|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 11:22:09   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

malacebelica- nič nisi napisala kak je blo na morju...user posted image


a vidiš. kaj pa nočeš na FB user posted image user posted image user posted image morem te malo jezit user posted image

fajn je blo. je mala kar ok spala - no tak kot doma z onimi vmesnimi nočnimi cartanji na joški... pa prsteke je namočila v vodico in ni nič jokala samo debelo gledala kaj se dogaja user posted image še bi šli user posted image user posted image vreme je blo super - ne prevroče tak da smo lahko bli precej zunaj pa ne premrzlo in smo se lahko tudi skopali pa uživali na sončku... super skratka user posted image

edino kar bi zdaj naslednjič - bi šli raje v apartma. se mi vseeno zdi bolj praktično. čeprav sem najprej mislila, da dokler se še dojiš, da je fajn da lahko greš v hotel, ker ne rabiš kuhinje ma samo pol so oni zajtrki pa večerje na uro pa ti ravno mogoče ritem ne paše pa one čistilke te gnjavijo. nimaš toliko "svobode". tak da v jeseni ponovimo vajo samo v apartmaju user posted image



user posted image user posted image user posted image

Ja, zato jaz app iščem...samo še nisem nič našla..bo moj imel že kmalu dopust jaz pa še nič...iščem nekaj blizu morja, da ne nosiš teh cul nekam daleč ali pa da bi se morala z avtom tja voziti...user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 11:35:48   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

malacebelica- nič nisi napisala kak je blo na morju...user posted image


a vidiš. kaj pa nočeš na FB user posted image user posted image user posted image morem te malo jezit user posted image

fajn je blo. je mala kar ok spala - no tak kot doma z onimi vmesnimi nočnimi cartanji na joški... pa prsteke je namočila v vodico in ni nič jokala samo debelo gledala kaj se dogaja user posted image še bi šli user posted image user posted image vreme je blo super - ne prevroče tak da smo lahko bli precej zunaj pa ne premrzlo in smo se lahko tudi skopali pa uživali na sončku... super skratka user posted image

edino kar bi zdaj naslednjič - bi šli raje v apartma. se mi vseeno zdi bolj praktično. čeprav sem najprej mislila, da dokler se še dojiš, da je fajn da lahko greš v hotel, ker ne rabiš kuhinje ma samo pol so oni zajtrki pa večerje na uro pa ti ravno mogoče ritem ne paše pa one čistilke te gnjavijo. nimaš toliko "svobode". tak da v jeseni ponovimo vajo samo v apartmaju user posted image



user posted image user posted image user posted image

Ja, zato jaz app iščem...samo še nisem nič našla..bo moj imel že kmalu dopust jaz pa še nič...iščem nekaj blizu morja, da ne nosiš teh cul nekam daleč ali pa da bi se morala z avtom tja voziti...user posted image



ja to je ful praktično da je blizu morja. mi smo bili zdaj praktično na plaži. in je blo ful fajn. ko je bila največja vročina se je eden šel skopat v morje drugi pa bil kar z malo v sobi....


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:01:55   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica


ja to je ful praktično da je blizu morja. mi smo bili zdaj praktično na plaži. in je blo ful fajn. ko je bila največja vročina se je eden šel skopat v morje drugi pa bil kar z malo v sobi....



Večinoma so hoteli na najboljših lokacijah..app so pa bolj oddaljeni...če pa so že ob plaži, so pa preklemano dragi. user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:03:18   
ema tiara
ojla...je tako vreme da mi še za pisat ni bilo...vse naj naj naj vsem ki praznujejo in za zamudo tistim ki so že...kak čas beži...pa glasovala sem za naše bauceke in baucike...upam da so pravi jure,lija,timon,leauser posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:03:29   
MalaČebelica
zdaj pa grem likat. ker me je že sram, kolko mam user posted image


_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:07:30   
ema tiara
pol pa še meni pridi...saj nimam dosti...ne šeuser posted image user posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:08:15   
KOKICA32
Midva sva pa sedaj imela kosilo. Najprej 3 cm banane, nato pa še 2cm banane v gosti riževi kašici. Vse po žlički. user posted image
Kak je odpiral usta..user posted image Sedaj pa bi moral zaspati..pa nič ne kaže, ker je taaak fajn v igralnem centru.

Likat? Za koga??? Saj me bo vse počakalo. user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:08:30   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image   Aja, pa dobro jutro vsem user posted image user posted image


uhhh... kaj si mi pa zdej nardilauser posted image user posted image

lahko bi vsako jutro namesto kavic in rogljičkov take tipe limale gor.. mene bolj zbudijo kot tista fake kavauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:10:30   
ada2
da se še malo jaz javim... da me ne boste s seznama vrgleuser posted image

no, saj v bistvu nimam kaj pisatuser posted image  še vedno se samo dojiva, še vedno spi celo noč, še vedno je ful priden, nezahteven in potrpežljiv... kaj naj rečem, tak dojenček, kot bi si ga samo v sanjah lahko zamislilauser posted image

nuša mi zdaj, ko so počitnice veliko pomaga, tak, da skoraj moram prosit, da pridem jaz na vrstouser posted image

če je le možno smo zunaj, čeprav zadnje čase to vreme precej nagaja.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:13:30   
ema tiara
ko pri meni čaka mam v treh dneh tri ure likanja...se vidi da nas je šestuser posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:41:36   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image   Aja, pa dobro jutro vsem user posted image user posted image


o ja, Saša, to smo od tebe pogrešal user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:41:41   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

spps, hvala za tole poživitev. Jo še kako rabim, ker - likam. user posted image Dejte kej napisat, ker mi je dolgčas zraven. user posted image
Tukaj ful burja piha. Beda, jaz pa obiske dobim... Pa kaj, bomo pa kaj drugega delali kot pa na plažo šli.

No, in kaj dela Nika medtem ko jaz peglam? Oddajo Na zdravje gleda... oz. posluša... user posted image


hihi, sej se mi zdi, da je otrokom na splošno "govedina" precej všeč user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:41:45   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

ejjj...ravnokar sem s svojim glasom Tasino Lijo na 2. mesto spravla! user posted image user posted image user posted image



jaaaaaaaaaa, bravo, sem vidla, da imamo zdaj dvojno vodstvo, bravo marčevčki user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:41:49   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Dobro jutro v deževno jutro!

Meni je pa v sredo zvečer RR zablokiral in tudi včeraj nisem sploh mogla na nobeno temo.

Felix in Yania oprostita, ker nisem prišla. Sem mislila, da bom do 11h opravila obe pomembni stvari, a se je že pri prvi zataknilo. Sem morala čakat in to dalj časa kot so mi rekli, tako da sem šele ob 11.30 končala in to na drugi strani mesta. Upam, da bo prihodnjič boljše, saj sedaj počasi zaključujemo to fazo user posted image  


ja, škoda, Nina, pa drugič. Sej lahko se pa enkrat v Grosuplju zmenimo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:41:54   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Uffff, sedaj sem se spomnila, da moram opraviti RR dolžnost!user posted image Že šibam! 


Jaz tudi! user posted image


Jo grem še jaz user posted image


Hvala punce user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:45:53   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ojla..evo včeraj dopoldan mi je RR štekal...zvečer pa do njega nisim prišla...
Čestitke vsem , malo z zamudo...user posted image user posted image user posted image

Moram se pa pohveliti....na morju sem Timonu dala od Frutka jabolko-korenje, ko je drugače meni všeč okus, pa on ni in ni maral...no zdej doma sem mu skuhala 2 mala domača korenčka, pa pol jabolčka noter...ma 5 minut pa je zmazal z žličko....mucek mali....nič ni ven pluval..pa on bi še jedel...user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da , zdej ne vem, al mu kozarčkova hrana ni všeč user posted image , al pa zato ker je bilo tisto hladno, to pa "vroče"user posted image user posted image user posted image ...
a kaj  veste, a se lahko malo pogreje v topli vodi sadje od Hippa, ali Frutka?....samo vprašam...

ja... piše tudi na ''škatlici'', da se lahko pogreva v topli vodi, ampak ne v mikrovalovni...

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:47:19   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

ejjj...ravnokar sem s svojim glasom Tasino Lijo na 2. mesto spravla! user posted image user posted image user posted image



GREMO MARČEVSKI PODMLADEK user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:49:21   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

ejjj...ravnokar sem s svojim glasom Tasino Lijo na 2. mesto spravla! user posted image user posted image user posted image



jaaaaaaaaaa, bravo, sem vidla, da imamo zdaj dvojno vodstvo, bravo marčevčki user posted image user posted image user posted image


čeprav Jure prepričljivo vodi...user posted image
Timon in Lea masta pa samo 1 glas razlike...

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:53:10   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

]VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE VIKTORIJA OD LONI77 IN KATARINA OD JADRNICE![/b] user posted image user posted image user posted image


čestitamo user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 12:59:54   
Anonimen
lp.evo nas s pregleda.teža:5120gramov,dolga je 61,jaz sem jo namerila 64user posted image .....pikico dobila,ni jokala,se je smejalauser posted image user posted image user posted image ...za rota nismo cepili ker je P povedala da če smo na vasi doma,kjer je samo6kuč..in ne gre vrtec da ni potrebe.tako da za rota nismo cepili..naslednja posvetovalnica 18.8

(odgovor članu mama_milchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 13:05:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro! user posted image

Joj, kakšna noč....se mi zdi, da odkra malemu zvečer dajem riževe kosmiče v mleko bolj bedi..Spet je žnuril in sicer že ob 23h in pojedel 60ml...pa spet ob 02h..sem mu dala dudo...potem paob 03.30h 120ml, pa potem vsako uro še po kakih 20 ml...Pa še sedaj 60ml...in on več ne bi spal! user posted image



Dobro jutro. Pri nas je bila včeraj patronažna, da sva poklepetali o uvajanju GH. Jaz še kar vztrajam pri dojenju (zaradi mojih alergij in njene koprivnice po prvem cepljenju mi vsi to tudi priporočajo do 6. meseca), čeprav zdaj rabi več jest in se enkrat na noč zbuja. Pa je patronažna med drugim rekla, da dosti mamic pove da ima težave, ko začnejo zvečer dajat riževo kašo oziroma kosmiče v mleko. Naj bi bili namreč potem dojenčki zelo žejni ponoči in se še več zbujajo kot prej.  Kaj vem, morda pa je res kaj na tem? Naj še kakšna pove, če kaj takega opaža.

sem opazila ja.ampak nisem si niti mislila da je žejnauser posted image user posted image ..sem mislila da je lačna in ji naredim mleko pa nočeuser posted image ,do jutra nič do 9tih,samo čaj..no zdaj vem da je od kosmičev...kaj pa kaka druga kašica v mleko?koruzna?al je isto?'ja,mogoče b0 vseeno žejnauser posted image user posted image

(odgovor članu Grahec)
  Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 13:16:32   
trinity22
ojla .. tole vreme je za znoretuser posted image

vsem, ki praznujejo mini RD vse naj, naj, najuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa nič novega, naša mala pupika je pridna, lahko bi citirala ado, ker naša tudi pridno spi, se dojiva, spi, kaka, spi .. ma skratka kaj češ lepšegauser posted image
grem si skuhat kapučin pol pa neki delat, ker sem lena da kar smrdiuser posted image user posted image user posted image
aja še prej grem galsovat, da ne pozabimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 14:04:52   
MalaČebelica
madona smo pridne z glasovanjem. vse jih mamo na prvi strani user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 14:45:18   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

madona smo pridne z glasovanjem. vse jih mamo na prvi strani user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj češ če pa so naši najlepšiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 14:53:18   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

madona smo pridne z glasovanjem. vse jih mamo na prvi strani user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj češ če pa so naši najlepšiuser posted image user posted image user posted image



za katere otročke bomo pa naslednji mesec glasovali? user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!