|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 22:15:31   
dana
felix, glede znižanja plačila za vrtec se odda prošnja takrat ko bo šel Jure v vrtec. Pri nas jih sprejemajo julija, tako da sem takrat enkrat oddala (še za Tilna to govorim), potem je pa treba ponovno oddati do sredine novembra (če se prav spomnim) in potem vsako leto novembra za prihodnje leto. Odločbe pridejo pa konec leta enkrat oz. v začetku novega leta. 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 22:35:32   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

mirena- ka ima že kira to? jaz imam in imam zdej že 9dni user posted image ... vsaj zdi se mi da je to, ampak nimam nobenih krčev, nobenih bolečin sam krvav rahel izcedek je... ima kira kej podobnega?



mhm, baje lahko traja tudi do pol leta... upam, da se ti zrihta, ker kot sem že enkrat pisala, polovici žensk je super, druga polovica si jo pa po pol leta ven vrže...


zakaj si pa glih po pol leta ven vržejo ko naj bi se umirilo? user posted image
ma js bom počakala 1let, pol bom pa vidla... upam da se zrihta... sej vse kul sam k morš met pol skos te vložke tk da še tangice ne pridejo v upoštev... pa morje, kok s kopalkami...jaoo ...







_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 22:42:08   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

primorke -- v katerem mestu se pa ve kej dobivate? v sredo gremo na morje, in bomo šli mal v portorož in piran... a bom katero kje srečala???user posted image



ooo na obalo prideš? ej meni ni panike pridet do portoroža veš .. bi prišla z veseljemuser posted image



ma ja s kolegico in njenim fantom gremo na Debeli rtič, samo bomo šli malo po obali tako zvečer pa jest vem da gremo tm u Piran...kko se že reče.. ne vem.. uglavnem mal bomo šetali... samo da bo vremeuser posted image
Tako da ja lahko bi se kje na kaki pijači dobile...user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 23:34:03   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

mama_m  super da ste v svoji hišiuser posted image user posted image mi tudi komaj čakamo,čeprav še to nebo tak hitro...še dobro da se z taščo pa tastom odlično razumemo...user posted image


najlepše je bit na svojem; ljubo doma kdor ga ima user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 23:34:12   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Ojla,

Tudi midva sva že z jutranjega sprehoda. Danes sva štrtala ob 8-ih in sva se vrnila ob 10-ih skuhana kot kuhan rak. Jutri bi naj prišlo do ohladitve??? Sam da ta sopara izgine.

Iskrene čestitke vsem user posted image  za obmesečniceuser posted image user posted image .

Bravo za vse pridobljene cm in kg na pregledihuser posted image user posted image  ter user posted image user posted image  za vse user posted image , ki so že dali čez prva ceplenja.

vrtec - obalke a ste že dobile obvestila?

mama-m - bravo, da ste spet na svojem in super za spanje. Mogoče je pa Lea, tako lepo spala, ker je vedela da je domauser posted image user posted image user posted image ? Danes sem gledala okoli kot zmedena kokoš: Pa s kje le prihaja ta znani glas?

Mamice z obale - A hodite kaj na plažo z otročki? Kam  in ob katerih urah ob tej vročini?


Steffi, si pol le ugotovila od kod je, a ne? ja tudi take delam, kaj češ user posted image
ob kateri uri imaš valdoltro s Taj Gabrielom?

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 23:34:22   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

vrtec - obalke a ste že dobile obvestila?

Mamice z obale - A hodite kaj na plažo z otročki? Kam  in ob katerih urah ob tej vročini?


VRTEC - js sm dobila obvestilo samo iz enega vrtca.. pa negativen odgovor itak user posted image čakam še na ostale (sm dala v več vrtcev)

PLAŽA - mi še nismo nič šli.. dopoldan nekako ni časa, od 12 - 16 si niti slučajno ne upam it v tej vročini, pol pa je že skoraj prepozno, ker mi user posted image zaspi ob 18.30... tako, da bi lih na plažo prišli, ko bi že mogli it nazajuser posted image



ja, Vrtec Semedela ne bo pošiljal negativnoh odgovorov na dom; jaz sem včeraj zvedla da Lea ni sprejeta z aprilom 2010 ampak šele s septembrom 2010; kaj bom z varstvom do takrat pa ne vem user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 23:34:38   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Končno se je malo ohladilo. Zdaj pa dežuje. Ah, to pa spet ni fajn! user posted image  Nikol nam ni prav! user posted image
Dopoldan smo se dobili z dojenčki, marčevski zvončki in trobentice in poklepetali. No, oni bolj manj ker so samo jedli in spali. user posted image  Mame pa čveke, seveda.
Zdaj pa počitek, sam Nika protestira. Spet si kuham sezamovo seme. Mogoče pa le kaj pomaga, sam za pit je pa ful ogabno!


čveke, čvekaste user posted image  samo je pa fajn takole, ko se dobimo, a ne? bo treba spet ponovit....
Najaa, Žiga je čisto out odkar ima unga spidermana user posted image , hvala tiuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 23:34:53   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Imam vprašanje za tiste, ki imate tudi starejše otroke...Koliko časa jim čez dan posvetite in kaj počnete skupaj?
 
Pri nas smo prispeli do problema, ker je Neo več buden čez dan in se mu več posvečam kot v začetku, zato je Mia začela "zganjat" neumnosti samo, da si pridobi mojo pozornost (ki pa v večini primerov ni glih prijazno naravnana)...tudi zaigrat se noče sama, tako da skozi deluje kot, da se dolgočasi...karkoli ji rečem pa se konča s stavkom "Ti si lumpa"...Ne vem več kako naj jo zamotim, ker je ne zanima nič, edino če se ji 100% posvečamo...


Piruri, a ti je nimaš v vrtcu? naš Žigec je sedaj dojel, da on ni več sam in da ima mama še Leo poleg njega pa je začel delat neumnosti; čez dan še nekako gre; dopoldan je v vrtcu, popoldan smo zunaj na dvorišču pa žogo brcava al pa noter na kavču puzzle sestavljava in tako; zvečer ko je treba it se tuširat in spat pa začne vreščat (bogi sosedi) in se mi full upira tako da ga komaj komaj skopam in spravim v posteljo in pol ko že na pol spi pa pride mimo postelje in vrešči da mi itak Leo zbudi...včeraj pa sva imela učno uro in (mi je blo full hudo, ker sem mu dala tudi po riti) ampak danes je spet stari Žiga....sva se pa včeraj pogovarjala skoraj eno uro raje kot da ga kaznujem...danes je začuda vse ubogal in poslušal, mogoče pa je pogovor pomagal....
Kaj pa recimo, da probaš njo vključit v igro, ko imaš ti malega pri sebi; jaz recimo dam Leo v igralni center in še Žigca zraven pa jo on animira (tako kot je Nina napisala)

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 23:50:52   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ojla...
jaz tut še med živimiuser posted image ma za fb si najdem čas, za RR pa ponavadi da vse preberem zmanjka časa za kej napisat...

jajčko jaz tudi če sem sama vozim spredaj, drugače je pa zadaj, vendar nisem jaz tudi zadaj, mi ni treba biti ker je vedno priden v jajčki in avtu, takoj zaspi...

mirena- ka ima že kira to? jaz imam in imam zdej že 9dni user posted image ... vsaj zdi se mi da je to, ampak nimam nobenih krčev, nobenih bolečin sam krvav rahel izcedek je... ima kira kej podobnega?

srečanje v LJ... lepo se mejteuser posted image

primorke -- v katerem mestu se pa ve kej dobivate? v sredo gremo na morje, in bomo šli mal v portorož in piran... a bom katero kje srečala???user posted image

.. zdej grem pa laufat (sem začela mal športat v upanju da se znebim odvečnih kg) upam da mi rata- moj trebuh mi gre pošteno na živce... user posted image





kot se zmenimo; vedno nekje drugje

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.5.2009 23:50:58   
mama_milchy
Evo, mi smo internet danes dobili; jooj, kako je lepo bit doma, na svojem; uživamo 100 na uro, user posted image

GH; jaz bom začela tam med 5 in 6 mesecem; se mi ne mudi;

plenička; mi smo št.2 že zamenjali za št.3 čeprav ima nekaj gr čez 5kg ampak je pa dolga ta naša frajla in če ji dam 2 ji kr odzadaj ven beži

pasenje kravic: Lea se začne cmerit če jo postavim v tak položaj in ne zdrži niti minutke; če pa jo dam na bok, se pa kr na trebuh prekucne

paradižnik - alergeno živilo??? jaz ga ta teden jem pa ni nobene rekacije po njem; sem pa jedla banane in jo je zaprlo user posted image  pa včeraj sem jedla zeleno solato za kosilo in je bil zvečer tak jok, da mi je blo tako hudo in težko tako da bom to solatko kr črtala s seznama

pestke v usta: naša je tudi ugotovila da ima rokice in kr skozi si jih v usta tlači user posted image

AD3 kapljice, jaz niti vem več kje jih imam, ma že P v bolnici mi je rekla, da jih sploh ne rabim dajat
 
yania; jaz ti svetujem, da se s svojo mamo usedeš in lepo pogovoriš kako in kaj; kot so že punce napisale, se tudi meni zdi prav in lepo, da starši (mame/tašče) upoštevajo naša ˝navodila˝ kako z otroci; sej neke meja pa ja morajo obstajat; jaz moji mami kr povem ko kaj ne štima čeprav moram priznat, da se ona ne vmešava v vzgojo mojih otrok.....

pocka; čestitke za velik korak; pa čim manj skrbi okoli priprav na big day

Najaa, super si tale naš seznamčk uredila; pohvalno, res pridna user posted image

Lasje; meni ob vsakem umivanju las, kr šopek las odpade; upam,da se bo to kaj kmalu umirilo

Najaa, za Tijo user posted image user posted image user posted image , da bo čimprej boljša

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 8:30:08   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

primorke -- v katerem mestu se pa ve kej dobivate? v sredo gremo na morje, in bomo šli mal v portorož in piran... a bom katero kje srečala???user posted image



ooo na obalo prideš? ej meni ni panike pridet do portoroža veš .. bi prišla z veseljemuser posted image



ma ja s kolegico in njenim fantom gremo na Debeli rtič, samo bomo šli malo po obali tako zvečer pa jest vem da gremo tm u Piran...kko se že reče.. ne vem.. uglavnem mal bomo šetali... samo da bo vremeuser posted image
Tako da ja lahko bi se kje na kaki pijači dobile...user posted image



pošlji mi tvojo št. na ZS pa se bomo zmenle naprej, ok? user posted image
A Taj tudi pride??user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 8:30:38   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

vrtec - obalke a ste že dobile obvestila?

Mamice z obale - A hodite kaj na plažo z otročki? Kam  in ob katerih urah ob tej vročini?


VRTEC - js sm dobila obvestilo samo iz enega vrtca.. pa negativen odgovor itak user posted image čakam še na ostale (sm dala v več vrtcev)

PLAŽA - mi še nismo nič šli.. dopoldan nekako ni časa, od 12 - 16 si niti slučajno ne upam it v tej vročini, pol pa je že skoraj prepozno, ker mi user posted image zaspi ob 18.30... tako, da bi lih na plažo prišli, ko bi že mogli it nazajuser posted image



ja, Vrtec Semedela ne bo pošiljal negativnoh odgovorov na dom; jaz sem včeraj zvedla da Lea ni sprejeta z aprilom 2010 ampak šele s septembrom 2010; kaj bom z varstvom do takrat pa ne vem user posted image


kje si pa to zvedla??? ker js sm user posted image tudi tja vpisala, pa nič ne vem kakšno je stanje....

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 8:31:50   
cita
ČESTITKE TEJCI H ZA LOVRA IN NJEGOVE 4 MESECEuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 8:35:07   
cita
Dan,

spanje pr nas danes ponoči nekaj vmesnega ponavadi se enkrat proti jutru zbudi za jest ampak dans ponoč pa že ob 00 nimam pojma zakaj je pojedla pa ne bi gospodična takoj zaspalauser posted image user posted image user posted image ...jo je ati hrano seveda v dnevni in bi gospodična ležala na njem in gledala tv pa nikol noče tko ležat če pa je tv pa ni blema prava radovednicauser posted image user posted image user posted image potem pa je bil budnica ob 05:30 ampak katasrofa nazaj zaspat se je drla ko da jo iz kože dajemo pol pa jo je mami mal pocartala na rokah seveda je zaspala za slabo urco...men se pa user posted image user posted image user posted image  da je nevarnost da koga pojemuser posted image user posted image user posted image ...user posted image  še pa spi...

Jaz pa ugotavljam vsak tulk časa mi v levem očesu popokajo žilce in to kr fajn imam pol čist krvavo učko pa nimam pojma zakaj in to se dogaja od poroda semuser posted image user posted image ...recimo 3 ok pol pa popokajo in traja nekaj časa pol pa spet ok in tako naprej...

Vreme za bruhat...kaj boste počele danes???

Jz sem se včeraj spravla likat pa ni hudič dobim, obiske sestra in fant in smo čvekal pa mal kartal pa je bila ura pozna pol pa se mi ni dal več lilkat bo treba danes ampak bom mogla dopoldne ker sem popoldne spet sama moj delauser posted image user posted image user posted image sem pa totalno totalno utrujenaaa

No pa še jutranja user posted image user posted image user posted image ...drugačne ne znam prilepit...
 
Lep vikend vam želim...



_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 9:04:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita

ČESTITKE TEJCI H ZA LOVRA IN NJEGOVE 4 MESECEuser posted image user posted image user posted image

čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 9:08:13   
tasa_m
ooo Cita user posted image
likanje..ja tudi mene čaka.samo nebom danes, bom jutri al pa pojutrišnjem user posted image user posted image
Čakam da bo spet vroče zunaj. user posted image

Mi pa smo danes spali do 5h zjutraj tak da morm pohvalit mojo malo Lijo user posted image user posted image
Zdaj pa jo je moja sestrca spet uspavala tak da dalje spi na kavču.
Grema pa počasi na en sprehodek, da bo vsaj malo zunaj. Mam pa tolko za delat pa mi niiii user posted image se katera javi?? Menjava posteljnine, sesanje, pomivanje tal,...še se kaj najde.To je v ožjem izboru..haha


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 9:41:56   
cita
Mi pa nč ne gremo ven že dežujeuser posted image user posted image user posted image ...

Joj Tasa sploh ne govori kulk mam dela tud jz sej vem da nihče ne bo nardil namest meneuser posted image ...če je kej napak v eni roki imam Lio z drugo pa pišem...a vaši tud fulll rad gledajo tvuser posted image user posted image naša bi ga skoz pa mami ne dovoli ko pa vgasnem pa štrajka do onemoglostiuser posted image user posted image še sedaj bi hotla komandouser posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 10:25:24   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: cita

ČESTITKE TEJCI H ZA LOVRA IN NJEGOVE 4 MESECEuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 11:25:01   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

primorke -- v katerem mestu se pa ve kej dobivate? v sredo gremo na morje, in bomo šli mal v portorož in piran... a bom katero kje srečala???user posted image



ooo na obalo prideš? ej meni ni panike pridet do portoroža veš .. bi prišla z veseljemuser posted image



ma ja s kolegico in njenim fantom gremo na Debeli rtič, samo bomo šli malo po obali tako zvečer pa jest vem da gremo tm u Piran...kko se že reče.. ne vem.. uglavnem mal bomo šetali... samo da bo vremeuser posted image
Tako da ja lahko bi se kje na kaki pijači dobile...user posted image



pošlji mi tvojo št. na ZS pa se bomo zmenle naprej, ok? user posted image
A Taj tudi pride??user posted image user posted image



imaš ZSuser posted image

Ja seveda pride tudi Taj... gremo prvič vsi kot družinica na morje... upam da se bomo imeli lepouser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 11:25:11   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: cita

ČESTITKE TEJCI H ZA LOVRA IN NJEGOVE 4 MESECEuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 12:20:20   
pondelak
pozdravljene.lih sem se najedla,zdaj pa mojega čakam da pride iz službe,potem pa remo k mojim na obisk...user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 12:20:39   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: cita

ČESTITKE TEJCI H ZA LOVRA IN NJEGOVE 4 MESECEuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jej


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 12:33:17   
lejca
Ciao cveke..

kako ste kaj? Lepo vreme ? Mi imamo spet vroce ...ampak je blo fajn ,ko se je mal shadilo,da sva sla z mojim mal v soping...raste kot gobe v dezju..user posted image user posted image user posted image

Sem brala,da se tud vasi malcki zanimajo za Tv...ja moj tudi...bi kr not strmeluser posted image

Jaz se nisem opazila,da bi mi kej lasje izpadali...a to je obvezno?Pa tud menstruacije se nisem dobila, za mireno se pa ne bom odlocila..kdo ve ,kdaj naju spet pikne kaksnega nardit...ja ja se je vrnila zelja po se enem...v porodni sem si mislila,le kaj mi je bilo treba tega..no sedaj pa ze razmisljam,da bi mela se kaksnega jencija...ampak vse to ,ko koncam faks....pa ko bi se mi le dalo ucit...ja bo treba spet za zvezke ,a ne?

Mam sreco,da je mali priden in da imava nekak ze usklajen urnik kdaj jeva,kdaj se kopava in kdaj spi...ja neo, ce ne pride kej vmes ( beri - tast in tasca ) ob uri ,ko ima zeljo ,da zaspi in ga seveda zbudita..potem pa jovo na novo ....za popuser posted image .....sam zaenkrat sem se tih..sem mojmu obljubla,da se bo mal leps drzala ...tak je to...bo ze..

lp lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 13:10:15   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

vrtec - obalke a ste že dobile obvestila?

Mamice z obale - A hodite kaj na plažo z otročki? Kam  in ob katerih urah ob tej vročini?


VRTEC - js sm dobila obvestilo samo iz enega vrtca.. pa negativen odgovor itak user posted image čakam še na ostale (sm dala v več vrtcev)

PLAŽA - mi še nismo nič šli.. dopoldan nekako ni časa, od 12 - 16 si niti slučajno ne upam it v tej vročini, pol pa je že skoraj prepozno, ker mi user posted image zaspi ob 18.30... tako, da bi lih na plažo prišli, ko bi že mogli it nazajuser posted image



ja, Vrtec Semedela ne bo pošiljal negativnoh odgovorov na dom; jaz sem včeraj zvedla da Lea ni sprejeta z aprilom 2010 ampak šele s septembrom 2010; kaj bom z varstvom do takrat pa ne vem user posted image


kje si pa to zvedla??? ker js sm user posted image tudi tja vpisala, pa nič ne vem kakšno je stanje....



MaJaLe, jaz imam kolegico, ki dela v vrtcu Semedela in sem jo prosla, če lahko previer pri ravnateljici, da kdaj bodo pošiljali odgovore na vloge in je rekla, da so poslali samo tistim staršem katerih otroci so sprejeti, drugim ne bodo pošiljali ker so otroci pol avtomatsko sprejeti s septembrom 2010; najbolje da kr pokličeš na upravo vrtca;

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
30.5.2009 14:42:13   
felix7
srečanje ljubljanskih marčevk, torek, 2.6. ob 10h, v Čolnarni ali Cityprku (odvisno od vremena):

yania
=jasna=
felix7
Grahec
Najaa


Niso še potrdile:
helimaša
julam
Nina00


Še kdo?


_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?