|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 22:21:01   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kje je bil že SuperLI?

Bizovik - Ljubljana.


No,en Super Li smo imeli tudi na Ptuju!

Kot najstnica sem vneto zbirala prtičke.
Najraje sem poslušala Roxete.
Oblekla sem tisto kar sem imela,v glavnem pa ne po zadnji modi....to je bil že luksus.
Ličila sem se pa nekako tako kot sedaj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 23:02:31   
Anonimen
Bi pa težko rekla, da ga je kdo bolj lomil kot sem ga jaz oz. je takih prav gotovo malo.


temu se pa upam smejatuser posted image user posted image


zbirala nism nič kaj, iz onih zvezkov se spomnem vprašanja Ali nosiš pisane gateuser posted image to je bla živa groza, če bi kdo reku ja....poslušala sem beatle, stonse, dylana, nadaljevala in obtičala v tej smeriuser posted image
bila sem noro zaljubljena v enga punkerja, sam tega nikol neb priznala, pa on je bil noro zaljubljen vame, sam tud ni blo za priznat, ker sem bla hipurkauser posted image user posted image

žurali smo vsepovsod, ni da niuser posted image matr kaki cajtiuser posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 23:07:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

To so bila leta....


Meni so bila pa cisto bedna in se dobro, da so minila.

Dalecccccccccccccccccccccccccc najlepsa leta so mi bila studentska....potem tista po sedemindvajsetem....in racunam na tista po sedemintridesetem user posted image user posted image .

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 7:08:07   
tamiflu
ojo, kje je že to user posted image user posted image user posted image user posted image

pisali smo verze, mela sem jih nekaj zvezkov, pa brali Ljubezenske zgodbe, pa dopisovalasem si z eno punco iz Radovljice kar dolgo.
Bravo je bil tudi zakon.Pa brez raztrganih kavbojk nikoli v disko.
Zbirala sem postrerje( saj sem že pozabila skoraj) od Modern Talking, pa AHA, pa sem že pozabila.Aja pa Parni Valjak, Prljavo, Crvena Jabuka, .......
v GLAVNEM LEPO JE BLO.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 7:09:49   
ZARA
U, ja, pa Boy George mi je bil tako všečen s tistim make - upom. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 7:48:50   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Navduševala sem se nad Neno in Lihmalom, ..


A ni bil Limahl?

A kaj sem zbirala? Cigaretne škatlice in polne steklenice viskija. user posted image

Bila sem pa nekje tam kot urškina mama s tem, da sem verjetno malo starejša, ker bom dodala še Black&White in Amadeus.



user posted image   , UŠKINA mama , brez r - ja . Jaz sem ta boljši letnik , 76. Ti?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 8:35:55   
aprilčica07
Evo, jst sem tudi 76 letnik

poslušala sem v glavnem vso rock sceno, od Bon Jovija dalje, do Gunsov, pa Aerosmithe, skratka mahnjena sem bla bolj na žaganje (sem že zdaj), zbirala nisem nič (en cajt sicer sem mislim, da zbirala servetke), oblačila sem se v elastične kavbojke, pretegnjene majce, rokav obvezno preko dlani in kavbojske jakne, obvezno telovadne copate, za posebne dogodke pa bulerje, nosila sem torbo dolgo do kolen.. Oh ja, je blo lušno.. Žurat smo hodili v vaški dom, pa na zabavišča tle okoli...user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 10:05:40   
TENDAI
HEHE še ena letnik 76user posted image

Zbirala nisem nič in tudi sedaj ne zbiram nič razen prahu po stanovanjuuser posted image

Hodile smo v Palmo, Turista, Babilon, Black Jacka v Črnučah.... Povsod nas je blo dost, vsi so nas poznal....user posted image

Včasih smo se samo vozile po Ljubljani v starem jugotu in klepetale in crkavale zraven od smeha...
Enkrat nam je jugo crknu direkt pred policijsko postajo na Trdinovi in so nam policaji priskočili na pomoč, pregledal cel avto in po cca pol ure pogruntal, da smo babe brez bencinauser posted image

Še danes mi ni jasno kako mi je ratal očetov volnen pulover zatlačit v kavbojke in pri tem še dihat!user posted image

Šminkale se razen ene nismo (se je ta našminkala dost za vse ostaleuser posted image )


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 10:08:22   
Kerensa*
Tendai, se midve mogoče poznava? Iste lokacije (Babilon, Palma), isti način zabave, isto obdobje... user posted image

(odgovor članu TENDAI)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 10:46:39   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj/kakšni so bili vaši hobiji? Košarka, ples, pisanje dnevnika (še danes), pisanje zgodb in verzov, branje, pohajkovanje s prijatelji, vse kar se je vrtelo okrog Backstreet Boys-ov, dopisovanje (poštarji so me skos grdo gledali, k sem skos dobivala taka pisma, k smo jih smi delal)

Kaj ste zbirale? Uf... Prtičke, prazne škatlice cigaret ("podedovala od brata"), vse možno od Backstreet Boys-ov (še vedno vse shranjeno), verze

Kako ste se oblačile/ličile? Kavbojke+fruit of the loom pulover+all starke... Prvič uporabila svinčnik za okrog oči pri 17-ih (še danes velja zame manj=več)

Kam ste zahajale (zabava)? Vedno v isti lokal v mestu, kamor še danes zahajamo

Koliko simpatij se še spomnite?
Mislim, da vseh...



< Sporočilo je popravil naja17 -- 8.10.2009 10:57:18 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 11:29:40   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Navduševala sem se nad Neno in Lihmalom, prebirala oz. bolj gledala revijo Bravo.....lepila posterje Nene in ModernTalkinga po stenah.....zahajali smo v SuperLi in vaško gasilski dom (tam smo se ceneje zabavali in zaljubljali).....spomnim pa se vseh simpatij in vseh ukradenih poljubov po hodnikih in za vogalih......namazana pa sem bila bistveno bolj kot zdaj.....

Ti si pa živela moje življenje. Kje je bil že SuperLI?


Ja, kaj češ, ne more skrit kera generacija je. user posted image  Pri meni je bilo podobno. Pa Paul Young, pa Duran Duran, .. Aja, ni Lihmal ampak Limahluser posted image ...visel je na stropu, ne samo na stenah, kao naj bi bil čedenuser posted image user posted image . Kao.




Podobno, s to razliko, da po gasilskih domovih in vaških veselicah nismo hodili, nas pa je bilo dosti v SuperLi, Palma, Black jack, hišne zabave...

Pa Bruce Springsteen mi je bil zakon, pa Bryan Adams... pa še kdo, pa se zdaj ne spomnim.

Zbirala sem prtičke, značke, nalepke, pisma in pisemske ovojnice, posterje priljubljenih skupin, pisala dnevnik...

Oblačila bolj darkerska, črni nohti, uhani z okostnjaki...user posted image

Simpatij se spomnim vseh, zelo dobro.

Ukvarjala sem se s petjem, športom (odbojka, rokomet, smučanje), bila predsednica ZSMS, nosilka kurirčkove pošteuser posted image , 1x udeleženka praznovanja Dneva mladosti v Beogradu, hkrati pa pridno hodila k verouku, vodila mladinske skupine v okviru župnije (to že kasneje v srednji šoli)... skratka, povsod me je bilo dosti.
Največ pa na ploščadi pred blokom.

Ja, lepa leta.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 11:35:38   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO:

Kaj/kakšni so bili vaši hobiji?
rolka , moj zaščitni znak do srednje šoleuser posted image user posted image pa sem pa tja atletika
in košarka. Vedno in povsoduser posted image

Kaj ste zbirale?
nekaj časa prtičke, potlej pa zbrati čim več kast z različno muziko.

Kako ste se oblačile/ličile?
jeans, črna majica, pa seveda all starke. Make up-a nič, barva las pa od oranžne, do malo manj kot črne

Kam ste zahajale (zabava)?
kamor nas je zaneslo, drgač pa Domžalski Life, pa Skala v Predvor. Najbolj so bli pa tka privat žuri.

Koliko simpatij se še spomnite?
simaptij...uff kar nekaj se jih je nabralo. Po moje če bi enga fanta
danes srečala, bi se mi še vedno kolena trsla.user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil mala maja -- 8.10.2009 11:36:26 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 12:51:31   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


user posted image   , UŠKINA mama , brez r - ja . Jaz sem ta boljši letnik , 76. Ti?


Ma za en odtenek user posted image  starejša, saj vidiš, da sem že slepa.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 12:54:48   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


user posted image   , UŠKINA mama , brez r - ja . Jaz sem ta boljši letnik , 76. Ti?


Ma za en odtenek user posted image  starejša, saj vidiš, da sem že slepa.


user posted image  poleg bolečega hrbta me še slepota v kratkem čaka , al kaj. Samo se ne dam, da bom v duhu tvojega podpisa: Tudi slepa kura zrno najde user posted image

Zdaj me pa mantra katera si user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 12:59:24   
bumerang
Heh, dokler te ne matra je vse ok. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 13:02:23   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Heh, dokler te ne matra je vse ok. user posted image


user posted image  grem...Ti me (s) poznaš?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 13:21:29   
bumerang
Pojma nimam, po čem bi te prepoznala.

Kdo si pa bila preden si bila higuys? user posted image

< Sporočilo je popravil bumerang -- 8.10.2009 13:29:04 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 15:03:47   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Pojma nimam, po čem bi te prepoznala.

Kdo si pa bila preden si bila higuys? user posted image




ADELAIDE alias ajdelajdra user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 15:08:02   
bumerang
Potem me pa ni filing varal, se mi je zdelo, da si ti.
Ne, ne poznava se, čeprav sem te enkrat srečala v trgovini. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 15:09:37   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Potem me pa ni filing varal, se mi je zdelo, da si ti.
Ne, ne poznava se, čeprav sem te enkrat srečala v trgovini. user posted image


user posted image  a v ankaranu? Me nisi mogla ogovorit? Drugič me le daj, častim kavo v korti.

Ta glavno sem pozabila: kako si vedela , da sem jaz user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 8.10.2009 15:10:20 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 15:12:36   
bumerang
Svojo sliko si objavila pa sem te prepoznala.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 15:21:39   
uškinamama
user posted image  a tisto v baby-doll u ? No ko me drugiš vidiš me komot ogovoriš.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 15:23:08   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj/kakšni so bili vaši hobiji? Trenirala sem karate, rolanje, žuranje, branje knjig Agathe Cristie, pa še kej verjetno

Kaj ste zbirale? servietke, sličice ćunga lunga, životinjsko carstvo, piksne od piva, brezalkoholnih pijač, škatlice cigaret

Kako ste se oblačile/ličile? senčilo + maskara, puder, obrobljene ustnice in šminka (cca 8 mesecev) potem sem ličenje skoraj opustila (razen obvezno senčilo in maskara) oblačila sem se pa nekak bolj športno in klasično, nikoli po zadnji modi, sem bla vedno nekje zadaj, nisem za krila, tud bluze mi ne sedejo, elegantne hlače pa redko...

Kam ste zahajale (zabava)? Že od nekdaj so mi najbolj sedle privat domače zabave in še dandanes je tako ;)) Drgač pa kaka oštarija z glasbo v živo, diskačev nisem marala in jih še zdaj ne maram

Koliko simpatij se še spomnite?
Uh, če bi štela vse, ki so mi bili všeč, jih je kr nekaj, drgač pa ja se jih da na prste roke pršet

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 15:25:48   
Raho
Kaj/kakšni so bili vaši hobiji?
Pravzaprav razen branja in brenkanja po klavirju ni bilo kaj hujšega... Aja, pa Duran Duran sem poslušala. Ma, sem bila 100%, da se bom poročila z Johnom Taylorjem.


Kaj ste zbirale?
Nič. Razen v OŠ prtičke, pa še to samo zaradi dejstva, ker mi je sestra podarila njeno zbirko. Ma nisem jaz neki zbirateljski tipuser posted image

Kako ste se oblačile/ličile?
Hmmmm... V kavbojkah in črnem razvlečenem puloverju, z minivalom in visokimi supergami (kaj če, generacija okoli 70). Aja, pa Leviske 501 - kultne kavbojke tistega časa ne smem pozabiti.

Kam ste zahajale (zabava)?
Mi smo se zabavali predvsem na privat žurkah po vinskih kleteh, pa včasih je kak diskač padel - ponavadi čez mejo.

Koliko simpatij se še spomnite?

Skoraj vseh... V najlepšem spominu pa še vedno imam svojega sedajšnjega prijateljauser posted image  in mojo prvo veliko ljubezen.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ko ste bile najstnice...
8.10.2009 16:14:18   
Anonimen


Kaj/kakšni so bili vaši hobiji?
branje knjig, pisanje dnevnika to je pa to. smo imeli kmetijo in je bilo ful dela

Kaj ste zbirale?
nič

Kako ste se oblačile/ličile?
hlače (kavbojk nisem nosila ful dolgo časa user posted image ) in očetove majce user posted image samo da je bilo širko in razvlečeno user posted image madona mi je kar slabo user posted image ličila se nisem (tudi zaj je na meni kaka maskara in to je to)

Kam ste zahajale (zabava)?
hmm vsako soboto kam user posted image

Koliko simpatij se še spomnite?

pa od vseh imena pa vse user posted image    (user posted image saj moji najstniški časi še niso tako daleč nazaj)


(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!