|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 9:59:49   
pondelak
lahko še za mene napišete za posvetovalnico 27.5. prosim?hvala

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2376
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 10:02:37   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

NoBady, bom popravla pol... A kar 180 že mora pojest?
Ma ne se sekirat, sej bo. Lahko se zgodi, da bo pa pol v enem ali dveh tednih dobil vse za nazaj. Kaj ti mu daješ AM ali dojiš?


najaa ja do zdej sem čez dan dojila, zvečer je dobil pa dodatek... samo je zdej 2 dni čez dan jedu na 1,5 ure nasledn dan smo imel sistematskega in ko je rekla da mu naj še čez dan ponudim dodatek sem dans ugotovila da sploh nimam več mleka...sm si probala mal stisnt pa sm 20ml napumpala, tko da bom zdej kr na aptamilu ostala.. user posted image ni mi čist usejen, sam sekirat se pa res ne mislim, če so drug otroc zrastl v zdrave otroke, bo mnde tut moj ...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2377
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 10:24:43   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Hlače- jaz nosim že vso prednosečniško garderobo..že kar nekaj časa..le, da imam že en šlauf odvečne kože okoli pasu, ki se ga moram čimprej rešiti...user posted image Ginekologinja mi je rekla, da zelo pomagajo pilates vaje po porodu. Ima katera?



Kokica, jaz sem si z eMulo potegnila dol 3 CDje pilates vaj. Če uporabljaš Mulo, v iskalniku poišči Winsor Pilates - cd1, cd2 & cd3 (Xvid) - Pantezuma.rar.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2378
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 10:24:47   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

...morem malo potožit...včeraj smo preživeli tako grozen večer, da mi je še zdaj slabo ob misli...naš Neo je zvečer bruhnil vse kar je pojedel ven in v isti sapi vse potegnil nazaj notri in ker je bila vmes slina in katar, mu je zaprla dovod zraka...tako, da nam je čisto pomodrel in dobil peno v usta user posted image ...grozen prizor...še dobro, da sem jaz dokaj trezna ob takih situacijah in sem ga takoj na glavo obrnila in pol mu nos nafilala s fiziološko ter mu s pumpico hitro sčistila nos...no po kakšni minuti je pričel jokat in še po par splahovanjih nosu končno normalno zadihal...Na koncu sem se tako tresla in šele potem me je prav pretreslo...user posted image  user posted image  user posted image ...
Noč smo nato preživeli prav mirno...je spal kot mali angelček...spali smo od 23h do 10h...vmes se je zbudil samo 2x...

HVALA ZA VSE ŽELJE OB MIINEM RD...sem jo polubčkala in "poslinila" v imenu vseh user posted image ...user posted image ...


Joj, to pa je hudo. Hvala bogu za tvojo trezno glavo user posted image user posted image user posted image


Bogi Neo user posted image . In bravo mami user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 2379
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 10:24:50   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Nekaj me zanima- kdaj ste ali boste dale user posted image (starost) v športni del vozička, ki se ne poleže čisto, temveč je ležanje podobno ležanju v jajčki? Meni se zdi, da mu je včasih prav vroče v košari, kot danes npr., ko ni bilo popolnoma  nič vetra, sonce pa je žgalo kot user posted image !????



ko bo star ene 4 mesece (če bo sploh še šel notri, haha - je že zdaj blazno dolg in kar lepo pofila košaro).

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2380
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 10:24:56   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Mene pa neki zanima...zunaj konteksta...kaj za spanje svojim user posted image  še obuvate nogavičke ali copatke?


Jaz ja!



jaz tudi

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2381
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 11:16:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

kaj boste pa danes dobrega kuhale?mi nebomo nič komplicirali pa bom naredila samo akacijo,pa solato...user posted image


Piščanjčje zrezke in zelenjavo s kus kusom. Pa peso zraven, jasno. Sem je že malo sita. user posted image

In ja, bomo vpisali za posvetovalnico. user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2382
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 11:16:54   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

NoBady, bom popravla pol... A kar 180 že mora pojest?
Ma ne se sekirat, sej bo. Lahko se zgodi, da bo pa pol v enem ali dveh tednih dobil vse za nazaj. Kaj ti mu daješ AM ali dojiš?


najaa ja do zdej sem čez dan dojila, zvečer je dobil pa dodatek... samo je zdej 2 dni čez dan jedu na 1,5 ure nasledn dan smo imel sistematskega in ko je rekla da mu naj še čez dan ponudim dodatek sem dans ugotovila da sploh nimam več mleka...sm si probala mal stisnt pa sm 20ml napumpala, tko da bom zdej kr na aptamilu ostala.. user posted image ni mi čist usejen, sam sekirat se pa res ne mislim, če so drug otroc zrastl v zdrave otroke, bo mnde tut moj ...


yania je enkrat zelo lepo napisala - raje otrok na umetnem mleku kot živčna mamica, ki se sekira sam zato, ker nima mleka. Tud jaz sem z umetnim gor zrastla in sem čist fajn  izpadla. user posted image user posted image
Res se ne sekiraj. user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2383
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 11:35:35   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, mi je ratalo ga spat spraviti..vsak večer je tako drenje, dokler ga na potolažim na dojki, da joj!!!! user posted image Prav živčno se dere!!!

Nekaj me zanima
- kdaj ste ali boste dale user posted image (starost) v športni del vozička, ki se ne poleže čisto, temveč je ležanje podobno ležanju v jajčki? Meni se zdi, da mu je včasih prav vroče v košari, kot danes npr., ko ni bilo popolnoma  nič vetra, sonce pa je žgalo kot user posted image !????



pri nas je stanje isto. ma samo jaz se ne sekiram več. jo pač priklopim, kadar hoče. četudi je za tolažbo ali žejo in ne za hrano in je pol ona zadovoljna, jaz pa tudi, ker se ne dere več. upam da ni posledica ultra razvajen otrok, samo težko poslušam njeno drenje... drugo je ko so krči, takrat niti to ne pomaga... se mi zdi da mogoče tudi malo manj poliva odkar tako delam. al pa si samo domišljam, ker je vedno bilo tak, da enkrat je fejst polivala, drugi dan pa nič...

bedno je edino včasih, ko sma na sprehodu pa nekaj gnjavi - kar pomeni da bi se cartala pa ravno ni nobene prilike za priklopit jo. ampak dostikrat pomaga da jo malo pobožam pa ji nekaj govorim in se pol kar pomiri, ker se res ful rada vozi v vozičku. tak da ni prevelike panike... pri nas je pač večji problem, ker ne mara dude in niti flaške noče. zdaj ji dajem čaj po žlički, pol ji še malo vtaknem flaško v usta pol pa jo še malo pocartam na joški. upam, da se bo ta metoda obnesla, da bo vsaj flaško sprejela, da jo bom lahko v tej vročini vsaj odžejala brez joške. glede dude sem pa že itak obupala in ji je sploh ne dajem več, razen da ji dam s pomočjo dude kake kapljice al pa kaj.... pol jo dvakrat potegne in jo že tak flikne ven, da leti po celi sobi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2384
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 11:35:46   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Mene pa neki zanima...zunaj konteksta...kaj za spanje svojim user posted image  še obuvate nogavičke ali copatke?


Jaz dam moji tanke nogavičke pod hlačke.

tjaša ma tudi zmeraj nogavičke...



jaz tudi dajem podnevi in ponoči...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2385
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 11:36:07   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

kaj boste pa danes dobrega kuhale?mi nebomo nič komplicirali pa bom naredila samo akacijo,pa solato...user posted image


jaz bom nrdila solato testenine pa eno omakco...čist na izi user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2386
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 11:38:08   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Nekaj me zanima- kdaj ste ali boste dale user posted image (starost) v športni del vozička, ki se ne poleže čisto, temveč je ležanje podobno ležanju v jajčki? Meni se zdi, da mu je včasih prav vroče v košari, kot danes npr., ko ni bilo popolnoma  nič vetra, sonce pa je žgalo kot user posted image !????



ko bo star ene 4 mesece (če bo sploh še šel notri, haha - je že zdaj blazno dolg in kar lepo pofila košaro).


js bom Taja dala prej, ker v košari ma še cca 4cm prostora in ne bo tko dolgo zdržal... je pa res da mam tako da se čist uleže, tko da je isto kot v košari... sam mal več zraka bo dobil....


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2387
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 11:52:13   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Hlače- jaz nosim že vso prednosečniško garderobo..že kar nekaj časa..le, da imam že en šlauf odvečne kože okoli pasu, ki se ga moram čimprej rešiti...user posted image Ginekologinja mi je rekla, da zelo pomagajo pilates vaje po porodu. Ima katera?



Kokica, jaz sem si z eMulo potegnila dol 3 CDje pilates vaj. Če uporabljaš Mulo, v iskalniku poišči Winsor Pilates - cd1, cd2 & cd3 (Xvid) - Pantezuma.rar.


Hvala ....bom probala...user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2388
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 11:55:35   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Mene pa neki zanima...zunaj konteksta...kaj za spanje svojim user posted image  še obuvate nogavičke ali copatke?


Jaz ja!



jaz tudi. je bolj po mami in ima vedno mrzle noge user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2389
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:00:06   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

morgen marčevke!
ste se naspale?
mi smo celo noč nekaj cvilili,še dober,da bo lepo sončno vreme,če ne bi menda kar v depro padla,haha...


Pri nas tudi ni bila mirna ta noč..moj pa je skoz hotel jesti...pa ne iz flaške temveč iz zize, da me sedaj tak bolijo, ...user posted image user posted image user posted image Malo še počakam, pa tudi midva greva na en giro...



Podobno. Auf na 2,5 urce. Aaaaaaaaaaaa, sem zaspana! Kaj se bliža kaka polna luna al kaj?
Pa zamašen nosek... da se ti zmeša! Že od rojstva jo spremljajo težave z nosom, no. Pa kar noče se nehat!

Zdajle pa nekaj gode zraven mojega, ki še drnjoha. user posted image  Jaz sem ji pa sprivoščila zajtrk in kavo v miru. user posted image


mi smo imeli kar ok noč. jo moram pohvalit - lepo spi. noč ji jaz pokvarim, ko ji moram ob treh sirup dat in jo s tem zbudim....

naša ma tudi skoz nekaj v nosu. pa mi je patronažna rekla, da je to lahko od polivanja. ker ko ji dvigne gor, gre lahko tudi kaj v nos. in ji res včasih vdari ven čez usta in čez nos... pol pa ji še kje kaj ostane. jaz zaenkrat vlivam samo fiziološko noter pa dokler lepo je in ima nos prehoden se niti ne sekiram....


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2390
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:01:46   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

kaj boste pa danes dobrega kuhale?mi nebomo nič komplicirali pa bom naredila samo akacijo,pa solato...user posted image


mmmm akacija user posted image user posted image user posted image samo moj je ne mara in potem je nimamo na sporedu. jo pa včasih naredijo moji, ko pridem in si pač takrat dam duška user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2391
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:06:58   
MalaČebelica
midve sma pa danes zjutraj šle s pestunjo po kruh in sma ble glavna atrakcija user posted image user posted image user posted image res se rada nosi v tem. me je pa strah da bi še bolj polivala, ko je tam notri čist stučkana, ampak zaenkrat še nikoli ni nič prilezlo iz ust ko je bla v pestunji user posted image user posted image




_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2392
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:10:52   
NoBady
zdele me pa neki resno zanima... z mamico smo se spičile, ker sem dala Taju belo bombažno kapco na glavo ko sma šla na sprehod... je rekla kaj mu devam kapco gor da je dost topl, da če mu bom zdej dajala kapo na glavo da jo bo mogel skos nosit... user posted image delno se strinjam, ne bi ga rada preveč v vato zavijala, ker vem da so taki otroci potem sam še bolj občutljivi, sam zuni piha, pa še prehlajen je in ma mal zamašen nosek še... tko da res ne vem čist sm u dilemi, al delam prav al je mogoč res bolš da je brez kapce?

kko pa mate ve oblečene otroke zuni?


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2393
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:20:31   
pocka
Daaaan!

Mi smo naspani, danes sem nekaj hiperaktivna,sem zunaj že vse rožice posadila, pa gredice okopala, pa teraso in stopnice pometla...Blaž je pa pridno spal v vozičku.
Ponoči mu sicer dajem antibiotik, ampak se na zbudi, mu dam kar z brizgo,on pa malo pomljaska v spanju in to je touser posted image

Kosilo se že kuha. Bo pa bučna kremna juha in palačinke s skuto v pečici.

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Mene pa neki zanima...zunaj konteksta...kaj za spanje svojim  še obuvate nogavičke ali copatke?


naš ima tudi vedno nogavičke...pri nas jih ima tudi Taja še vedno za spat obute, sta oba bolj po mami zmrzljivčka

piruri - ojoj, to je pa bilo grozno, bravo za tako hitro reakcijouser posted image user posted image user posted image

nobady - ne sekiraj se, jaz sem tudi na umetnem gor zrasla, pa mi nič ne manjkauser posted image

pestunja - jaz jo uporabljam za kratke razdalje, včeraj smo šli po Tajo v vrtec tako in Blaž je prav lepo zaspal v njej...ampak ga pa vseeno držim z eno roko pod glavo,ker čim spustim, mu jo nekam čudno zvije...saj mu je fajn,ampak ga ne morem gledat tako zvitega...Najaa, kako se pa pri vas obnese?
Me pa jezi,ker ne znam in ne znam prav naštimat, mi je ful fajn zadeva, ampaj jaz sem malo butasta in mi ne rata.user posted image

...grem kuhat


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2394
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:25:05   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

zdele me pa neki resno zanima... z mamico smo se spičile, ker sem dala Taju belo bombažno kapco na glavo ko sma šla na sprehod... je rekla kaj mu devam kapco gor da je dost topl, da če mu bom zdej dajala kapo na glavo da jo bo mogel skos nosit... user posted image delno se strinjam, ne bi ga rada preveč v vato zavijala, ker vem da so taki otroci potem sam še bolj občutljivi, sam zuni piha, pa še prehlajen je in ma mal zamašen nosek še... tko da res ne vem čist sm u dilemi, al delam prav al je mogoč res bolš da je brez kapce?

kko pa mate ve oblečene otroke zuni?


to se tudi jaz sprašujem te dni...kapico ima, tanko bombažno, ker še vedno rad zapiha mrzel veter, sploh ob morju...oblečen je pa v bodi in benkico,čez pa majico od trenirke, hlače in nogavičke, če piha, ga pokrijem s tanko bombažno odejico čez noge...se pa bojim,da ima preveč rokavov oblečenih... ma ne vem večuser posted image

aja, da javim...naslednji pregled imamo 26.5.


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2395
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:33:30   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

zdele me pa neki resno zanima... z mamico smo se spičile, ker sem dala Taju belo bombažno kapco na glavo ko sma šla na sprehod... je rekla kaj mu devam kapco gor da je dost topl, da če mu bom zdej dajala kapo na glavo da jo bo mogel skos nosit... user posted image delno se strinjam, ne bi ga rada preveč v vato zavijala, ker vem da so taki otroci potem sam še bolj občutljivi, sam zuni piha, pa še prehlajen je in ma mal zamašen nosek še... tko da res ne vem čist sm u dilemi, al delam prav al je mogoč res bolš da je brez kapce?

kko pa mate ve oblečene otroke zuni?



moja je brez kape. edin če piha in jo kaj dajem ven iz vozička, ji dam eno tanko kapico gor, da ji ne piha po glavi. sam pri nas je res že čisto dovolj toplo, da je lahko brez kape.user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2396
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:35:42   
Najaa
pocka, nimam še v uporabi pestunje... ti poročam drug teden, ko bova hodile po tijo v vrtec, user posted image

aja, naša je za ven oblečena v dvojni tanki rokav ali samo body in jopica čez, spodaj pa tanke hlače in nogavičke. imam tudi vedno dekico zraven in kapico.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2397
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:39:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

zdele me pa neki resno zanima... z mamico smo se spičile, ker sem dala Taju belo bombažno kapco na glavo ko sma šla na sprehod... je rekla kaj mu devam kapco gor da je dost topl, da če mu bom zdej dajala kapo na glavo da jo bo mogel skos nosit... user posted image delno se strinjam, ne bi ga rada preveč v vato zavijala, ker vem da so taki otroci potem sam še bolj občutljivi, sam zuni piha, pa še prehlajen je in ma mal zamašen nosek še... tko da res ne vem čist sm u dilemi, al delam prav al je mogoč res bolš da je brez kapce?

kko pa mate ve oblečene otroke zuni?

midve imama še vedno kapico gor. Ko je full toplo ji jo dam dal, ko je v vozičku ampak če pa se hranima kje na poti pa ji jo dam gor. Nočem da mi jo kje napiha ker uhe preveč bolijo user posted image .



(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2398
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:39:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
aja, naša je za ven oblečena v dvojni tanki rokav ali samo body in jopica čez, spodaj pa tanke hlače in nogavičke. imam tudi vedno dekico zraven in kapico.
ja pri nam smo enako oblečeni.. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2399
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.5.2009 12:42:31   
tasa_m
no, dam še slikico za seznam..

..predpriprava na pasenje kravic user posted image malo si je mogla še odpočit preden je nardila velik podvig user posted image

user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?