|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 13:41:45   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

moj bodi je tud z dolgimi....

a ni mal prevec za 30 stopinj tanja??


Ja, sej pravim, da je veliko. To sem naštimala, ko je blo še 15-20 stopinj.
dudi kaj pa če brez bodija? K moj komplet ma majčko, pajaca brez r. pa jopico. Al pa sam eno tetra majčko spodej, pa od kompleta majčko čez?Al bodi mora bit?


ja body je fajn da mu spodaj ne piha...lahko daš body+majčka+pajacek in je dovolj...lahko pa tud majčka+pajacek+ jopica

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 13:47:07   
Anonimen
jz mam naštimano majčka+pajacek+ kapica+ štonfki+ kompletek za povrh, če bi bilo mrzlo pa še dekica! sam ne bom vsega nucala, je pa glih za vsak slučaj če bi bilo hladnouser posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 13:50:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

včeraj 20.5. ob 20.30 je na svet pokukal korenjakec z imenom Maksim, velik 52 cm in težek 3600 g... ponosna mamica je Hanaja

ISKRENE ČESTITKE MAMICI, ATIJU IN SEVEDA MALEMU MAKSIMU... user posted image   user posted image   user posted image


BRAVO HANAJA IN ČESTITKE CELI DRUŽINICI!!!!DOBRODOŠEL MAKSIM!!!!user posted image user posted image user posted image


Se pridružujem čestitkam!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 13:52:15   
Dudica1
u CVEKA to je pa res preveč...vzemi eno od tega al majčko pa pajacka al pa kompletek obojega sigurno ne boš oblekla sploh če boš imela še dekico...ker tolk hladno pa zdaj sigurno več ne bo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 13:54:15   
Anonimen
sej to mi bo pol prinesu možek, pa bomo videl raje imam preveč kot premalouser posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 13:54:17   
Anonimen
za iz porodnišnice? se boste že odločile, ko boste tam, kako in kaj...

čeprav, Urban je bil preveč napravljen!
mako majica, majica, tanke bombažne žabice, žametne hlačke pa še pliš jopica za povrhu! na glavi kapica, na nogicah štumfki-copatki.
če bi ga še enkrat napravila, bi odvzela mako majico in tanke bombažne žabice.
ampak kaj, ko si totalno zbegan... in še tri dni si v porodnišnici in pojma nimaš, kakšno je zunaj vreme.

se mi zdi, da je fino, da ga napravite tako kot je napravljen v porodnišnici, ko ga nesete ven pa čez njega samo še dekico... pa je najmanj kompliciranja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:07:08   
Dudica1
KATMAT...TANJA...kje ste se zdaj zgubile...a bo treba kakšnega pomočnika najt...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:07:30   
Anonimen
sploh je bz kompliciratuser posted image

jz bl zase ne vem kaj naj možu naštimam da mi bo prnesu v P. ko bom šla domovuser posted image

k ne vem kakšen bo vreme, a bo vroče in sončno al bo dežuser posted image dolgo, al kratkouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:13:00   
Dudica1
user posted image


user posted image

user posted image

user posted image




(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:14:00   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

sploh je bz kompliciratuser posted image

jz bl zase ne vem kaj naj možu naštimam da mi bo prnesu v P. ko bom šla domovuser posted image

k ne vem kakšen bo vreme, a bo vroče in sončno al bo dežuser posted image dolgo, al kratkouser posted image



dolge hlače,kratko majco...za vsak slučaj jopco...pa je rešen...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:26:02   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image






JUHUHU!!!!!!!!!!!!!!
Tuki sm. Sm likala, pa do konca skuhala. Zdej grem pa s psom vn, jo moram počesat, pol pa posesat.
Neki me na vsake toliko začne bolet na brhu maternice. Ampak ne vem, če je popadek, ker bolj na levi čutim?Dete je pa kr nemirno.
Kako bom vedla kaj so popadki? Zdej sm pogledala na uro, k se ta bolečina pojavlja in je bila 3x na 12 minut, traja pa približno minuto. To bi lahko blo to, sam k je bl na eni strani čutit.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:26:36   
elyy
men je pa tašča zadnjič kupla kompletek v rumeni barvi in je res lep
(žabice,body brez rokav,jopco,kapico..)
in tok vztraja,da ga oblečem,pačeprav sem jst pred njo 2 tedna kupla kompletek za odhod iz porodnišnice,pa je tud vedla.....
(jopco,majčko,pa hlačke....tko ful srčkan kompletek v rjavo-modri barvi)...in zdej sploh nevem kaj nej pripravim od nje kompletek al svojga?? 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:30:41   
Dudica1
tanja ko bo zares boš že vdla...samo pomoje je to to,mal spremljaj na koliko časa se bo ponavljalo...user posted image

elyy jaz bi vzela kompet ki si ga ti kupila...sej od tašče ga bo še lahko imel pol vsak dan...user posted image

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:30:57   
Dudica1
pa še za lačne neki...

user posted image




< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 21.5.2009 14:31:18 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:31:23   
Anonimen
elyy kar oba s seboj odnesi... pa boš potem videla, kateri bo bolj pristajal tvojemu otročku!

Tanja_ a se je začelo?? saj še nismo 25.5.user posted image

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:32:31   
Anonimen
Dudica1... si me spomnila na kosilo... ga grem kuhat! čeprav bi kar pojedla tole kar je na slikci!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:32:53   
Anonimen
Uh dilema. user posted image Js bi najbrž svojga oblekla. Ko bo pa tašča prišla na obisk, pa ta rumenga. 

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:35:01   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

Dudica1... si me spomnila na kosilo... ga grem kuhat! čeprav bi kar pojedla tole kar je na slikci!user posted image


tud jaz bi kr tole jedla...user posted image
Mah pr nas bojo samo hrenovke in pa krompirjevi cvrtki...se mi ne da vsak dan viset tam v kuhn user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:35:41   
Anonimen
Dudica jaz lihkar papcam. Mam srečo....ker bi komot to pojedla. Joj, babnice, jaz sem se takoooo zredila. Iz 63 na 81. Haloooo??user posted image Pa sploh ne vem kje so te kile...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:36:19   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Uh dilema. user posted image Js bi najbrž svojga oblekla. Ko bo pa tašča prišla na obisk, pa ta rumenga. 


user posted image user posted image user posted image user posted image Ta je dobra!
Jst bi definitivno svojega. Ker sem ga sama kupila in ker sem JAZ nosila tega otroka 9 mesecev in ker tako pač jeuser posted image . Tistga od tašče pa kdaj drugič.

k.tja sej drgač mam 27.05.user posted image Ampak ne bom nič huda če bo prej. Sam mislim, da to ni to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:36:53   
Dudica1
MAJCH vse bo šlo dol boš vidla...user posted image ...to je user posted image pa voda veš...a kej zatekaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:37:19   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Dudica jaz lihkar papcam. Mam srečo....ker bi komot to pojedla. Joj, babnice, jaz sem se takoooo zredila. Iz 63 na 81. Haloooo??user posted image Pa sploh ne vem kje so te kile...


Ja, super, če ne veš, pomeni, da je najbrž voda. Ne sekiraj se....Vse boš skurila. Zdej pa res psa peljem, me že tok prosi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:38:15   
pokica_
Pa sem se nadrnjohala! Kar čudežne 2h je trajalo! user posted image  Ampak je paaaaasalo.

Aaaauuč vidim pomočnikeuser posted image ...jst bi tistega ta 2.....ko tko lepo sklece na vodi dela......mmmmm. Bi znal fino ohladit razgreto telo z mokrimi laski. user posted image

Odhod iz P. Jst imam bodi z dolgimi, bombažne hlačke-žabice, če bi blo  hladno, vrhnje hlačke, zokenčke, majico z dolgimi rokavi, jopico + kapico. Ampak vse sigurno nebom oblekla, ker bo prevroče. Verjetno body+hlačke do pasu+majčko dolg rokav+zokenčke+kapico. Pa če bo hladno mam še dekco.

Jst pr oblačenju nebom pretiravala, še posebej zdaj ne z pliški, k je že poletna vročina. In pr user posted image vedno velja; več je manj. Ker se pregrejejo in pol jokcajo...pol pa sam bog nebi vedel zakaj jokajo,...ja ko je pa tk vroče. Mi imamo tudi radi lahkotna oblačila. user posted image

elyy, jst bi uzela oba kompletka,...pa se boš pol tam v P odločla, ko bote oblačili za domov.





_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:39:05   
Anonimen
Jao, ddica, da bi ti vidla moje noge zadnja 2 tedna. Kupla sem si crockse 40 številko pa jih komaj nataknem. Drugih svojih stvari skoraj nobenih ne morem obut. Tud roke mam čist neuporabne. Komaj razmigam sklepe.user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 14:42:31   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Jao, ddica, da bi ti vidla moje noge zadnja 2 tedna. Kupla sem si crockse 40 številko pa jih komaj nataknem. Drugih svojih stvari skoraj nobenih ne morem obut. Tud roke mam čist neuporabne. Komaj razmigam sklepe.user posted image


no potem bo to to...tam imaš zdaj največ kg...tako kot jaz...zdaj pa mi do predporodne teže manjkata še 2 kile...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Izberite ime
TLF

Izberite ime, ki se vam najbolj dopade

Ana (22%)

Eva (29%)

Katja (11%)

Teja (17%)

Tinkara (21%)


Število vseh glasov: 524

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!