|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 14:06:24   
MalaČebelica
punce, lepo prosim za pomoč. moja ni kakala že od nedelje. sicer kao naj ne bi blo panike do deset dni. samo danes se je ful zvijala in pritiskala in ni šlo in se mi je ful smilila. včeraj sma že pile sladkano vodo (po novem prosim lepo vzame flaško in spije kakih 10ml user posted image ) pa nič ne pomaga.

kaj je še takega kar bi lahko probala?


_____________________________




(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 14:43:28   
KOKICA32
Najaa- a lahko malo pojamram? user posted image user posted image user posted image

Slikica punčke iz morja- user posted image user posted image user posted image Dol padeš! Pa še uhane ma! user posted image

MalaČebelica- jaz sem mu dajala sladkane kamilice, ko ni kakal.

Cvetka.marjetka- HVALA! Ti že veš zakaj! user posted image

Je bla dobra debata včeraj pravite. A hočete reprizo danes? Aja, bo Najaa spet rekla, da se ponavljam. user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 14:46:19   
KOKICA32
Kosilo se kuha, sem bila pri frizerju, zrihtala registracijo za avto in bila v trgovini. Pikec pa spančka. Danes se ni nič pametnega v sebe spravil. Bo pa zvečer nadoknadil. user posted image

Tista "večerna kašica" jao!!!! Sem ga že ob 23h mora hraniti, pa potem ob 02h, potem pa se je skoz premetaval, opa sem ga k sebi dala, potem pa je zaspal kot klada. Do 06h..potem pa hrana in spanje do 07.30h. user posted image

A vaši tudi manj spijo ponoči?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 14:48:12   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image  da še jaz dam slikco,ki jo že obljubljam kar nekaj  časa user posted image user posted image user posted image user posted image


Kak je lepi user posted image user posted image user posted image ...komaj čakam, da ga v živo vidim. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 14:48:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
A vaši tudi manj spijo ponoči?
ne, naša na srečo še ne.
Je pa danes imela zelo globoke in glasne pogovore ob 5,30 sama s seboj, ob 6h je prišo še Tomaž v pogovor z njo in sta vdarla debato dol user posted image user posted image mama pa veselo pančala dalje!
Je pa pol zaspala in spala nekje do 7.40.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 15:21:10   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

punce, lepo prosim za pomoč. moja ni kakala že od nedelje. sicer kao naj ne bi blo panike do deset dni. samo danes se je ful zvijala in pritiskala in ni šlo in se mi je ful smilila. včeraj sma že pile sladkano vodo (po novem prosim lepo vzame flaško in spije kakih 10ml user posted image ) pa nič ne pomaga.

kaj je še takega kar bi lahko probala?



ok.. mogoče se ti bo zdelo pretirano, ampak deluje...
js mu dam milo v rito user posted image  odrežem vrstico naravnega mila in mu dam v rito... ne rabi niti 2 minuti pa je vse zunaj.
Lih danes sm to nardila, ker ga je banana tako zaprla da joj... in ko se je pokakal nism mogla verjet.. ni čudno da se je tako jokal... je imel kakec, kot ga imajo/mo starejši.. prav stisnjen v podolgovati obliki... in tega je spravu 3 ven (3 take kakce) in potem še nekaj standardnega otroškega ... sej bi dala sliko od drekca gor (sem slikala zaradi tega, če bi mogli kaj k zdravniku in ne zato, da se naslajam ob temuser posted image user posted image ), samo se mi ne zdi lih najbolj okusnouser posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 15:27:39   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

A vaši tudi manj spijo ponoči?


ja! meni je spal že po celo noč, zdej se mi pa skozi zbuja za dudo... zjutraj pa ob 4h ali 5h je'. Je pa res da pol zjutraj produži najmanj do 8.20user posted image ... se zgodi tudi do 10.30 (kot danesuser posted image )...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 15:35:19   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

No, sem še zmeri tle user posted image in tole so moje umetnije (del njih):

user posted image
user posted image
user posted image


oooo bravvoooo user posted image user posted image user posted image , jaz tudi jutri dobim barve, komaj čakam, me že prstki srbijo!!!

A si te obrobe s črno kako drugače delala ali si kar isto vrst barve uporabljala???


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 15:40:49   
Grahec
VROČE!!!!!!!!!!!! Ej, kako lahko funkcionirate, jaz bom zgorela!!! Tamalo vsaj malo v bazenčku shladim, jaz sem pa čisto pregreta. Čakam večer, da bom zaživela in lenarim user posted image

aja, res luštne majčice !!! user posted image user posted image Jaz sem bolj antitalent user posted image oziroma se mi več ne ljubi, včasih pa smo pri skavtih risali na majice, pa smo z barvami barvali vmes obrobe in napise pa s flumastri za tekstil (najprej smo s flumastrom obrobe narisali, potem pobarvali in potem še enkrat obrobli)

< Sporočilo je popravil Grahec -- 17.7.2009 15:46:07 >


_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 15:53:36   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

No, sem še zmeri tle user posted image in tole so moje umetnije (del njih):

user posted image
user posted image
user posted image


felix full lepo res... nism vedla, da si tudi ti tako nadarjenauser posted image



hvala user posted image ma, me je Piruri čisto navdušila user posted image pri meni je problem, ker imam dobre ideje samo na vsake kvatre, takrat bi risala in risala in risala. Pol se mi pa kar naenkrat ustavi in potem čakam nove navdihe user posted image
Zdej sem si zmislila, da bom možu naredila eno majico, na kateri bo pisalo: Delam lepe otroke. Ponudbe na 041/5.. - ... user posted image user posted image user posted image Samo še razmišljam, katero majico naj mu zaplenim user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 15:53:38   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

punce, lepo prosim za pomoč. moja ni kakala že od nedelje. sicer kao naj ne bi blo panike do deset dni. samo danes se je ful zvijala in pritiskala in ni šlo in se mi je ful smilila. včeraj sma že pile sladkano vodo (po novem prosim lepo vzame flaško in spije kakih 10ml user posted image ) pa nič ne pomaga.

kaj je še takega kar bi lahko probala?



mamo mi čisto isti problem, danes je 5. dan, kar ni kakal, vetrove ima pa kar pogoste user posted image . Je v zadnjih treh dneh spil že 2 dl sladkih kamilic, pa nič... Probaj trebušček masirat, sem pa nekje brala, da vzameš vatirano palčko in jih dražiš po ritki. Jaz ga primem za kolena in delam krožne gibe, tudi to naj bi pomagalo. No, zaenkrat se ni še nič zgodilo, ko se pa bo, bo pa raztur user posted image user posted image user posted image
Skratka, ko bo kakala, boš videla, če ima trde bobke - potem je bila zaprta. Če pa bo blato tekoče, potem je vse ok.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 15:53:46   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

punce, lepo prosim za pomoč. moja ni kakala že od nedelje. sicer kao naj ne bi blo panike do deset dni. samo danes se je ful zvijala in pritiskala in ni šlo in se mi je ful smilila. včeraj sma že pile sladkano vodo (po novem prosim lepo vzame flaško in spije kakih 10ml user posted image ) pa nič ne pomaga.

kaj je še takega kar bi lahko probala?



ok.. mogoče se ti bo zdelo pretirano, ampak deluje...
js mu dam milo v rito user posted image  odrežem vrstico naravnega mila in mu dam v rito... ne rabi niti 2 minuti pa je vse zunaj.
Lih danes sm to nardila, ker ga je banana tako zaprla da joj... in ko se je pokakal nism mogla verjet.. ni čudno da se je tako jokal... je imel kakec, kot ga imajo/mo starejši.. prav stisnjen v podolgovati obliki... in tega je spravu 3 ven (3 take kakce) in potem še nekaj standardnega otroškega ... sej bi dala sliko od drekca gor (sem slikala zaradi tega, če bi mogli kaj k zdravniku in ne zato, da se naslajam ob temuser posted image user posted image ), samo se mi ne zdi lih najbolj okusnouser posted image


hm... pri milu bi mene samo to skrbelo, da ni preagresivno za sluznico user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 15:53:49   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

No, sem še zmeri tle user posted image in tole so moje umetnije (del njih):

user posted image
user posted image
user posted image


oooo bravvoooo user posted image user posted image user posted image , jaz tudi jutri dobim barve, komaj čakam, me že prstki srbijo!!!

A si te obrobe s črno kako drugače delala ali si kar isto vrst barve uporabljala???



no, super, potem pa še ti pokaži svoje "pridelke" user posted image obrobe sem pa na priporočilo Piruri delala s konturami za svilo. Fine so te konturce, ker imajo tubice res majhno luknjico in lahko delaš zelo natančne črte. Se da barvat tudi brez kontur, ampak meni lepše tako izgleda. Jaz barv nisem nič redčila z vodo, mislim, pa da jih sicer lahko.
Uživaj!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 15:53:56   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

VROČE!!!!!!!!!!!! Ej, kako lahko funkcionirate, jaz bom zgorela!!! Tamalo vsaj malo v bazenčku shladim, jaz sem pa čisto pregreta. Čakam večer, da bom zaživela in lenarim user posted image

aja, res luštne majčice !!! user posted image user posted image Jaz sem bolj antitalent user posted image oziroma se mi več ne ljubi, včasih pa smo pri skavtih risali na majice, pa smo z barvami barvali vmes obrobe in napise pa s flumastri za tekstil (najprej smo s flumastrom obrobe narisali, potem pobarvali in potem še enkrat obrobli)


mi funkcioniramo tako, da se šele ob 7h zvečer pokažemo iz hiše. Prej nikakor. No, danes je izjema, moramo v LJ na priprave za krst user posted image Pa glih v največji vročini. Upam, da bo Jure priden, ker je moja mami na morju, pa nimamo varstva zanj in gre kar zraven. Sicer je pa krst zanj, kar naj gre poslušat user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 16:02:29   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

punce, lepo prosim za pomoč. moja ni kakala že od nedelje. sicer kao naj ne bi blo panike do deset dni. samo danes se je ful zvijala in pritiskala in ni šlo in se mi je ful smilila. včeraj sma že pile sladkano vodo (po novem prosim lepo vzame flaško in spije kakih 10ml user posted image ) pa nič ne pomaga.

kaj je še takega kar bi lahko probala?



Pri nas se je to zgodilo dvakrat in zmeraj sem mu dala 15 ml kamiličnega čaja in noter 5 kapljic vetrovnih. Zdaj pa ne vem... pri nas je delovalo.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 16:03:14   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

No, sem še zmeri tle user posted image in tole so moje umetnije (del njih):

user posted image
user posted image
user posted image


oooo bravvoooo user posted image user posted image user posted image , jaz tudi jutri dobim barve, komaj čakam, me že prstki srbijo!!!

A si te obrobe s črno kako drugače delala ali si kar isto vrst barve uporabljala???



Uau kak dobro!! S čim ve to delate? jaz bi tuuuudi....

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 16:06:22   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

najaa: Ok, hvala bom bolj pazila na handling. zateguje pa glavo v rikverc, celo ponoči tko spi (saj ga popravim, pa ne pomaga dost).


Čimbolj mu popravljaj glavico. Lahko mu tudi narediš iz plenice ali manjše brisače obroč, tak da plenico zviješ- No in mu daš okol glave, da mu drži naravnost. Sej ti bodo pa še v RA povedali kaj več.
aha, pa tole vajo, ki jo je MalaČebelica opisala, tudi midve delava. user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 16:06:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image  da še jaz dam slikco,ki jo že obljubljam kar nekaj  časa user posted image user posted image user posted image user posted image


uuuuuuu, lepota mala!!user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 16:06:59   
Najaa
cvetka.marjetka super nick imaš! user posted image user posted image user posted image  Hranla sem pa Tijo od začetka v ležalniku, okoli 8m je pa dobila stolček. Takrat je tudi že stabilno sama sedela.

dvignjeno vzglavje je imela, ko je polivala. Zdaj pa že nekaj časa ne, no včeraj sem ji pa spet dvignila, ker ponoči malo kašlja.

MalaČebelica, za kakat sem jaz ene 3x dala zelo sladkano kamilico in ko je spila cca 60ml, se je čez 10 minut pokakala. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 16:07:03   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa- a lahko malo pojamram? user posted image user posted image user posted image

Aja, bo Najaa spet rekla, da se ponavljam. user posted image



Pojamraj!

Ne bom rekla tega. user posted image

Spanje ponoči - zna bit zarad GH.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 17:42:32   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

punce, lepo prosim za pomoč. moja ni kakala že od nedelje. sicer kao naj ne bi blo panike do deset dni. samo danes se je ful zvijala in pritiskala in ni šlo in se mi je ful smilila. včeraj sma že pile sladkano vodo (po novem prosim lepo vzame flaško in spije kakih 10ml user posted image ) pa nič ne pomaga.

kaj je še takega kar bi lahko probala?



Jaz sem brala na forumu in preiskusila palčko za ušesa namočiš v hladilno mazilo in v rito, oz. termometer lahk tudi, pomagauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 17:59:29   
MalaČebelica
punce, hvala za nasvet glede kakanja. pri nas je očitno problem, da res malo čaja ali vode spije - nikoli več ko 10ml pa je to zgleda premalo al pa ji pač ne pomaga, ker ni še nič user posted image

sem pa danes tudi probala s palčko za ušesa v ritko pa so bli samo prdci. tudi kolena ji stiskam k trebuhu. to včasih že tak za telovadbo naredim. pa nič user posted image

bom probala še z milom...

joj, me je že strah kak bo, ko bo, ker nazadnje ni tri dni pa je bilo zeeeeeloooo veeelliiiikoooo. zdaj pa ni že pet dni... user posted image


_____________________________




(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 20:01:06   
_andreja_
joj, mene pa že tak dolg ni bilo na RR da sem se morala na novo prijavit...

imam podatke za tabelco...12.6.= 62cm in 7130g 14.7.= 65cm in 7830g  naslednjo posvetovalnico imamo pa 2.9

v torek smo bili tudi prvič cepljeni in smo ceplenje prestali brez posebnosti, edino jokali smo se ker smo dolgo čakali da smo na vrsto pršli, pa se je že trebušček oglašal, pa zaspani smo postali... sem komaj čakala da pridemo domou...

imam pa vprašanje, oz. bi vprašala za nasvet, namreč Gala bi rada prepričala, da bi mi kakšn obrok po flaški popil pa sploh ne ve kaj naj počne s cucljom v ustih, kako ga naj prepričam, da bo sprejel flaško, sprobala sem pa že malo morje flašk...imela katera kdaj takšno izkušnjo???

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 20:28:56   
cvetka.marjetka
MalaČebelica - Moja tudi zelo zelo malo pije, tako da ji skoz probam dat po malo. Če je to pač 2 požirka pa toliko. Malce več pa pije, ko je čista koma (skoraj spi), ko sploh ne ve da pije. Sem nekje pa brala, da ni dobro to vrtanje s palčkami in termometrom po ritki, a sem že pozabila zakaj ne. Če ne bo kakala se v lekarni dobi svečko za kakanje. Ali je z ali brez recepta pa pokliči v kakšno lekarno in povej za problem in kaj želiš.

_andreja_ - Mi imamo isto težavo. Noče flaške. Nobene. Tudi pri nas bomo naredili kaml bolšajk z vsemi dudami, cuclji in flaškami. Sedaj vsaj tuli ne ko jo dobi v usta, da bi kaj spila iz nje pa no way. Po požirkih. Ji pa dajem le vodo, čaja noče. Ko sem rabila it do dr., sem si spumpala mleko, ampak ni hotela več kot 10ml, ko pa sem prišla nazaj in ji ponudla dojko je pila kot da že 3 dni ne bi? Mogoče mu daj flaško, ko bo ornk zaspan, ko bo že napol zaspan. Takrat je še največ efekta pri nas.

Najaa - Boš naredila apdejt pri nama v seznamu glede imena. ok. Hvala. Zlata si... pa saj že veš. user posted image

KOKICA32
- Ma ni za kaj. user posted image Mi ponoči ne spimo sploh. Pa me je že prejšnji otrok zdresiral, tako da ni takšne panike. user posted image Se zbujamo na cca. urco (tudi na pol urce), ko imamo slabo noč, pa na 2 uri (včasih pa celo - opa, na 3 ure!), ko je dobra. user posted image

felix7 - Majčke so hude! user posted image

Me tipkovnica neki zeza in mi kr požre črke ali pa noče naredit presledka... grrrrrrrrrrrrrrrrr! user posted image Sej mal sem popravila, ampak če mi je kaj "ušlo" veste zakaj je tako. user posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 21:07:54   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: cvetka.marjetka

Sem nekje pa brala, da ni dobro to vrtanje s palčkami in termometrom po ritki, a sem že pozabila zakaj ne. Če ne bo kakala se v lekarni dobi svečko za kakanje. Ali je z ali brez recepta pa pokliči v kakšno lekarno in povej za problem in kaj želiš.


Najaa - Boš naredila apdejt pri nama v seznamu glede imena. ok. Hvala. Zlata si... pa saj že veš. user posted image



Po ritki ni dobro vrtat zato, ker se črevesje poleni in potem še bolj težko kakajo.  Jaz nisem tega nikoli prakticirala.

Seznam bo pa MaJaLe popravila. user posted image
Čeprav, nekaj sem ugotovila. Da je za hieroglife kriv naš rač. doma. user posted image  Danes sem na drugem in mi čisto lepo vse citira. user posted image  Res čudno, pa pojma nimam, kaj bi to bilo.

(odgovor članu cvetka.marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Katero ime vam je bolj všeč?
tiamia



Aljaž (49%)

Anej (34%)

Tjan (16%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!