|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:19:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m
Mi smo spali danes od 21.20-5.10 user posted image user posted image user posted image in pol še do 8h user posted image user posted image .



IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Nika je spala včeraj od 20h-6h.  Jeeeej, smo se naspali!


lej jih ... važičke! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:23:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
A cepljenje za rota virus je 67 evrov? Midva bova tud dala Niko, sva se odločila včeraj ko sva slišala za smrt otroka v MB.
Da so za klope 3 doze, pa vem... čez 2 tedna greva po drugo.user posted image
najaa saj rotavirus so izklučli za vzrok smrti..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:23:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dober dan user posted image

midva sva že nazaj od P, smo se tehtali in merili: teža je zdaj že 5900 g, dolg je pa 62 cm. Ta otrok res raste kot konoplja, očitno mu moje mleko ustreza user posted image  Pa še niti dveh mesecev nima...
 
yania, jaz sem mu tisto podlogo že ven vzela, je bil tako sključen notri. Zdaj bolj na komot notri sedi, edino ob glavi mu na vsako stran eno plenico zvijem, da mu glava ne opleta.
 
Vidim, da vas je že kar nekaj, ki vam uspe celo noč prespat user posted image user posted image user posted image  mi ta dan (noč) še čakamo user posted image
oooo Jure pa raste, mama ti pa si pridna mlekarica.. user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:23:33   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ČESTITKE ZA 3 MESECE RAPHAEL OD JANJEP!  user posted image   user posted image   user posted image


jeeeeejuser posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke!!user posted image user posted image user posted image
čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3029
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:25:22   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

user posted image user posted image Maruši je pa igralni center zelo zanimiv...že pol ure spi pod temi visečimi igračami user posted image

user posted image user posted image
jaz sem ga tudi danes Liji nardila,..se je tak pogovarjala z igračami ampak ker niso hotele nič nazaj povedat se je jezla kot 100 user posted image in čez čas začela jokat..
user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3030
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:30:54   
tasa_m
Pozdravljene, pri nam je taka sopara in ta sopara je prinesla dež! Tak zdj pa mamo. hehe
midve sma imele UZ kolkov in smo se rešli širokega previjanja user posted image user posted image user posted image ...uh kak mi je odleglo..user posted image Je pa me frajla, glih preden sma šle na mizo da bi jio naredo UZ konkretno polula, pa še tišala je nekj, tak da je tisto ostalo na plenici user posted image user posted image

kapice v vozičku.. midve je v vozičku nimava, ko pa jo vzamem ven in jo npr. podojim pa ji jo dam že zaradi sončka in vetra..
Trinity.. glede polivanja nimam pojma. Vem samo da sem bila vsa panična, ko mi je Lija poliva 2 dni. Zdaj na srečo ne poliva več..razen če jo grem tkoj po hranjenju preoblačit pol ji se še kaj pocedi iz ustic..

Tak zdaj pa grema v Lenart mami in saro pelat, je bila mami zraven na UZ.
Se tipkamo..
papa


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3031
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:33:45   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: yania

ojla kaj novega?
URNIK Ja moj Timon je pa tako priden, da ga morm kar mal pohvaliti...je 5 x na dan (v 24 urah), spije pa ene 170 ml mlekca....zvečer je zadnji obrok okrog 19 -20.ure in spi do 6 ih...potem poje in zaspi do 9.00....ma res je priden. Med obroki čez dan pa tudi ziher za urco in pol odspi. Je pa ratal pravi užavljivec. Če ga ne vzamem takoj ven, oz.če ne dobi takoj za jesti (točno na 3 ure čez dan), tako joka, da je groza...in ga je res težko pomiriti. Danes sva bila na sprehodu, pa je nekaj jokal, meni vroče, on zaspan...no in mu rečem bolj grdo: pa kaj se samo jokaš, kaj je s tabo in mu dam dudo....jooj, kako se je še bolj začel dreti...no in na koncu ugotovim da ga matrajo kupčki....stalno neki riga....ne vem, mogoče je res kombinacija železa in vitaminčkov delala svoje...bom zdej poskusila železo dajati na 2 dni.
Kakanje ja, zdej smo kar na dva dni....prej pa vsak dan.
Glede krčov zvečer....kaj pa če je to le utrujenost, oz.lakota?...moj se tudi tako dere in potem še naštimam mleko, pa popije še in potem omaga...tako da včasih res samo gledam, kam to vse da, v mali želodček....npr. ko se zbudi, po 3 urcah od zadnjega obroka in je ura 19.00, mu naštimam 160 mleka. Polovico mu dam da popije, kupček, kopanje in nato ostalo. Ja vam povem da mu ni dovolj, ko kar sitnari še ene pol urce..no in ko mu še ene 40 dam, popije vse in zaspi. Ne vem, samo  predlog, da je mogoče lakota, sicer pa , saj že veste kaj so krči...ajjjjaaaaa...nekaj sem vam pozabila poslati tule, ko mi je ena kolegica dala, kaj pomeni otroški jok...baje da drži 100%....na Oprah je bilo in tudi v literaturi to najdeš...

čakaj, grem po telefon...



mah pri nas je zdaj neko obdobje, da so krči skoraj po vsakem hranjenju. se mi pa zdi da ji pomaga sab simplex. zvečer pa se mi zdi da je res neka utrujenost al kaj, ker se mi zdi da je cela živčna. pa mislim, da ni to lakota, ker še dojim pa ko mala začne živčkat, si še vedno lahko stisnem precej mleka ven. pa tudi če jo pristavim na drugo stran, ki je še polna, nič ne pomaga. celo če jo nosim, ne pomaga. sem pa ugotovila, da pomaga, če jo nesem v spalnico pa si jo dam na postlo in ugasnem vse luči pa jo božam in ji čisto potiho govorim. pol se ponavadi skoraj vedno umiri...

sma pa imele danes dopoldne take krče, da česa takega še nisem videla. drla se je pol ure nonstop. brez predaha. še dihala je komaj komaj vmes tak se je drla. sem že mislila, da jo moram pelat k zdravniku al kaj. ful sem se vstrašila. user posted image user posted image user posted image pol se je pa pokakala pa zaspala.sem se pa pol spomnila, da je mene ponoči želodec nekaj bolel in da sem mogoče, kaj talega pojedla. čeprav ne vem kaj bi lahko blo... no, v glavnem zdaj je jedla že 2x od takrat pa ni blo hujšega - malo je pobrcala pa pojamrala pa zaspala naprej.... ampak tisto zjutraj je pa bilo res grozno user posted image user posted image user posted image user posted image še zdaj se tresem, ko se spomnim na ta incident


_____________________________




(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3032
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:34:55   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
A cepljenje za rota virus je 67 evrov? Midva bova tud dala Niko, sva se odločila včeraj ko sva slišala za smrt otroka v MB.
Da so za klope 3 doze, pa vem... čez 2 tedna greva po drugo.user posted image
najaa saj rotavirus so izklučli za vzrok smrti..



kaj točno je to bilo?


_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3033
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:37:33   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Pozdravljene, pri nam je taka sopara in ta sopara je prinesla dež! Tak zdj pa mamo. hehe
midve sma imele UZ kolkov in smo se rešli širokega previjanja user posted image user posted image user posted image ...uh kak mi je odleglo..user posted image Je pa me frajla, glih preden sma šle na mizo da bi jio naredo UZ konkretno polula, pa še tišala je nekj, tak da je tisto ostalo na plenici user posted image user posted image

kapice v vozičku.. midve je v vozičku nimava, ko pa jo vzamem ven in jo npr. podojim pa ji jo dam že zaradi sončka in vetra..
Trinity.. glede polivanja nimam pojma. Vem samo da sem bila vsa panična, ko mi je Lija poliva 2 dni. Zdaj na srečo ne poliva več..razen če jo grem tkoj po hranjenju preoblačit pol ji se še kaj pocedi iz ustic..

Tak zdaj pa grema v Lenart mami in saro pelat, je bila mami zraven na UZ.
Se tipkamo..
papa




bravo tasa za plenice user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj ta UZ res zgleda kot pri mesaru? mi je ena mamica razlagala, da se malo čudno obnašajo tam in da sploh ne utegneš vsega naredit, če greš sam - da nujno rabiš koga zraven, da ti pomaga pri oblačenju in slačenju...


_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3034
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:37:43   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m
Mi smo spali danes od 21.20-5.10 user posted image user posted image user posted image in pol še do 8h user posted image user posted image .



IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Nika je spala včeraj od 20h-6h.  Jeeeej, smo se naspali!


lej jih ... važičke! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  Pri nas to še dolgo ne bo user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3035
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:42:52   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

greva zdaj na sončka

Eno ? A jim vi še devate gor kapico v lupinici ali pa v vozičku? Moja je pol čist mokra, pa se mi zdi slabše kot če je skoz brez??


Dokler je v vozičku ali v avtu je brez kapice. Ko ga vzamem ven pa mu dam kapico le, če piha. Smo pa seveda v senci.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3036
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:47:02   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

yania in leo*tia kakšne lepe slikceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo vsem za preglede in pridelane kg in cmuser posted image user posted image user posted image user posted image

spet imam neki vprašanj in že vnaprej hvala za odgovore
kot sem že pisala Tana precej poliva ( bruha) pa me zanima kako naj vem kdaj otrok bruha zaradi bolezni oz. kdaj pa če poliva, ker se je preveč najedel. Ker sinoči in danes mi je bruhnila tako v šusu( ne vem kako naj napišem, tako da se je slišalo zraven, ful čudno in kar precej- prozorna tekočina in malo sirčka vmes), prej sva jedle pa je podrla kupček, zraven tudi bruhnila pa bruha skoz, ko jo dam dol z rok ležat - a se je tolk prenajedla?

vsak komentar bo dobrodošel ( driske nima)

pa še to

doma imava vodno posteljo ... midve se zjutraj dojiva leže in potem še obe spiva ( kako vodna postelja za malo hrbteničko ima katera kakšne izkušnje???) Drugače i ful paše tam ležat, ker ful pridno spi in tudi takoj zaspi, sam me skrbi za njeno hrbtenico, da se ne bi prav razvijala?


glede polivanja se tudi jaz vedno sprašujem, kaj je normalno in kaj ne. ampak sem se zdaj že tak na to navadila, da se skoraj niti ne sekiram več. poudarek je na skoraj user posted image user posted image user posted image jaz sem pri naši ugotovila, da poliva več, takrat ko ima krčke, ker ful brca. po moje vsaj.ker če lepo podrema kupček in če ni krčov in lepo mirno zaspi, potem praviloma ne poliva. če pa ne podrema kupčka dovolj al pa "divja" po hranjenju pa skoraj obvezno gre kaj ven. je pa enih parkrat do zdaj (kakih 3x) precej bruhnila. se mi je zdelo da skoraj vse, kar je pojedla. ma po moje ni podrla kupčka dovolj in ji je gor sililo... ker zelo hlasta, ko pije in po moje poje še tono zraka zraven.... vzglavje mamo dvignjeno in vse te osnovne stvari, pa še vseeno včasih pride kaj ven...

glede vodne postelje pa kaj te vem. če je samo malo zjutraj gor, po moje ni panike. ponoči pa je jaz ne bi preveč puščala gori... ker vseeno priporočajo trdo podlago za spanje....


_____________________________




(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3037
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:47:42   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ČESTITKE ZA 3 MESECE RAPHAEL OD JANJEP!  user posted image   user posted image   user posted image


jeeeeejuser posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke!!user posted image user posted image user posted image
čestitam user posted image user posted image user posted image

  še od mrne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3038
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:48:23   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

greva zdaj na sončka

Eno ? A jim vi še devate gor kapico v lupinici ali pa v vozičku? Moja je pol čist mokra, pa se mi zdi slabše kot če je skoz brez??


jaz ji ne dam gor. imam pa pri roki, da ji dam, ko jo ven vzamem. zdaj smo pa na bavili dva klobučka, da ji bom dajala gor - je bolj praktiš zaradi senčke...


_____________________________




(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3039
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:49:29   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

midve sma imele UZ kolkov in smo se rešli širokega previjanja user posted image user posted image user posted image ...uh kak mi je odleglo..user posted image Je pa me frajla, glih preden sma šle na mizo da bi jio naredo UZ konkretno polula, pa še tišala je nekj, tak da je tisto ostalo na plenici user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image  za kolke, pa user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 22.5.2009 15:52:23 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3040
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 15:50:30   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

greva zdaj na sončka

Eno ? A jim vi še devate gor kapico v lupinici ali pa v vozičku? Moja je pol čist mokra, pa se mi zdi slabše kot če je skoz brez??


Že dolgo ne več. Oz. zdaj se važi s klobučkom! user posted image  Ampak samo ko jo ven vzamem ji ga dam gor.


hvala, no sej se mi zdi to bol smiselnouser posted image  Jaz ji tud dam en klobuček gor, sam  isemvedla kako in kaj ker mi je včeri ena rekla da še morva met kapcouser posted image  mala pa čist potnauser posted image


ma po moje je pol bolje, da ima v vozičku manj gor. ker če je potna, potem jo težko ven vzameš, ker pol ni fajn da jo napiha, ko je tak mokra....


_____________________________




(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3041
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 16:23:07   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

spet imam neki vprašanj in že vnaprej hvala za odgovore
kot sem že pisala Tana precej poliva ( bruha) pa me zanima kako naj vem kdaj otrok bruha zaradi bolezni oz. kdaj pa če poliva, ker se je preveč najedel. Ker sinoči in danes mi je bruhnila tako v šusu( ne vem kako naj napišem, tako da se je slišalo zraven, ful čudno in kar precej- prozorna tekočina in malo sirčka vmes), prej sva jedle pa je podrla kupček, zraven tudi bruhnila pa bruha skoz, ko jo dam dol z rok ležat - a se je tolk prenajedla?




Naša Mia je dosti polivala in sem bila tudi vedno v dvomih...Če user posted image  lepo napreduje, če je dobre volje, če ne joka, potem ni razloga za strah...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3042
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 16:24:52   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

je pa enih parkrat do zdaj (kakih 3x) precej bruhnila. se mi je zdelo da skoraj vse, kar je pojedla.


Zgleda ful, ma je zdraven še kislina in slina...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3043
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 16:25:14   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
A cepljenje za rota virus je 67 evrov? Midva bova tud dala Niko, sva se odločila včeraj ko sva slišala za smrt otroka v MB.
Da so za klope 3 doze, pa vem... čez 2 tedna greva po drugo.user posted image
najaa saj rotavirus so izklučli za vzrok smrti..



a res? nisem vedla...
no vseeno jo bova dala cepit. user posted image  Kaj  Lija bo cepljenja? Kaj sta se odločla?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3044
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 16:42:44   
trinity22
hvala vsem za odgovore ....

ma dans je neka tečka, nimam pojma kaj ji je .... bo že, še enkrat hvala

tasa fajn za kolkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super da ste se rešli širokega povijanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil trinity22 -- 22.5.2009 16:44:46 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3045
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 16:49:28   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

je pa enih parkrat do zdaj (kakih 3x) precej bruhnila. se mi je zdelo da skoraj vse, kar je pojedla.


Zgleda ful, ma je zdraven še kislina in slina...


Ja. Sem bla kar v dvomih, če je to znak za preplah... ampak je potem spet vse naprej normalno potekalo, tak da sem pol mislila da že ni panike. pa napreduje tudi ok....


_____________________________




(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3046
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 16:52:46   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ČESTITKE ZA 3 MESECE RAPHAEL OD JANJEP!  user posted image   user posted image   user posted image


jeeeeejuser posted image user posted image user posted image user posted image



bravo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3047
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 17:01:09   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m
Mi smo spali danes od 21.20-5.10 user posted image user posted image user posted image in pol še do 8h user posted image user posted image .



IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Nika je spala včeraj od 20h-6h.  Jeeeej, smo se naspali!


lej jih ... važičke! user posted image user posted image user posted image



tasa_M in Najaa bravo sta se lepo naspali. Tudi pri nas je bilo včeraj prelomen dan, hranili smo se samo 1 krat, in sicer spat ob 21.45 bujenje ob 3.35 in naslednej 6.45 ko nas je zbudila budilka ter pričakal nasmešek našega smeškota.  

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3048
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 17:25:00   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Evo...še mi smo iz pregleda...naš fant ima 5570 g in 58 cm, naslednji pregled 24.6....je rekla naj mu kar nehamo dajat večerni obrok AM, ker dobro napreduje...ko bi ona razumela, da mu dodajamo, da bi lahko spali user posted image ....bili smo tudi sirupkani za rotarje user posted image ...in smo olajšali denarnico za 67 eur...

Naja...ko si zadnjič omenila, da so ti Tijo cepli proti klopom...veš, da jo moraš po enem mesecu in nato po devetih še enx, da ima efekt?

Pokrivanje...naš spi v bodiju z dolgimi in tanke žabice (hlače)...zavitega pa imam v dekico, ker mora bit stisnjen, čene ne spi...user posted image ...kakšne komedije imamo mi s tem spanjem user posted image


A cepljenje za rota virus je 67 evrov? Midva bova tud dala Niko, sva se odločila včeraj ko sva slišala za smrt otroka v MB.
Da so za klope 3 doze, pa vem... čez 2 tedna greva po drugo.user posted image


Pri nas je 75,00 EUR ena doza. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3049
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
22.5.2009 17:30:22   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Pozdravljene, pri nam je taka sopara in ta sopara je prinesla dež! Tak zdj pa mamo. hehe
midve sma imele UZ kolkov in smo se rešli širokega previjanja user posted image user posted image user posted image ...uh kak mi je odleglo..user posted image Je pa me frajla, glih preden sma šle na mizo da bi jio naredo UZ konkretno polula, pa še tišala je nekj, tak da je tisto ostalo na plenici user posted image user posted image

kapice v vozičku.. midve je v vozičku nimava, ko pa jo vzamem ven in jo npr. podojim pa ji jo dam že zaradi sončka in vetra..
Trinity.. glede polivanja nimam pojma. Vem samo da sem bila vsa panična, ko mi je Lija poliva 2 dni. Zdaj na srečo ne poliva več..razen če jo grem tkoj po hranjenju preoblačit pol ji se še kaj pocedi iz ustic..

Tak zdaj pa grema v Lenart mami in saro pelat, je bila mami zraven na UZ.
Se tipkamo..
papa





Tasa, čestitam za konec širokega povijanja! user posted image user posted image user posted image Superca! Je bila gužva? Oz. sta prišli na vrsto, kot sta bili naročeni? Kako dolgo traja pregled? Zanima me namreč, ker midva ga imava naslednji teden. Hvala!

Kapica- že dolgo ne več. Klobuček tudi pri nas a ne v vozičku, le na soncu ali vetru, drugače v senčki in če je brezvetrje pa tudi brez njega. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?