|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sheer Cover
2.1.2010 20:20:00   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, saj ne bom. Bom pač še naprej uporabljala Sheer Uncover.


user posted image user posted image  tut u redu, a ne... samo da ni undercover..user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sheer Cover
4.1.2010 6:57:12   
ZARA
user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sheer Cover
4.1.2010 8:21:08   
Hope2
Zadnjič sem bila vabljena na eno gala prireditev. Ker se sama ne znam naličit v nulo, sem zavila v supernovo, kjer te vizažistka naliči zastonj s temi naravnimi mineralnimi ličili.... Nimam pojma katera firma, saj mi je bilo bolj pomembno, da sem fajn naličenauser posted image . Vse super fajn, lepi odtenki, lepo prekrivno, me je kar zamikalo, da bi si kupila kremo in puder. No pa sem čez dan oz dva dobila en kup mozoljevuser posted image .

Sem šla zdaj malo poguglat. Tale ličila so uporabili http://www.bbnatura.si/si/bellapierre/mineralni-pudri/


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.1.2010 8:30:33 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sheer Cover
4.1.2010 14:36:33   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ne poznam. Sem pa pogledala in jaz ne bi kupila, to pa zato, ker nisem nikjer našla sestavin (razen delčka sestavin, ki ga hvalijo). Če je vse natur, bi morali čisto vse sestavine jasno in glasno na veliko napisat. Sicer sklepam, d a jih nekaj muči.  user posted image user posted image  Lahko se pa motim.


točno tako in stvari, ki se reklamirajo v top šopu ne verjamem da so naravne. Sicer pa za noben naravni izdelek, ki jih uporabljam ne vidim reklam po televiziji, jaz se držm da če kupujem naravno kupujem stvari, ki se ne reklamirajo po tv user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sheer Cover
4.1.2010 14:41:32   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ma saj sem vedela, da sem nekje prebrala, da minerali niso tako nedolžni in da je pisanje o neki "naravnosti" v bistvu bluzenje:

http://www.ars-cosmetica.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=88

bom še kaj poiskala, ker danes že itak ves dan pregledujem kemične sestave mojih zobnih krem in mil in me nekam prijemlje....user posted image  Mila so zgleda ok, ker že nekaj časa gledam sestavo, ampak zobne paste.... user posted image user posted image  , skoraj vse s hidroksidi (lugi) notuser posted image  


katere pa si gledala, a tud weledo, lavero, pa eno italjansko dangeliko se mi zdi imajo v DM s certifikatom.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sheer Cover
4.1.2010 17:03:21   
Gina
Ja, weleda in angelica zobni pasti sta sigurno brez vseh vprašljivih snovi notri. Pa tale d`angelica se dobi po moje tudi v mercatorju. Pa relativno poceni je.

< Sporočilo je popravil Gina -- 4.1.2010 17:04:30 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 6:27:30   
ZARA
A se Weleda prodaja mogoče v DM-ih?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 6:27:56   
Kerensa*
Se, ja.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 6:29:24   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Sicer pa za noben naravni izdelek, ki jih uporabljam ne vidim reklam po televiziji, jaz se držm da če kupujem naravno kupujem stvari, ki se ne reklamirajo po tv 

Kaj potem kupuješ in kje?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 6:30:02   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Se, ja.

O, hvala. A ti tudi to uporabljaš? Puro naturo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 6:31:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A ti tudi to uporabljaš? Puro naturo?

Nope. Jaz sem pa čisto skomercializirana oz. zelo redkokdaj gledam na sestavine. Od lepotilne kozmetike še kar prisegam na L'Oreal (ker se cenim user posted image  ).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 7:30:21   
pupika
Zobno pato jaz uporabljam sarakan, ki jo prodajajo v naravnih lekarnah ali pa v sanolaborju, cenovno je kar ugodna nekaj čez 2 evra, pa nima nič umetnih snovi, pa še flora ne vsebuje, je pa narejena iz nekih afriških persic, kjer so domačini žvečili te persice in imeli bujno bele zobe. Jaz jo uporabljam predvsem zaradi paradontoze, ki naj bi bila tudi primerna za to. Mi je zadnjič zobozdravnica rekla, naj rajši uporabljam paradontax, ker ona te zobne paste ne pozna, pa sem imela z paradontaxom večje probleme. Naš mali pa uporablja weleda, pa mi vedno ti zobarji težijo, kolko flor zaščiti zobe, pa da naj mu dajemo za pit navadno vodo, nič čaja z medom, ali pa nesladkan čaj, pa če mu do sedaj v teh dveh letih ni med naredil niti ene luknjice, sem rekla, da ne vidim potrebe, da mu ne dajem meda v čaj, pa še zdravilen je.Ti zobarji so res pametni, ko tako pametujejo s to pijačo in prehrano, sploh pa zaradi mleka , ker ga noče pit, sem rekla, saj ostale mlečene izdelke je, pa je rekla, to ni isto.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 7:38:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Zobno pasto jaz uporabljam Sarakan

Jaz pa "Smokers" od "Pearl drops"... kaj so pa te sestavine, navedene na embalaži, pa pojma nimam (za večino):
 
aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, tetrapotassium pyrophosphate, alumina, sodium lauryl sulfate, PEG-12, aroma, cellulose gum, sopdium monofluorophosphate, sodium sacharin, sodium fluoride, limonene, CI77891.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 13:00:04   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
... aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, tetrapotassium pyrophosphate, alumina, sodium lauryl sulfate, PEG-12, aroma, cellulose gum, sopdium monofluorophosphate, sodium sacharin, sodium fluoride, limonene, CI77891.

Tole mi ni všeč, ker marsikaj ne znam prebrat.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 13:02:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Tole mi ni všeč, ker marsikaj ne znam prebrat.

Jaz sem še prepisala komaj. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 14:22:38   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, weleda in angelica zobni pasti sta sigurno brez vseh vprašljivih snovi notri. Pa tale d`angelica se dobi po moje tudi v mercatorju. Pa relativno poceni je.


ja men je ta zelo všeč.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 14:27:01   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Sicer pa za noben naravni izdelek, ki jih uporabljam ne vidim reklam po televiziji, jaz se držm da če kupujem naravno kupujem stvari, ki se ne reklamirajo po tv 

Kaj potem kupuješ in kje?


ja kaj te zdej zanima za kater izdelek, pudrov in podobnega sranja ne uporabljam, tako jih sploh nisem nikol gledala, maskaro in barvico to imam od alverde, čeprav mi maskara ni všeč, tako da bo naslednja druga.

Od alverde imamo tud gele za tuširat, šampon za lase, balzam za lase, milo za roke, eno kremo prot celulitu, čistilno kremo, vazelin za ustnice. Krema za obraz mi je zakon Logona.

Otroc pa imajo od wellede oražna tuba šampon in gel za tuširanje in je ZAKON, smo zadnič ugotovili da učke čist nič ne pečejo če pride šampon vanje, tamal je bil s penami namazan po celih očeh da je komaj gledal ven in ni popolnoma nič jokal, sva se z možem sam spogledovala, ker mi nič ni bilo jasno, ker če mu voda pride v oči se dere ko zmešan. Pol je pa še mož probal če nič ne peče si je prav oči namazal s to peno in je rekel da res ne, tako da priporočam vsem, ker je res zakon.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 14:28:47   
puncica
a ja še pasto sem pozabla, otroc majo lavero, jaz imam dangeliko, pa lavero sem imela prej, wellede pa še nisem probala, mi je mal draga.

Ja pa kremo za roke imam tud od alverde, čeprav sem si zdej še od loccitan kupila, ker sem imela bon, pa ima tud certifikat, ampak je prevč draga zame.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 14:37:46   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Zobno pasto jaz uporabljam Sarakan

Jaz pa "Smokers" od "Pearl drops"... kaj so pa te sestavine, navedene na embalaži, pa pojma nimam (za večino):
 
aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, tetrapotassium pyrophosphate, alumina, sodium lauryl sulfate, PEG-12, aroma, cellulose gum, sopdium monofluorophosphate, sodium sacharin, sodium fluoride, limonene, CI77891.


Hydrated silica: agent proti sprijemanju, pri uporabi katerega prihaja do bioakumolacije.
Tetrasodium pyrophosphate: sestavina za nego ustne votline, za katero so testi na živalih pokazali, da vpliva na delovanje možganov in živčnega sistema že v nizkih dozah.
Sodyum Lauryl Sulfate: izjemno grob čistilec, ki ga povezujejo z nastankom raka ter neplodnosti.
peg sestavine (PEG-12): kancerogene, povzročajo akne in kontaktni dermatitis.
Sodium monofluorophosphate: sestavina za nego ustne votline, ki jo povezujejo s poškodbami živčnega sistema, neplodnostjo in rakom.


Samo toliko v premislek :)






_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 20:16:08   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Zobno pasto jaz uporabljam Sarakan

, sodium lauryl sulfate,


Jap, tale stvar sploh ni za uporabljat. Še v šamponih ni zdrav, v zobnih pastah, ki jih pa en delček zihr malo poješ, drugi del pa čez kožo pride vate, pa sploh ne.

Težko najdeš sploh izdelek brez tega. Moraš kar fejst pogledat.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sheer Cover
7.1.2010 22:24:25   
HuAnita
Šir Kovr ste popolnoma zasenčile z znanjem kemije...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sheer Cover
8.1.2010 6:13:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Hydrated silica: agent proti sprijemanju, pri uporabi katerega prihaja do bioakumolacije.

Kaj pa je to?
Tetrasodium pyrophosphate: sestavina za nego ustne votline, za katero so testi na živalih pokazali, da vpliva na delovanje možganov in živčnega sistema že v nizkih dozah.

Kako pa?
Sodyum Lauryl Sulfate: izjemno grob čistilec, ki ga povezujejo z nastankom raka ter neplodnosti.

Za neplodnost me ne skrbi (več), raka bom pa prej dobila od cigaret, kakor od zobne paste.
peg sestavine (PEG-12): kancerogene, povzročajo akne in kontaktni dermatitis.

In to je?
Sodium monofluorophosphate: sestavina za nego ustne votline, ki jo povezujejo s poškodbami živčnega sistema, neplodnostjo in rakom.

Na kakšen način?

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 8.1.2010 6:14:48 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sheer Cover
8.1.2010 13:16:42   
srki
Mene je tudi mikalo ja, sam predrago, zdaj pa še to berem. Ah, najbl je nič, pa je. 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sheer Cover
8.1.2010 13:24:27   
zmajaz
Meni je pa od MaxFactorja mineralni puder dober - no pa tudi na temle forumu, od katerega je dala Gina link, pravijo, da je ta res naraven - da nima nobenih kemičnih dodatkov. Drugače pa zelo hvalijo mineralno pudre EDM, ki naj bi vsebovali samo mico, se jih pa da sicer naročiti samo iz Amerike. No jaz sem se odločila, da jih preizkusim, pa bomo videli, kako se bodo obnesli - so pa poceni. Jaz sem naročila zdaj 2 manjša testna pakiranja dveh različnih odtenkov, plus tega bom dobila zraven še 4 brezplačne vzorčke različnih odtenkov, pa me je stalo vse skupaj s poštnino iz Amerike vred malo čez 7 evrov. Normalno pakiranje pudra pa drugače stane okoli 8 evrov.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sheer Cover
10.1.2010 8:07:13   
ZARA
Zmajaz, kje si to naročila? A lahko link, da malo pofirbcam?


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?