|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 14:31:34   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno kratko vprašanje - kdaj mislite začet z uvajanjem goste hrane?


po 5-em mesecu. korigirano seveda.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 14:40:23   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 3 MESECE LUCIJA OD GRAHEC! user posted image   user posted image   user posted image
se podpišem!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 14:44:30   
Najaa
Z Niko sva bile na fizioterapiji. Grozno! Vročina taka, da je tamala od gul dobre volje na enkrat zakuhala in se tako drla, da smo morale zaključit. Ni je pomirila je joška, ne pestovanje, ne prigovarjanje, ne duda... user posted image  Šele na hodniku, ko sem malo h oknu nesla, se je pomirila. Ne vem, kako bomo tole speljali vsak torek. In uro imamo vedno isto, malo pred 12h. V najhujši vročini. user posted image
Zdajle pa svojega pojočega zajčka gleda in ima debate z njim. user posted image  Jaz pa sendvič žulim (ja, spet sej veš kdo! user posted image ) ker ni časa za kuhanje. Je treba po tavečjo bučo it v vrtec.

Mene pa zanima, kako naštimate klimo v avtu, da je ravno prav? In tisti, ki jo tudi doma prižgete, na koliko in kako dolgo? Tudi ponoči?
Včeraj zvečer je bilo noro vroče, sam je moj preveč zahladil. Ponoči pa sem Tijo 2x preoblačila, ker je bila vsa potna. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 14:52:43   
PERSIDA
Najaa - za kaj imata vidve fizioterapijo?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 15:14:37   
yania
Ojla...evo da se še jaz pofočkam malo. Minil vikend, kot bi mignil in spt ta gnila Ljubljana...ma poznam že vsako korenino v gozdičku zraven nas, bi znala v miže peljat voziček user posted image user posted image
Na morju je bilo pa sanjsko...tavelika cel dan v vodi, res super. Timon je pa samo nogice namakal in se smejčkal zraven....prvič ko sem ga namočila do gleženjčkev, pa je malo zajokal, ko ga je malo pohladilo...drugače pa voda enkratna, zelo topla....no za mene bi lahko bila kako stopinjo več, ko imam problem se zmočit, potem ko zaplavaš pa svetovno fajn...kamp totalno prazen...ko smo šli gor do prikolice v kampu, in je timon počival, ma si slišal le ptičke, pa kak galeb je nad nami letel...nobenega dretja, ali vpitja..nič!
Nisem nazaj brala, pa tudi ne bom, ker mi Timon dol pri moji mami spi, pa se bo vsak čas zbudil, ker ima za jesti...je pa tudi on prej fuuuullll jokal, pa ne vem zakaj,,,tudi ko je pojedel,je jokal naprej...potem se pa jaz vedno ustrašim da ga kak ušesek matra. Upam da je bil samo tako zaspan, in vročina zunaj ga daje...saj še nas, ko ne bo tamičkene...

A ste dale rotavirus, tiste ki ste že cepile? Moja kolegica je dala zdaj že 2x in  obakrat fuuul reakcija...vročina, pa drugi dan fuuul dretje,,je rekla, da ji je ful žal da ga je dala....upa  da je vsaj zdaj telo sprejelo to bakterijo, in da ne bo kasneje zbolel za kak rota...pa še 150 E je....ma jaz mojga ne bi za nič matrala tako. Saj vem, mogoče mi bo kasneje žal, če bi slučajno zbolel, samo trenutno pač tako razmišljam....se mi zdi da je doza cepiv (obveznih) pa še tale Rota zraven kar zalogaj za takega mišona...
je pa mali dobil le pol kg na mesec in je rekla njena P da je to malo premalo. Zdaj mu zvečer dodaja nek rižolino, milupin, pa ne mara preveč, je več zunaj kot v ustih...aja 9.maja bo šele star 4 mesece....
evo zdej pa grem še en štrik perila obesit....da ne bo kaj sfarbalo mi v stroju...imam eno tako super rdečo brisačo noter...user posted image
fajn bodite, pa v senčki se hladite....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 15:49:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
... sej itak že veste, da smo se te dneve selili tako da smo zdaj nazaj v svoji hiši user posted image  čeprav imamo spalnico v dnevni ampak nič zato; jeseni oz. do zime pa bo tudi zgornji štuk končan in bomo imeli pol dnevno samo za dnevno........
user posted image user posted image user posted image jeee bravo mama_m in čestitam, da ste spet nazaj v hiški!!

IZVIRNO SPOROČILO: felix7
ni problema, itak ga skoz lupčkam
in kako je šlo cepljenje?
ma, bilo je dretje drugače pa nobene reakcije in ničesar. Sem jo skopala ko sva domov prišle in ji dala mrzel obkladek ven in je bila revica čista koma user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=
... sem videla, da si že 66 dni čez rok... 
user posted image user posted image user posted image user posted image

julam
... ma tudi ta drobni morajo bit. Naša ima še manj g kot tvoja..pa nič zato..bomo dlje časa lahko imeli njea oblačila,ko raste bolj na easy..user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno kratko vprašanje - kdaj mislite začet z uvajanjem goste hrane?
nekje okoli 4-5 meseca! Bomo videli. Sicer pa dokler se samo dojimo nebi glih devala..moja mami pa komaj čaka da ji bo lahko začela kašice delat user posted image user posted image ,


yania
.. dobrodošla spet v Ljubljani.. Saj bote hitro šli spet na morje..user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 15:49:25   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla,

mi smo bili včeraj prvič cepljeni in moj sonček je cel večer jokal, da sem jokala z njim user posted image user posted image user posted image vročine k sreči ni imel, ima pa bogo nogico in danes še ni pravi, spi kar je zanj nenavadno...

podatki za seznam: 6780g in 65 cm  (obseg glave 42cm) naslednji pregled (in tud cepljenje) 13.7.


grem se stisnit k njemu user posted image


(za pnevmokoke ga nisem dala cepit, ga bom pri naslednjih dveh cepljenjih... je tko tud pediater svetoval)

pupa in Leonard samo za vaju..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 15:49:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Ojla,
Lucija pa ima danes tri mesece, čestitke obemauser posted image user posted image , ki imata dva user posted image user posted image
medve sva že od pediatra in je dobila pikico. Vse OK, samo za par sekund se jo je slišalo in to je bilo to.
Za seznam: velika je 64 cm, tehta 6410 g.
 Naslednje cepljenje in pregled 5. 8.
 
Pupa  Leonard se je pa konkretno potegnil v enem mesecu za 6,5 cm? 
super da ti ni dost jokala,naša se je jokala tak da sem še jaz skoraj zraven jokala..
In Lucija čestitke!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:00:04   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

vrtec - obalke a ste že dobile obvestila?

Mamice z obale - A hodite kaj na plažo z otročki? Kam  in ob katerih urah ob tej vročini?


VRTEC - js sm dobila obvestilo samo iz enega vrtca.. pa negativen odgovor itak user posted image čakam še na ostale (sm dala v več vrtcev)

PLAŽA - mi še nismo nič šli.. dopoldan nekako ni časa, od 12 - 16 si niti slučajno ne upam it v tej vročini, pol pa je že skoraj prepozno, ker mi user posted image zaspi ob 18.30... tako, da bi lih na plažo prišli, ko bi že mogli it nazajuser posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:03:53   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno kratko vprašanje - kdaj mislite začet z uvajanjem goste hrane?


Js bom verjetno začela s 4. mescem, ker ne dojim... tako piše na spletni strani novalac...
mislite, da je prezgodaj??

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:04:03   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: yania


A ste dale rotavirus, tiste ki ste že cepile? Moja kolegica je dala zdaj že 2x in  obakrat fuuul reakcija...vročina, pa drugi dan fuuul dretje,,je rekla, da ji je ful žal da ga je dala....upa  da je vsaj zdaj telo sprejelo to bakterijo, in da ne bo kasneje zbolel za kak rota...pa še 150 E je....ma jaz mojga ne bi za nič matrala tako. Saj vem, mogoče mi bo kasneje žal, če bi slučajno zbolel, samo trenutno pač tako razmišljam....se mi zdi da je doza cepiv (obveznih) pa še tale Rota zraven kar zalogaj za takega mišona...



Mi smo ga cepili, pa ni bilo nobenih reakcij...razen 3x je kakal tako, da je prišlo ven povsod...cepila sem ga pa zato, ker se je Mia do zdaj rota virusem vedno izognila, septembra pa gre spet v vrtec  in če jih bo dobila, bi rada tamalega vsaj malo obvarovala pred tem...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:06:22   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Z Niko sva bile na fizioterapiji. Grozno! Vročina taka, da je tamala od gul dobre volje na enkrat zakuhala in se tako drla, da smo morale zaključit. Ni je pomirila je joška, ne pestovanje, ne prigovarjanje, ne duda... user posted image  Šele na hodniku, ko sem malo h oknu nesla, se je pomirila. Ne vem, kako bomo tole speljali vsak torek. In uro imamo vedno isto, malo pred 12h. V najhujši vročini. user posted image
Zdajle pa svojega pojočega zajčka gleda in ima debate z njim. user posted image  Jaz pa sendvič žulim (ja, spet sej veš kdo! user posted image ) ker ni časa za kuhanje. Je treba po tavečjo bučo it v vrtec.

Mene pa zanima, kako naštimate klimo v avtu, da je ravno prav? In tisti, ki jo tudi doma prižgete, na koliko in kako dolgo? Tudi ponoči?
Včeraj zvečer je bilo noro vroče, sam je moj preveč zahladil. Ponoči pa sem Tijo 2x preoblačila, ker je bila vsa potna. user posted image


hehe user posted image user posted image user posted image

s to klimo mam js take probleme, da se mi bo utrgalo... sanja se mi ne kako je prav.. danes, ko sm šla iz KP, sem jo nabila do konca, ker sm misnla, da se bova skuhala v avtu (je bil 5 ur parkiran na tržniciuser posted image )... ko sem uzela user posted image ven iz avta, pa je bil še vedno poten... groza...user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:07:21   
Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno kratko vprašanje - kdaj mislite začet z uvajanjem goste hrane?


Mi bomo pri 6. mesecih...pri Mii sem probavala tudi že pri 5. pa se je kar stran obračala in je zato nisem silila...po 6. pa je začela z zanimanjem jest... 

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:08:26   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno kratko vprašanje - kdaj mislite začet z uvajanjem goste hrane?


Pri šestih mesecih in nič prej.  Tudi pri prvem smo tako in se je dobro obneslo. Je prav z veseljem pojedel prve žličke, pa tudi vse naslednje user posted image  Ja, najbrž imamo srečo, da je dober jedec user posted image

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 26.5.2009 16:10:08 >

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:11:20   
Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mene pa zanima, kako naštimate klimo v avtu, da je ravno prav? In tisti, ki jo tudi doma prižgete, na koliko in kako dolgo? Tudi ponoči?
Včeraj zvečer je bilo noro vroče, sam je moj preveč zahladil. Ponoči pa sem Tijo 2x preoblačila, ker je bila vsa potna. user posted image


V avtu jo imamo na 1...tako da je konstantno hladno...tamali je itak obrnjen s hrbtom proti pihanju...doma pa imamo naštimano na 25°...na oknih imam rjuhe user posted image ...tamali je pa v kratkem...


_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:15:10   
pondelak
mi nimamo klime v avtu user posted image user posted image pa se ogibamo vožnji sredi dneva...doma ša še je nismo naštimali ker je v hiši kar hladno...

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:17:29   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Eno kratko vprašanje - kdaj mislite začet z uvajanjem goste hrane?


Js bom verjetno začela s 4. mescem, ker ne dojim... tako piše na spletni strani novalac...
mislite, da je prezgodaj??



Meni so pri prvem, ki je bil alergičen na jajca, svetovali naj nikakor ne začnem pred 6-im mesecem. Je pa res, da sem jaz dojila. Najbolje, da vprašaš pri naslednji posvetovalnici P.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:20:01   
Piruri
Naja....dej ob priliki menjaj sličico našega bunkola...

user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:20:42   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mene pa zanima, kako naštimate klimo v avtu, da je ravno prav? In tisti, ki jo tudi doma prižgete, na koliko in kako dolgo? Tudi ponoči?
Včeraj zvečer je bilo noro vroče, sam je moj preveč zahladil. Ponoči pa sem Tijo 2x preoblačila, ker je bila vsa potna. user posted image


V avtu jo imamo na 1...tako da je konstantno hladno...tamali je itak obrnjen s hrbtom proti pihanju...doma pa imamo naštimano na 25°...na oknih imam rjuhe user posted image ...tamali je pa v kratkem...



a ga maš v kratkem tudi če je pod klimo?? js ne vem kako je pravuser posted image logično mi je, da ne sme pihat v njega.. samo kako naj bo oblečen, mi je pa tuja znanost.. pa tudi ponoči, če spimo s klimo (ki je v drugem prostoru)...booouser posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:20:47   
Nina00
Klima - v avtu jo imam naštimano nekje na 21-23 st., doma je pa še nimamo user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:22:59   
pocka
Ojla punce, se oglašam po dolgem času...bom malo pokomentirala,ampak se mali že zbuja...

Zadnje čase nimam nič več časa, doma zidamo, okoli pohištvo nabavljava, zdaj sva se pa še odločila,da se septembra poročiva in je akcija na polno, ker sva že malo pozna, pa je treba pohitet z rezervacijami.user posted image

Danes sva imela posvetovalnico (v najhujši vročini user posted image )...Blaž ima 6100 g in 60 cm, naslednji pregled 7.7.

uvajanje GH - mi bomo začeli tako kot pri Taji, pri 6 mesecih, če bo šlo po sreči

klima - jaz niti ne vem več kaj bi, v avtu, mene že zebe, zadaj je pa še vedno savna...doma me pa itak stalno moti, pol jo pa prižigam pa ugašam, ah brezveze...

sprehodi - mi gremo popoldne šele okoli 18 ure ven, dopoldne pa okoli 8, ampak ponavadi dopoldne kar doma na terasi sedimo v senčki,ker se mi ne da po tistem soncu okoli hodit, komaj čakam jesenuser posted image

dojenje - midva se vedno dojiva samo na eni zizi, edino zvečer si naredi zaloge, pa spije iz obeh

...to je zaenkrat od mene, kaj več pa ko bom spet utegnilauser posted image

lepo se imejte, pa pa





_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:28:55   
pondelak
pocka-pa čimprej se spet kaj javi user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:32:23   
Piruri
Majalčica...user posted image ...klimo doma naštimam tako da piha ravno proti kopalnici in une lopatice, ki usmerjajo pihanje levo desno, usmerim v steno...Neota pa imam v dnevni ali pa v sobi...Mi imamo tako smotano obrnjeno hišo, da nam dopoldan sonce nabija v kuhinjo, popoldan pa direktno v dnevno in spalnice...še dobro, da je hiša stara in ima debele zidove...moj bi itak imel naštimano na 21°ker mu je tako zelo vroče...



_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:33:00   
pocka
aja, piruri, a ti je uspelo? Če rabiš še kako info kar vprašaj, lahko me tudi pokličeš.user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.5.2009 16:42:31   
trinity22
vsem čestitke za obmesečniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tistim, ki ste opravili preglede tudi čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

tisti, ki ste bili cepljeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da ne bo reakcij

Mi smo dali tamalo cepit za rotavirus, je dobila prvo dozo pri dveh mesecih, pa na srečo ni bilo nobene reakcije, naslednjič dobi drugo dozo in nato še tretjo, ker smo vzeli cepivo, ki pokriva tudi širše območje virosov ne samo Evropo.
Za pnevmokoke jo bom pa tudi dala samo verjetno potem po 6. mesecu.

Gosta hrana - jaz upam, da bom dojila( do 6. meseca), glede na to da sva šele pri dveh mesecih skužili kako to greuser posted image user posted image user posted image  in bom začela uvajati šele pri 6. mesecu in nič prej

Klima - v avtu imam samo ročno, se pravi do fula ( ne morem nastavljat stopinjuser posted image ), pa se ful nerada vozim okoli sedaj ko je tako vroče, tako da sva kar bol doma al pa z vozičkom naokoli, ker se mi zdi, da se v avtu čist skuha, ko pa gremo z moževim avtom pa imamo n 22 stopinj.
Doma je žal nimamo, pa niti ne vem kako bi se obnesla, sedaj imam pač skoz odprta balkonska vrat da mal skoz potegne, pa zvečer preluftam spalnico, preden dam malo spat, pol pa v dnevni balkonska vrata odprem pa so celo noč odprtauser posted image ( smo pa v 4. nadstropju tak da ni straha da bi kdo k nam splezaluser posted image )

Kaj pa hrana, ki je alergena ste že kaj poskusile jest tiste, ki polno dojite nprimer jagode? Meni se jih ful lušta, pa še kolegica mi je prinesla celo košaro, zdaj pa ne vem če smem al neuser posted image user posted image  Pa kako? A eno pojem pa en dan opazujem, če je kaka reakcija? Al jih pol košare pojem pa opazujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Uživajte v senčki ............

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?