|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 10:49:17   
buterffly
user posted image user posted image

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 10:53:09   
Dudica1
aja a kar jutri si se odločila it rodit...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:04:58   
Anonimen
no a kr jutr grešuser posted image user posted image user posted image

no jz tud počas red delam, sam kaj hudiča k mi sinko sprot razmečeuser posted image pol mam pa dvojno delouser posted image tako da bom v četrtek bolj pospravljala k pol se ne bom sekirala če bo razkopan, k me ne bo domauser posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:15:41   
Dudica1
jaz grem pa zdaj solatko nabrat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:17:56   
Hanaja
Helov!

Jaz sem že 5 dni čez user posted image , zato le počasi katmat, Tanja in ostale, ki bi rade prehitevale.user posted image Dogaja se nič posebnega, tudi stripping ni pomagal, zato mi ostane le še potrpežljivo čakanje. Sem pa imela precej voden izcedek zadnje dneve, zato sva se šla včeraj zjutraj pokazat v P. Mi je boljše, da me sedaj po roku večkrat pogledajo, če je še vse ok, ker pregled imam šele v četrtek. Sem bila zadovoljna, ker so me vzeli zelo resno (čeprav naj bi v Lj. P pregledovali nosečnice šele po dopolnjenem 41. tednu), pregledali vodo, test na plodovnico je bil negativen, naredili ctg, pregled in natančen UZ. Vse kaže, da se imauser posted image še vedno fajn, le bodoča starša sta na hudi preizkušnji potrpežljivosti. user posted image Odprta sem še vedno isto user posted image , čeprav se mi zdi, da lahko da sem se tudi malo zaprla, ker mi je G naredila res grob pregleduser posted image user posted image In pol ona men govori, naj se sprostim, ker me drugače ne more pregledat...bi ji najrajš rekla, da ima ona veliko pri tem, da sem sproščena...škoda, pa ful mlada je bila in tako se je grdo držala... V glavnem priporočali so, da še malo počakamo...

Ne vem več, ali naj bom vesela, da še vedno ne vem, kako zgledajo popadki (čeprav ctg riše velike hribe in doline)...da me ne bo kap, ko/če mi bodo našopali umetne. Punce, kaj mislite, a je sprožen porod ful stresen za otročka? Jaz res ne bi rada user posted image na silo deložirala preden sem 10 dni čez, po drugi strani pa sem seveda neučakana...Moj je že 3 vikende zapored prepričan, da v ponedeljek ne gre v službouser posted image ....no, ta ponedeljek pa res ne bo šel, bomo že 3je in upam, da tudi doma že. Čeprav še ne bo 10 dni, so rekli, da mi bodo sprožili. Moram se le odločiti, ali 21. po pregledu ali pridem 22. 5.

Tanja...ne bi te mogla bolje razumet, tut jaz sem najrajši doma in paše mi samo družba mojih najbližjih. Ostale sem dala čist na off in tut ne odgovarjam več na klice, maile itd. Bodo že poštekal, da mi ne paše. Očitno je to res še ena od nosečniških for.user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:18:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

jaz grem pa zdaj solatko nabrat


no kr pejt user posted image user posted image user posted image

jz mam pa dones pico za kosilouser posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:22:09   
Anonimen
hanaja: no ti pejt kr 22.5 ker mam jz CR 22.5 , da slučajno ne boš na koncu z CR rodila in bom jz mogla tebe čakatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:29:43   
Hanaja
Zadnjič mi je prijateljica poslala fino obrazložitev, zakaj user posted image noče še ven...

...mal za tolažbo ali razvedritev, če/ko boste po roku...prisluhnite prvemu delu komadauser posted image
user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=7xoLwRDkCgE

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:30:09   
FLASK_A
OMG, men se že mešauser posted image

Sem šele na 20. strani- tako da HITRO STRNITE NOVICE ODKAR SEM BILA NAZADNJE TU!!!!

Pokica, Tanja, katmat, Cveka- a ste še vse prisotne in prisebne? Katera še čaka?

Me je stisnilo, ko sem brala za Olivo, ko je Tina nehala dihatuser posted image Mater, čist ježasta sem ratala. Samo, da je vse OK.

Ste me utrudile s tem branjem, zdej grem kar počivat- pa se vam pol mal bolj podrobno oglasim...


Najlepša hvala vsem za čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zlate ste, prav res. Kako sem se nasmejala, ko ste me tako pogrešale. Sem prav čutila, da ste v mislih z mano... Žal vam nisem mogla prej sporočit, ker sva kar na hitro odbrzela- pa še mislila sem, da me bodo nazaj poslali. Pa me niso, hehe.
Maja je pridna, za dojenje bolj lena, ampak počasi se bova privadili tudi na to. Moj se je pa res potrudil, prav lepo vam je napisal kaj se je dogajalouser posted image user posted image user posted image

Zaenkrat toliko, pa se oglasim.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:31:14   
FLASK_A
In seveda

ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAM user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:33:29   
Hanaja

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

hanaja: no ti pejt kr 22.5 ker mam jz CR 22.5 , da slučajno ne boš na koncu z CR rodila in bom jz mogla tebe čakatuser posted image user posted image user posted image user posted image


Cveka, da te ne bo res kaj zvilo pred 22.5.user posted image Lani je imela prijateljica isto dogovorjen CR, pa je rodila en dan prej, ful na hitro in lahko.user posted image Očitno bova pa skupaj v P...a ste ve drugje, ki boste imele CR?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:33:56   
FLASK_A
Naša mala Maja user posted image user posted image user posted image

user posted image




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:39:55   
mani2
Vsem bi se rada zahvalila za čestitke. In pa seveda se pridružujem čestitkam vsem novim mamicam ki ste rodile v moji odsotnosti.

Sama sem trenutno še zelo utrujena in večinoma samo počivam ker me še vedno zelo boli rana. sem namreč spet imala urgentni CR. Upam da si kmalu naberem moči.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:43:10   
mani2
user posted image

In še slikica naše male Marie Romane

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 11:52:16   
Leela
mani2 ful lepo ime

tudi Maja je lepo. Moj sin je skoz govoril, da bo imel sestrico Majo.

< Sporočilo je popravil Leela -- 19.5.2009 11:55:33 >

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 12:09:43   
petra a
živjo

najprej čestitke vsem novim z-majčkom in njihovim mamicamuser posted image user posted image user posted image

nejc je bil 1 dan pod lučko, tako da sva šele včeraj prišla domov, vse o.k., šivana nisem..očitno je otrok bil čez rok in ne velik od sladkorne, vsaj tako so mi rekli

dejmo majčice, rodit, rodit je treba it...user posted image user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 12:31:23   
Anonimen
ja no jz še čakam, tako da bomo videli kaj bo zdej za pa dniuser posted image mi je pa rekla moja G. da če me kaj prehiti da bojo probal normalnouser posted image no ja bomo videli, rekla je samo to da upa da bom mela svoje popadke drugače bo v vsakem primeru CRuser posted image

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 12:36:48   
Anonimen
no vsem čestitke k ste pršle domov in ki ste rodileuser posted image user posted image user posted image user posted image

jz grem pa zdej mal počivat pol pa vnuser posted image

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 12:57:40   
krempelček
jaz bi tudi rodila punce, sem danes aktivna kot že dolgo ne, kuham, pospravljam, na sprehod sem šla, saMO DAme zagrabi. Joj en dan čez rok, meni se bokar zmešal, tko bi šla že rada v Rim, zdej sem pa že vse probala, preostane mi samo še molitev.....ja en oče naš bom zdele zmolila......NE MOTI ME

_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 13:10:57   
Anonimen
ma jest sem tudi danes čisto v pospravljanjuuser posted image user posted image user posted image

a bo a ne bo ?

imam občutek, da bi mogle še kaj drugega posesat kukr naša stanovanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krempelček)
  Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 13:13:39   
mama11
Čestitke vsem novim mamicam user posted image . Se mi je zdelo nemogoče, da čez vikend ne bi bilo nobenih novih user posted image .

Jaz komaj čakam jutrišnji pregled z upanjem, da bo pokazal kakšne popadke, ker jaz ne čutim nič od nič. Ponoči, ko hodim na stranišče, se mi zdi, da me dajejo rahli krči, kot pri menstruaciji, ampak sem od spanja tako zadeta, da me nič ne moti in takoj zaspim nazaj.

Danes, dan pred rokom, sem namerila 108 cm - za seznam. Sicer pa nič novega.

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 13:13:59   
Anonimen
jz sem pa bolj na izi, ne delam nič zdejle jem sladoleduser posted image user posted image user posted image pol kasneje bom mogoče šla mal vn sam je tojk vroče da se mi ne dauser posted image kaj bo šele poletuser posted image ja vse bi rade že pestvale a neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 13:18:59   
Anonimen
kaj se dogaja nobene ni tle goruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 13:43:04   
maja1488
Čestitke vsem, ki ste že doma!

A KatMat še vedno ni? Mi bo zgleda čuvala posteljo za jutri. Jst sem nakupila vse kar bosta mojadva rabla dokler me ni in sem tako zmatrana, da bi šla najraje spat. Še mal pa grem po tamalo in upam, da bo danes en miren dan poln risank, da si mal spočijem, da bom lahko jutri dihala in pritiskala.

Grem po sladoled.

Komu KatMat javlja novice*?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Majčice 2009 - 6.del
19.5.2009 13:59:41   
krempelček
Nič ne dogaja tuki gor, kaj je zdaj to!?? Pri meni se je začelo neki dogajat in sicer povečan beli, zelenii tok. Pa vonj je čuden....Sem kar prepričana, da gremo nocoj oz jutr zjutri navsezgodaj roditi....jeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!
Mogoče mi pa le rata, zdej grem pa na sedežno ležat, po kosilu bo pasalo, pa knjigo vse o nosečnosti, mi je hčerka prinesla iz knjižnice, vidte kako moja adrijana misli name. Ja pa tamal je prislonil uho na trebuh in je rekel, da mu je bratec povedu, da pride jutri....Tko, da je informacij polno....


_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




ime za fantka
Petrarca91

ime za fantka

Uroš (32%)

Ažbe (31%)

Gael (13%)

Tomi (25%)


Število vseh glasov: 342

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!