|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 18:42:41   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

No vidim da kg počasi letijo dol, pri enih hitrej, pri drugih počas- tko kot pri meni.

Bila sem na sprehodu, in me je čist zamelo, katastrofa in ta sneg, ga zlo rada gledam skozi okno, ko pa morem ven.....

Kosilo sem imela ob 13ih in sploh nisem lačna, tko da pomoje ne bom nič večerjala, sem si kupila pa metin čaj, če bo zvečer kej kriza.

majar.  lahko poješ kremšnito.

Kar se pa tiče orbitreka, s komurkoli sem se pogovarjala, vsi pravjo da je škoda keša, kr mi bo samo mesec dni zanimiv.user posted image Tko da bom vidla. Trebušnjake bi pa tud jst lahko začela delat.





Za trebušnjake je pa meni fajn ab king pro. jih komot nardiš 100 na dan.user posted image ga mam doma, pa orbitrek tudi in mi je ok.

res, da nisem na orbitreku on stop, so pa obdobja, ko sem vesela, da ga imam, mi ni treba nikamor hodit na telovadbo,. Za ab king proja pa še bolj, pred poletjem kr vadim.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 18:46:02   
Muca Miša

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice


Aja še to. Kmalu bo ponedeljek, čas za tehtanje. Predlagam, da se vse zjutraj tehtamo.



in sporočimo svoje - kilice user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 18:47:50   
blaža
Ma sej se lahko tehtamo ob ponedeljkih, je pa pri meni tako, da se tehtam po sadnem dnevu, ker se takrat bolj realno pozna. Vsaj meni. Ker npr po OH, sem lahko tudi težja. ne vem no, jaz mam take izkkušnje, ma itak enotno se ne moremo drugače kot da zberemo en dan.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Muca Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 20:07:35   
bella02
Sem za ponedeljekovo tehtanjeuser posted image

sobno kolo: želela sem si ga za 30 rd, pa me je možev bratranec prepričal, da mi ga je dal na posojo. Po tednu vadbe in 14-ih dneh nabiranja prahu sem ga vrnila lastniku in za rd dobila - avto user posted image



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 20:32:48   
gloria
živjo....kolk vas je že user posted image user posted image user posted image user posted image ...no včeri sadni dan uspešno končan HB ..danes velik lažje mi je pa ful teško tokratuser posted image ....vidim pa da ste tuki gor same suhiceuser posted image ..
...uspešno hujšanje še naprej....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 21:44:22   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Za trebušnjake je pa meni fajn ab king pro. jih komot nardiš 100 na dan.user posted image ga mam doma, pa orbitrek tudi in mi je ok.



to ma moja mati doma, pa ga uporablja morde 1 krat na mesec. Samo a ni lažje delat trebušnjake brez tega, jst sm jih full mal naredila. Več jih naredim brez naprave. Za orbitrek bom pa še razmislila, sam trenutno bi ga ful lmela.

Jaz se tehtam vsako jutro, ko se zbudim, ampak mi ni jasno zakaj mi tehtnica pokaže 600 g večuser posted image ko popijem čisto črnouser posted image - brez sladkorja (jutranja doza 2 dl).

bella02, moja mami si je tud zaželela sobno kolo za 40 roj. dan, smo ji ga kupil in ga je uporabljala 14 dni in ga prodala naprej, je rekla nikol večuser posted image user posted image

gloria user posted image user posted image user posted image

Kaj boste pa jutri kuhale? jaz bom zelenjavno mineštro.

< Sporočilo je popravil Pigy -- 8.1.2010 21:46:12 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 23:13:18   
4pikice
Pijem že drugi metin čajček ta večer. Za večerjo sem pojedla polovico pleskavice, ajver,kečap, kruh in motovilec.
Je blo dobo, najmi. Jutri pa kakšno dobro rižoto pripravim za celo družino pa še solato s fižolom, ki se že namaka.

gloria- tebe pa ni na seznamu, te dam gor?

blaža
- ti pa si prava športnica, ala ti vera, mi smo mel tud orbitrek,neki časa je full laufal, pol je bil pa super obešalnik, no na koncu smo ga dali tašči in tastu, kjer še vedno žalostno sameva

Pigy- a že kej piješ čaj, jest v meti neskončno uživam, ponavadi ga pijem z medom, zarad dijete  zdej to odpade, ma me ne moti


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 23:49:16   
Pigy
Danes sem ga kupila, ampak ,nisem nič lačna, tko da ga nisem popila, sem pa zihr ene 4 litre vode spila, samo sedaj dokler sva nek film gledala  spila 0,5 litra. user posted image user posted image
Pomoje zarad puranjih zrezkov.

Jaz pa nikol nisem čaje pila s sladkorjem al pa medom, men je bolj všeč brez.

Kar se orbitreka tiče, pa tud moj se boji da nebi bil obešalnik čez neki cajta. user posted image

Upam da sneg poneha in da končno kej splužjo pred blokom. 

lahko nočuser posted image user posted image



(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 0:05:51   
Pigy
user posted image

                                                                                                                                                        
JANUAR 2010 (START)    Datum tehtanja:   4.1. 2010



          Nick:                          Željeni kg:   
1.  user posted image 4pikice                        60-63kg                                    
2.  user posted image mojcažiga                  
65 kg                                               
3.  user posted image taška30                      60 kg                                           
4.  user posted image Tia12                          70kg                                         
5.  user posted image Detece                        58-60kg                             
6.  user posted image Blaža                           58kg                                   
7.  user posted image dito                             56kg 
8.  user posted image 2violina                        65kg                                       
9.  user posted image lunca144                      65kg
10.user posted image Pigy                              60kg 
11.user posted image ZmajTolovaj                 65kg
12.user posted image aleži                             60kg
13.user posted image bella02                         75kg  
    
14.user posted image ANDREJA 75                  75kg
15.user posted image bibyzan                        75kg
16.user posted image hel32                           64kg
17.user posted image majar.                          65kg
18.user posted image mlinčka                        70kg
19.user posted image nincika                         70kg
20.user posted image Muca Miška                  75kg
21.user posted image Erin                              65kg
22.user posted image tea                                62kg
23.user posted image Blacky*
24.user posted image silvestra
25.user posted image jer.za                            65kg
26.user posted image iluzija                            6
2kg
27.user posted image Sunny Morning             11.1. 2010
28.user posted image Lilita                             60kg

[/quote]
user posted image




Sm mela mal cajta, pa sem prilepla slikco, lahk jo pustite, lahko pa date stran

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 7:01:26   
aleži
Dobro jutro,

Vikend je tu!!!user posted image
jaz sem že spila  in je bila user posted image . Sem si dala malo mleka in brez sladkorjauser posted image , ma je bila njamiii. Se morem kar naučit brez salddkorja.
Danes za kosilo bomo imeli krompirjev golaž po knjižici od Rine. Nekako sem se odločila, ker vse sestavine je tudi mož pa otroci upam, pa bom vidla kako se bo odneslo. Imam delikatne riti doma!user posted image

Lepo preživite vikend in se slišimo v ponedeljek zjutraj, ko stopim na vagouser posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 8:33:10   
tea
Jutro,

včerajšnji dan preživela brez težavuser posted image Smo bili popoldne na obisku pri prijateljih in sem zamudila optimalni čas za večerjo, tako da sem ostala brez njeuser posted image Pa mi ni bilo hudo. Danes sem zajtrkovala jabolko, zdajle se pa razvajam z zelenim čajemuser posted image Iz kuhinje mi pa že prav prijetno diši po ...user posted image Ne, ne nisem sadističen tip, pečem jo za prijateljičin jutrjišnji rojstni dan. In ker je jutri k sreči OH dan, jo bom lahko pojedla en kosuser posted image Kako bo uspela poročam - prvič namreč delam torto s tičino - Blaža HVALA za inštrukcijeuser posted image In seveda vse najboljše tudi tebi!!user posted image user posted image
Moja ta velika fanta se potepata pri moji mami, user posted image je moral nujno v službo (še v soboto ga kličejouser posted image ), Miha pa spančka - skratka ljubi mir. In moram priznati, da pri 4 fantih v hiši pošteno paše.
Danes se pa tudi jaz odločam med mineštro in krompirjevim golažem ali pa celo repo in krompirjem. Bomo videli. Ima katera kak dober recept za mineštrico?
Lep dan vsem skupaj, t.

< Sporočilo je popravil tea -- 9.1.2010 8:35:32 >

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 8:35:35   
jer.za.
Jutro!

Tudi jaz ravnokar ob kavici z mlekomuser posted image . Čakam da možek spluži zunaj, da gremo potem zajtrkovat.
Danes bom kuhala za kosilo rižoto z jurčki.
Punce, dajte mi povedat kam paše polenta-OH ali škrob?

Kar se tiče telovadbe...doma imam ab-rocket, leg magic, orbitrek...vse deluje super, le delati je treba. Jaz naredim zaenkrat po enih 50 trebušnjakov na ab rocketu/dnevno. Ko bo šlo malo kg dol, bom pa v pogon spravila še lm in orbitrek.

Lep snežni dan želim vsem, mi ga bomo večino preživeli zunaj na snegu, ker je res prava idila zunaj, saj imamo okoli 34-40 cm snega.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 9:16:06   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

na hitro o pravilni prehrani LOČEVALNE:

DAN 1 - BELJAKOVINSKI DAN

Kaj spada pod beljakovine:
Meso, sir, jajca, mleko, špinača, ohrovt, brstični ohrovt, repa, cvetača, soja, sojini kalčki, zelje, paradižnik, pesa ...
Beljakovine so velike molekule, sestavljene iz manjših enot imenovane aminokisline. Aminokisline navadno najdemo v rastlinskih ali živalskih beljakovinah. 8 aminokislin telo ne more samo proizvajati, zato jih moramo dobiti iz hrane, ki jo jemo. Beljakovine so potrebne za ohranjevanje tkiva in za vzdrževanje rasti, saj so naša telesa (lasje, mišice, nohti,..) v glavnem zgrajene iz njih. Služijo tudi za izdelovanje hormonov in drugih psihološko aktivnih sestavin.

DAN 2 - ŠKROBNI DAN


Kaj spada pod škrob:

Riž, fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika, krompir ...
je kompleksen ogljikov hidrat, ki sodi v skupino polisaharidov. Rastline tvorijo škrob in ga skladiščijo kot rezervno hrano. Ko pojemo škrob, ga telo razgradi v glukozo, vir energije.

DAN 3 - OGLJIK. - HIDR. DAN

Kaj spada pod škrob:

Sladkor, testenine, pice, sladkarije, ...
Ogljikovi hidrati dajejo našemu organizmu energijo in so nepogrešljiv vir energije za normalno delovanje možganov in centralnega živčnega sistema. Če uživamo več ogljikovih hidratov kot jih telo lahko pretvori v glukozo ali glikogen (v jetrih in mišicah), se kopičijo v maščobnih celicah.


DAN 4 - SADNI DAN

Sadje je polno vitaminov in energije, zato bo vaše počutje dobro in bo preprečevalo prehlade, ki so v zimskih dneh pogosti. Kmalu bo postal sadni dan vaš najljubši dan v dietnem ciklusu, saj se bo apetit zmanjšal in bodo sadni dnevi olajšanje po 3 vsebinsko bogatih dnevih.


29. DAN - VODNI DAN
 
Ta dan pride po sadnem dnevu, vsak 29 dan od začetka diete. Torej boste imeli v 90 dneh 3 vodne dneve. Namenjen je popolnemu očiščenju telesa. Vodni dan je najtežji, vendar pa boste njegov pozitivni učinek čutili najmanj dva tedna. Pri vodnem dnevu lahko shujšate tudi do 2 kg!




Polenta gre pod škrobni dan.

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 9:21:34   
nincika
Jutro dame!

Blaža, user posted image user posted image želim ti vse najboljše za roj dan, pa čimveč izgubljenih kguser posted image user posted image  Jutri si pa le privšči en velik kos torteuser posted image user posted image


Zajtrk je že za mano, dve pomaranči, ki sta bili kr veliki, je trebušček kr poln. Za kosilo pa še ne vem...razmišljam o krompirju, pečenem v pečici in solata...njami

Glede športanja...se kr prisilim, da grem vsak večer na sprehod, dolg kakih 5,5km, mi super paše, da pridem malo na svež zrak.

Orbitrek smo tudi mi imeli, je bil super za prah nabiratuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nincika -- 9.1.2010 9:23:05 >

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 9:38:12   
blaža
Hvala punce.

Evo lihkar sem pojedla eno banano. da ne bom lačna, ker gremo k našim v KP, pol pa še v Izolo. Včeraj sem si spekla tortico. Luškana je ratala. Eno sem pa tastu spekla.

fajn se mejte, se slišimo kej zvečer.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 10:03:02   
4pikice
user posted image VSE NAJBOLJŠE "BLAŽA", DA BI BILA ZDRAVA IN VESELA IN DA BI ŠLE KILCE BREZ TEŽAV LEPO DOL!user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 10:36:01   
majar.
najprej dobro jutro vsem! danes je pred mano sadni dan, 2 pomaranči sem že strla, popoldne za kosilo bo mešano sadje iz kompota, za večerjo pa polovička...

blaža tebi pa ob tvojem dnevu želim vse najbolšeuser posted image in najlepšeuser posted image , da si boš vsaj ta dan vzela 100% čas zase, drugi pa naj te razvajajo 100 na uro!!!user posted image pa kot so že druge napisale, da bodo kilogrami kopneli po načrtuuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 10:37:38   
Muca Miša
BLAŽA, VSE NAJBOLJŠEuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 10:39:57   
4pikice



START
4. JANUAR  2010
   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



1. TEHTANJE: 11.1. 2010




          Nick:                    Začetna teža:              Željeni kg:                   -KG          Trenutna teža:
1.  user posted image 4pikice                                                     60-63kg                                    
2.  user posted image mojcažiga                                               
65 kg                                               
3.  user posted image taška30                                                   60 kg                                           
4.  user posted image Tia12                                                       70kg                                         
5.  user posted image Detece                                                     58-60kg                             
6.  user posted image Blaža                                                         58kg                                   
7.  user posted image dito                                                           56kg 
8.  user posted image 2violina                                                     65kg                                       
9.  user posted image lunca144                                                    65kg
10. user posted image Pigy                                                           60kg 
11. user posted image ZmajTolovaj                                               65kg
12.
user posted image aleži                                                           60kg
13. user posted image
bella02                                                      75kg      
14. user posted image ANDREJA 75                                               75kg
15. user posted image bibyzan                                                       75kg
16. user posted image hel32                                                          64kg
17. user posted image majar.                                                         65kg
18. user posted image mlinčka                                                       70kg
19. user posted image nincika                                                        70kg
20. user posted image Muca Miška                                                 75kg
21.user posted image  Erin                                                             65kg
22.
user posted image tea                                                              62kg
23.
user posted image Blacky*
24. user posted image
silvestra
25.
user posted image jer.za                                                          65kg
26. user posted image
iluzija                                                         62kg
27. user posted image Sunny Morning             11.1. 2010    
28. user posted image Lilita                                                           60kg




                                                                                                                                                     




< Sporočilo je popravil 4pikice -- 9.1.2010 10:49:18 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 10:40:04   
Muca Miša
Dobro jutro;

pijem user posted image kako paše, je pa brez sladkorja in z čisto malo mleka;

danes pa je moj najljubši dan OH - testenine, zvečer pa sladice;
testenine bodo kr s kečapom in baziliko, zvečer pa tiramisu; njami, njami....

kako ste? vreme? pri nas grdo, ker dežuje in ne moremo nikamor ven; danes bomo lenarli pred TV-jem, se igrali z igračami, kockami, puzlami in spali....

seveda bomo tudi potelovadli: user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Muca Miša -- 9.1.2010 10:43:03 >

(odgovor članu Muca Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 12:47:21   
majar.
ne vem zakaj imam občutek, da ste poniknile. prej ste ble tolk zagnane za pisanje zdaj pa sploh ni več nobene tu gor, mal bi čvekalauser posted image ....

imam pa še 2 vprašanji:
ali se na sadni oz vitaminski dan lahko je solata?
se lahko pije 100% jabolčni sok, brez dodanega sladkorja? mešam z vodo...

ewo to je to z  moje strani. ve pa, javite se kaj. povejte kak se držite.

lp in dober tek

(odgovor članu Muca Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 13:08:26   
tea
majar. - sok lahko piješ, ampak se šteje 2 dl soka kot en sadež. Soladto pa jaz jem na vitaminski dan, samo dam res samo par kapljic olja. Pa kak paradižnik pojem namesto sadja ali pa papriko.
Pri nas je grozno vreme, nekaj med dežjem, ledenim dežem in snegomuser posted image Sicer zdajle ne gre nič, ne vem pa kako bo čez 10 minut. Naša ta velika fanta sta šla v hribe, Mihi ima pa malček vročineuser posted image Upam, da ne bo hujšega.
Zdajle grem pa mineštrico kuhat, še prej pa pojem 2 mandarine, ker sem že malce lačna.

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 13:16:28   
Pigy
blaža vse najboljše

user posted image

Evo tuki mamo full snega,.

Pri meni se skuha juhica, kako diši. Za zajtrk sem celo pojedla dve mandarini user posted image .

majar. pomoje vsi kidajo sneg. user posted image user posted image user posted image mal telovadbe. user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem na vitaminski dan jedla sataraš- to je sama zelenjava, tko da lahko poješ solato. Jaz sem sedaj že dvakrat pila vodo pa not sem stisnila limono, gre lažje  skoz  grlo. user posted image Samo v knjigi piše da če popijemo sok- se to šteje kot obrok.


< Sporočilo je popravil Pigy -- 9.1.2010 13:17:36 >

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 14:45:28   
Lilita

Pozdravljene,

meni tudi gre fajn. No, včeraj me je malo dajala lakota proti večeru (zgodnja večerjica), pa sem mal prej smuknila med rjuhe user posted image .

Tea, aleži, jerza - user posted image za pogum, pa da mamo eno malo skupinico. Jaz sem imela danes le krompir in solato, zvečer pa malo polente. Za pop. malico pa sem si omislila ananas.

Mi je to ena fajn dieta, ni potrebno nič preveč komplicirati, samo malo reda in discipline vpeljati. Zdaj grem pa na en ornk fajn dolg sprehod. user posted image in user posted image sem namreč spravla spat. user posted image

Se tipkamo.


(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.1.2010 18:05:33   
jer.za.
4pikice...hvala za seznam.

majar...danes so pomojem vse prevzele kidanje snegauser posted image ...to so bili partnerji zadovoljniuser posted image .
No, mi smo dan tudi v glavnem preživeli na snegu. Že cel dan tudi sneži po malem, občasno tudi močneje. Jaz sem šla tudi na en doooooooolg sprehod, pa še sankala sem se pred hišo, in se tudi prav pošteno preznojila. Sedajle pa še malo trebušnjakov, večerja(rižota in solata), potem je pa za mano drug uspešen danuser posted image .

Jutri bodo pa na sporedu testenine, samo nisem še čisto sigurna ali z drobtinami ali z zelenjavno omako...za večerjo pa najbrž slaniki.


(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?