|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 18:48:24   
Anonimen
čestitke vsem ki ste rodileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 19:55:01   
Dudica1
Sem govorila z POKI in pravi da sta še v bolnici do torka potem pa grejo vsi v LJ in potem pa gresta domov...user posted image Pravi da Anej pridobiva na teži in da je ful cartek kar itak ne dvomimo...user posted image
Pravi da nas ful pogreša!

poki tudi mi tukaj te pogrešamo zelo...pridruži se nam čimprej!


katmat to je že mal sumljivo,nekam dolgo se že ne javiš...user posted image
cveka kako ste...daj kakšne slikice...

No midva sva bla drugače malo zunaj...in še zdaj spi kar v vozičku...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 20:10:16   
KatMat
ma vam ne dam veseljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem se vedno tukaj!user posted image user posted image user posted image danes sem 4 dni cez rok

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 20:14:37   
Dudica1
mater no pa pejt že...user posted image ...zdaj je pa dost teh hecov,dejta se z Tio mal poment če bo kej ubogala...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 20:48:32   
lake
KatMat: Pa kaj si še vedno v enem kosu? Po celem dnevu ko me ni blo na rr sm pa res pričakovala že na rodili smo obvestilo. Tale tvoja Tija pa res noče bit majčica al kako? Očitno jo dobr futraš, da noče ven, ve da bo pol konec kavic, pa tortic...direkt v žilo, ampak samo preko mleka user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 20:58:50   
Dudica1
user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 21:24:10   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

mater no pa pejt že...user posted image ...zdaj je pa dost teh hecov,dejta se z Tio mal poment če bo kej ubogala...user posted image

se vedno nic!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 21:28:00   
KatMat
se en ctg mem....se vedno nic...jutr me bodo se pregledal sam se pocutm k slogarca...ze tocno vem kaj mi bodo rekl...ma to je ze brez veze....

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 21:31:08   
KatMat
nocko punce...se oglasim ob pol osmih zj.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 21:57:08   
lake
Lahko noč, grem jst tud počas pod tuš, dokler je še mir pa bajti. user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 22:24:19   
KatMat
sem mogla pred spanjem se enkrat tele ticke vidt...ojej kaj svet premore...sej nebi vedla kaj z njem poceti ce bi mela taksnga doma!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Majčice 2009 - 6.del
28.5.2009 22:38:54   
lunica77
pozdravljene...
tudi jaz sem še vedno tu:((
rok 25.5. danes ctg v postojni pokazal 2 popadka na 100, ki jih jaz sploh nisem čutila...spodaj odprta NIČ!!!so me poslali domov in me naročili naj pridem šele v nedeljo oz. če se bom počutila normalno lahko celo v ponedeljek??!!grozaaaa...
Kat Mat..pa kaj je tam taka gužva v 1. nadstropju, da naju nočejo vzet ali kaj? mi je prišlo na misel da so  mogoče sobe toliko zasedene da nas nimajo kam dat pa da smo zato na čakanju....u glavnem želim ti da bi bilo čimprej!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 7:31:49   
Dudica1
user posted image

(odgovor članu lunica77)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 7:31:59   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: lunica77

pozdravljene...
tudi jaz sem še vedno tu:((
rok 25.5. danes ctg v postojni pokazal 2 popadka na 100, ki jih jaz sploh nisem čutila...spodaj odprta NIČ!!!so me poslali domov in me naročili naj pridem šele v nedeljo oz. če se bom počutila normalno lahko celo v ponedeljek??!!grozaaaa...
Kat Mat..pa kaj je tam taka gužva v 1. nadstropju, da naju nočejo vzet ali kaj? mi je prišlo na misel da so mogoče sobe toliko zasedene da nas nimajo kam dat pa da smo zato na čakanju....u glavnem želim ti da bi bilo čimprej!

kaj si noter????

ucer niso mel cist nc dela.. tud ena ni rodila v celi noci...pa sem se javla da bi pa jest pa me niso hotli

(odgovor članu lunica77)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 7:32:22   
KatMat
dobro jutro dudica!!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 7:33:26   
Dudica1
dobro jutro

kako si?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 7:33:29   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: lunica77

pozdravljene...
tudi jaz sem še vedno tu:((
rok 25.5. danes ctg v postojni pokazal 2 popadka na 100, ki jih jaz sploh nisem čutila...spodaj odprta NIČ!!!so me poslali domov in me naročili naj pridem šele v nedeljo oz. če se bom počutila normalno lahko celo v ponedeljek??!!grozaaaa...
Kat Mat..pa kaj je tam taka gužva v 1. nadstropju, da naju nočejo vzet ali kaj? mi je prišlo na misel da so mogoče sobe toliko zasedene da nas nimajo kam dat pa da smo zato na čakanju....u glavnem želim ti da bi bilo čimprej!

no sej jest sem pa tud grozna...sej ne znam brat...lunica potem se vidive v nedeljo oz ponedeljek

(odgovor članu lunica77)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 7:34:15   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

dobro jutro

kako si?


jah uredu...cist sem razbolena tam spodaj popadkov pa nic..cakam zdele vizito pa pregled da mi kej lepega povejo...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 7:35:42   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

dobro jutro

kako si?


jah uredu...cist sem razbolena tam spodaj popadkov pa nic..cakam zdele vizito pa pregled da mi kej lepega povejo...


no držim pesti da bo to kaj lepega user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 7:49:30   
christiana21
KatMat, user posted image  je očitno res prelepo v bušiju. Saj bo tud tebi ratal rodit, vem pa, da se ti že vleče. Bodi optimistična, čeprav je težko.

Js sm pa že čist utrujena od črpanja mleka, nošenja v Lj, vožnje sem in tja... Pa še upanje zgubljam, da bo mala kmalu doma. Že nekaj dni govorijo, da bo mala prestavljena na drug oddelek, pa še kar jo imajo na intenzivni, ampak govorijo pa, da je mala že ok, da je stabilna, lepo pridobiva na teži,... Prestavijo jo pa nikamor. Prej so vsi zdravniki forsirali, da bo šla v MB nekaj dni po operaciji, pa nič iz tega. Vsak zdravnik midaje druge informacijeuser posted image , jaz pa po 3 tednih brez svojega otroka že izgubljam živce. Tudi, če bi bila z malo v bolnici, ko mi to nič ne pomaga, ker imajo menjave služb in ostale opravke, ko mamica ne sme biti ob otroku in se more za nekaj časa odstranit, tudi crkljat je ne bi mogla kadar bi hotela, ...eh, brezveze. Težko mi je, ko razmišljam kako mamice uživajo ob svojih štručkah, jaz pa sem brez nje in živčna, ker mi v bolnici nihče nič ne pove. Vsi samo govorijo: "ne vem".

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 8:16:44   
KatMat
evo en popadek sem pa le narisala!!!jupi...zdele dobim svecko najkasneje jutri me preselijo gor...tko je rekla dr.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 8:17:19   
KatMat
zdej morm pa it za dve uri lezat tko da se beremo za cas kosila

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 8:19:10   
FLASK_A
Katmat, jutro! Kako si kaj danes razpoloženauser posted image

Lunica, ti tudi čakaš... Sej bo punce user posted image

Christiana, joj kako grozno. Saj ne vem niti, kaj naj rečem. Upam, da bo tvoja pikica čimprej pri tebi v naročju, do takrat pa bodi močnauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 8:21:26   
FLASK_A
Lunica77, imaš ZS.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Majčice 2009 - 6.del
29.5.2009 8:35:11   
OliveOyl
Kati zdaj pa bo,držim pesti...user posted image user posted image

Christiana men bi se tudi zmešalo,če bi bil brez svoje user posted image ,najhuje je pa to ker ti nihče nič ne poveoz.vsak drugače.Saj bo,boš videla..

lunica ti tudi še kar čakaš?a lunico?user posted image

Danes se naša2 slikata v vrtcu,pa sem jima včeraj pripravila full lepo za oblečt,sta se mi prišla zjutraj pokazat v spalnico,pol pa jaz ustanem pa vidim na hodniku jopico od tamalga pa grem gledat,če je kakšno drugo vzel..vse na broju..user posted image
prej pride z vrtca pa ga takoj napadem,da katero jopco je dal gor:Ja uno ta rjavo.
Pa kero ta rjavo zaboga,mu rečem..Ja uno s kapuco.
Mene bi hmal kap,jopico za doma pa cel rokav od ene barve ki ne gre dol.user posted image user posted image  Ja on ni vedel,revček...matr dedci..zdaj je šel pa zamenjat,če se bodo slučajno zunaj slikali,da ne bo v tisti jopi grdi.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ana ali Neja
irendra

Katero ime vam je ljubše Ana ali Neja za deklico?

Ana (58%)

Neja (42%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!