|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 17:35:45   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj/kakšni so bili vaši hobiji? Odbojka, ples, knjige, šivanje oblekic za barbike, kolo, fantje, dopisovanje z vrstniki...
Kaj ste zbirale? Prtičke, znamke, listke iz blokcev...

Kako ste se oblačile/ličile? kavbojke/hlače in polo majice, pozimi puloverji, kakšna srajčka

Kam ste zahajale (zabava)? Do 22h sem morala biti doma. Včasih nisem prišla domov (to je bilo 3., 4. letnik gimnazije, prej ne) - lokali, diskoteke, hišne zabave

Koliko simpatij se še spomnite?
Uff, veliko, še prve iz vrtca



To so bila leta....

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 17:39:24   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Navduševala sem se nad Neno in Lihmalom, prebirala oz. bolj gledala revijo Bravo.....lepila posterje Nene in ModernTalkinga po stenah.....zahajali smo v SuperLi in vaško gasilski dom (tam smo se ceneje zabavali in zaljubljali).....spomnim pa se vseh simpatij in vseh ukradenih poljubov po hodnikih in za vogalih......namazana pa sem bila bistveno bolj kot zdaj.....

Ti si pa živela moje življenje. Kje je bil že SuperLI?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 18:21:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kje je bil že SuperLI?

Bizovik - Ljubljana.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 18:23:31   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj/kakšni so bili vaši hobiji?
ples


Kaj ste zbirale?
v osnovni šoli sve i svašta, v srednji nič

Kako ste se oblačile/ličile?
jeans, majica, superge


Kam ste zahajale (zabava)?
doma: diskoteka Inter, malo kasneje Jungla in Casablanka v Celju. V LJubljani: ELdorado, plesi v domu na Taboru

Koliko simpatij se še spomnite?

V lepem  spominu sta pa ostala dva eden iz Domžal in eden iz Sežane ( njihova pisma so še vedno v moji škatli spominov )   

Aja pa tudi mi smo pisali leksikone in dnevnike

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:02:15   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Navduševala sem se nad Neno in Lihmalom, prebirala oz. bolj gledala revijo Bravo.....lepila posterje Nene in ModernTalkinga po stenah.....zahajali smo v SuperLi in vaško gasilski dom (tam smo se ceneje zabavali in zaljubljali).....spomnim pa se vseh simpatij in vseh ukradenih poljubov po hodnikih in za vogalih......namazana pa sem bila bistveno bolj kot zdaj.....

Ti si pa živela moje življenje. Kje je bil že SuperLI?


Ja, kaj češ, ne more skrit kera generacija je. user posted image  Pri meni je bilo podobno. Pa Paul Young, pa Duran Duran, .. Aja, ni Lihmal ampak Limahluser posted image ...visel je na stropu, ne samo na stenah, kao naj bi bil čedenuser posted image user posted image . Kao.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:03:24   
Kerensa*
Gina, ti si prfoksa - a ti leksikoni danes še obstajajo po šolah, med učenci? Nam so jih prfoksi konstantno jemali, ker smo jih izpolnjevali med poukom. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:10:35   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Gina, ti si prfoksa - a ti leksikoni danes še obstajajo po šolah, med učenci? Nam so jih prfoksi konstantno jemali, ker smo jih izpolnjevali med poukom. user posted image


Jaz pa tega ne poznamuser posted image . kako pa zgledajo

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:11:52   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Gina, ti si prfoksa - a ti leksikoni danes še obstajajo po šolah, med učenci? Nam so jih prfoksi konstantno jemali, ker smo jih izpolnjevali med poukom. user posted image


Ne vem zdaj točno, o čem govoriš - a o tistih zvezkih, kamor smo vpisovali vse sorte podatke o ljudeh, sošolcih, sošolkah? Če to misliš, nimam pojma. Jaz sem na nižji stopnji in to jih vsaj pri nas ne zanima. Moji otroci pa tega tudi nimajo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:14:01   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Gina, ti si prfoksa - a ti leksikoni danes še obstajajo po šolah, med učenci? Nam so jih prfoksi konstantno jemali, ker smo jih izpolnjevali med poukom. user posted image


zdaj imaš zvezke prijateljstva ali nekaj takega. Zgleda pa nekako isto. Najprej vse o sebi, pa o lastniku in o njunem prijateljstvu, potem pa nalepiš celo strelo slikic.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:16:59   
Kerensa*
Ne, ne. To so bili zvezki (ponavadi mali, črtani, z mehkimi platnicami), kjer je bilo na vrhu vsake strani napisano vprašanje. Začelo se je s "Tvoje ime in priimek", nadaljevalo preko "Naslov" in "Domača telefonska številka" (za mobitele takrat še vedeli nismo) pa vse do "Tvoj najljubši igralec" in "Tvoj najljubši film" do "Tvoja simpatija". Vsakdo, ki je dobil ta zvezek v roke, je pisal v svojo vrstico. En zvezek na en razred je šlo, ponavadi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:30:14   
anajmad
Ej zlata 80-a. takrat sem bila bolj v dark...črno,črno,črno. Sej ,če pomislimdanes ni nič drugače,sam da razen superg imam balerinke in na žalost 20kg viškauser posted image . Simpatije so bili dve in to zelo resne. Ena eno leto in pol ,druga več kot dve leti.Poslušala sem rock (Europe,Aerosmith,Bon jovi...).danes sem mal dodala še Nickelback.
Najlepše spomine imam na maturantski izlet na otoku Iž.
Ajoj,kok sem že stara.4-ka je že spredaj....šmrc.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:32:41   
Pikec
Jst se od vsega tega spomnim samo, da sem bla ful sfrustrirana da mam veliko rit - ja kukr da bi jo res mela pr svojih 40 kg (al clo še manj).
Pa ful sem občudovala sošolko k je mela lepo negovane in lakirane nohte (meni pa mama ni pustila, no sej sem kasneje vse nadoknadila).
Pa to da sem mela v sedmem razredu ''moža'' - sošolca, ker smo imeli manijo na izletih se poročavat, pa pol smo morali skupi sedet na busih pa clo v šoli. No da smo se pol nonstop presedali je itak jasno. Pa vsi smo bli čist blesavi na nadaljevanko ''Return to Eden''.
Pa da sem pol mela fanta, tacga tapravga k je enkrat celo po pouku k nam pršu domov, ko naših še ni blo doma in to z APN6 in kar nekaj km po glavni cesti...pa še kušnla sva se user posted image ...

Da o dijaškem domu leto, leto pa pol kasneje raje ne bi... u matr to so bla pa res leta... sam kok sem bla jest v enga tipa tist cajt zatrapana....user posted image user posted image user posted image ... še dihala sem komi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:51:48   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Navduševala sem se nad Neno in Lihmalom, ..


A ni bil Limahl?

A kaj sem zbirala? Cigaretne škatlice in polne steklenice viskija. user posted image

Bila sem pa nekje tam kot urškina mama s tem, da sem verjetno malo starejša, ker bom dodala še Black&White in Amadeus.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:53:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
A kaj sem zbirala? Cigaretne škatlice in polne steklenice viskija.

Mi smo pa to praznili. user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:55:11   
bumerang
Kdo bi rekel, cigaretne škatle so bile prazne. Steklenice pa tudi načete, sem ponujala, ko je kdo prišel na obisk.
Bi pa težko rekla, da ga je kdo bolj lomil kot sem ga jaz oz. je takih prav gotovo malo.

< Sporočilo je popravil bumerang -- 7.10.2009 19:56:37 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:56:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Bi pa težko rekla, da ga je kdo bolj lomil kot sem ga jaz oz. je takih prav gotovo malo.

Si upaš naredit primerjavo z mano? user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:57:04   
bumerang
Komot ampak ne javno.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:57:47   
Kerensa*
Ha, ha, ha. user posted image user posted image user posted image

MSN vabi.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 19:59:37   
bumerang
Pojma nimam, kako se ga uporablja. Ga niti nimam.
Jaz sem ostala v času MIRC-a in ICQ-ja. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 20:00:58   
Kerensa*
A do Facebooka si prilezla? user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 20:02:48   
bumerang
Niti v svoji najhujši mori ne bi bila član FB-ja. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 20:03:47   
Kerensa*
E, solit... z ZSji se pa meni ne da zaje*avat user posted image ... torej bo tekmovanje kar na RR? user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 20:06:07   
bumerang
Bo že kdaj priložnost. Pisno itak ne bi. Imam že veliko let en lep in poučen moto - Carta canta!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 20:12:32   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj/kakšni so bili vaši hobiji?
Klavir, pa smucarija, surfanje, jadranje.
Kolikor je financno stanje omogocalo pa se koncerti doma in v tujini. Od klasike, jazza, pa do roka.
Pop muska pa je bila v obdobju mojega odrascanja, razen redkih izjem, total podn od podna.


Kaj ste zbirale?
V OS papircke od cigumijev Brooklyn, v srednji nic

Kako ste se oblačile/ličile?
Licil nisem uporabljala nobenih, stil je bil pa jeans, allstarke ....

Kam ste zahajale (zabava)?
Plesi na bezigraski gimnaziji, FV, kasneje K-4, pa domace zurke v glavnem klapa iz razreda oz srednje sole.

Koliko simpatij se še spomnite?

Hmm eno, sem z njo srecno porocenauser posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ko ste bile najstnice...
7.10.2009 21:21:34   
alda
hobiji: nagajati /pa ne zlonamerno/ ta finim sošolkam, izdelovanje raznega nakita/ še dans/user posted image

zbiranje : 2. in 3 . v srednji šoli user posted image

muska: OŠ tam do enga 6r.: Parni valjak, Psihomodo pop, Spandau ballet ?.a je blo tako nekako

od 7-8r pa še do zdaj: Metalica, Ramones, Status Quo, The Mision, sister of mercy.....ma punck-rock in mal reegge in ska tuj in pa Psihomodo pop in Josipa Lisac / za dušo /

tipi: hmmm..do 3l. srednje so se mi zdeli več al manj vsi totalni debili, ..pol neuslišana ljubezen,...pa 2. mal resnejša na faxu in ta tretji pa je še zdaj moj user posted image

oblačila: po maminem mnenju kot strašilo: kavbojke, pretegnjena maja s kako odštekano sliko al pa napisom, v srednji isti način sam stil je bil bolj dark: črna in temno, temno vijola !user posted image ličila pa se do zaposlitve sploh nisem...torej zeloo pozno !!

žuri: ma v oš in srednji sem bla bolj zapečkar,..razen kak dober koncert v Zagrebu, diskači mi niso lih bli fajn...na faxu pa obvezen obisk Bunkerja na gerbičevi ob torkih in tu pa tam še ob četrtkih in pa kak dober koncert, drgač pa privat žuri user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kako pogosto?
qloq

Kako pogosto ste aktivni na facebooku?

vsaki dan sem aktivna (49%)

Ne nisem aktivna (16%)

občasno pregledujem objave in delim objave (21%)

me ne zanima saj je facebook spletno socialno omrežje zanič (14%)


Število vseh glasov: 100

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!