|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 13:57:48   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LEONARD OD PUPE7, ŽAK OD LORENCIE IN OTROČEK OD SANNE! user posted image   user posted image   user posted image


Mislim, da bebe praznujejo danes 2 MESECA! user posted image Pa čestitke še od mene! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:00:11   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LEONARD OD PUPE7, ŽAK OD LORENCIE IN OTROČEK OD SANNE! user posted image   user posted image   user posted image


Mislim, da bebe praznujejo danes 2 MESECA! user posted image Pa čestitke še od mene! user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:01:38   
yania
Ojla....vidim da ste ka odzivne glede mam in tašč..ja o tem bi se dalo pogovarjati do onemoglosti, v nedogled, a ne.....ma saj bo....sva tudi z mojim včeraj potem eno rekla, pa se je čist strinjal.....bova oba ostra nazaj do mojih staršev, ki zares drugače niso slabi, samo veš kaj, tudi če meni kuhajo in jaz njim kdaj, pa to, ma ne bom zaradi tega potem tiho in jima povedala kar jima gre,,,,a ne...sem se malo ohladila včeraj, ko sva tudi z Najo se pogovarjale, ko revčer sploh ni mogla zaspati ker  "sem jezna na njo".....ampak vedno je tako...cel dan ignorira in je totalen flegmatik, no potem zvečer bi pa mene 100%.....jaz pa cel dan razkurjena zaradi nje, ko dela po svoje.....že pri sadju se zadeva konča, ko rečem mojmu očiju, da bo mogla s tem malo bolj začeti in mi reče: ja kako sta pa vedve s sestro gor zrastle, in vaju nikoli nismo silili, pa nič vama ne menjka.....halooooooouser posted image

Evo, moj Timon je omagal, bogi, ga tako napenja po železu, sem zdaj klicala P, sem ji povedala, da mi malo ven meče rdeče mleko (od železa), ko mu ga dam, pa zeloooo joka, ko drugače nikoli nič ne poliva....pa previla sem ga trikrat v 1 uri, vedno le malo prdne, pa se zraven pokakca, čisto malo....je rekla P naj do pregleda nič ne dajeva (16.6. mislim da ga imava), ker ima itak to on preventivno, da ne bo nič narobe, in da mi bo dala Fero?...ne vem kaj je že rekla, skratka nekaj drugega.....božček se mi tako smili....

Pasenje kravic...vsako previjanje naj bi jih...iz fizioterapije je to ena povedala....sem pa danes zvedela od ene kolegice, ko sploh še ni rodila, da ji je ena druga rekla, da do treh mesecev nič pasenja, ker ne sme glavice gor zategovatuser posted image user posted image user posted image jaz sem to prvič slišala....

Sem pa P tudi vprašala, kako je s to vodo Humanna, babywaser, ko jo kupiš, 1.5.l jo je, in je 3 dni uporabna, ali 2, sej ne vem točno, mi jo itak v dnevu in pol porabimo, no samo pogreješ v grelčku in narediš mleko. Mi to uporabljamo na Krku, in mi 3 krat kaka na dan, pa kr mal ga napenja...to sem že drugič zdaj opazila....ker doma mi kaka na 2 dni (1 dan ne, drugi dan pa 1x)....in je rekla, da ni to nič hudega. mogoče je to od čajčka, ko mu naredim ene 50ml tople vode in le par zrnc Hipp komarčkovega čajčka.....da od tople vode, lahko malo več kaka....ni pa nič narobe, če je blato normalno....a ima katera kako izkušnjo s to vodo?...meni se zdi, da je boljša ta voda, kot una na Krku,ko jo prekuhaš pa je pol posode usedlin,,,bljak...tudi P je rekla, da je to najboljše za njih....zdej pa vedi....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:03:22   
yania
Glede srečanja....jaaa, jaz sem za to...če sem le v Lj....mislim da bom drugi teden tudi,,,,,meni je vseeno ura....bi pa tam, okrog 11 bila super, al pa kake pol ure prej, če hočete..al pa kasneje, ma res mi je vseeno....kje bi se pa dobile?....hm...če je dež?....kak Citipark, slaščičarna Pod vodo?

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:05:19   
yania

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LEONARD OD PUPE7, ŽAK OD LORENCIE IN OTROČEK OD SANNE! user posted image   user posted image   user posted image   user posted image user posted image      user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image    user posted image
 




_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:09:59   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Končno se je malo holadilo. Zdaj pa dežuje. Ah, to pa spet ni fajn! user posted image  Nikol nam ni prav! user posted image
Dopoldan smo se dobili z dojenčki, marčevski zvončki in trobentice in poklepetali. No, oni bolj manj ker so samo jedli in spali. user posted image  Mame pa čveke, seveda.
Zdaj pa počitek, sam Nika protestira. Spet si kuham sezamovo seme. Mogoče pa le kaj pomaga, sam za pit je pa ful ogabno!


Najaa- kak to skuhaš? Sem že na enem drugem forumu o tem brala... To je za mlekec ne?



2 žlički sezama vreš v 2 deci vode 20 minut. Za pit je ogabno... sam če pomaga, bom pila! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:11:14   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LEONARD OD PUPE7, ŽAK OD LORENCIE IN OTROČEK OD SANNE! user posted image   user posted image   user posted image


Mislim, da bebe praznujejo danes 2 MESECA! user posted image Pa čestitke še od mene! user posted image user posted image user posted image user posted image



UPS!!!!! Se pardoniram!! user posted image  Sem vas kar postarala, pa dobro. VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 27.5.2009 14:18:29 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:13:58   
yania
Naš se tudi zgubi v plenici št.3, ne vem kako to....ma mu je plenica skoraj do joškic gor user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:15:25   
yania
Nič, grem kuhinjo pospravit,, pa cunje....utapljam se v delu.....,,,evo, pa spet jok..pa to ni res, kako ga matra danes.....božček, kar  v spanju začne.....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:17:22   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Evo, moj Timon je omagal, bogi, ga tako napenja po železu, sem zdaj klicala P, sem ji povedala, da mi malo ven meče rdeče mleko (od železa), ko mu ga dam, pa zeloooo joka, ko drugače nikoli nič ne poliva....pa previla sem ga trikrat v 1 uri, vedno le malo prdne, pa se zraven pokakca, čisto malo....je rekla P naj do pregleda nič ne dajeva (16.6. mislim da ga imava), ker ima itak to on preventivno, da ne bo nič narobe, in da mi bo dala Fero?...ne vem kaj je že rekla, skratka nekaj drugega.....božček se mi tako smili....

Pasenje kravic...vsako previjanje naj bi jih...iz fizioterapije je to ena povedala....sem pa danes zvedela od ene kolegice, ko sploh še ni rodila, da ji je ena druga rekla, da do treh mesecev nič pasenja, ker ne sme glavice gor zategovatuser posted image user posted image user posted image jaz sem to prvič slišala....


Železo - po Ferrum Leku ne bo nič boljše... Baje da obstaja neko italijansko železo, ki ga dosti boljše prenašajo. Jaz ji tudi zdaj bolj poredko dajem, v petek bom pa vprašala P kaj meni o italijanskem in zanima me tud, če bi jo dala kaj kri pogledat. Po moje bi to morali redno spremljat. user posted image  Kako naj vejo, če ga še rabi oz. koliko ga rabi. Nika ima že iz P isto dozo.
No, pa ti javim, ok? user posted image
Nasl. teden se pa vidiva, ne? Komaj čakam! user posted image

Pasenje kravic je zelo priporočljivo že zelo zgodaj začet, samo ok, spet različno priporočajo. Meni je to tako smešno, da ljudje iz istega foha različno govorijo. Ne vem, no, malo mimo, ne? Včeraj sem še enkrat vprašala na fizioter., če jo lahko v lupinici in je rekla, da raje kot v ležalniku, ker zelo priporočajo položaj lunica. Ok, sicer pa starši moramo tud malo razmišljat in naredit po pameti. Moja je največ leže, včasih ko kaj delam jo imam pa v lupinici na mizi, sam to je res redko.
Ej pazi, nočem bit pametna, pišem sam kar mi povejo... delam pa po občutku.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 27.5.2009 14:20:59 >

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:18:01   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Glede srečanja....jaaa, jaz sem za to...če sem le v Lj....mislim da bom drugi teden tudi,,,,,meni je vseeno ura....bi pa tam, okrog 11 bila super, al pa kake pol ure prej, če hočete..al pa kasneje, ma res mi je vseeno....kje bi se pa dobile?....hm...če je dež?....kak Citipark, slaščičarna Pod vodo?


Če se boste zmenile nasl. teden pridem še jaz, ko bom ravno na izletu po naši državici. user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:23:15   
yania
 
SREČANJE
Kaj pravite na torek, 2.junij? Ob 11.00? Če je sonček lahko damo lokacijo TIVOLI, čolnarna,,,,,če je dež pa CITIPARK, al pa prestavimo...meni je vseeno...no podpišite se tiste ki vam je kul, oz.spremenite dan, uro....
Mogoče je res boljše nekje na prostem se dobit, da ne bomo čist okupirale slaščičarno z vozički user posted image user posted image user posted image



Jaz sem za: YANIA-Timon

< Sporočilo je popravil yania -- 27.5.2009 14:24:22 >


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:27:07   
Infinity1
Hehe, zivjo vsem skupaj.

Vidim da ste se na revice tašče spravle user posted image user posted image user posted image , ah tud moja je živ user posted image , smo se glih par dni nazaj spet usekale. Kar naprej lazi za mano, pa mi govori kaj je dobro pa kaj ne za Lovra... no pol sm mela pa počas dost in sm povedala, da je moj sin in da bom menda že vedla kaj je dobr pa kaj ne in da ona je svoje pač že odrihtala in naj me pusti na miru. No pol je pa sledilo kakšna žena sem in da mojmu user posted image nič ne kuham (slučajno je bila nedelja in sva bolj pozno vstala in imela konkreten zajtrk, pa sva se zmenila, da kosilo oziroma večerja bo pa mal kombinirano, ampak vseen enkrat pozno popoldan, pa še ful vroče je blo). No drugač ni lačen, vsak dan ima kuhano kosilo, smo tašča včasih pozab pogledat skoz okno v mojo kuhno, pol so pa take zgodbice, da je revež lačen... ah, čm še kej napisat al bo dost. V glavnem čim dlje od staršev enih in drugih.

ŠE PODATKI: 6.5. smo imeli 5540 g in 59 cm, naslednji pregled 10.6. - prvo cepljenje.

Lep dan vsem skupaj

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 14:47:55   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: yania


SREČANJE
Kaj pravite na torek, 2.junij? Ob 11.00? Če je sonček lahko damo lokacijo TIVOLI, čolnarna,,,,,če je dež pa CITIPARK, al pa prestavimo...meni je vseeno...no podpišite se tiste ki vam je kul, oz.spremenite dan, uro....
Mogoče je res boljše nekje na prostem se dobit, da ne bomo čist okupirale slaščičarno z vozički user posted image user posted image user posted image



Jaz sem za: YANIA-Timon


popravek,,,,,ponedeljek bi bolj ustrezal....podpišite se. če ste za....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:09:24   
Grahec
IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: yania


SREČANJE
Kaj pravite na torek, 2.junij? Ob 11.00? Če je sonček lahko damo lokacijo TIVOLI, čolnarna,,,,,če je dež pa CITIPARK, al pa prestavimo...meni je vseeno...no podpišite se tiste ki vam je kul, oz.spremenite dan, uro....
Mogoče je res boljše nekje na prostem se dobit, da ne bomo čist okupirale slaščičarno z vozički user posted image user posted image user posted image



Jaz sem za: YANIA-Timon


popravek,,,,,ponedeljek bi bolj ustrezal....podpišite se. če ste za....


Medve Grahec & Lucija sva za, če bo vreme OK, sicer pa raje vidim da prestavimo, ker brez avta v dežju pač ne morem nikamor.

Sicer pa imam jaz en problemček in prosim za kak nasvet, ali spodbudo. Imam šoferski izpit pa se bojim vozit user posted image  Sem jezna sama nase in se ful trudim, da bi to premagala pa mi ne uspeva najbolje. Saj vem, da pomaga le eno, sest za volan in pridobivat izkušnje, pa bo tudi strahu majn, a kaj ko je tako težko sploh potem, ko sem prva pripeljala na kraj ene nesreče... Sedaj pa razum hoče, a nekaj v meni sproža strah...

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:13:19   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Mi smo pa user posted image , Lucija je imela reakcijo na cepljenje, koprivnico po celem telesu, tako da očitno imamo še enega alergika pri hiši. Sicer sem hitro odreagirala (ker pač poznam kako to gre zaradi sebe) in jo umila s krpico s hladno vodo in ji dala svečko, ker ji je začela temperatura rast pa je potem po 15 minutah bila že OK. Zdaj je čisto običajno vesela. Bomo videli kaj bo rekel pediater jutri, danes je nehal delat že preden sem poklicala, upam da nas ne čakajo naslednja cepljenja pod kontrolo na pediatrični.


user posted image  za Lucijo! Verjetno pa bodo naslednja cepljenja pod nadzorom. Zoprno, a boljše, kot da gre kaj narobe, pomoč pa je daleč. user posted image


(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:19:12   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

 kaj a tudi paradižnika nebi smeli jest?? Če pa ima paradižnik folno kislino, katero priporočajo med dojenjem user posted image
Jaz res ne jem čebule, česna in takih začimb. Sem pa jedla tudi pasulj že pa sma z lijo prdele obe kot ta veliki user posted image user posted image



Paradižnik tudi spada med bolj alergogena živila. Jaz ga nisem smela jest, ko sem bila na dijeti zaradi starejšega sina.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:20:24   
Piruri
Grahec..ne skrbi...strah je dokaj ok...tako si vsaj bolj previden, ko voziš...jaz prej nisem imela nikoli problemov z vožnjo...od kar sem pa rodila Mio, sem pa pravi strahopetko...na dolgo pot z avtom se odpravim, če je RES potrebno user posted image ...in tudi, ko moj vozi, ga skozi neki kritiziram...najhuje mi je na AC prehitevat kamione...torej, če vidite kdaj kakšnega twingota, ki vozi za kamionom, sem to sigurno jaz user posted image user posted image user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:24:31   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Kaj pa temence ima katera izkušnje s tem? kak to zgleda in kak najučinkoviteje odpravit? Moja ima zadnje dni kot bi imela suho kožo po glavici ... vidi se pa samo takrat ko ma mokre laseke, drugače seskoraj ne opaziuser posted image


Jaz namažem z mandljevim oljem pol do eno uro pred kopanjem, nato pa med kopanjem nežno, a temeljito zdrgnem glavo s tetra pleničko. Lahko namažeš tudi z olivnim oljem. Pri prvem, ki je imel res huda temenca in se po takem postopku skoraj ni poznala razlika, sem pa pol ure pred kopanjem kar celo glavo na debelo namazala s hladilnim mazilom user posted image
Sicer pa obstaja tudi neka pena ali šampon za temenca od Mustele, a nimam izkušenj z njim.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:26:21   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ma meni se zdi, da so teli krči (trkam!!!) šli stran. Že kar nekaj časa je mir.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:38:59   
Nina00
Yania user posted image , da boš uspela uredit tole s svojimi starši. Jaz ti ne znam svetovat. Na srečo nimam takih težav. Te pa povsem razumem in se strinjam s tabo. Res je tudi, da so stari starši za crkljat in da je ok da kdaj pa kdaj kako stvar več dovolijo, a vse z neko mero. Nikakor pa ni ok, da ti direktno nasprotujeta in te ne upoštevata.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:46:20   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZVIRNO SPOROČILO: yania


SREČANJE
Kaj pravite na torek, 2.junij? Ob 11.00? Če je sonček lahko damo lokacijo TIVOLI, čolnarna,,,,,če je dež pa CITIPARK, al pa prestavimo...meni je vseeno...no podpišite se tiste ki vam je kul, oz.spremenite dan, uro....
Mogoče je res boljše nekje na prostem se dobit, da ne bomo čist okupirale slaščičarno z vozički user posted image user posted image user posted image



Jaz sem za: YANIA-Timon


popravek,,,,,ponedeljek bi bolj ustrezal....podpišite se. če ste za....


Medve Grahec & Lucija sva za, če bo vreme OK, sicer pa raje vidim da prestavimo, ker brez avta v dežju pač ne morem nikamor.

Sicer pa imam jaz en problemček in prosim za kak nasvet, ali spodbudo. Imam šoferski izpit pa se bojim vozit user posted image  Sem jezna sama nase in se ful trudim, da bi to premagala pa mi ne uspeva najbolje. Saj vem, da pomaga le eno, sest za volan in pridobivat izkušnje, pa bo tudi strahu majn, a kaj ko je tako težko sploh potem, ko sem prva pripeljala na kraj ene nesreče... Sedaj pa razum hoče, a nekaj v meni sproža strah...


Jaz sem imela podoben strah, ker sem enkrat se zaletela, ampak najboljš je mi bilo, ko je moj ljubi se na začetku vozil z mano, da sem malo avtošole doživela, potem mi je pa že šel mal na živceuser posted image user posted image user posted image user posted image , ker me je popravljal za vsak ....user posted image Ampak ti pa pomaga, ker veš da imaš še enega v avtu, ko obvladauser posted image Pa ki te mal pomiri


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:49:55   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Sedaj pa imamo to ohladitev, ki smo si jo tako želeli, pri nas namreč lije kot iz škafa, pa še ohladilo se je... user posted image
Take spremembe pri temperaturah so lahko kar navarne za naše malčke, ker je še včeraj bil ves v kratkem, danes pa že dolga trenirka in dolgi rokavi. Upam, da ne bo kakega prehlada! Pa dfa se  vreme končno malo znormalizira za ta letni čas! user posted image



Pri nas se je zunaj tudi ohladilo, a v stanovanju imamo še vedno 24 st., kljub temu, da že cel dan luftam. Zgleda, da se je cela stavba že tolk segrela. Prepiha pa zaradi Brina nočem naredit.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:53:20   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

Lepo napišem post, pokomentiram vse, potrdim in potem administratorjevo obvestilo, da sem ga imela predolgo odprtegauser posted image user posted image user posted image . Se mi ne da še enkart pisat vsega.

AD3 kaplice. Tiste, ki ste malo počakele z dajanjem teh kaplic zaradi krčkov, a ste že začele z dajanjem le teh potem ko so krčki zvodeneli? Tiste ki, jih pa dajete od vsega začetka, kdaj so se pa krčki zaradi dajanja kaplic izginili?


Jaz mu dajem AD3 pa ne opažam kake razlike. Sem nekaj časa malo preizkušala pa mu kak dan ali dva nisem dala pa potem spet pa ni bilo razlike kar se krčev tiče. So pa pri nas že skoraj izzveneli. Kak večer jih ima še, a le kaki 2-3 minuti in to je to. Sem mu tudi nehala dajat kapljice proti krčem.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 15:58:31   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

pestke v usta: kaj vaši to tudi počnejo? naš si celo preslini, pa verjetno mu je treba pustit (kot pravi grahec je to razvojna faza).

a kakšne posebne vaje delate z vašimi malčki- tko kot pasenje kravic npr?


Mi še ne, ampak Brin nima še niti 2 meseca. Kravic ne mara past, tako kot njegov bratec tega nikoli ni maral. Pestk tudi še ne tlači v usta, a ko jih bo, mu bom pustila, le palčka sesat mu ne bom pustila user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?