pa če je teb prov al pa ne, ker noseča pa ne bom 2h stala. Prov zoprna baba mi je.
Sej lih zato je nama nadstandardna soba ok, ker imaš lahko obiske dlje časa. Pa svojo kopalnico, to mi je tud ful pomembno.

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:43:12   
pupa*81
kljub mojemu EMŠO-tu


ah dej no hrošči ne pretiravej user posted image user posted image user posted image

še mal povej kake so porodne v postojni, pa če so povedli kako poteka sprejem... ker zgleda da mi ne bo uspelo it na ogled, moram bit ležečki user posted image pa tako sem se kafetkov pa sprehodov veselila user posted image

< Sporočilo je popravil pupa*81 -- 3.2.2010 13:44:05 >

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:43:35   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

iiiiiiiiiiiiiiiiiii naj probam še jaz če znam prilepit slikico, zaj ko ste napisale kako naj bi to šlo user posted image user posted image

Naš maneken pri 31t

user posted image


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kaki lepotecuser posted image , souser posted image  pazite na svoje pupe, naši user posted image  bodo pravi manekeniuser posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:47:48   
Anonimen
Med temi tremi kompletki se pa jaz odločam, ampak mislim, da bo zmagal zadnj iuser posted image

user posted image


user posted image


user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:47:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kaki lepotecuser posted image , souser posted image  pazite na svoje pupe, naši user posted image  bodo pravi manekeniuser posted image


user posted image

Aprilčica- ta drugi je meni hudo všeč user posted image


< Sporočilo je popravil Malenaa89 -- 3.2.2010 13:50:13 >

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:52:43   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kaki lepotecuser posted image , souser posted image  pazite na svoje pupe, naši user posted image  bodo pravi manekeniuser posted image


user posted image  





Ti pa posebaj pazi na svojouser posted image  , ker si blizu domauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:53:22   
babyloverka
vau aprilčica10 tile kompleti so pa en lepši kot drugi, čeprav pri meni po slikicah sledeč premaga zadnji user posted image

glede blazine: jaz nisem kupila te drage, mislim da sva dala zanjo 30 evrov pa je isto uporabna, poglej malo na internetu mogoče jo dobiš še kje ceneje, za 40 evrov pa jo pri nas ziher dobiš.
poglej, sem našla nekaj, samo toliko da vidiš da niso vse tako drage:
http://www.babyland-online.com/Theraline-Stillkissen-Dodo-Pillow-Design-34-Kroenchen-blau_detail_6848_36.html

< Sporočilo je popravil babyloverka -- 3.2.2010 13:54:31 >


_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:56:31   
babyloverka
evo še boljši link:
http://www.babyland-online.com/Stillkissen_cat_17.html?sPerPage=102

bom pa jaz najverjetneje iz te strani naročila voziček tako da ti lahko to zraven naročim če bi slučajno želela.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 13:59:44   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Med temi tremi kompletki se pa jaz odločam, ampak mislim, da bo zmagal zadnj iuser posted image

user posted image


user posted image


user posted image



wau, kak dobro,a to ti je kdo zaštrikal al si kupila take? Ful so lepiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 14:02:46   
aprilski hrošček
Hej pupa*81 ne sekirej se sej mava PDP skupaj pa bova tudi skupaj šle in ti bom tam vse razložila user posted image user posted image user posted image . Drugače pa so sobe lepe sicer bolj majhne imajo pa vse tudi žoge za masiranje. Porodnišnica je pa tako majhna, da sprejemne sobe ne moreš zgrešiti, pa ne se sekirat so res v tej porodnišnici tako prijazni da ko prideš ti vse razložijo in te vozijo sem in tja. Kar mene bolj moti so majhne sobe v kateri ležiš po porodu. Notri so 3 ženskice z dojenčki pa si predstavljaj ko vse tri dobijo vsak vsaka po 3 člane na obisk in je že taka gužva da je za znoret da o zraku sploh ne govorim. Res zato si tako želim nadstandardno sobo. Jaz močno upam, da ti ne bo treba ležati do konca in da vsaj proti koncu ujameva kak dan za sprehod predno bova vozičkale bebe!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 14:03:34   
Wannabemommy
Aprilčica - men se vsi dopadejo, jaz bi tud to mela,......drugi mi je sploh všečuser posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 14:07:09   
aprilski hrošček
Nax05 je tudi nama je una tolk težka da je joj. Včeraj je cel zvezek, ki ga dobimo, da se označimo, da smo bili na predavanju pregledala in obračala tiste liste, da je vse ropotalo, sem se prav obrnila in naredita psttt ma bi jo usekala user posted image user posted image user posted image user posted image . Kaj čmo tudi taki so na tem planetu!!!!

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 14:07:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kaki lepotecuser posted image , souser posted image  pazite na svoje pupe, naši user posted image  bodo pravi manekeniuser posted image


user posted image  



Ti pa posebaj pazi na svojouser posted image  , ker si blizu domauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 14:07:23   
dacy
aprilčica10 vsi trije so prav lepi ... ampak za mene zmaga druga slikca user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 14:07:49   
nincy29
chi_pita kolk pa si za  rabljenega dala?

glede csd kdaj se lahko to že ureja?koliko dni pred pdp-jem??midva bova kar denar vzela..

waw kok  lepe kompetke imateuser posted image



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
3.2.2010 14:11:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

evo še boljši link:
http://www.babyland-online.com/Stillkissen_cat_17.html?sPerPage=102

bom pa jaz najverjetneje iz te strani naročila voziček tako da ti lahko to zraven naročim če bi slučajno želela.


babyloverka kako boš pa naročila voziček če ne dostavljajo v Slovenijo?

Aprilčica men je zadnji kompletek ful lep.

aprilski hrošček ja tud taki nažalost obstajajo, sam men jo bo težko gledat še tok časa. Ma bomo že. Jutri prideta? Boš povedala kje te najdem, da ti vsaj pomahamuser posted image

nincy to lahko urejaš na CSD 60 dni pred PDP-jem.




(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Preglas v imenu?
Aninchy

Katera "oblika" imena Martin vam je ljubša?

Martin z poudarkom na A (49%)

Martin z poudarkom na I (51%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!