|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ptujske nosečke
26.9.2009 21:04:01   
vekybel
lenika83: vidim da si 9mesecu, kako lepo še malo pa boš imela štručko zraven sebe.
Kdaj imaš rok?
Kako se počutiš?
Nam boš javla ko rodiš in kako je bilo?
Želim ti srečno in čim manj bolečin ob porodu. user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ptujske nosečke
26.9.2009 22:04:15   
lenika83
Vekybel rok imam 25.10. Počutim pa se kar ok. Sicer sem zvečer kar precej utrujena, pa občasno me hrbet boli, ampak sem pričakovala, da se bom počutila mnogo slabše. Sem kar presenečena. Seveda vam bom javila po porodu kako in kaj. Pa hvala za lepe želje.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ptujske nosečke
28.9.2009 9:51:24   
babyloverka
hej ptujčanke user posted image  smo zaspale? user posted image

kako ste kaj?
jaz komaj čakam na petek da imam spet pregled user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ptujske nosečke
28.9.2009 9:57:01   
Oren
vekybel Šučur mi je povedal zdaj na morfologiji. En čas je gledal v ekran nakar je rekel da to izgleda kot punčka in potem mi je pokazal klitoris-pa kar pač naj bi bilo lulikauser posted image ampak jaz tak v tistem ekranu nič ne vidim.
Drugače pa še delam danes,ju3 in v sredo potem pa sem končala:)

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ptujske nosečke
28.9.2009 10:10:24   
babyloverka
user posted image se mi zdi da bi morali šučurju, glede na to koliko nosečk ima, dati en boljši ultrazvok

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ptujske nosečke
28.9.2009 10:50:33   
bili83
hojla user posted image

jap, šučur bi res rabil boljši UZ.... he he, tudi jaz nisem nič videla, ko mi je kazal, kje naj bi bile jajčke in lulček mojega malegauser posted image user posted image
sicer pa me je user posted image  danes ob pol petih zjutraj zbudil z brcikami.... prvič so bile tako močne, da sem se zbudilauser posted image

kako smo zdaj glede kavice? vem, da vas gre nekaj kmalu rodit.... dajmo se dogovorit, kaj nam večini bolj ustreza, vikend ali med tednom, potem pa bomo določile kak dan, ko nas lahko pride čimveč... pa se lahko preko ZS zmenimouser posted image

lep dan vsem

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ptujske nosečke
28.9.2009 13:50:50   
vekybel
tud jz se strinjam z babyloverko pa še za NS bi lahko.
oren: v katerem tednu pa si?
Ker meni ni nič rekel kdaj bova delala morfologijo in ko grem naslednjič bom v 21t.
Kaj pa ti vse pove na morfologiji???
Čestitke za dobro opravljen pregled.

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ptujske nosečke
28.9.2009 14:01:15   
bili83
šučur itak včasih skoraj nič ne pove, če ne vprašaš... tak da, vekybel, v 21. tednu boš ziher imela morfologijo. Nič posebnega, meni je najprej naredil vaginalni UZ in izmeril maternični vrat, potem pa še UZ čez trebuh.... pogleda pa vse organe, izmeri glavico, obseg trebuščka, dolžino, težo, preveri količino plodovnice in lego otročka. to je to. traja cca. 15 min, je pa res lepo videti malega pikecauser posted image  no, moj se ni dal motiti in je sladko spančkal,tako da je njegovo dolžino bolj ocenil kot zmeriluser posted image user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ptujske nosečke
28.9.2009 16:07:58   
Oren
Jaz sem zdaj v 23.tednu in mi je rekel po morfologiji da naslednjič bo še vaginalni in oni drugi ultrazvok da boma izmerila MV. Kak ste se pa kaj redile? Zaenkrat še nima nekega večjega apetita in me kar malo strah, kr nekatere povejo da so kar naenkrat dobile grozen apetit.

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ptujske nosečke
28.9.2009 16:52:58   
didikaa
hei babnice =)

jaz se danes tak slabo počutim...zjutraj sem bla še vredu, zdaj pa sem kot cota, pa ne morem sedet, pa ne ležaz pa ne stat.. groza...zmantrana sem, ponoči sem hodla vsako uro na stranišče in naš bejbi grozno dol tišči...
oren: pri meni ta apetit ni veljal...zanosla sem z 85 kilogrami, potem sem do 5 meseca hujšala in shujšala na 79 kg...danes jih imam 87 kg...tak da komot oblečem kavbojke, ki sem jih nosila, ko sem zanosila =) apetita nobenega, meso mi še danes kaj preveč ne diši...ful je od vsake posameznice odvisno, tak da ni nujno, da kaj pravijo drži za tebe...

še 3 tedne...

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ptujske nosečke
28.9.2009 21:24:23   
tea85
heloo

ja res je, da če ne vprašaš šučurja ti bo bolj malo povedal, jaz skoz nekaj sprašujem, tak da me je že navajen user posted image pa če mi ni kaj jasno tudi vprašam.

drugač pa mam zdaj 5.10 spet pregled upam da boma delala uz ker bi bil cajt glede na to da mi se je mala kar spusla dol- DIDIKA- jaz te taaak razumem glede vseh teh tegob user posted image , o wcju ne bom niti govorila, enih 4-5x na noč ziher, pa da se nemrem  niti normalno namestit user posted image user posted image ma saj bo, počasi booo vse to mimo.

glede kilogramov, joj didika ti pa maš srečo, jaz sem jih pridelala enih 13- 14 kg, zdaj jih mam 75 kg, tako da za oblečt nimam nič, pa še poletje je mimouser posted image

moja pupa je zadnje čase tak divja da me že trebuh prav boli na čase.

lepo pančkajte


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 9:37:41   
Oren
Logično da nekdo ki štarta z več kilogrami se niti ne sme zrediti. Jaz sem štartala z 52 kg in sem jih do 23.tedna pridelala 5,5kg. Zdaj sem čist v mejah normale in upam da bo šlo tako naprej da se mi ne odpre kaki apetit in bom pojedla vola pa še vedno ne bom sita user posted image

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 9:52:28   
slovenka
ojla punce, jaz sem tudi 5 km iz ptuja doma, user posted image itd. Doma imamo 15 mesečno pupo, rok imam pa sigurno zadnja med vsemi tukaj - 1.6. V glavnem 2 leti bo razlike. Niti še nisem bila pri G- sicer hodim k Kolarjevi, je v prvo tako lepo skrbela za mene. Samo sedaj se mi še ne mudi, ker sem tako na začetku, pa v drugo ne rabim hodit samo, da mi potrdi nosečnost... v prvo sem bila bolj entuziastična. Sem pa sedaj še kar v enem šoku, čeprav smo načrtovali, a vseeno ne pričakovali, da bo kar v prvo... user posted image Povsem drugače se počutim, se mi zdi, zdaj kot pa prvič. No, saj se bom navadila. Komaj par dni vem. Tudi moj šef je še v šoku, ker dejansko sem konec maja komaj končala s porodniško user posted image  

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 11:18:01   
vekybel
Zdravo user posted image !
punce hvala vam za odgovore. Kaj pa pomeni lega otroka? user posted image
Jaz sem v 18t in sem se zredila 0,5kg, počutje je zdej končno dobro, tu pa tam me v trebuščku kej zašpika in to je to.user posted image
Vsem ki se bližate koncu vam želim veliko sreče in lep porod. Srečne ve kmalu boste imele vaše user posted image  ob sebi.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 11:24:05   
sisi77
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

sicer hodim k Kolarjevi, je v prvo tako lepo skrbela za mene.


no ti si pa ena redkih ki lahko to potrdi. želim ti da naprej še tako lepo skrbi za tebe. jaz imam žal drugačne izkušnje.


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 11:25:40   
sisi77
jaz sem pa se do 24 t zredila za 10 kg. odločno preveč apetit mam pa tudi grozen. res pa je da začetna teža ni bila tako grozna 56 kg. upam da se bo mali ustavilo to s kilcami. 

_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 11:48:38   
didi5
Ola evo mene!!!!

Sem danes komaj ugotovila da ste se ptujčanke na kupu zbrale. Zdaj se ne rabim trudit pisat lepo slovensko ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj rok je pa 14.4.2010 (tako da končujemo prvo trimesečje) Komaj čakam NS, da vidim ta naš čudež user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Ja na kavico pa bi jaz tudi šla z vami, če bo le čas. tak da dajte napisat kdaj in kje, pa da vidimo odziv.






_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 12:39:07   
bili83
vekybel, v kakšnem smislu misliš lega otroka? misliš to, ali je otrok z glavico ali z ritko obrnjen dol oz. ali je bočno....?
jaz sem sedaj v 23. tednu, zredila sem se cca. 4 kg, tak da se mi zdi kar okuser posted image  edino na živce mi gre, ker tehtajo z oblačili in čevlji vred, pri g. je kilaža vedno nekaj višja kot domauser posted image  predstavljajte si, kako bo pozimiuser posted image
glede kavice, če se nobena ne zjasni.... kolikim vam ustreza Qlandia recimo enkrat pozno popoldan? Dajte predloge....

(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 14:02:14   
princeska29
punce a tukaj gor ste večinoma take ki pričakujete prvič?????koliko pa ste kaj stare(če ni skrivnost)vem da se žensk o letih in kilah ne sprašuje a kaj ko sem radovednauser posted image user posted image bog pomagaj

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 15:31:00   
tea85
daaan user posted image

prinseska19 - hehe, ja ne, baje se tega žensk ne sprašuje, ampak zdaj ko smo noseče je tak vseeno, to vsak razume če se rediš user posted image user posted image

amm ja, jaz se do 24 tedna tudi nekje 4 kg zredla, pol pa so kile šle samo še gor, sicer postopoma, kar je sicer vredi, pa otrok že te pridobiva na teži, tako da upam da se bo pri kakih 15 kg + končalouser posted image
je pa se mi  zdaj proti koncu fulll apetit  povečal, zgleda ker se mi je otroček dol pomaknil in plac nardil mojemu želočku user posted image user posted image user posted image user posted image in to samo sladko- groza.

aham, drgač pa sem stara 24 let in je to moja prva nosečnostuser posted image

< Sporočilo je popravil tea85 -- 29.9.2009 15:32:14 >


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 15:49:03   
vekybel
bili83: nekaj postov nazaj si mi obrazložila kaj ti je delal na morfologiji pa si mi rekla da določi tudi lego otroka. Pa zdej nevem kako si ti to mislila? Verjetno če je obrnjen z glavico dol? Kaj se že toliko prej obrne na glavico???

Jaz sem stara 28 let in pričakujem prvega sončka user posted image .

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 16:00:17   
tea85
aja, glede lege je tak, ful odvisno...meni je povedal lego komaj v 31 tednu ko se je obrnila na glavo s tem da se otrok še vedno obrača in nema veze kak je te obrjen. jaz jo mam enkrat dol obrjeno drugič spet nekak povprek user posted image bomo vidli kak bo na koncu.

_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 16:14:12   
Oren
Joj, meni gre tudi taaak na živce da nas tehtajo obute pa oblečene!!! Doma se vedno tehtam zjutraj pa v spodnjem perilu in mi tam pri njih tak pokaže več.
Drugače pa sem v septembru dopolnila 25 let in to je moja prva nosečnost.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 16:20:24   
sisi77
jaz sem mlada 32 let in pričakujem prvega sončka!user posted image

_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ptujske nosečke
29.9.2009 16:22:17   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: tea85

aja, glede lege je tak, ful odvisno...meni je povedal lego komaj v 31 tednu ko se je obrnila na glavo s tem da se otrok še vedno obrača in nema veze kak je te obrjen. jaz jo mam enkrat dol obrjeno drugič spet nekak povprek user posted image bomo vidli kak bo na koncu.



Jaz sem bla ena izmed tistih, ki se ji user posted image ni prav obrnila ... Mislim, da je meni ravno pri 31. tedni še bla na glavi, potem pa je do konca ostala na ritki user posted image

Slovenka, mislim, da se te spomnim iz komentarjev pri porodnišnici Ptuj - če se ne motim, se ti je kar precej zamerilauser posted image Ali nameravaš sedaj spet rodit tam? Pa čestitke seveda user posted image

didikaa - držim pesti, vsak dan čakam, če bom dobla sms, da je tvoja pupa privekala na svetuser posted image

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?