|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 14:38:10   
Anonimen
iskrene čestitike vsem novopečenim mamicam in očkom !!!

Pri nas nič novega, razen občasnega špikanja, dihanja, družinskega poležavanja in crkljanja....bomo še malo počakali izgleda !user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 15:04:30   
Tanja_
Unga kolega jst vzamem. Sam ne vem, kam nej moža dam za ta čas k bo pri meniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 15:48:12   
Dudica1
he he...tud k men lahko pride samo jaz mam pa tri fante nekam za dat ta čas...user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 15:52:56   
FLASK_A
K men, k men naj pride!

Moj trenutno spi na kavču ko top. So ga otroc' zmatraluser posted image

Spalnico imam pa še frej za tega utrujenega reveža user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 16:44:39   
Tanja_
Evo, tapete sva položilauser posted image user posted image
Zdej pa šoping!!!!!!!!!!!!
Lina unga kr k men pošl, sm se prva javla. flaska pa dudi mata že dojenčke, ne morta met vsega. K ga pa jst dobim pa z veseljem tvojga prjatla naprej oddamuser posted image

dudi kako si jih včer zrihtala? Je šlo?Sta bla pridna?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 16:53:19   
Dudica1
tanja sm zrihtala ja...še kar je blo za preživet...Maj ni spal ampak je pridno gledal...tako da sem komot dala večjega spat potem sem pa še njega dajala spat,sej pol je pa že moj pršu kmal...user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 17:24:49   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

blue jaz sm to že zdaj en dan vidla...pa smo se mal pohecale da si že januarčica...user posted image



ja vem, sem vidla takrat k si napisala tud na forum... sam takrat mi je blo to čist tko.. zdej k sm pa sama vidla, mi jepa čist drgač zgledal... saem jo šla pozdravt tja med januarčice, sem ji napisala da mi je všeč njen nick user posted image

rozcaa čestitke za Urbana user posted image  

trebušček jz ga tud pogrešam.. prej je bil tko lep, napet, zdej pa vse mehko, želatinasto user posted image user posted image

Tanja_ lepa stran tega da nisi več noseč je da spim na trebuhu... sam včasih tud ne morm k me joške bolijo.. pa morm bit spet na boku al pa na hrbtu... vidim da si naslednja... čakamo tvoj sms... maš ZS

HM84 držim pesti da je v ponedeljek tvoj dan in da pokuka ven še en z-majček

lake ja res se vidi da cveki ni na rr, k je vse tko tiho... ponavad se vedno kaj dogaja... a ne, moja je tud jutr stara 3 tedne... ostale pa še kr s trebuščki strašijo naokrog... ne vem kaj čakajo user posted image

pokica iskrene čestitke tudi tukaj... super... lepo se cartajte user posted image  

dons nisem šla v šoping.. se mi ni da.. grem v ponedeljek... morm še plenice kupt... naša tok kaka da morm zalogo narest user posted image

dito vse najboljše za rojstni dan... čez dan mej žurko, zvečer pa nej te preseneti mali zmajček user posted image

Krempeljček vau, čestitke

*lina* jz bi tud pršla pogledat in slikat tega tvojga kolega... user posted image  user posted image  mojga vržem zgor v sobo, pa mu dam še malo za čuvat, jz mam pa frej zakonsko posteljo user posted image  user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 20:14:09   
Tanja_
Šoping zelo uspešen!!!!!
Mi je možek kupu krilo in majčko, k sm mu pomagala tapete polagatuser posted image
Zdej greva pa neki vn pojest.
blue ne vem če sm naslednja. Nič tako ne kaže. Pa še kati se nč ni javila dons iz P. A so jo kr notri obdržali? Blagor ti, k na trebuhu lahko spiš. Sej napet bo pa tud 1,2,3.
No,dudi sej sm ti rekla, da jih boš popedenala.
lina kje je zdej ta tvoj prjatu? Čakam da pozvoniuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 20:17:13   
Anonimen
Uh...nobene gužve več tukaj...ja samo par nas je še poslednjih mohikancevuser posted image ...no zdi se mi, da se mi lušči čep, tako da morda pa še jaz počasi odhajam v  vašo smer...pred novim letom.

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 20:17:56   
Dudica1
tanja...super za fajn nakup...tud jaz sem nakupla samo nič zase...samo za otroka...odkar mam njiju sebi redko kdaj kaj kupim...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 20:36:58   
lananai
Danes je pa zatišje tuki... Al vas je lepo vreme ven zvabilo al rojevate al ste pa s svojimi malčki zaposlene... user posted image Želim vam, da greste vse čim prej rodit, da bomo naprej klepetale na z-majčkih... o nekoliko drugačnih problemih. Nič več velikih trebuhov in bolečin v križu, ampak neprespanost in otroški jok! user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 20:59:34   
lake
Blueeyes: Vse najboljše Gali za tri tedne. Kam greš v ponedeljek po plenice? Jst morm it tud, ker mi jih bo zmanjkal, grem pa v Mullerja.

KatMat mi ni nič sporočila da so jo obdržal, očitno se spet sončka. Pa trebuha nč ne pogrešam, je pa res da se mi prektično zdej nč ne pozna da bi bla sploh noseča, HB mi nič ne visi.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 21:39:39   
Anonimen
je pa res eno tihožitje tukaj gori.....sej nekaj nas še straši, ostale pa že pridno čvekate pri bejbikah....

mene kr mika, da grem v P, pa začnem jamrat, da ne morem več žvet....samo, da me pa napumpajo s tistimi umetnimi popadki, pa tudi raje ne bi hvala.....

oh, kako komaj čakam, da se brez bolečin uležem na kavčuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 21:50:00   
PapuaNG
pozdravček,


pa smo opravili še en rojstni dan-sta praznovali (bodoča) tašča in polsestra od mojega...nas je cel kup dvojčkov v familiji, tako da je sezona odprta user posted image
Sicer pa nič novega-razen da mi je tamal počasi že v napoto-sedet ne moreš skos, ker pritiska na rebra, ležat tut ne moreš skos...se vidi,da ima že bolj malo prostora tam notri. No, ga pa to očitno ne moti pri plesanju po trebuhu, saj že cel dan nekaj brca in se premešča sem in tja user posted image

In razen občasnih bolečin v 'mednožju' in pritisku tamalga nič ne kaže na skorajšnji odhod v rim.

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 23:03:22   
elyy
evo punce se vam javim.....nisem mela časa je blo lepo vreme in sem ga iskoristila......drugače pa vsak dan odštvam dneve...sam sm tok žalostna,ker se prv nč nedogaja in me sploh nič neboli...se prv dober počutem,razen odtekanja nog....komi čakam,da spoznam svoje bitjece...pa sploh noče nikamr!

iskrene čestitke novim mamicam!!user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 0:36:37   
Anonimen
*Lina* si spremenila avatar? zdaj pa le rodit!user posted image

Dito - malo pozno, a še vedno od srca: vse najboljše za rojstni dan! upam, da si darilo dobila,...user posted image

in prijetne sanje vsem,... ker vem, da pridno spite,...

lahko noč!


(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 7:03:00   
Dudica1
DOBRO JUTRO 

        user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 8:09:16   
Tanja_
Dobro jutro!
dudi pridna kot vednouser posted image
Kako ste kaj? Jaz sem superuser posted image Dobro spala, nič me ne špika, očitno z mano še nekaj časa nič ne bo.user posted image
kati se pa ni nč javila? Bomo videli, če se bo dons kej.
No, grem na kavico.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 8:19:37   
Dudica1
tud jz grem na kavico...user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 9:33:10   
Anonimen
jest grem pa kar malo v šoping....sem ugotovila, da imamo prazen hladilnik a ne vem - odakle ? user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 9:41:22   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Dobro jutro!
dudi pridna kot vednouser posted image
Kako ste kaj? Jaz sem superuser posted image Dobro spala, nič me ne špika, očitno z mano še nekaj časa nič ne bo.user posted image



ojej... saj bo... user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 9:59:27   
KatMat
no da sem vam javim...ucer smo mel pregled v p in ni nic novega potem sem bila pri mamici na kosilu potem smo sli pa spet v postojno...ampak ne v porodnisnico ampak zravn,me je moj dragi peljal v cirkus..hehehe....ce bi blo kej narobe bi sla pa sam cez cesto...ne grem se rodit...cakam tanjo!!!

sva prespala v cerknici in danes bova tudi,zdele se gremo kopat na cerknisko jezero potem pa na piknik,pregled mam jutri zjutraj v po...upam da bo kej napredka...ceprav mislim da se ne bo nic

ce bo katera jutri v porodnisnici naj me pocuka za rokav!!!upam da me nihce ne prehiti tista ki me pa bo ji pa zelim cim manj bolecin in cim hitrejski porod...

sem spet na ultra pocasnem racunalniku tako da vas ne bom sla nic nazaj brat ...mislite name saj jaz mislim na vas!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 10:01:07   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Uh...nobene gužve več tukaj...ja samo par nas je še poslednjih mohikancevuser posted image ...no zdi se mi, da se mi lušči čep, tako da morda pa še jaz počasi odhajam v  vašo smer...pred novim letom.


Veš, da sem firbec tud pri majčicah,

no držim pesti da se ti je začelo dogajat!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 10:05:58   
Anonimen
Jutro

tudi pri nas nič novega.  Moj lubi še spančka, ker je čist povožen, ker je včeraj bil preveč priden.

No, naša bubica pa tud zgleda nima posebnega interesa še prit ven, tako da...



(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Majčice 2009 - 6.del
24.5.2009 10:11:44   
Anonimen
Princeska, ti pa čakaš, da ne zamudiš, kdaj boš na vrsti? Lepo lepo...da boš bolj pridna kot tale zadnji del majčic....nam gre bolj tako tako...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Prvi razred
Admin

Kdaj je najboljše za otroka, da gre v prvi razred?

še pred 6. letom (15%)

pri dopolnjenih 6 letih (43%)

pri dopolnjenih 7 letih (42%)


Število vseh glasov: 144

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!