|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tolk sem jezna
17.8.2009 21:57:09   
piule
da bom koga stepla....A se vam zdi normalno tole...rodla sem januarja pupko z imenom Evelin,danes je rodila sestra od moža prav tako pupko iN JI JE DELA ISTO IME.......EVELIN...kot da drugo ne obstaja,koza smotana,papiga pokvarjena.....zdaj pa kar dve z istim imenom.....jaz bi jo kar scukala kozokaj bi ve?user posted image user posted image .....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 21:58:14   
Anonimen
Zakaj je pa koza user posted image

(odgovor članu piule)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 21:59:11   
Klemy82
A dej, dej nooooo... ne bit jezna, od jeze rit rasteuser posted image



_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:01:19   
Anonimen
-

< Sporočilo je popravil nya -- 17.8.2009 22:02:45 >

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:02:24   
Anonimen


Sam je pa res mal nenavadno. Moram svakinji povedat, naj ji ne pade na pamet dat tamalmu ime Luka Patrik, k jo bom steplauser posted image


Pa ne se sekirat, sej bo enkrat bolje - če ne prej, lahko daš drugemu otroku ime tko kot bo ona dala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:03:20   
Anonimen
Sicer pa cist brezveze se jezit, saj je samo ime. Itak ni edina na svetu z njim, a ne?

Jaz sem bila pa full vesela, ko je prijateljica dala enako ime puncki kot ga ima moja. Sicer je vprasala, ce me kaj moti, pa itak da me ne, prav veseli me :). Dve lusni puncki z lusnim imenom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:04:55   
ledenaa
Joj grozno res,svet se bo podrl
Sama sebi naboksaj nekam user posted image

Ene ste pa res.... ne bom rekla kaj

kaj bi me-živela bi normalno življenje naprej,še prej pa sebi na podstrešju poštimala

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:10:13   
piule
ledena mene pa zanima kako bi se ti smejala in kolk bi ti blo zabavno ,če bi se tebi to pripetilo......itak nobeni nebi bli fajn-kot ni meni!!!!!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:12:34   
Tjašy
Ja,res čudno,....pa tooook imen je na voljo,......user posted image

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:12:53   
Anonimen
itak nobeni nebi bli fajn


Meni bi bilo user posted image .
Ne vidim pametnega razloga, da bi se jezila....

ampak vsak po svoje, ne?

(odgovor članu piule)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:23:59   
krtek 1
Vzemi kot kompliment,da imaš dober okus.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:25:00   
špelin@
Daj bes iz sebe, sčasoma se boš privadila situaciji - itak da je čudno, ampak ni konec sveta user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:25:41   
blaža
Ma meni je to tudi malo mimo. kako bo pa pol njuna babica ločevala deklici, ko bosta obe vnučki pri njej? A Evelin1. in evelin 2.user posted image

Pri vsej izbiri, bi se pa ja potrudla najt kakšno primerno ime za svojo deklico. Drugo je, če jo da kaka kolegica, sej nisi skozi skupaj. Ma prav v ožjem družinskem krogu?user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:26:17   
maya2
Jaz bi bila tudi jezna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:27:55   
Anonimen
Lahk da ji je bilo to ime že od nekdaj všeč. A ti misliš,da je to zanalašč nardila?

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:29:14   
Shorty_
Mogoče me moti samo to da imata punčki morda enaka priimka?? Če sta pa priimka različna pa ni neke groze, je pa nenavadno, vrjetno bi tudi mene malce pojezilo.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:33:42   
Anonimen
poznam podobno situacijo, z drugačnim imenom.

če se dovolj družite, potem mogoče zna biti problem pri klicanju, če pa se ne družite veliko, potem ne vidim nobenega problema. imena niso naša lastnina oz. patenti.
se pa otroci kaj hitro navadijo, da ima tudi kdo drug lahko takšno ime kot on sam (in so na to še ponosni!)

saj se zna zgoditi, da bo v vrtcu, šoli še kakšna Evelin... mogoče še celo najboljša prijateljica. (nekaj časa sem se veliko družila z soimenjakinjo in je bilo prav fletno,... še ko so naju poklicali, sva točno vedeli, katero želijo,... intonacija je bila drugačnauser posted image )

(odgovor članu piule)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:40:06   
Anonimen
Ne bi je scufala, meni bi se verjetno fajn zdelo, kot potrditev, da smo izbrali lepo ime in smo "vzorniki" za druge user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:43:07   
piule
ja,sicer je kar pogosto to da nas-me imitira...ampak to je kar vrhunec..jaz nebi nikol tako naredila,pa saj je tol imen....kar prekrstila bi mojo punčiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:52:35   
Anonimen
Men je tut to čudno, sploh če ste dosti skupaj ... in ja, jaz bi bila tudi jezna.

Se je pa meni skoraj podobno zgodilo ... namreč takoj ko sem zvedela, da sem noseča in da nosim punčko, je bilo vsem jasno kako bo najini pupi ime, saj je moj že v najstniških letih in do rojstva hčerke trobil eno in isto ime (po eni prababici, ki jo je imel blazno rad) ... no v glavnem ena prijateljica, ki je imela rok malo pred mano pa ni nič govorila, oz. je omenjala 2 drugi imeni ... no in gre rodit in iz porodnišnice pride sms, da imajo punčko z "najinim" imenom ... user posted image ... no in ni mi bilo prav ... no čez 10 dni sem rodila še jaz, punčko in sva ji dala to "najino" ime ... in potem so me vsi spraševali, zakaj sva ji dala tako ime, kot je dala tista prijateljica svoji pupi  user posted image . No v glavnem ... sedaj se pupi igrata skupaj, in ko se ena lepo igra, drugi gredo pa lumparije po glavi, se ena od naju oglasi in jo pokliče po imenu, da tega ne sme ... je pol še ta pridna vsa presrana, kaj narobe dela ... no takle mamo ... pa ne zdaj govort kaka sem ... pač tako čutim in kaj naj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 22:58:45   
katipi
Piule, jaz bi bila tudi besna!user posted image Je pa očitno z njo nekaj narobe, če praviš, da te posnema v večih stvareh, in spada med ljudi, ki nimajo svojega jaza in so sami popolnoma brez idej. Jaz bi ji sigurno povedala nekaj krepkih, saj si najbrž namenoma za svojo punčko izbrala ime, ki ni pogosto, potem ti pa žlahta vse pokvari! Jaz te čisto razumem, da peniš. Jaz bi še bolj!

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:03:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: piule

da bom koga stepla....A se vam zdi normalno tole...rodla sem januarja pupko z imenom Evelin,danes je rodila sestra od moža prav tako pupko iN JI JE DELA ISTO IME.......EVELIN...kot da drugo ne obstaja,koza smotana,papiga pokvarjena.....zdaj pa kar dve z istim imenom.....jaz bi jo kar scukala kozokaj bi ve?user posted image user posted image .....


piule....tvoja svakinja pa res ni diht in tudi jaz bi bila jezna....ne glede na to, da ti tukaj vsi pišejo, da ni konec sveta.

res ni.

samo svakinja je pa res budalo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:08:05   
piule
katipiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image rijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image                                                                                                                                             

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:16:07   
katipi
Piule, kaj njen mož se je pa kar strinjal, da ji data ime, ki sta ga že vidva dala?!?!user posted image

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:17:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Piule, kaj njen mož se je pa kar strinjal, da ji data ime, ki sta ga že vidva dala?!?!user posted image

Točno tole sem se tudi sama spraševala user posted image Btw: kaj pa pravi tvoj mož - njen brat??

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?