|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 12:29:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Lahko ga zasleduješ.





s kamionom, da ne boš sumljiva user posted image

user posted image user posted image user posted image pa jaz bom hin.

gita, ma jaz sem ziher, da te ne vara. revež ti v vsem želi ustreč, ker se boji da boš TI popihala, Ti pa sumiš, da ga serje okrog, ker ti v vsem ustreže. prava zmešnjavauser posted image

Pa tist tip, bi že zblebetal ven.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 12:31:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

boš videla kako mu bom šele jaz nazorno pokazala, če ga dobim- kako naj ga pa sploh dobim.

Ženske- detektivke, kakšne metode uporabljate. Ne morem ga zdaj ker je parkrat kosilo skuhal in psopravil stanovenja iz hiše vržt- rabim nek dokaz, če ste prepričane, da me vara.

Telefon že pregledujem( bog mi oprosti- tega nikoli prej nisem počela ) - nič ampak to je lahko tudi zbrisal.
V kaminu, da bi mel kakšno - ne mora, ker jih je iz njegove firme vedno toliko na kupu, da bi se stoprocentno kdo zlajal- eden še posebej.
Kaj še..... nimam več idej. Pomoč


Sam se mu revežu lahko dobesedno dela krivica user posted image  Lahko da je dejansko tolk iberkul da se trudi zate, da ne bi njegova srna pogledovala za ledik direktorjem.

Sej vem da ti misli švigajo po glavi ena čez drugo in gotovo ga v mislih že križaš ampak ustavi konje. Počasi. Zbiraj dokaze. Opazuj naprej. user posted image

Če ga boš obtožila varanja brez dokazov, te bo najprej vprašal zakaj tako misliš (in postal sumničav, da ga ti varaš). Če boš indolentna, bo pa slej ko prej vse po starem oz. bo žalosten, ker ga nikoli ne pohvališ ko se pa tako trudi in bo raje nehal z delom in pozornostjo.

Če tvojo situacijo preslikam v moj zakon oz. da bi mož začel samoiniciativno kuhat in pospravljat (kar je čisto netipično zanj), bi bila predvsem vesela, ker me želi razbremeniti. Tole z vsakodnevnim obdarovanjem bi blo pa že mal stinky.
Iskreno - ne znam se odločit kaj bi naredila ali kaj bi si mislila, vendar ženska tendenca je, da pomislimo na najslabše. Nikar. Kot sem prej namignila - lagano sportski opazuj in šele nato ukrepaj.

V primeru, da nisi tak človek, da bi vohunila za možem, ga naravnost vprašaj. Da ti je sicer všeč sprememba in da obožuješ darila, vendar te zanima čemu vse to?

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 12:32:00   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Lahko ga zasleduješ.





s kamionom, da ne boš sumljiva user posted image


to bo to- po celi evropi - a se mi bi katera pridružla na tej poti.


Grem jaz zraven.... moja želja je od nekdaj kamion vozit..user posted image .

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 12:45:21   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Lahko ga zasleduješ.





s kamionom, da ne boš sumljiva user posted image

user posted image user posted image user posted image pa jaz bom hin.

gita, ma jaz sem ziher, da te ne vara. revež ti v vsem želi ustreč, ker se boji da boš TI popihala, Ti pa sumiš, da ga serje okrog, ker ti v vsem ustreže. prava zmešnjavauser posted image

Pa tist tip, bi že zblebetal ven.




Super Mika me veseli, da te moje težave zabavajo. Ti bom vrnila na kakšni tvoji temi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 12:51:35   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Lahko ga zasleduješ.





s kamionom, da ne boš sumljiva user posted image



dva vozača malo jača sedla iza upravljača user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 12:59:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: gita10


Super Mika me veseli, da te moje težave zabavajo. Ti bom vrnila na kakšni tvoji temi. user posted image user posted image user posted image


ojoj, nisem te hotla užalit....nisem razumela, da jemlješ zadevo tako zelo resno, drugače ne bi obračala na hec.

kot sem ti napisala, ne verjamem da te vara, ampak da ga skrbi


(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 13:08:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Lahko ga zasleduješ.





s kamionom, da ne boš sumljiva user posted image



dva vozača malo jača sedla iza upravljača user posted image


saj, če grem jaz zraven, sem za dva najjača (po širini) user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 13:16:52   
kaya2007
moj je bil tak, ko je mislil, da imam jaz nekoga drugega v špilu user posted image potem se je pa čez noč končalo, ko je pogruntal, da sem pridna user posted image škoda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 13:36:48   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: gita10


Super Mika me veseli, da te moje težave zabavajo. Ti bom vrnila na kakšni tvoji temi. user posted image user posted image user posted image


ojoj, nisem te hotla užalit....nisem razumela, da jemlješ zadevo tako zelo resno, drugače ne bi obračala na hec.

kot sem ti napisala, ne verjamem da te vara, ampak da ga skrbi




Ah jaz se zabavam že par dni na to temo, ne sikiraj se. Najbolj grozno je to, da sem potrebovala skoraj en mesec, da sem pokapirala, da se je spremenil.
Je pa res velika možnost, da je udaril ven njegov manjvrednosti kompleks.
Moj direktor ima ogromno denarja ,je tri leta starejši od mene, jahta na morju, hiša.....in samski je ter z mano je tudi po 12 ur na dan.
In seveda se je mojemu dargemu začelo svetlikat- ali pa mu je kdo drug kaj rekel.
Že ko se je prvič ločil je imel moj prebliske ampak na drugem način. Prave ljubusumne izpade zaradi katerih sem ga takrat skoraj zapustila, ker nisem dovolia, da me napada zaradi nečesa kar ne počnem .
Sedaj pa je mogoče izbral drugačno taktiko.
No vsaj upam, da je tako, če pa ni se bova pa vozili s kamionom po evropi

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 13:56:58   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

boš videla kako mu bom šele jaz nazorno pokazala, če ga dobim- kako naj ga pa sploh dobim.

Ženske- detektivke, kakšne metode uporabljate. Ne morem ga zdaj ker je parkrat kosilo skuhal in psopravil stanovenja iz hiše vržt- rabim nek dokaz, če ste prepričane, da me vara.

Telefon že pregledujem( bog mi oprosti- tega nikoli prej nisem počela ) - nič ampak to je lahko tudi zbrisal.
V kaminu, da bi mel kakšno - ne mora, ker jih je iz njegove firme vedno toliko na kupu, da bi se stoprocentno kdo zlajal- eden še posebej.
Kaj še..... nimam več idej. Pomoč



tako ti rečem...

Ne igraj detektiva...ne glej v telefon....no mogoče je včasih pametno...jaz če "takrat" ne bi...moprda še sedaj ne bi izvedelauser posted image ..

Najboljše boš čutila.......pomojem je pa celo najboljše...da ga vprašaš zakaj je tak....da pač misliš da nekaj ni okej in da ti pove....oz ti mora povedat....user posted image Morda je samo kak mali kiks...pa bi ga s tem rad popravil......user posted image .....ne vem......morda ni ničuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 13:58:58   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

moj je bil tak, ko je mislil, da imam jaz nekoga drugega v špilu user posted image potem se je pa čez noč končalo, ko je pogruntal, da sem pridna user posted image škoda.



ja lahko je tud tukaj vzrok....vse je možno pri moškihuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 15:08:18   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Morda je pa v tistem promilu moške populacije, ki dejansko razmišlja (in jasno predvideva) ter se spremeni na boljše ob občutku ogroženosti? user posted image


Tale style ''vsi moški so prasci'' je izreden dokaz modrosti in širine duhauser posted image Razen če se hecaš, samo ne vidim smilya user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 16:20:14   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: gita10


Ah jaz se zabavam že par dni na to temo, ne sikiraj se. Najbolj grozno je to, da sem potrebovala skoraj en mesec, da sem pokapirala, da se je spremenil.
Je pa res velika možnost, da je udaril ven njegov manjvrednosti kompleks.
Moj direktor ima ogromno denarja ,je tri leta starejši od mene, jahta na morju, hiša.....in samski je ter z mano je tudi po 12 ur na dan.
In seveda se je mojemu dargemu začelo svetlikat- ali pa mu je kdo drug kaj rekel.
Že ko se je prvič ločil je imel moj prebliske ampak na drugem način. Prave ljubusumne izpade zaradi katerih sem ga takrat skoraj zapustila, ker nisem dovolia, da me napada zaradi nečesa kar ne počnem .
Sedaj pa je mogoče izbral drugačno taktiko.
No vsaj upam, da je tako, če pa ni se bova pa vozili s kamionom po evropi


Mogoče je pa tudi to razlog, da se tako trudi......ker ga sploh ne opaziš......user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 16:24:20   
Anonimen
ma jst se sploh ne bi sekirala......bi uzivala v trenutku in upala, da cimdlje trajauser posted image



edin pure babji firbec bi me dajaluser posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 16:29:25   
liliana
Samo smo ženske malo čudne.....tako rade bi spremenile moške po svojih merilih.....in ko tistim redkim to rata, da se spremenijo "na boljše" pa takoj začnemo sumiti......user posted image

Aja, pa to bi še dodala.....nikoli nisem imela občutka, da moški, ki vara svojo ženo, to kliče vsaj 20 krat na dan......kdaj pa potem kliče ljubico.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 16:32:47   
Anonimen
u glavnem....nauk te teme????

moj mozek ima mene zeloooo zelooooo rad. in nikoli me ni prevaral in nikoli nikoli mu kaj takega niti na pamet ni prislo....

user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 16:35:39   
liliana


Na pamet mu je že prišlo marsikaj......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 16:36:46   
Anonimen
popravljam....na pamet padlo.user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 16:38:59   
liliana
Mu bo enkrat cegel padel na glavo, pa boš mela vraga......kaj vse mu bo takrat vse na pamet prišlo.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: slaba vest ali....
19.1.2010 16:41:38   
Anonimen
liliana.....

gitin moz jo nosi po rokah, kupuje darila, dela doma v gospodinjstviu, carta jo in masira, peljal jo bo tja in tja.....

pravite, da jo vara...

ker je moj vec kot nasprotje njenega, me torej ne vara!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?