|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slaba vest ali....
16.1.2010 17:24:43   
gita10
Torej zadnjih 14 dni  je moj mož neverjeten z mano. Kliče me 20 x na dan, skoraj vsak dan mi nekja kupi, pristal je na to, da gremo na potovanje, čeprav je bil še pred enim mesecom totalno proti, ker bi po njegovem mogli še nekaj pri hiši naredit...uglavnem idelani mož ( edino tisti klicarjenje je malo tečno )
Torej na prvi pogled super ampak meni izgleda, ko da ima slabo vest ali pa je dobil na loto- ker darila niso tako poceni.
Ko ga vprašam zakaj - pravi, da hoče malo razvaj svojo ženo. Včeraj ko je prišel domov sem namenoma čevlje razmetala in bunde v hodniku- zakar drugače dobi ošpice- niti besede ni rekel -samo pospravil. A je normalno da se človek spremeni ali naj se grem igrat detektiva.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:27:12   
Anonimen
Novo leto-novi časi.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:28:55   
Anonimen
Jaz bi se prej šla detektiva kot verjela,da se je tak spremenil.Kaj,če te je prevaral pa ima slabo vest in s tem se ti hoče kao odkupit???Mal čudno vsaj meni bi se zdelo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:30:39   
gita10
Ja sej to mislim- ali pa misli, da kar sem jaz cele dneve v službi da se ga jaz izogibam. Najbolj grozno je to ker ne moreš nekoga napadat zato ker je pozoren do tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:32:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Ja sej to mislim- ali pa misli, da kar sem jaz cele dneve v službi da se ga jaz izogibam. Najbolj grozno je to ker ne moreš nekoga napadat zato ker je pozoren do tebe.


No saj ga ne rabiš napadat boš videla kak dolgo bo tole trajalo.Če mogoče kak mesec al dva potem pa več ne, je to to...ker s časoma tale slaba vest mine in je vs epo starem.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:36:47   
mika
Kaj pa ča se je ustrašil zate, ko te je usekalo v križu ali v ledvicah? Koliko pač razberem iz tvojega pisanja o možu, se mi zdi kr podoben mojemu.

Ko sem jaz dobila panične napade, me je moj mož začel vsak dan masirat, za RD mi je kupil masažno mizo, preštudiral vsa olja za masažo itd in me že pol leta masira skoraj vsak večer, sam da sem sproščena. Vse naredi brez problema, tako da mam pol jaz slabo vest, da premalo naredim po hiši.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:36:52   
Anonimen
moj bi imel v takšnem primeru slabo vest,... tvoj je mogoče forum bral.

ampak:
uživaj, dokler je takšen! pusti se razvajati!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:37:18   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Ja sej to mislim- ali pa misli, da kar sem jaz cele dneve v službi da se ga jaz izogibam. Najbolj grozno je to ker ne moreš nekoga napadat zato ker je pozoren do tebe.


No saj ga ne rabiš napadat boš videla kak dolgo bo tole trajalo.Če mogoče kak mesec al dva potem pa več ne, je to to...ker s časoma tale slaba vest mine in je vs epo starem.



Takega tempa tud njegova denarnica ne bo zdržala- mogoče ga pregovorim, da mi kupi nov avto- sedaj ko glih je v tem filingu čudnem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:38:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Ja sej to mislim- ali pa misli, da kar sem jaz cele dneve v službi da se ga jaz izogibam. Najbolj grozno je to ker ne moreš nekoga napadat zato ker je pozoren do tebe.


No saj ga ne rabiš napadat boš videla kak dolgo bo tole trajalo.Če mogoče kak mesec al dva potem pa več ne, je to to...ker s časoma tale slaba vest mine in je vs epo starem.



Takega tempa tud njegova denarnica ne bo zdržala- mogoče ga pregovorim, da mi kupi nov avto- sedaj ko glih je v tem filingu čudnem.


Probaj pa boš vidla kaj bo rekel.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:40:43   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Kaj pa ča se je ustrašil zate, ko te je usekalo v križu ali v ledvicah? Koliko pač razberem iz tvojega pisanja o možu, se mi zdi kr podoben mojemu.

Ko sem jaz dobila panične napade, me je moj mož začel vsak dan masirat, za RD mi je kupil masažno mizo, preštudiral vsa olja za masažo itd in me že pol leta masira skoraj vsak večer, sam da sem sproščena. Vse naredi brez problema, tako da mam pol jaz slabo vest, da premalo naredim po hiši.


Ja ampak to njegovo obnašanje se je začelo že prej tam nekje okol božiča - pa nisem opazila, sem pač mislila, da ga je to božično novoletno nakupovanje prevzelo.
sploh nevem kako saj naj lotim zadeve. Sumljivo je vse ampak tole razvajanje pa tudi paše in a ne bi hotela pokvariti, če bo še nekaj časa tak se bom ponovno zaljubila v njega.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:47:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Ja ampak to njegovo obnašanje se je začelo že prej tam nekje okol božiča - pa nisem opazila, sem pač mislila, da ga je to božično novoletno nakupovanje prevzelo.
sploh nevem kako saj naj lotim zadeve. Sumljivo je vse ampak tole razvajanje pa tudi paše in a ne bi hotela pokvariti, če bo še nekaj časa tak se bom ponovno zaljubila v njega.


Aha, že prej je  postal bolj pozoren
Kot praviš njegova denarnica tega dolgo ne bo prenesla in bo hitro jasno zakaj te toliko obdaruje.
A je mogoče koga, ki ga poznata zapustila žena, pa se boji, da ne bi ti njega?
Kot ti je Florina napisala, zaenkrat ga ne napadat.
če bi ga pa res usral, boš pa itak izvedela

< Sporočilo je popravil mika -- 16.1.2010 17:48:25 >

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:50:41   
gita10
Malo me zanima po drugi strani pa niti ne bi rada izvedela ali me je prevaral ali ne- ker bi mi to zakompliciralo sedaj življenje sto na uro.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:56:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Malo me zanima po drugi strani pa niti ne bi rada izvedela ali me je prevaral ali ne- ker bi mi to zakompliciralo sedaj življenje sto na uro.


men  se zdi, da tebi nihče ne more tako zakomplicirati življenja, da  ne bi rešila  user posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 16.1.2010 17:57:19 >

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:57:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Malo me zanima po drugi strani pa niti ne bi rada izvedela ali me je prevaral ali ne- ker bi mi to zakompliciralo sedaj življenje sto na uro.


To pa res bolje ne vedet.Kar neveš ne boli.Upam,da ni to ampak se je res spremenil.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 17:59:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Najbolj grozno je to ker ne moreš nekoga napadat zato ker je pozoren do tebe.

Saj ga ni treba napadat. Preprosto ga vprašaj, če je po*ukal katero drugo in ima zdaj slabo vest. user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:00:18   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Malo me zanima po drugi strani pa niti ne bi rada izvedela ali me je prevaral ali ne- ker bi mi to zakompliciralo sedaj življenje sto na uro.


men  se zdi, da tebi nihče ne more tako zakomplicirati življenja, da  ne bi rešila  user posted image


Joj nimaš pojma kako bi mi sedaj tale zadeva zakompliricala življenje, ko sem na začetku leta polna planov,  ki ne vključujejo zakonskih problemov.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:01:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
ko sem na začetku leta polna planov,  ki ne vključujejo zakonskih problemov.

Saj ne boš imela ti zakonskih problemov, ampak on. user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:01:57   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: gita10
ko sem na začetku leta polna planov,  ki ne vključujejo zakonskih problemov.

Saj ne boš imela ti zakonskih problemov, ampak on. user posted image

Ja kaj pa če si bom morala še jaz ljubimca iskat- jaz sem ena tisti maščevalnih ljudi.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:03:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Ja kaj pa če si bom morala še jaz ljubimca iskat

Jaz ti bi rekla samo - good luck! user posted image user posted image
No, ja, samo Balkancu dopovedati, zakaj ima njegova žena ljubimca... ah, tukaj pa ostanem brez besed, ker imam Balkanca doma. user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:04:34   
gita10
Pa bom mogla jest tud kasneje darila njemu kupovat?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:05:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Pa bom mogla jest tud kasneje darila njemu kupovat?

Ljubimcu? Ne vem, meni ni bilo treba. user posted image  Možu? Mi ni padlo na kraj pameti. user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:06:15   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Pa bom mogla jest tud kasneje darila njemu kupovat?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo, če bo slab ljubimecuser posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:07:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mika
samo, če bo slab ljubimec

Poročena ženska ne sme ljubimcu nikoli reči, da je bil zanič... ker potem bo to izvedel tudi njen mož. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:08:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Pa bom mogla jest tud kasneje darila njemu kupovat?

Ljubimcu? Ne vem, meni ni bilo treba. user posted image  Možu? Mi ni padlo na kraj pameti. user posted image


Kaj K, a ti si se le poročila? to sem pa sfalilauser posted image
In še ljubimca zraven imela...user posted image ...ti pa kar vse v paketuuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: slaba vest ali....
16.1.2010 18:09:05   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Pa bom mogla jest tud kasneje darila njemu kupovat?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo, če bo slab ljubimecuser posted image


Aja zato moj meni darila kupuje, ker je ljubica bolj slaba pa mora še doma dobit.
Ta trenutek vse skupaj izgleda smešno- kaj pa če ni.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?