|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 10:16:39   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: lunca144
Jaz bi tudi prosila za knijgicouser posted image


Oj, lunca!

A potem spet nisi dobila mojega maila user posted image ? Sem poslala un dan potem še enkrat. Nisi nič javila, da nisi dobila pa sem sklepala, da je šlo skozi. Če želiš, lahko še poskusim, če ne bo pa sigurno kaki drugi uspelo.

Ja, sadni dan je za nami. Je kar šlo, edino zvečer res nekaj manjka.

Gremo na zmago!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 10:20:10   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Koliko vas je še na porodnišli?



Jest sem še do marca, k mam dvojčici bom 15 mescov doma.user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 10:23:30   
Sunny Morning
Pozdravljene.

Se vam pridružim 11.01., ker imamo čez vikend še ena praznovanja potem pa akcija. Na ločevalni sem že bila in sem uspela shujšat 9kg, zdaj pa upam vsaj na ene 5kg.

user posted image vsem za že izgubljene kg.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Muca Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 10:24:32   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144
Jaz bi tudi prosila za knijgicouser posted image


Oj, lunca!

A potem spet nisi dobila mojega maila user posted image ? Sem poslala un dan potem še enkrat. Nisi nič javila, da nisi dobila pa sem sklepala, da je šlo skozi. Če želiš, lahko še poskusim, če ne bo pa sigurno kaki drugi uspelo.

Ja, sadni dan je za nami. Je kar šlo, edino zvečer res nekaj manjka.

Gremo na zmago!



Res čudno mlinčka, jest sem pa tvojo verzijo takoj dobila, po moje pol ni fora v tebuser posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 10:25:13   
Lilita
Tudi mene je dohitel večni "jutri". Včeraj sem namreč zavila na razprodaje in rezultat: OMG kakšne številke rabim po novem user posted image user posted image ? Gremo v akcijo. user posted image user posted image

Danes začela. Cilj priti do 60 kg. Trmasta kot sem ... mi bo uspelo. Z dobro družbo in podporo pa sploh.

user posted image vsem, ki ste že noter padle. Mogoče, še katera, ki je danes začela?

Lep dan vsem

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 10:30:01   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Mogoče, še katera, ki je danes začela?



heheheh, jaz sem začela včeraj z sadnim, tako,da sem na istem kot ostale. Lahko tudi ti danes začneš z beljakovinskim. Srečno!!!!!!


(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 10:49:52   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

A ma katera orbitrek? Me zanima če kej športate, jaz sem si ga omislila, samo ga nekateri ne priporočajo. Uporabljala bi ga zdele ko je tako slabo vreme.




mi je prav user posted image , ker nič ne telovadim. Morem se res odločit in it kam na aerobiko, samo kaj ko zvečer sem vsa zmantrana od vsega. Jojmeeee.... evo, zdaj potrebuejm motivacijo,da grem k aerobiki!user posted image


Jaz pa potrebujem brco v rit in še kaj drugega, da bi vsaj malo pričela migati na steperju. Ga imam še kar v kleti. Se tolažim s tem, da čakam lepo vreme, ko se s hčerko pričneva poditi po hribčkih in dolinah. Do takrat pa user posted image  user posted image  user posted image . Nekako se moram motivirat.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 10:53:40   
mojcaziga
Da ne boste mislile, da sem že obupala. Zaradi zdr. težavic se ta teden ne držim striktno ločevalne (oz. ločujem že, ampak dnevi si ne sledijo kot bi morali), zato ne sodelujem v debati kaj ste jedle, kaj boste,......, definitivno pa sem na dieti.
Drug teden, predvidoma, bom pa že na pravi poti.

lp

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 11:08:50   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Mogoče, še katera, ki je danes začela?





Evo, pa sva 2 zamudniciuser posted image , jaz sem tudi začela danes.



IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Koliko vas je še na porodnišli?



Jest sem še do marca, k mam dvojčici bom 15 mescov doma.user posted image




Ja, jaz sem do konca maja - 3 otrok in imam zato 13 mesecev porodniškeuser posted image Potrem imam pa še 18 dni starega dopusta, pa neki novega in tako računam, da grem v službo nekje sredi julija. Kako bo pa res, bomo pa videli.

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 11:29:17   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144
Jaz bi tudi prosila za knijgicouser posted image


A potem spet nisi dobila mojega maila user posted image ? Sem poslala un dan potem še enkrat. Nisi nič javila, da nisi dobila pa sem sklepala, da je šlo skozi. Če želiš, lahko še poskusim, če ne bo pa sigurno kaki drugi uspelo.



Res čudno mlinčka, jest sem pa tvojo verzijo takoj dobila, po moje pol ni fora v tebuser posted image



tud jaz sem jo takoj dobila! hvala še enkrat mlinčka!user posted image

danes pa OHuser posted image za zajtrk sem že pohrustala 2 hruški, za kosilopa pica...
popoldne grem pa še tehtnico kupit, da bomo vidli kk nam greuser posted image
počutm se pa že kot da mam 5kil manjuser posted image , upam da je res kakšna skopnela!!!
dober tek in lep dan vsem!!!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 11:40:56   
4pikice
Jest ne telovadim, sem pa zato skoz v muvingu po stanovanju, usedem se le za jest pa da vam kaj napišem. Bom vidla po kuri, kako bo kaj stalo oz. viselo pa bom dodatno telovadbo takrat udarla. Sicer pa šport bol gledam kot pa ga izvajam.

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 11:47:09   
4pikice
JANUAR 2010 (START)    Datum tehtanja:   4.1. 2010



          Nick:                          Željeni kg:   
1.  user posted image 4pikice                        60-63kg                                    
2.  user posted image mojcažiga                  
65 kg                                               
3.  user posted image taška30                      60 kg                                           
4.  user posted image Tia12                          70kg                                         
5.  user posted image Detece                        58-60kg                             
6.  user posted image Blaža                           58kg                                   
7.  user posted image dito                             56kg 
8.  user posted image 2violina                        65kg                                       
9.  user posted image lunca144                      65kg
10.user posted image Pigy                              60kg 
11.user posted image ZmajTolovaj                 65kg
12.user posted image aleži                             60kg
13.user posted image bella02                         75kg  
    
14.user posted image ANDREJA 75                  75kg
15.user posted image bibyzan                        75kg
16.user posted image hel32                           64kg
17.user posted image majar.                          65kg
18.user posted image mlinčka                        70kg
19.user posted image nincika                         70kg
20.user posted image Muca Miška                  75kg
21.user posted image Erin                              65kg
22.user posted image tea                                62kg
23.user posted image Blacky*
24.user posted image silvestra
25.user posted image jer.za                            65kg
26.user posted image iluzija                            6
2kg
27.user posted image Sunny Morning             11.1. 2010
28.user posted image Lilita                             60kg


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 12:11:14   
Sunny Morning
Jaz že od septembra 2x na teden hodim na http://www.freestylerpro.com/. Meni je super dobro.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 12:39:38   
majar.
pozimi trebušnjake, spomladi, poleti in jeseni se pa teka... poceni in prijetno;)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 13:16:35   
ANDREJA 75
No jaz sem pa pravkar po kosilu sem jedla zelenjavno rižoto in solato kruha nisem jedla več zravenuser posted image user posted image sem se pa danes zvagala in od nedelje ko sem začela ko sem jih imela 82 jih imam danes 79.5 noooooro sem bla vesela!!!to pomeni da deluje ta ločevalna.no sedaj pa šibam malo perilo polikat in pospravit stanovanje se tipkamo zvečer  pa-pa

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 13:28:43   
iluzija
no tudi jaz sem ravno po kosilu, sem si privoščila pleskavico in dooobro solatko, zdej pa samo še upam, da ne bo težko zdržat do večerje user posted image
ampak gremo na zmago, se ne damo user posted image

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 13:34:52   
nincika
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Koliko vas je še na porodnišli?


Tudi jaz sem, imamo pupo, staro 3 mesece. Medtem pa upam, da bom diplomirala to leto in septembra začela s pripravništvom...

Moje kosilo je že kuhano...pečene piščančje bedrce in solata...samo na mami še počakam in potem akciijaaaaauser posted image

Dober tek vsem, ki se pri kosilu...

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 13:46:00   
tea
Evo me, jaz sem že pojedla kosilo - je že kar pošteno pasalouser posted image Sem pa jedla piščančje pris, pečene na malo olivnega olja, za prilogo sem imela pa tisto, kar je ponujal hladilnik - por, korenček, cvetačka, bučka in paradižnik. Je pri nas pravi snežni metež, pa se mi ni dal hodit v trgovino. Sem fino sita, spila sem pa še juhico - no če se temu lahko reče tako, voda, ki je ostala od kuhanja zelenjaveuser posted image
Zdaj greva pa z Mihcem ta velika fanta v vrtec iskat. Upam, da nas ne zamedeuser posted image

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 14:51:49   
lunca144

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144
Jaz bi tudi prosila za knijgicouser posted image


Oj, lunca!

A potem spet nisi dobila mojega maila user posted image ? Sem poslala un dan potem še enkrat. Nisi nič javila, da nisi dobila pa sem sklepala, da je šlo skozi. Če želiš, lahko še poskusim, če ne bo pa sigurno kaki drugi uspelo.

Ja, sadni dan je za nami. Je kar šlo, edino zvečer res nekaj manjka.

Gremo na zmago!

Ja saj ničudno,da ni prišlo,če sem ti napisala napačni meijl,sem pozabila samo eno številko napisatuser posted image ,ja haalooooooooooooo,to je pa moja pamet,očitno,mi manjka cukeruser posted image .

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 14:51:53   
blaža
Dan!

jao sita sem kot pusek, pa še kosila nisem jedla. Sem zajtrkovala 3 mandarine in pol sem prišla ob dveh domov, ker pa moja cvetačka še ni bla kuhana, sem si najprej nardila rdeč radič in kos polnozrnatega kruha in ne morem dihat.user posted image

Cvetačka se pa že peče z sirom in korenčkom v pečici. Bom pojedla kolkor bom lahko, itak bo še mož pomagal.user posted image

Sem pa ful dobre volje danes. Sem si izdelala album z mojimi tortami preko Pošte oz je foto knjiga in je takoooo lepa, da sem kar zavriskala, ko sem jo dobila. jutri mam Rd, pa sem si častla.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 14:54:41   
lunca144
user posted image user posted image user posted image super blaža,da si tako dobre volje,a ne da koliko malo je treba,da je lahko človek srečen.Še enkrat supercauser posted image user posted image user posted image .
Jaz pa dirkam,sedaj po svoje škorce in se začne veseli vikenduser posted image ,uživajte v sneženem,deževnem dnevu,polnem lepih stvariuser posted image .

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 15:25:49   
4pikice
lunca144- sm lih hotla napisat, da preveri kateri naslov si napisala, to mi je edin prišlo na misu, fajn, zdej boš pa lahko pasla oči na pestri ponudbi menijev

Jest tudi že pojedla kosilo, spila juhco, zdej pa mau ven na sneg.

Aja še to. Kmalu bo ponedeljek, čas za tehtanje. Predlagam, da se vse zjutraj tehtamo.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 15:27:32   
jer.za.
Mogoče, še katera, ki je danes začela?
[

Tud jestuser posted image . Zdele sem ravno po kosilu, meso in solata, njamsi.
Me pa nekaj zanima: za večerjo bi si poleg mesa popekla zraven še nekaj mandeljnov in indijskih oreščkov? Je to dovoljeno na B dan? Saj najbrž ste o tem že kaj govorile, ampak toliko napišete da vas komaj sledim.

Sem pa malo prej prišla iz LJ-gorenjski konec...ceste so katastrofalne, od Šentvida do Medvod je na cesti leduser posted image , nič posuto...

Če ste kje na cesti varno in strpno!

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 17:18:56   
majar.
sita sem kot pujs... kosilo sem imela šele ob pol štirih, pico in morm rečt, da je bla naravnost ogabna. ne, nisem se držala vaših receptov, niti ne recepta v knjigi. vso zelenjavo sem zmetala gor, kot kakšne pomije... naslednjič za OH bo defenitivno kaj drugega. res pa je, da sem se od pol pice nažrla nenormalno. mam kar malo slab obutek, da to ni v redu za dieto...
za večerjo bom pa kremšnito, ne vem če je to spada med večerjo, povejte ve....

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.1.2010 18:03:38   
Pigy
No vidim da kg počasi letijo dol, pri enih hitrej, pri drugih počas- tko kot pri meni.

Bila sem na sprehodu, in me je čist zamelo, katastrofa in ta sneg, ga zlo rada gledam skozi okno, ko pa morem ven.....

Kosilo sem imela ob 13ih in sploh nisem lačna, tko da pomoje ne bom nič večerjala, sem si kupila pa metin čaj, če bo zvečer kej kriza.

majar.  lahko poješ kremšnito.

Kar se pa tiče orbitreka, s komurkoli sem se pogovarjala, vsi pravjo da je škoda keša, kr mi bo samo mesec dni zanimiv.user posted image Tko da bom vidla. Trebušnjake bi pa tud jst lahko začela delat.



(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?