|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
13.11.2009 14:46:36   
sazi

Kako ste kaj?

Bolj slabo. Najprej je Lev čisto malo zbolel (itak vedno zamašen nos, pa malo vročine), potem je pa čez noč (prejšnjo) še Zarja zbolela - na žalost precej bolj (vročina skoraj 39, pri zdravniku pa še nisva bili - sploh ne vem, če naj grem, po drugi strani pa mi ne more povedat, če jo poleg vročine kaj bol (ušesa . mislim, d ane, ali pa grlo - če sama pogledam, ne vidim dobro, e ima redče ali ne).
No, za nameček sem itak zbolela še jaz, ki poleg tega, da imam zdaj oba doma in komaj gfolgam, nisem spala popolnoma nič (je imela Zarja celo noč probleme), pa še eni roki me preganjajo - za zrolat.

Na srečanje upam, da pridem - valjda bomo do takrat že zdravi.

LP

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
15.11.2009 21:07:56   
sazi
Pri nas se stanje slabšauser posted image
Lev je bruhal in vročina mu je narasla do takih višav, da splpoh ne vem, kaj bi. V dveh urah in pol po svečki je imel 40,1. Smo se v zadnjih dveh urah že 3x hladili v vodi in nazadnje vročino uspeli zbiti iz 40,3 na 39,6user posted image . Sem mu vodo segrela na 40 in počasi ohlajala na 35, je bil revež že čisto premražen in sem ga še kar mučila in vztrajala pri tem, da leži v vodi (ni jokal ali kaj podobnega, le ves čas spraševal, kdaj bo konec in če lahko gre spat). No, pa tak rezultat. Za zjoooookat. No, čez uro ali kaj takega pa mu bom spet dala svečko in upam, da bo kaj več efekta. Zdaj kao oba spita, čeprav Zarja nekaj kašlja in itak vem, da bo spet božanje in tolažba na 5 minut celo noč - kot včeraj in predvčerajšnjim. Ne štekam pa, zakaj je čez dan z njo "vse v redu". Seveda ni v redu, če ima 38 vročine in nekaj prozornega izcedka iz nosa in malo kašlja, ampak ko ni zaspana, se smeje, ploska in pleza na vse pretege, ponoči pa tak "darmar".

No, jaz imam pa še nekaj dela - res supe "tajming"user posted image
Mož bo jutri ostal doma - še dobro, ker sama ne bi zmogla z obema sploh, ker tudi sama nisem zdrava...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
15.11.2009 21:56:22   
tinkatonka
 sazi..uf to je pa je kruto za tvoja sončka user posted image . Upam, da Levu vročina hitro pade. Anej je tudi podoben, ko zboli je prvi dan do 40 vročine, da sploh ne folgamo niževat. Takrat tudi obvezno spi med nama, da ga čutim ko se prešvica, jamra, če mu spet naraste. Evo eno pikapoko user posted image  da se vsi trije res čimprej pozdravite. Pa še eno vprašanje zate, ko boš imela seveda čas odgovorit. Anej vedno govori tako, kot da ima zamašen nos(čeprav je nos prehoden), zato je tudi govor slabši, zato smo se seveda ponovno naročili na ORL pregled (smo že enrkat bili, pa je dr. rekel da ni potreban operacija, je pa zdaj stanje slabše). Kje sta bila vidva z Levom na tem pregledu in koliko časa po tem pregledu je sledila operacija (2-3 mesece?)? Se je govor kaj izboljšal po tem posegu? Ali že prej ni bilo težav??

Mirno noč ti želim.

Lp Tina







_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
16.11.2009 7:35:33   
jer.za.
Jutro!

Evo mene še med živimi, čeprav je bila sobota pestrauser posted image . No, pa pejmo kar po vrsti.

Sazi....joj, user posted image user posted image  bogi Lev. Če danes ne bo bolje, pojdita k pediatru, da ni kaj v ozadju, kakšna bakterijska okužba. S čim znižuješ temperaturo? Jaz imam doma vedno Voltaren svečke(dobi se jih na recept, ko boš pri pediatru prosi zanj), in v primeru ko ga imaš ti kombinirava Voltaren + Paracetamol svečke-lahko dobi otrok oboje, nič ni odvisno eno od drugega, in nam pri visoki temperaturi pomaga le Volatern. Sicer pa otrok, ki ima 20kg lahko dobi že pol tablete Lekadola, ampak mislim da Lev še ni pri 20 kg.
Pa veliko naj pije, da ne bo dehidriral. Pa še tri user posted image user posted image user posted image , da bo bolje! Tudi Zarja seveda, pa ti!

Mi smo pa v redu. Midva sva bila v soboto na Martinovanju, bilo je super. Poleg odlične hrane so nam postregli z višnjami v rumu, in bile so tako dobre, sploh v kombinaciji s cvičkom, da priznam da sem bila po dolgem času čisto adijouser posted image user posted image user posted image . Veliko smo plesali, pa se igrali Jengo(ko malo spiješ gre še lažje ker se prsti ne tresejo večuser posted image ), in ura je bila pet zjutraj ko sem šla spat, ostali so prišli kakšno uro kasneje, svak pa sploh ni šel nič spat...no on pravi da je spat 17 minut, potem pa akcija naprej...user posted image . Je bilo pa tudi fino, ker je bila malo drugačna družba...in dveh skupin, ki se običajno družimo smo se dobili in je prav fino, ko spoznaš še kak drug obraz, .... No jaz sem tja do desetih odspala, potem pa sva šla domov, doma sem še do dveh spala-ne m,e vprašat kaj sta mali delali vems, ker po pravici povedano ne vem-samo sem pa tja sem v spanju slišala pssssssss, mami in ati spita. Popoldan sem šla še malo ven se prezračit, mož je vmes spal, zvečer sva pa naredila menjavo in jaz sem bila malo čez šest v pižami, ob osmih sem že veselo spala, do danes zjutrajuser posted image .
Počasi ugotavljam, da sta mali vedno bolj odrasli, jaz pa se vedno bolj obnašam kot kakšna najstnica....ampak takle odklop paše, še tale december dam mimo, potem bom pa pol leta spet mirnouser posted image .

Sva šla pa v soboto tudi malo po Miklavževih nakupih, pa nisva nič dobilauser posted image  Lego kock v škaltlah s pokrovom nisva dobila nikjer na Rudniku, pa Winx Stele tudi ne-take s krili(sem bila toliko proti Winxicam, pa si jo Zala tako zelo želi, da sem popustila). Tako da se bo še treba drenjati po trg. centrih.
Kaj bo vašim otrokom prinesel Mikalvž? Pri nas Jerca nima čisto določene želje, enkrat to, drugič drugo.

Jaz sem pa danes popoldan v službi, tako da me sedajle čaka še malo pospravljanja, pa pranje..bo pa ta teden krajši, v četrtek takoj po službi odhajava v toplice za 4 dniuser posted image -tudi mali že komaj čakata, pravita da bodo z mamo imele žurko ko naju ne bouser posted image .

A ste kaj vremensko napoved gledale....obetajo se nam prelepi topli dnevi, izkoristite jih!





(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
16.11.2009 9:01:33   
ursa_p
Jutro!

Ja, pridem, itak!user posted image


Hahaha ... a je se november, pa lahko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej ves kaj mislim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image No, decembra katje zihr ne bo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sazi ... upam, da ste ze kaj bolje! Naj bolezen hitro mine, da boste cim prej prisli k sebi!!! user posted image

Miklavz bo prinesel samo piskote in sadje.
Darila ... za lego kocke pejt pogledat v E-igrace (Btc hala A spodaj in pa na netu). Drugace pa letos promoviram knjigico Misek Tip ... pri nas kaj drugega skoraj ne beremo vec. Res fantasticne knjigice z zelo lepo vsebino in zakljuckom, ilustracije so pa tudi super. In v trgovini Knjizni diskont v Hali A spodaj jih dobite za 7 EUR, drugace stanejo po 14 EUR ali vec.

Sibam delat!

Lp, Ursa

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
16.11.2009 9:08:06   
ursa_p
Ravno so mi javili, da imamo novo gripo tudi ze v vrtcu. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
16.11.2009 17:41:51   
Bonnie_RR
Sazi... Pri vas je pa hudo!user posted image Držim pesti, da se vsi čim prej pozdravite...user posted image user posted image user posted image

ursa_p... Pazi nase, da se kje ne nalezeš.

js... Sem pa spet doma, na bolniški. Moram počivat, ker imam spet izcedek (spet hematom)...user posted image




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
16.11.2009 18:21:33   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Jutro!

Ja, pridem, itak!user posted image


Hahaha ... a je se november, pa lahko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej ves kaj mislim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image No, decembra katje zihr ne bo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  jaz nič ne vem user posted image user posted image user posted image  Pa bi rada user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
16.11.2009 18:24:04   
tinkatonka
miklavž....nosi samo pri tastu in tašči. Sicer pa najbrž bo dobil kakšnega čokoaldnega miklavža, za darilo bo pa zihr mene vprašala kaj naj kupi in sploh ne vem kaj naj ji rečem user posted image .



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
16.11.2009 18:54:50   
sazi
Hvala vsem za lepe želje. Stanje je boljše, ampak še kar daleč od dobrega. Lev nima več vročineuser posted image , ampak se mu pa vidi na učkih, da je bolan. Zarja pa ima že cel dan okrog 38, ponoči 39. Jutri greva k pediatrinji, če ne bo bolje (čeprav se mi tja res ne hodi, ampak že 5 dni ima vročino).

Za zbijanje vročine imam načeloma paracetamol, če pa ta ne prime, pa potem Voltaren - no, ta ga je včraj dodobra ohladil. Ampak sem morala počakat, da je od paracetamola minilo dovolj časa. Hvala Jer.za za namig.

Bonnie_, lepo počivaj in ti res želim, da bo do konca vse v redu.

Miklavž pri nas ne nosi ne daril.

Tinkatonka, bili smo pri dr. Godina na Metelkovi. Mislim, da sem ga naročila enkrat aprila in je bil na vrstu junija (za pregled pri dr. Godina), potem je dobil pa datum za operacijo konec septembra. Zdaj ne vem, če nbi bilo kaj drugače, če vmes ne bi bilo dopustov. Pa še ORL kliniko se ves čas selili - mi smo bili na bivši otroški kirurgiji v kliničnem, ena s plavanja, ki pa ima datum zdaj pa mi je povedala, da so jih posalali na operacijo v Novo mesto - pa čivijo zraven kliničnega. Tako da pojma nimam, kdaj bo ORL klinika končana in bo stanje stabilno.

Zdaj pa me otročki spet rabijo. Je kar mirno, Zarja je sicer večino časa malo sitna, Lev je pa pomirjen, ker hodi gledat, kkao se v pečici peče marmorni kolač.

Lepo bodite in zdavi ostanite

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
16.11.2009 19:43:43   
katjandraž
No, ursa, povej, jst tud ne vem???user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Jutro!

Ja, pridem, itak!user posted image


Hahaha ... a je se november, pa lahko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej ves kaj mislim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image No, decembra katje zihr ne bo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  jaz nič ne vem user posted image user posted image user posted image  Pa bi rada user posted image


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
16.11.2009 21:41:26   
jer.za.
Zdej sem pa slabe voljeuser posted image ....

Dejte mi povedat a ima mene Murphy tako rad al kaj....danes ne vem kaj sem mislila, in sem dala svečke za zniževanje temperature v kuhinjo na police(imam drugače shranjene v posebnem predalu)...in zvečer se peljem iz službe in me kliče mož da je Jerca zakuhalauser posted image ...zdej pa čakam kaj bo iz tega, trenutno ima že dve uri temp. 37,8; zdej samo upam da ne bo hujšega, pa da ne zboli še Zala. Seveda v primeru bolezni tudi najine toplice odpadejo, ampak tukaj je zdravje otrok na prvem mestu.

Sem imela pa tudi v službi zelooooo pestro, ogromnooooo bolnih otrok, še več klicev kaj in kako z novo gripo,...

Miklavž...sem šla pred službo malo še v Kr po trgovinah, in sem za Jerco dobila željeno, Zala pa mi more še natančno povedati katero winx-ico si želi, ker je ponudbe kar nekaj. Pri nas Miklavž prinese največ(pridejo Miklavž in parkeljni ter angelčka na dom), Božiček in Dedek Mraz pa le simbolično darilo.

Bonnie...počivaj, naj se vse dobro izteče!user posted image user posted image

...ah ja, grem kar spat, jutri pa upam na lepši dan.



(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
17.11.2009 10:22:06   
Bonnie_RR
No, pri nosijo vsi dobri možje, Miklavž bolj kakšno sadje in parkljčke, ostala dva pa kakšne igrače, oblačila, sestavljanke, knjige ipd.

Js sem prejšnji teden pri sodelavki (naročala bo preko ebaya) naročila dvojne copatke (ala robeez varianta), pa kupila sva mu že spiderman budilko, ki si jo je tako želel. Ostalo bomo pa še videli sproti. Količinsko pretiravali ne bomo...user posted image

Hvala za lepe želje! Počivam, ja... Samo upam, da ne bo tako vse do 17.06.2010. Imam toliko enih planov (predvsem faks)... No, kakorkoli že bo, bomo potrpeli, samo, da bo na koncu vse ok. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
17.11.2009 10:53:36   
ursa_p
Cau!

Bonnie ... drzi se! user posted image

Katjandraz ... kaj si pozabila, da decembra ne bos nikamor sla, da bosta s Simonom OBA doma ... hehehe ... kr mal pozabis take stvari, a ne? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se sicer ne spomnim tocno v cem je problem ce gre Simon decembra ven ... to me bo pa Katja ponovno razsvetlila. user posted image user posted image user posted image user posted image

Bolancki pozdravite se cimprej ... jaz pa zaenkrat samo upam, da ne bomo mi pocasi na vrsti. Zaenkrat smo zdravi od marcevskega obiska bioenergetika. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Smo kr dolg casa zdrzal. user posted image Pa nej bo tako se naprej. user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
17.11.2009 13:09:53   
sazi
Hoj,

pa sva z Zarjo od pediatrinje. Ima eno uho malo pordelo in naju je poslala v laboratorij, ker ima že tako dolgo visoko temperaturo, pa je k sreči samo viroza. Se bomo že izmazali ven brez zdravil - no, brez AB - super.
Je pa tako, da dokler je budna i n pokonci nima skoraj nobenih tećav, ko pa leži, pa zelo težko diha in posledično en spimo nič - danes do 4ih nisem spala čisto nič, potem kasneje pa malo po kosih. Sem razmišljala, da bi jo kar v voziček dala spat, da je v polsedečem položaju - no, malo za šalo malo zares.

Se vam še kaj oglasim.LP

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
17.11.2009 21:58:05   
sazi
Evo punce, vam pišem iz službe. Doma otroka spita (vsaj upam, da ja - Zarja ima hude probleme z nosom, zato se neprestano zbujauser posted image ). Sem šla pred 40imi minutami od doma v službo sprintat ena poročila, da jih jutri oddam - en kamen manj...
Zdaj pa šibam domov - je čez 3 minute House, do doma imam pa 5 minut, pa še do avta - no, do konca 1. reklam bom zagotovo na kavčuuser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
18.11.2009 17:19:35   
jer.za.
Hej,
da izkoristim pet minut ob kavi.
Midve z Jerco sva bili danes dopoldan pri pediatrinji, ker ji vročina ni in ni padla kljub svečkam. Po negativnem brisu in izvidih krvi je samo viroza, kljub temu da sta oba ušesa močno pordela, prav tako grlo. Je pa zanimivo, da zjutraj ko sva šli je imela 39 vročine, ko sva prišli domov pa samo še 37,2user posted image  Zdej pa bodi pameten. Tudi prejle sem klicala moža in mala je vredu, skorajda brez temperatureuser posted image . Apetit se ji vrača, prav tako nagajivostuser posted image . Tako da sva se po pogovoru s taščo odločila, da jutri greva v toplice, seveda če bo noč v redu in brez temperature.

Sem pa v službi, po službi danes grem s sodelavkami na Bled na eno večerjo, in ura bo spet veliko.

Se javim, če ne prej v ponedeljek.

Papa

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
18.11.2009 22:26:03   
sazi
Jer.za, uživajta na mini dopustu, Jerca pa tudi upam, da je iz hudega ven in bo šlo samo še na bolje.
Pri nas se je stanje izboljšalo. Zarja je brez vročine in z zamašenim nosom, Lev pa ima 37,5 že dva dni. Oba jesta zelo slabo (že itak imamo probleme), tako da je prehranjevanje pri nas kar stresno in itak traja večino dneva.

Včerajšnja noč je bila katastrofalna (že 7. zapored). Najprej nisem mogla zaspati. Okoli dveh (ne vem, če sem sploh že kaj spala) je Lev klical, da je žejen in čez pol ure ponovil vajo. Malo zatem, je začela jokat Zarja in je sledilo polno dela: pila je mleko, prej ji je bilo treba sčistiti nos, potem se je še pokakala in se potem odločila, da ne bi več spala. No, tam nekje ob 5ih je pa omagala - jaz pa tudi - v njeni sobi na tleh na enem pomožnem jogiju in še dobro, da je danes tudi Lev spal do devetih, da sem odspala tiste 4 ure - kar je max v zadnje tednu, pa še vseeno sem bila čisto povožena.

Upam, da ste fajn. Se še beremo kaj. Lep večer

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
19.11.2009 20:02:57   
Bonnie_RR
Nas spravljam spet na 1. stran.

Pri nas nič novega. Dolgčas mi je, pa vse me že boli...user posted image Ah, ja..


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
20.11.2009 22:20:12   
ursa_p
Cer!

Mene zadnja dva dneva precej dajejo krci, tako da malo pocivam.

Sem vam pa prisla pojamrat, ker sem besna kot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MATIC JE ZE DRUGIC POZABIL IT NA ZAVOD ... za poopiiiiiiizdit, res ... in zdej bomo ocitno ob pomoc, ki ti jo da zavod, Jupi, res ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MESA SE MI ...............

< Sporočilo je popravil ursa_p -- 20.11.2009 22:21:25 >

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
22.11.2009 7:46:59   
tinkatonka
Mi imamo pa norice. Jih res ne moreš falit, ko jih enkrat ima. Prej sem mislila, da ima samo mozolj na čelu, no danes vidim, poleg ostalih seveda, da je to norička. Ampak je tok prozoren mozoljček, da ga moraš prav pod kotom pogledat. Tak da sem prihodnji teden doma na bolniški.

Tiste, ki ste to dale že čez s svojimi otroci, prosim priporočila kako olajšati srbenje. K dohtarju ga zaradi noric ne mislim voziti.

LP Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
22.11.2009 7:48:44   
zp
za lajšanje srbenja pri noricah pomaga čistilna pena Clinpox, no vsaj nam je...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
22.11.2009 7:49:58   
tinkatonka
o HVALA zp za nasvet! Sicer ga še ne srbijo, ampak ne dvomim da ga ne bojo. Tal da bom mogla it res čimprej v lekarno.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
22.11.2009 8:17:20   
Bonnie_RR
Ojoj, ko se js spomnim Nikovih koz... user posted image

Za lajšanje ni pomagalo nič (imeli smo neko raztopino in eno peno, eno od tega je bil ta Poxclin ali kako že), ker Nik ni pustil NIČ mazat ali šlatat. Samo pihat, ko je bilo najhuje. Tudi sam je pustil vse pri miru. Je imel pa precej hudo obliko, če se spomnete... Se mu še danes na nekaterih mestih pozna takšen temen obris (krogec) in bo trajalo še kar nekaj časa, da bo to izginilo...

Tinkatonka, Aneju želim čim blažjo obliko, čim hitrejše sušenje in čim manj srbenja. user posted image user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Februarčki in februarčice 2006-II del
22.11.2009 9:19:13   
tinkatonka
ja Anej ima zaenkrat 3 kozice. Eno na sredi čela in po eno na vsaki roki. Vem, da bodo še nastajale, v to ne dvomim. Mi bodo pa starši prinesli iz lekarne ta Clinpox, pa sirup Claritine bo dobival (eno žličko na dan), pa upam, da ga ne bo preveč srbelo. 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dad, how do I? – YouTube kanal, ki nadomeš...
Rob Kenney je ustvaril YouTube kanal Dad, how do I?, kjer uči osnovne življenjske spretnosti, ki jih otroci običajno osv...
Zakaj nisi narisal mame?
Otroška logika - psihologija!




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.