|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:16:29   
KatMat
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sej ma se za posesat pa potleh za pomit pa kopalnico pa wc za pomit pa posoda ga tud se caka...jest se tud prtaknem ne...vcasih bi pol mene vest pekla pa bi avtomatsko zacela pospravljat ampak NE!!!kr nej...jest bom se mal tuki z vami klepetala pol si grem nogice obrit pa vecerjat...

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:17:18   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: lake

No in kdo bo 60. plačal tortico?user posted image Bomo mogle it v Prekmurje. 


bo pa fajn športni danuser posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:23:34   
lake
Najboljš da avtobus najamemo user posted image A nimajo njeni starši nekega bazena?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:24:26   
KatMat
sej res!!!!evo....pa naredmo en računček brez krčmarjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:25:43   
lake
Jst sm za user posted image user posted image Sej je samo ene tri urce vožnje.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:27:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rebeka_

Se vam javljam po dobrem tednu z lepo novičko - prejšnji petek so me dan pred rokom presenetili popadki ter hitro odpiranje, tako da smo brzinsko rodili našo pupiko Saro, težko 3240g, veliko 50 cm.


user posted image user posted image user posted image Čestitke, Rebeka_user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rebeka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:27:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: copka

CVEKA SPOROCA:

Moje ime je NIKA težka sem 3850

CESTITKE, Cvekica!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jupi!!!

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:28:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rozcaa

Cau punce!

No pa imamo tudi pri nas doma zmajčka.user posted image Ime mu je Urban, rodil se je 19.5. ob 10:00, tezek 3320g in velik 49cm.



Bravo za Urbana (ima lepo imeuser posted image )user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozcaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:29:19   
KatMat
joj bravo rebeka...tebe sem pa spregledalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:38:37   
KatMat
vidim da ste vse ze v objemih...jest grem v napad-bo tezka borba-mam celo banjico planice!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 21:46:55   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

vidim da ste vse ze v objemih...jest grem v napad-bo tezka borba-mam celo banjico planice!!


Njami njami. user posted image user posted image user posted image Sem najprej plenice prebrala, pa sem mislila da moraš prat plenice user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 22:02:23   
lake
mmmmmmm, jst mam tud Planico v skrinji, samo je samo še čokoladni sladoled, ta pa ni tok dobr.

No lahko noč, grem Tajo počas zrihtat, če nama jo bo ratal skopat. Se tipkamo jutr, pa naj avion čim večkrat odleti v Rim.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 22:12:15   
Tanja_
Sej sm vedla, da ne bo ničuser posted image
kati nehal so se popadki. No, ja, zdej vsaj vem, kako izgledajo. Sva šla zdej peške na sprehod pa na sladoled. Pa sm dobila eno kepco gratis od šefetauser posted image Zdej grem pa mal pred TV, sam itak nč ni. Jutr pa šoping!!!!!Pol po šopingu pa popadki na 5 minut in Postojna here I come!!!!!!!!!user posted image Tud sanjamo lahko a ne?Kati midve bova skup v Postojni, ti povem. Jutri obvezno poročej, kaj so ti rekli. Da nauš kr zginla tko k poki.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 22:12:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Mene bo ta otrok prevrtal. Vse me boli. Prav tam spodej me špika, pa v mehur- kokr da bi me ščipal.Pa spet mam tak občutek, kot da mi bo trebuh eksplodiru.


hvala enako ! Torej, kdaj greva midve rodit ?

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 22:30:28   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Mene bo ta otrok prevrtal. Vse me boli. Prav tam spodej me špika, pa v mehur- kokr da bi me ščipal.Pa spet mam tak občutek, kot da mi bo trebuh eksplodiru.


hvala enako ! Torej, kdaj greva midve rodit ?


Jutri?Oz. vsaj do konca vikenda.Upam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 23:00:20   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Mene bo ta otrok prevrtal. Vse me boli. Prav tam spodej me špika, pa v mehur- kokr da bi me ščipal.Pa spet mam tak občutek, kot da mi bo trebuh eksplodiru.


hvala enako ! Torej, kdaj greva midve rodit ?


Jutri?Oz. vsaj do konca vikenda.Upam...


Menda je kmalu mlaj : tko da nekaj za začetek - za rodit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prazna Luna - Mlaj user posted image Kako vpliva na nase razpolozenje Luna se zadrzuje v istem znaku kot Sonce. Ta zdruzena energija nam daje veliko nove moci - zato smo nemirni, iscemo zabavo, vlece nas ven. Lazje zacnemo z novim delom, se lotimo novih projektov in stvari, ki smo jih ze dolgo odlagali. Dogovarjamo se za poslovne zmenke ali druzabne prireditve, lotimo se velikega ciscenja.Vcasih se njuna zdruzena moc izrazi tudi negativno; skozi jezo, agresijo in celo krutost. Nasi instinkti so povecani, imamo vecji apetit. Obcutimo lahko tesnobo, depresijo ali samo nerazlozljivo nezadovoljstvo.To je dobro obdobje za zacetek cesarkoli novega (tudi Luna zacenja svoj nov ciklus po nebu), saj se nam poti kar same odpirajo in vse peljejo le naprej.Ko Luna raste - od prazne do polne Lune - je custveno obdobje, cas za duhovne, spiritualne in ljubezenske zadeve. V tem casu je tudi priporocljivo strizenje las.
Prazne Lune v tem letu | 24. maj | 22. junij |

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 22.5.2009 23:01:32 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 23:02:02   
HM84
Držim pesti za obeuser posted image user posted image user posted image

Jst grem tud jutr, ampak v Lj user posted image user posted image user posted image

Kukuruz a... ?! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 23:03:44   
HM84
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Mene bo ta otrok prevrtal. Vse me boli. Prav tam spodej me špika, pa v mehur- kokr da bi me ščipal.Pa spet mam tak občutek, kot da mi bo trebuh eksplodiru.


hvala enako ! Torej, kdaj greva midve rodit ?


Jutri?Oz. vsaj do konca vikenda.Upam...


Menda je kmalu mlaj : tko da nekaj za začetek - za rodit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prazna Luna - Mlaj user posted image Kako vpliva na nase razpolozenje Luna se zadrzuje v istem znaku kot Sonce. Ta zdruzena energija nam daje veliko nove moci - zato smo nemirni, iscemo zabavo, vlece nas ven. Lazje zacnemo z novim delom, se lotimo novih projektov in stvari, ki smo jih ze dolgo odlagali. Dogovarjamo se za poslovne zmenke ali druzabne prireditve, lotimo se velikega ciscenja.Vcasih se njuna zdruzena moc izrazi tudi negativno; skozi jezo, agresijo in celo krutost. Nasi instinkti so povecani, imamo vecji apetit. Obcutimo lahko tesnobo, depresijo ali samo nerazlozljivo nezadovoljstvo.To je dobro obdobje za zacetek cesarkoli novega (tudi Luna zacenja svoj nov ciklus po nebu), saj se nam poti kar same odpirajo in vse peljejo le naprej.Ko Luna raste - od prazne do polne Lune - je custveno obdobje, cas za duhovne, spiritualne in ljubezenske zadeve. V tem casu je tudi priporocljivo strizenje las.
Prazne Lune v tem letu | 24. maj | 22. junij |


Men je pa tole z rdečo všečuser posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 1:39:37   
PapuaNG
no, pri nas tudi nič novega. Danes smo malo naokoli špancirali, potem sem šla še s prijateljico na kosilo...

smo pa dobili fotke s fotosešna in so super user posted image Seveda pa niso ravno za javnost, ker smo nagiceuser posted image Se bo kar težko odločit, katere dat razvit...in katero dat na steno. No, pa saj imam celo porodniško časa o tem razmišljat....

Se mi pa tale moja kepa v trebuhu zdej že res velika zdi. Bi bil počasi res že čas, da ven priveka. Sem mislila, da bo kej prezgoden, glede na to, da sem imela tudi menstruacijo vedno na manj kot 28 dni, pa zgleda ne bo nič iz tega.

Jutri greva na rojstni dan tašče in polsestre od mojega. Sej ne vem, a nej se veselim ali ne-po eni strani je fino, ker ni treba kuhat, po drugi strani se mi kar malo ne da, ampak kaj čmo...se bova pa malo sprehodila, če bo vreme ok user posted image



(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 6:56:11   
Dudica1
DOBRO JUTRO

no jaz sem se odločla it danes v šoping SAMA...na rudnik tako da če bo katera tam gremo lahko na kavico...user posted image

Maj bo doma pri atiju...jaz si pa moram it kupit kaj za oblečt...mamo v nedeljo neko praznovanje pa mi ne gre nič na rit...kosti še niso šle skupi...user posted image ...

No a je kakšen nov zmajček...?

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 6:57:20   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Sej sm vedla, da ne bo ničuser posted image
kati nehal so se popadki. No, ja, zdej vsaj vem, kako izgledajo. Sva šla zdej peške na sprehod pa na sladoled. Pa sm dobila eno kepco gratis od šefetauser posted image Zdej grem pa mal pred TV, sam itak nč ni. Jutr pa šoping!!!!!Pol po šopingu pa popadki na 5 minut in Postojna here I come!!!!!!!!!user posted image Tud sanjamo lahko a ne?Kati midve bova skup v Postojni, ti povem. Jutri obvezno poročej, kaj so ti rekli. Da nauš kr zginla tko k poki.


lake!!!ma cokolada je najboljsa!!!ce je jagoda zravn pa se tok bolj!!!

tanja_ midve bove res skupi v po ce mene uprasas...ti posljem na zs svojo st. ker se mi zdi da si je se nisve izmenjale...za vsak slucaj...drugac bom pa LAke sporocila ce not ostanem ok??vidim pa da se nama pridruzi Lina


mala princeska.....upam da bo ze ta mlaj vn letela naša štucka...da mi do 22 junija ne bo not cepelauser posted image user posted image


HM84...ti posljemo kartico v lj....user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 6:59:51   
KatMat
dudi dobro jutro!!!


caki da postrezem z zajtrkom!!!
user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 7:12:06   
KatMat
user posted image


user posted image



user posted image




user posted image



ce me slucajno ne bo nazaj....da vam se zadnjic postrezem z pomocniki

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 7:33:56   
detelja
pokica sporoča:

"22. maja 18:55 se je rodil Anej, velik 55 cm in težek 3700g!"


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Majčice 2009 - 6.del
23.5.2009 7:34:59   
KatMat
pokica cestitke!!!!!ocku tudi!!!veliko cartanja ti zelim!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...





sindarin

Se vam zdi, da igrača postaja neke vrste statusni simbol?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!