|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 15:43:35   
memole
Aja še glede vozička!
Mi imamo tudi peg perego pliko3 in nam je zelo všeč smo zelo zadovoljni z njim!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 17:02:28   
Di_Di
Aglaia gledava full ja in razmišljava... itak da bi mela full svoje stanovanje in si ga bova tud prej al slej kupla, sam se nama ni za zaletet in zakreditirat za 25 30 let, glede na to da je življenje dan danes tako drago... morš mal tud vnaprej razmišljat, da ne delaš sam za kredit, morš met tud za jest. Sam tko mal razmišljam .. full je žalostno to, da država ne poskrbi za mlade družine... pa tud te razlike v cenah. Za eno stanovanje na obali al pa Lj dobiš kej na štajerskem al pa koroškem 2 če ne celo 3 stanovanja... sam če maš službo na obali, menda se ne boš selil v Maribor... čeprav se mojih full sodelavcev in sodelavk vozi. Ma meni to ni da se vozim v službo 2 3 ure in pol delam 12ur pol se moram pa še nazaj domov vozit 3 ure.. to zame ni življenje ampak matranje in še otrok oz otroci nimajo nič od tebe, ker samo delaš, ko pa si doma pa vegetiraš, ker si izčrpan od vsega skup...
No ja sej morda če bi bla narkomana bi takoj dobila stnovanje.. če pa si normalen človek in pridno delaš ti pa nč ne pomagajo kaj šele dajo, sam si pa tud full težko kaj privoščiš. user posted image Skratka vse skup je tko žalostno...

Drugače pa hvala, tud jaz upam da ji v tem mesecu uspe zanosit in da ne bo rabla ti na ta poseg... če pa že, pa da je ne bo tko bolelo in da bo pol čim prej zanosila user posted image

joj spet sem napisala celi roman...

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 17:03:40   
katy83
ojla punce.
Evo mene spet za računalnikom.

Darila za user posted image  nisem dobila, tako, da bom mogla nekaj druga nabavit. Itak grem ju3 z mamo v mesto, pa bom že kaj našla. Kakšen lep puloverček vedno prav pride.user posted image

No, vidim, da vas je kar nekaj, ki ne spite strogo na boku. saj se ne obremenjujem nekak s tem, se pa trudim vsaj zaspat na boku, če druga ne. Hvala vsem za komentarje. Zakon ste, punce. user posted image

Di_di - ne, mene nič ne boli, če spim na trebuhu. No, saj ne spim direkt na trebuhu, ampak nekih bolečin ne čutim.
 
aglaia - hja, jaz imam že full trebuh (vsaj meni se zdi) pa še vedno nekak spim na trebuhu. Verjamem pa, da dolgo itek ne bo šlo več.
 
ela24 - uuuuuu, ti pa kar vodno posteljo pičiš. Full dobro. Verjamem, da zna bit, še posebej zdaj v nosečnosti zelo praktična. user posted image  Drugače pa sem jaz tudi pravi kosmatinko po trebuščku. user posted image  eh, to je zato, da je našim user posted image  še bolj toplo notri. user posted image  Brit pa se ne mislim, ker zdaj je to taki mehki puhek, potem pa zna to postat pravi "ljubavni tepih". user posted image

aprilčica10 - user posted image user posted image user posted image  ona dogodivščina z zebro (britje) pa me je pošteno nasmejala

Amelie -  tvoj   user posted image  pa ima lepo težo. Saj prav tak, naj kar rastejo. user posted image

kaj sem še hotele komentirat? Pozabla.

No, če že nisem komentirala, pozdravček tudi Nincy29, memole, Levinjica, Dacy, nataša35, Chi_pita, Marjana, Nejanejc. Upam, da nisem katere pozabila. user posted image

skratka, to je to, uživajte
Aja, zdaj pa grem spet 2 dni malo na šiht. user posted image  Se splača. Zdaj, ko bodo prazniki, je kar nekaj napitnin. user posted image

lp, katy

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 20:07:27   
nejanejc
hejla

danes sem pa prov koma... komaj prlezla domov, sem misnla, da bom kje na cesti ostala od utrujenosti... vse me je tiscalo, grozno... sem pocivala, caj spila, neki pojedla, pa sem rekla, da ne bom sam gruntala kaj vs eme tisci in boli pa se prklopla na net... pa dobila cel pok skatel na noge, ko sem kabel tlcla v uticnico. Se nisva nabavla wirelessa... Me je moj kar malo napel, da ne morem brez neta... Ma sej malo ma prov...

katy jst sem danes sla s sodelavko med malco v rokusa, je narocila eno zlico za cevlje, fu zanimiva, sama stoji. Pa smo nabavle par drobnarij, take nozke za pomaranco in kiwi... Zanimivo. do cokolade, une zlice se nisem prsla, ko je cojka dala predlog. No, upam, da dobis veliko napitnin.

modrci bojo tudi pocakali se, da dobim kaj moci. Danes se dobro, da ni blo monterja, ker ne bi slo se pospravljat. Vcerej se mi ni zdelo, da pretiravam, ko sva popoldne pospravljala z mojim, ma nevem, kaj me je tako sesulo.

peg perego ful hvalijo vsi, bo res treba jit v Trzin, ce sem si prav zapomnla...

jst pa zadnja leta ful na hrbtu spim... ce mi pa ne pase se pa dam na bok, na trebuhu sem se prov "odvadla", sama nevem zakaj....

morem se pocivat, da bom jutri mela kaj moci...

papa

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 20:48:44   
Anonimen
Evo mene nazaj iz srecanja. Ne vem kje so vse ostale punce. Mogoce so se kaksno tortico dobile zastonj user posted image

Super je blo! Dobile smo se sicer ljubljancanke, ampak cvekale smo najvec aprilcice se mi zdi. Sta ble pa se dve junijki in ena marcevka. Ful fajn punce, vse! Se bomo to pocele. Me pa prav zanima kako bo, ko bomo imele otroke. Ce bomo lahko 3 ure na kavi sedele user posted image

Drugace pa vidim, da ste vi tudi bolj lenarile popoldan. Nejanejc, ti bom ZS poslala. Didi ne sekiraj se za stanovanje. Bosta ze kupila ko bo bolj siguren dohodek. Midva sva si naredila tako, da imava mesecni obrok toliko kot sva imela do zdaj najemnine, tako da nama se vedno ostane dovolj za normalno zivljenje. Ko bom pa jaz boljso sluzbo dobila, bova pa verjetno dvignila obrok in prej odplacala. Bomo vidli.

Joj punce, sploh ne morem veliko pisati. Spi se mi, da komaj gledam. Se vidi, da sem ze cel dan pokonci. Cist sem se odvadila zgodnjega vstajanja user posted image Grem pocivat in bom jutri vec napisala.

Lepe sanje vam zelim! user posted image

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 21:27:07   
pupa*81
no bom pa še kej danes napisala, glede na to da me jutri ne bo skor nč na RR pa boste spet naklofale za cel večer branja user posted image

na srečanju je bilo res supeeeer, same fajn babe user posted image obvezno se mormo vsaj enkrat mesečno dobit... pa pol kasnej z vozički seveda user posted image v glavnem, tortice super pa punce super. prou fajn se je tko mal spoznat, magar bo zdej še cel teden padalo zarad tega, ma kaj čmo user posted image

no gremo počasi v mižule, ker danes je bil res naporen dan! sladke sanje vsem!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 21:39:40   
izgubljena_ovcka
Vam se je pa danes res "nakvačkalo" enih strani!! user posted image

Jaz seveda (kot ponavadi) nimam časa brat vsega, vsake toliko ujamem kakšno dobro foro user posted image .

Bila sem danes na pregledu, naša biba je hudo živahen otrok (no, to tako ali tako že vemo) in naslednji pregled imam 26.1.2010. Imam pa 70 kil!?!? Uh, tele praznike se bomo "šparali" glede na to, da je bila moja začetna teža okoli 59. UH! Torej plus 11 kg!

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 21:56:23   
Anonimen
Čer čvekeuser posted image

Jaz vas tudi na hitro pozdravim, potem pa kavč time z user posted image in brcikami user posted image user posted image

Danes sva bila v kino, sva gledala film Avatar. Waaaaaaa, kok je to dober film, res priporočam ogled. Traja pa kar 3 ure, moj mehur pa ne zdrži več tolikouser posted image Super, res, priporočamuser posted image user posted image

Aglaia: Uf, saj sem pričakovala takšno ceno, me je pa vseeno malo˝pribilo˝. Zdaj me že skrbi, če bova lahko prstane nabavila, khmmuser posted image

Izgubljena_ovčka: jaz pridno lezem s kilami za tabouser posted image Ampak važno je to, da naši user posted image pridno brcajo in sporočajo kako fajn se imajo v bušijih.

Nejanejc: spočij seuser posted image user posted image

Super, da ste se načvekale danes, zato pa ni bilo toliko za prebrati tukaj na RRuser posted image

Lepe sanjeuser posted image

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 22:14:08   
tropical
PROSIM, da vaše podatke, datume pišete z debelimi črkami ali barvano!!!
Ali lahko napišeste še enkrat tiste, ki stedalepodatke kaj čakate  user posted image ALI user posted image oz. user posted image je ostalo na prvemdelu. Tako dabompol sproti popravila.


user posted image
NICK, STAROST,KRAJ,( , ),+KG,SPOLPREGLED, MF, 4D,3D
1.4.2010
user posted image smeshka(22)Štajerska(1.user posted image ,0. )user posted image NP

2.4.2010
user posted image  
jasna (32)                   ( 2.user posted image ,1.user posted image ) user posted image NP
user posted image   Clarie2010 (27)  LJ       (1.user posted image ,0. )user posted image     NP.  
user posted image   sasa7                                                NP
user posted image  
mamika25   (2.user posted image ,1.user posted image ) user posted image   +6,5  13 .01.
user posted image   m83 (25)gorenjska (1.user posted image ,0.user posted image )user posted image   NP.
user posted image   vita83 (1.user posted image ,0.user posted image )user posted image NP

3.4.2010
user posted image   testianka   (4.user posted image ,?.user posted image )  NP

user posted image   tejč29       (2.user posted image ,1.user posted image NP 
user posted image  
pupa*81 (28) Logatec  (1.user posted image ,0.user posted image ) user posted image user posted image +6   11.01.   

4.4.2010

user posted image aprilski hrošček (37)notranjska (?.user posted image ,1.user posted image )
user posted image +8  18.01.
user posted image kepica83 (22)Ormož(2.user posted image ,0.user posted image )user posted image +8  22.12. .
user posted image
flora1983       (2.user posted image ,1.user posted image )user posted image -2   23.12. 22.01.
user posted image Chi_Pita (24) obala(1.user posted image ,0.user posted image )user posted image user posted image +9,5  19.01.
 
5.4.2010
user posted image
  26AnejaA      (1.user posted image ,0.user posted image
)
user posted image   tifani          (1.user posted image ,0.user posted image )user posted image NP 
user posted image  
Mariposy (?)Gorenjska (2.user posted image ,0.user posted image )user posted image 27.11. 12.11.
user posted image   Abril                               user posted image   19.11.
user posted image   dacy (30)Bohinjska Bela (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image +4,5  04.01.   in 28.12.


6.4.2010
user posted image
  Chloe (29)  Celje (2.user posted image ,1.user posted image   )
user posted image   amelie (28)  MB  (1.user posted image ,0.user posted image ) user posted image   21.01.  
user posted image  
aprilasemtu(27)Lj (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image   29.12.

user posted image  
nejanejc (31)Kranj(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  user posted image +6  06.01. 
user posted image   BELA BUČA (31)Zasavje(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image + 5  06.01. 


7.4.2010
user posted image
  mokca (31) LJ    (2.user posted image ,1.user posted image   )
user posted image   NP.
user posted image  
tanjaklemen(24) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image   +8 18.01. 
user posted image   Tesh
(32) (1.user posted image ,0.user posted image )user posted image 28.12.

8.04.2010
user posted image   izgubljena_ovčka (26) gorenjska(2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image +11  26.01.
user posted image   Nasy
(32)     (4.user posted image ,1.user posted image )
user posted image    NP
user posted image   levinjica
(29)štajerska (2.user posted image ,1.user posted image )user posted image +8 12.01. 
user posted image   Gilda77 (2.user posted image ;1.user posted image )
user posted image +8 05.01.

09.04.2010

user posted image   mausi (40) gorenjska  (5.user posted image ,2.user posted image   )    NP
user posted image  
azaleja (40) LJ          (2. user posted image   ,1.user posted image   ) NP
user posted image   setag  (34)Kranj        (4.user posted image ,3.user posted image   )
user posted image   NP ?  
user posted image   neka_noč (35) Lj   (3.user posted image ,1.user posted image   )
user posted image   user posted image +4  22.12.

user posted image   Nohtek10 (24)gorenjska(1.user posted image ,0.user posted image   )
user posted image  
user posted image 21.12. 
user posted image   none85 (23)            (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image NP 
user posted image   Klarica123

10.04 2010
user posted image   ela24 (24)      (2.user posted image , 0.user posted image )
user posted image  -2   23.12. 
15.12.  
user posted image   zrak (34)   (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image   NP
user posted image   moci  (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image

11.04.2010
user posted image   mojca976 (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image   +5 16.11. 11.12.
user posted image   lija34 (34) (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image +10  02.12
02.12
user posted image   šica (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image -1 NP.
user posted image   anja31(?) (1.user posted image ,0. user posted image )
user posted image   NP.

13.4.2010
user posted image   majas (24) MB              (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image   09.12.
09.12.
user posted image   Getreal (23)
primorska(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  
+4  22,01. 11.12.
user posted image   Wannabemommy MB(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image   04.01. 04.01.
user posted image  
pikapoka26(26) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image +4   06.01.

14.04.2010
user posted image
  roža03     (3.user posted image ,2.user posted image   )
user posted image   gugy (26)                                      NP

user posted image   didi5 (30) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image   10.11.  15.12.          
user posted image   pikica84 (24) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image 1,5  NP
user posted image   Izabela_07 (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image
4,1 
04.01. 

15.4.2010
user posted image   inch (29) MB          (1.user posted image ,0.user posted image )  
user posted image  
ema tiara(35)Ptuj (5.user posted image ,4.user posted image )
user posted image   04.01.  

user posted image   *m*o*j*c*a*(23) (2.user posted image ,1.user posted image )user posted image     11.01.

user posted image   Malenaa89(20)Marjeta na DR. Polju(?.user posted image ,?.user posted image )user posted image  user posted image +6 04.01. 14.12.
user posted image  
principessablu(?) (2.user posted image , ?.user posted image )

16.04.2010
user posted image   katy83 (25) MB   (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image   3,5 07.01.

user posted image  
marjanaj (30) Lj (1.user posted image , 0.user posted image )user posted image   NP
  1.12.
user posted image   mp13(34) (2.user posted image ,1.user posted image )user posted image   23.12.

user posted image   Pupa83 (2.user posted image ,0.user posted image )user posted image +3 NP 

17.04.2010
user posted image
  Aanchy (28)(1.user posted image ,0.user posted image )   
user posted image  
tanika1(26)Lj(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image   4,5   30.12. 
user posted image  
moreta (33)KP (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image   12.01.
user posted image  
nax05 (24) Lj(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image 3  29.12.
29.12. 04.01.
user posted image   monlo(28) (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  user posted image +2799 05.01.

18.04.2010
user posted image   Venera (34) MB  (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image  
+3   15.12.
user posted image   Sandra187 (?user posted image ,?.user posted image )
user posted image +8

19.04.2010
user posted image   čebelca 25  (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image +10  05.01.
29.12.         
 
20.04.2010
user posted image
  NATAŠA35 (34)Stahovica
(4.user posted image ,3.user posted image   )
user posted image +1 11.01.

user posted image   Di_Di (26)Obala(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image user posted image   07.01.

user posted image  
spella     (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image  

21.4.2010
user posted image   nikkybo Domžale (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image   NP
user posted image  
babyloverka (23)Ptuj (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image +3   12.01.
user posted image   Aglaia
(27) (1user posted image ,0.user posted image )user posted image   +5 12.01.
11.01.


22.4.2010
user posted image   barvar (28) Ptuj        
(2.user posted image ,0.user posted image )  
user posted image   micama (?)   (?.user posted image ,?.user posted image )
user posted image user posted image user posted image

23.4.2010

user posted image   neli2010 (27)   (3.user posted image ,0 .user posted image   )
user posted image   07.12.
07.12.
user posted image   tintin    (3.user posted image ,1.user posted image )
user posted image +3,5  05.01. 16.12.

24.4.2010

user posted image  
ljupka (30)   (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image user posted image +4 27.10 16.10.
user posted image   Moycaa

25.4.2010

user posted image rujčica (29) Kras (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image NP 
user posted image natasaxy (29)Radovljica (2.user posted image ,0.user posted image )
user posted image +1 07.12.
user posted image
sasa1975 (?) (1.user posted image ,?.)
user posted image

26.4.2010
user posted image   memole (26) Obala  (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image +6 05.01 .
user posted image   tropical    P.         (3.user posted image ,1.user posted image )
user posted image +6,5    24.12.  24.
12.
user posted image  
mandarinaJ          (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  

27.4.2010
user posted image   country (26)
gorenjska(2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image
user posted image +3    11.01.
user posted image   nizy (30) gorenjska (4.user posted image ,3.user posted image )
user posted image  user posted image 41964197,5 42194220 .01.
 
user posted image   
nincy29 (18) Nova Gorica(1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image  +1 28.12.
28.12. 20.1.

28.4.2010
user posted image   tatly (22) Ptuj (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image     04.01. 
04.01.

29.4.2010
user posted image   cojka(28)Lj (1.user posted image ,0.user posted image )
user posted image +5 NP. 23.12. 20.01.
user posted image   Marjana Simončič (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image   04.01.
05.01.

30.4.2010
user posted image   Tejča05
(28)Lj (2.user posted image ,1.user posted image )
user posted image  

user posted image   Aprilčica10 (22)Zasavje(1.user posted image ,0.user posted image )user posted image +8 22.12.
28.12.
 
02.5.2010
user posted image   živa (32)Lj (3.user posted image ,2.user posted image )
user posted image 13.01.


XX.XX.2010
user posted image   jeci
                               aprilčic nas je  97!! 

user posted image    16  user posted image   15   user posted image   10

user posted image
Z nami so bile:
BOSTINA, ŽanaTaja, mausikaa, kai1, maja1985, Nefretiti, čebeli, jana_k, soncek_25, sanje2, nadka10, Ribica Nemo, Argojuhica,



user posted image   ko vidiš srček utripat na pregledu
3D/4D  
MF morfologija
NP  Naslednji pregled
SPOL   ALI ALI
- / + KG

user posted image


user posted image user posted image
PREGLEDI:    

23.12.   ela24, flora1983, mp13, user posted image

24.12.   tropical,
28.12.   nincy29,
Tesh,
29.12.   nax, aprilasemtu, marjanaj,
30.12.   tanika1,
04.01.   Marjana S., Malenaa89, ema tiara, Wannabemammy, Izabela_07, tatly, dacy
05.01.   tintin, čebelca25, memole, Gilda77,
06.01.   pikapoka26, nejanejc, BELA BUČA,
07.01.   katy83, Di_Di
11.01.   *m*o*j*c*a*, NATAŠA35, country, pupa*81, Getreal,
12.01.   babyloverka, levinjica, moreta, Aglaia,
13.01.   mamika25, živa,
18.01.   tanjaklemen, aprilski hrošček, nizy,
19.01.   Chi_Pita,
21.01.   Amelie,
26.01.   izgubljena ovčka

                        
MORFOLOGIJA

     
23.12.  
cojka user posted image
24.12.   tropical 
28.12.   nincy29, Aprilčica10,
29.12.   nax
04.01.   tatly
05.01.   Marjana S.

3D/4D PREGLED
29.12.   čebelca25, user posted image
04.01.   Wannabemammy, nax05,
11.01.   Aglaia, Gereal,  
12.01.   BELA BUČA
20.01.   cojka, nincy29,
22.01.   flora1983,
user posted image



< Sporočilo je popravil tropical -- 22.12.2009 22:50:59 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 22:19:41   
nizy
za seznam user posted image ,  +2.5kg, naslednji pregled 18.1.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 22:54:23   
tropical
nizy kasneje te bom dala na seznam, ker sedaj se ga ne da več popravit.

Mene loči še dva dni do  pregleda komaj čakam. Jaz imam že dva dni full močne krče in trebuh kot kamen. Ne pomaga magnezij, ne donat,  me prav zanima kaj mi bo rekla g.
Danes sem šla ven hodit v dežju, ma sem se hitro vrnila domov , ker me je bolelo ko user posted image da nisem mogla hodit.

Danes vas ne bom brala za nazaj , ker je preveč napisano.


Lako noč, lepo božajte svoje bušijeuser posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 1:06:36   
dacy
tropical opazila sem napakico na seznamcku ... malo si me narobe razumela ... al pa sem jaz slabo napisala ... saj ne vem ... vglavnem nimam +4,5kg ... ampak samo +2kg user posted image
Prej sem imela +2,5kg, zdaj na pregledu pa sem za 0,5kg imela manj tak da je skupno samo +2kg user posted image Ko bos pac ponovno pisala seznamcek pac popravi.


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 8:45:04   
natasaxy
dan,

da me ne boste pozabile............toliko čvekavih banbic na kupu, sej ni čudno da lije kot iz škafa:)

No pri nas nič posebnega,......zdej smo si domek uredili toliko, da smo na "svoje", prideš skozi svoj vhod domov, samo kuhali in umivali se bomo pa še nekaj časa spodaj. Letos smo imeli namreč podvig,.......totalna adaptacija hiše, smo odkrili hišo, vrgli streho dol, dvignili za en štuk, tako da zdej imamo cca 150 kvadratov zase,........pobeljeno imamo, toplo imamo, opremo smo pa začasno kar še ta staro notri pustili, zdej šparamo za nov parket in poden,......kar smo novih lukenj nafilali z estrihi, smo pa kakšen tepih dali čez, ker drugače imamo še ta stari parket notri od prej,.......Tako da punce dobro vem kako je priti do svojega domeka,........če ga moraš pa še kupit in se kreditirati pa sploh. Mi smo kar šparali dobrih 6 let, smo bili malo na gužvi, tudi ko je bil tamali majhen, pa vse gre, če se človek zna prilagodit.

No zdej ko prihaja drugi član, smo vsaj odmaknjeni v svojem stanovanju in gremo dol samo kuhat,.....

Sem se malo razpisala, ker sem zasledila da je ena govorila od stanovanja in cen.

Kaj pa ostale ste po večini vse na svojem,........imate svoje stanovanje, ste zakreditirani? Mal me firbec matra kakšno je kaj stanje mladih družin:):)

Drugače pa na zadnjem pregledu sem bila v ponedeljek, sva še enkrat srček pogledali,........tole naše dete noče pozirati pa konec,.......skoz ritko kaže in hrbet, tako da je zelo težko vse videla,........ampak načeloma je rekla, da ne vidi nič spornega pri srčku in da je vse o.k.

Naslednji pregled imam 11.01.2010.

Nič lepo bodite.......kljub dežju,........no pa upam da imate že kaj dopusta zdej pred prazniki.

Koliko nas je pa tukaj iz gorenjskega konca? Lahko bi se tudi gorenjke kdaj dobile če ste za to?

Toliko zaenkrat,........

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 8:51:12   
Chi_Pita
Dobro jutro čveke user posted image

juhuhuuuu še danes delam in to je to - pol pa lepo uživat praznike ... juhuhuuuuu user posted image - me pa danes čaka kar naporen dan, zato se oglašam že sedaj, verjetno kasneje ne bo časa user posted image

hej ljubljančnke, lepo da ste uživale in se načvekale user posted image user posted image user posted image user posted image ... bomo mogle tudi me iz obale malo bolj to prakticirat - sam kaj ko smo samo 3 in pol je malo težje uskladit datum user posted image - kaj pravite primorke?

Ne bom vas pokomentirala, ker bom ziher pozabila milijon stvari, tako da vas samo lepo pozdravljam in upam, da bom našla čas, da se med prazniki kaj oglasim. Pa če se ne slišimo, vam želim lepo praznovanje. Aha, da ne pozabim, pa da bo božiček radodaren. user posted image

Aja, to pa lahko še povem, glede spanja ... jaz zaspim na boku s povštrom med nogami, zbudim pa se večkrat na hrbtu ali pa celo na trebuhu (no ne čisto na trebuhu, ampak tako na pol) ... me pa nič ne moti, edino ko se obračam se mi zdi, da se user posted image tudi začne obračat in si ureja posteljico user posted image

memole ... dobra je tista o božičku veš ... sem jo že naprej poslala user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

Uživajte pupe ... user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 9:05:09   
nejanejc
dobro jutro....

tle mamo pa zdej sonce in dez :) skoda, da ne morem se mavrice videt, ko smo tko zaprti med stavbami

aprilčica, sem se malo odpocila vcerej, edino spanec pomaga res... res nisem ze dolgo bla tolko brez moci, ce sploh kdaj...

no, super ljubljancanke, da ste uzivale, mogoce mi kdaj uspe prit po sluzbi tudi meni

natasaxy, midva sva oktobra se preselila v novo stanovanje v Kranju. Nekaj je blo nasparano, nekaj so nama pomagali, pa se nekaj kredita je blo treba... Cez 10 let bo poplacano... Tak je plan. Je pa mal majhno, tako, da nevem kolko casa bo aktualno, za nekaj casa bo :) Ga tudi se opremljava, danes bo mogoce kuhinja skorej gotova, samo se fototapete bova narocila. Mam tasta ze 3 tedne skoz na obisku, da mojmu pomaga sestavljat in popravljat, ker nbena kupljena rec ne pase direkt... Danes pa nekaj omar za spallnico za otrosko sobo, ki bo en cas kar najina spalnica dobiva, da se se nekaj skatel koncno znebiva, ker je res kot pri Strojanovih, bi reku moj tata :)

no, lep dan zelim papa

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 9:31:21   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image

Jaz sem vseeno dobre volje, klub dežju, danes bova gipsala otroško sobo... spet malo napredujevauser posted image

Natasaxy: midva živiva v hiši (to sem že enkrat pisala, pa ne vem koliko sem povedala) - v njegovi hiši oz. hiši njegovih staršev. Njegova mami je pri svojih triindvajsetih letih zbolela, tako, da so rekli, da bo živela največ leto ali 2, otrok naj ne bi imela. Ampak se ženska ni dala in je še kar živela (res občudujem ljudi s tako voljo do življenja). Pri njenih tridesetih se jima je uresničila želja in je zanosila, ampak so spet rekla, da noben ne bo preživel. Pa sta - OBA, tako je leta 1985 na svet prikukal moj bodoči možuser posted image Želja njegove mame pa je bila, da bi živeli v hiši, zato so se takrat čisto zakreditirali in leta 1999 kupili hišo, jo uredili, leta 2000 pa je njegova mami umrla (sepsa). Oče se je za nekaj časa odselil v Ameriko in si kasneje našel drugo žensko, ki je bila ločena in prav tako s svojo hišo, ter se preselil k njej. Ta hiša pa je ostala prazna.

No, in tako si sedaj midva urejava gnezdece. Kaj naj rečem punce. Marsikdo mi zavida, da živiva na svojem (waaaauuu, hišo imata). Ja, res je... ampak:
1. Moj je pri 15.ih ostal brez mami
2. najini otroci ne bodo nikili spoznali babice
3. noben, ampak res noben, ki nima svoje hiše in SAM skrbi zanjo NIMA POJMA kakšni stroški so to!! Kolikrat se komaj prebijeva čez mesec. Ampak sva srečna:) Ker se imava rada.

No, to je bilo to z moje strani.

user posted image user posted image user posted image imejte se radi!


(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 9:46:12   
mamika25
Jutro jutro, da še jaz malo...
Sprašujete o stanovanju... tudi jaz sem na svojem, v hiši sicer v zgornjem nadstropju, imamo 90m2, pa še mal okolice, spodaj živi stara mama. Mami se je po ločitvi odselila z novim partnerjem, oče pa mi je po darilni pogodbi podaril stanovanje, ker se je tudi on odselil. Tako, tudi jaz sem srečka kar se tega tiče. Enkrat v prihodnosti pa tudi jaz mislim živet nekje drugje, nekje v "svoji" hiški, ne samo v svojem stanovanju:) Kar se tiče tega sem lahko vesela. Nebi si mogla v tem trenutku privoščit stanovanja oz. kredita. Še posebno ker ne vem kaj se bo zgodilo z mojo službo.
Včeraj sem nesla bolniško, pa so me "obvestili" (kot da nisem vedla), da mi bojo prekinili pogodbo, pol da me bojo pa nazaj vzeli in da bom pol kao prva v vrsti za to službo. Sam to je tko mal za lase privlečeno. Zavedajo se da poznam svoje pravice, samo to je vse tolk politično, da v kkšne tožbe se mi ne gre. Pa sem potem rekla, da pričakujem takoj pogodbo za stalno, če bom prišla nazaj, pa so rekli da se bo dalo zmenit. Ker dobro laufa pač. Take so te stvari, nekje imaš srečo, drugje je nimaš.user posted image

Lepo da ste se dobile v Lj. Mogoče se vam kdaj pridružim user posted image . Mi pa v petek odpotujemo na počitnice, se morem začet mal pripravjat. Sem včeraj pa vidla v eni reklami, da imajo v DM-ju ene take darilne kompletke (balea) čist pocen, pa se mi kr zdi da bi blo to dobro darilce za par oseb, pa bom mogoče mal kasnej skočila v Postojno.
No, lepo se mejte. Pozdravček vsem.

Aja, za seznam in za tropical: user posted image  !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 10:03:27   
ela24
Jutro user posted image !

Nocojšna noć je pa bila bolj nemirna. Danes imam pregled pri ginekologinji in sem že čisto prestrašena v pričakovanju, da me ne da ki zdaj za praznike v bolnicouser posted image

Katy, kar se vodne postlje tiče je res super. Ko so nama jo montirali je tista gospa rekla, da ženske ki spijo prvo nosečnost na navadni, da ne morejo verjet kakšna je razlika če so drugič na vodni. No jaz razlike ne bom poznala, ampak vidim pa kaki problem imam na morju ipd. Pač se navadiš al kaj. Ne vem. Ampak ne bi menjala. Čeprav sm bla ob nakupu ful skeptična.

Kar se domeka tiče. Midva sva sedaj v stanovanju cca. 50m2, plus 25m2 terase, plus pisarna je v istem nadstropju. Itak sma takrat vzela kredit. Saj kje boš pa dobo tolko denarjauser posted image  Ampak sma v tem času kar dosti vložila, dozidala teraso. In sedaj, ko se imama namen selit bo šlo to stanovanje v najem, v roku 3 let pa imamo dogovorjeno za odkup. Ampak pustila bom res skoraj vso pohištvo not, ker je vse po meri.

No to drugo stanovanje bo pa cca.100m2, doli boma še dozidala malo večji predprostor (da jaz našibam omare za cote notuser posted image ), pa kakih 12 arov zemlje je okoli. Tak da ko bo narejeno bo kar fajn.
Ampak dolgoročno še vedno sanjava svojo hiško. Saj mogoče me bo zdaj minlo, ko bom mogla toliko trave kosit, da bi šla še na večje.

Imava pa možnost, da bi si pri njegovih uredila v gromozansko veliki hiši. Ampak jaz niti slišat ne morem... Nisem preveč prilagodljiv tip. In čeprav sta ok, sploh tašća nas vse po rokah nosi... Ampak km narazn je glih pravuser posted image

Tako, da samo naj naš  malček čimdalj zdrži v trebuščku, da še midva urediva za silo.

Držite pesti za moj pregled.user posted image

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 11:35:37   
NATAŠA35
samo na hitro, potem pa zaključim za letos user posted image user posted image user posted image user posted image službo seveda, ker me čaka še mala fešta, potem pa domov, pospravljatuser posted image

lepo, da ste se imele lepo na srečanju, vam zavidam, pa se vam pridružim naslednjič...

hiša midva sva v leseni montažni hiši, ki je malo premajhna za tak veliko družino, čeprav vedno nekaj dozidavamo, prezidavamo, kombiniramouser posted image user posted image user posted image user posted image sem pač tip ta take stvari...samo važno mi je, da sem na svojem, če bo pa čas dopuščal bomo na istem mestu gradili - najraje postavili montažno hišo, samo še z enim natropjem več, ker naša je pač pritlična....


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 11:38:02   
Getreal
dobro jutro punce user posted image
danes midve z mojo pikico malo lenarimo in poležavamo , ker je tako polulano jutro in se nama prav ne da ven v ta mrzel svet user posted image user posted image

zej pa lepo po vrsti:

 cojka - ja železo sux! user posted image user posted image user posted image po treh dneh ga mam že čist vrh glave.. Samo men je dala eno grozno zalogo tega železa..kr za ene 3 mesce user posted image a tko počasi se dejansko izboljšuje stanje al kaj? glede "tortamanije" v zvezdi sem šele danes vidla, da ste me vabile user posted image ampak sem itak kr doma v Ajdovščini, tko da se veam najverjetneje niti ne bi upala pridružit ob taki uri, ker je mel moj lubi popoldne še en plavalni tečaj z otročki in me ne bi mel kdo pripreljat... kako ste se imele vi tortosnedke?user posted image ampak lahko pa po novem letu ponovimouser posted image danes pa morfologija, a? user posted image kako je šlo?

aglaia
- ja ja sej sem iz Primorske, si že prav mislila user posted image samo jz študiram v Ljubljani in sem več al manj od pondelka do srede alpa do četrtka v Ljubljani, tko da sem na pol ljubljančanka user posted image tko da Strahova mi je bla kar blizu iz lj, pa še slišala sem pohvale in sem rekla zakaj pa ne..  kar se pa tiče tickerja res ne vem več kaj nardit user posted image en čas mi ga kaže, pol mal ne, pol mal ja..eni ga vidjo, drugi ga ne vidjo.. bwo user posted image samo pri nas je isto...sej tut fantek je zakon in se ga sploh ne bi branli, samo res sva se tko navadla na to punčko, pa že prej sva si jo oba želela...bi bil kar šok če nama rečejo, da mamo lulčka user posted image ja smučke so pa itak taka moška strast hihihiuser posted image naš se tudi že vsa veseli da bo učitelj smučanja user posted image ma kje je še...

nataša35 hahaha meni je to kašico iz banane, naibane jabolke in piškotov moj tata vedno delal, ko sem bla majhna in sem imenovala to zadevo "pendka" user posted image user posted image ko sem bla na Kubi za en mesec pri 18 letih je bla to prva hrana ki sem jo začela pogrešat user posted image user posted image user posted image

nincy29 jz sem se na začetku mal zanimala za te celice in sem govorila z eno kolegico, ki dela na nacionalnem inštitutu za biologijo, kaj bi mi ona svetovala. Baje je fajn, če ti jih odvzamejo, ampak ni za pretiravat s temi švicarskimi bankami kjer je shranjevanje kr drago, apak je dovol če jih shraniš za slovensko splošno bazo. To je zastonj, kar pomeni, da če bo tvoj otroček kdaj potreboval te matične celice, bo imel na voljo jih dobit, ni pa nujno da bodo to prav njegove. Samo glede na to, da do zdej teh matičnih celic še ne uporabljajo oz. ne vedo še prav točno kaj bi z njimi, je po moje res bolje, če greš cenejšo varjanto..čeprav sem pa ravno en dan zej brala, da so ugotovili, da se te matične celice znajo ubranit pred aidsom..bwouser posted image pa ne se po trebuhu brit, lumpa! user posted image boš mela celo življenje črne dlake tam ko en dedc user posted image

katy83 jz bi tudi tako kot tvoja sestrična user posted image user posted image user posted image kar se pa tiče spanja..jz sem prej celo življenje spala na trebuhu (pogojno na boku) in me sedaj zelo moti ker ne morem več..spim pa sedaj na boku, vendar me boli križ in boki in medenica in vse kosti, kar si jih lahko zamisliš pa sploh ne vem zakaj..

Aprilčica10 avatar je pa kr 3 ure al kako?? Kok wc pavz pa je blo umes? user posted image user posted image user posted image Joj zej ko vem, ga pa gotovo ne grem gledat v kino, bom kr počakala, pa si dol potegnila..user posted image Aja pa pohvalno za vaju z lubijem, da tako lepo sfolgata vsak mesec user posted image res težko življenje je mel revček..ampak sej zej bo mel tebe pa vajino malo pikico in bo lepo, a je tko? user posted image

tropical
upam da se ti kmalu izboljša počutje in da je vse v redu s trebuščkom user posted image user posted image user posted image

no punce zej sem porabla točno uro pa pol da sm prebrala vse od dveh dni user posted image uživajte user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 12:02:55   
marjanaj
user posted image vceraj je bilo odlicno! user posted image sladko! user posted image gofljavo! user posted image user posted image  smo bile tako glasne, da so vsi pogledovali k nam user posted image . to se splaca veckrat ponoviti...

Aprilčica10 tudi midva sva kupila prstane pri Mocniku. Sva jih dosti gledala, in so imeli skoraj iste povsod ampak cena je bila tukaj res dobra. Vec kot za polovico nizja za iste pristane kot drugje. Poleg tega, jih lahko prineses kaksne bi imela in se zmenis za ceno, ki bo se vedno bolj ugodna kot originalni prstani.

Tropical ah, saj je vseeno kar napisi na seznam +7 kg… kaj cmo kruta realnost user posted image

Natasaxy mislim, da smo vec ali manj tisti, ki smo odsli na svoje kar zakreditirani. Se mi zdi, da je to kar tipicno za slovence. Midva imava kredit za 15 let.. kar se kar nekaj casa ne bo konec user posted image . Je pa res, da ko sva iskala stanovanje, sva raje gledela vecje, ker nima smisla kupit enosobno, ce planiras druzino, a ne? Trenutno nama teh 67 m2 kar ustreza, cez ene dve leti pa imava tako namen si hisko postavit  malo ven iz Ljubljane.

Cojka kako je bilo na morfologiji?user posted image
 

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 12:42:35   
Anonimen
katy83..hvala za pozdrave..kako si kaj...nosečnost napreduje...v katerem tednu si že ti sedaj ..če se ne motim si pred menoj...že imaš kakšnega otroka že prej ..a je to prvi...ja nič lepo se imej ..lp...

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 12:47:23   
Anonimen
tropical,se opazila ,da si mi pozabila na seznamu kg dodati,ko boš imela čas mi jih dodaj...kg+2,5 skupaj je 10,5
ela24...zdravo...držim pesti za tebe in še za ostale ko ste imele pregled danes..upam ,da je vse uredu....lp....

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 13:00:56   
Anonimen
aprilčica 10..s tabo se strinjam,,,kar si napisala na zadnje...lepo je imeti svojo hišo...ko se pa stroški začenjajo..je pa kar kriza ,kakor za kerega ,,,če starši pomagajo ni problema...je pa res ..če  se imata dva rada in skupaj držita ,da gre lažje ..tollik iz moje starno ..lep vetroven dan...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 13:16:14   
Di_Di
čaw pupe

evo pri nas končno lep sončen dan user posted image

aglaia in ostale punce ne me razumet narobe... nimma nič proti narkomanom ali drugačnim ljudem, so pač taki kakršni so. Moti me bl to da ta naša država nič ne naredi za folk, ki se full trudi in pridno dela in si seveda ne more privoščit nekega "luxuza"... No ja sej tudi jaz če bi morala plačevat full večjo najemnino kot jo sedaj bi definitivno šla v nakup stanovanja, ker sem v teh letih od kar živim na obali zmetala še pa još denarja za razne private.. tko da bi imela sedaj komot lahko svoje stanovanje.

user posted image user posted image user posted image vsem za dobro opravljene preglede

tropical user posted image user posted image user posted image user posted image ma če te boli šibaj k zdravniku! Dej pazi nase punca in na svojga user posted image

chi_pita seveda... sam jaz mislim, da smo še vseeno 4 in ne 3 user posted image sam ena se nam full skriva user posted image no se je zadnjič oglasla po dolgem času... upam da bo zdej kej večkrat pogledala na RR k aprilčicam in se nam pridružila. Ve sam povejte kdaj jaz mam časa na pretek...user posted image ok naslednji teden grem morda za 2 dni mal starše pogledat, ker gre moj na neke priprave in se mi ne da bit sami doma sam nisem pa še 100%.


punce veste kaj me zanima.. jaz sem se danes mal zanimala za fotografiranje pri profesionalnem fotografu no in njegov odgovor je bil sledeči: "cca. 2,5 uri fotkanja, make-up, styling, cca 200 fotografij, od teh se jih 10 najboljših izbere in dodatno obdela (to je to, kar imamo v naših galerijah), unikaten CD z vsemi fotkami za 130 €"

kaj ve  pravite na to ponudbo? se vam zdi predraga al so cene ok? memole kdo je pa vaju slikal na poroki?

držim pesti za vse ki ste imele danes morfologijo, da je vse ok in pa da ste zvedle spole svojih user posted image ( seveda tiste ki vas je zanimalo)

mejete se.. šibam kuhat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




PORODNIŠNICE
nataly33

S katero porodnišnico ste bile najbolj zadovoljne?

Ljubljana (40%)

Postojna (34%)

Novo mesto (11%)

Jesenice (9%)

Trebnje (5%)


Število vseh glasov: 148

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!