|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 15:44:18   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

eno vprašanje za tiste ki je vaš user posted image star okrog 6 tednov-še krvavite??jaz še kar precej pa me že malo skrbi.saj drugo sredo mam g,pa bomo vidli...
naslednja posvetovalnica-27.4


jaz že zelo dolgo ne več, sem praktično krvavela samo kake 2 tedna


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 15:48:36   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

ekola, poštar je pozvonil user posted image ...pestunja pa se mi ne zdi kaj dosti drugačna od tiste v BCuser posted image , razen cena je krepko drugačna user posted image ...


In? Si že probala? user posted image


ma dej sem skoraj živčnega fasala,nisem mogla malega naštimat notri, ma nikakor, sem skoraj vrečo v smeti zabrisala...no, pol sva pa z mojim skupaj nekaj packala, pa nama je ratalo, zdaj pa mali spi notri kot polhek user posted image ...pol jo pa moram oprat

mala čebelica - a ima Klara tudi malo glavo postrani,ko jo imaš v pestunji? Ne morem malega tako naštimat,da nebi imela malo postrani glave, pa se bojim,da ni ok za vrat.user posted image Zdaj pa ne vem ali je prevelik, ali ne znam prav naštimat, booo. Še dobro,da nisem kuppila tiste rute,ki jo je treba vezat, mislim da bi z njo prah brisala, če že te ne znam naštimat.user posted image user posted image user posted image

pa še ena slikica:
user posted image



Joj, kakšen balotko je tvoj Blaž!!!user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  za prah ja...jaz sem si blago kupila, ma mislim, da ga bom porabila za kaj drugega...bom poizkusila kasneje brez tetra plenice, mogoče bo lažje...


je pravi mali bajsek, heheuser posted image

ja, jaz sem ga dala brez tetra plenice not...mu jo čez dan za par ur vedno stran vzamem, da se malo razbrca


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 17:03:34   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: pocka



je pravi mali bajsek, heheuser posted image

ja, jaz sem ga dala brez tetra plenice not...mu jo čez dan za par ur vedno stran vzamem, da se malo razbrca



Pizza boy user posted image  user posted image  user posted image ...naš gre tudi po tej poti, da bo bajsek pravi...že zdaj ne vidimo vrata...lička pa ima kot hrček, ki si nabira ozimnico za zimo user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 17:59:38   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Ojla drage moje

Končno sem malo pri sebi.Nebom se preveč hvalila ker pol veste kaj se zgodi.
Včeraj sta bavca mela kontrolo oči in je vse ok tak ,da okulista smo se rešliuser posted image .
Pa prosim ne mi pravit super mama ,ker mi je pol nerodno ,ko ste ,pa itak vse super mamice vašim sončkom.

lejca - z navadnim sladkorjem jaz sladkam kamilice,nekdo ,pa mi je rekel ,da se dobi poseben sladkor v lekarni samo sem pozabla kako se reče.Ma jaz ne kompliciram kaj meni paše to tudi njimauser posted image .Nista zakomplicirana samo ,da je sladkouser posted image ,ker grenko lahko sama pijemuser posted image .
Lepo da se sama poštimata s tamalim vidva kar uživajta.

najaa - sprijazni se ,da bomo imeli probleme dokler bo železo,včasih samo malo prešvinglaj,da jih ne daj
Jaz včasih moram ker jaz mam 8 kapljic zjutraj in zvečer mam pa avstrijske .Tomaž nima večjih težav anže pa take da je joj in kaj naj če sta slabokrvna moram jima dat ,če glih se mi smilita ko 100user posted image .Res pa je da sedaj ko smo na soncu ne dajem ad3 ,ker vstran pa jih nočem spravit s temi krči.Imamo ,pa ta teden tako posvetovalnici pa boma še o vsem tem kako rekle .

polivanje - pri nas je to pomenilo prenajedanje,ko sem jima menjala hrano za stopnjo više sta s tem nehala,čeprav še pride obdobje ko bi mene pojedlauser posted image
Danes sem v avstriji kupila hrano ,pa da vidim ,če je kaj boljša.Rada bi ,da vsaj na tri ure prešaltatauser posted image ,bi mi pomenilo veliko ,pa še trebušček bi si spočila.
Anže nima problemov s kg tomažu ,pa se že malo pozna.No kaj pravi tehtnica javim v četrtekuser posted image .

Ja drage moje kaj čemo to moramo vse pregurat ni kaj,naji ,pa sem itak oblubla ko bomo spali celo noč te pridem pit na primorsko sem že atiju povedala,da ne bi kaj protestiraluser posted image .
Ja primorke ,pa kako sobo za eno noč ,da mi zrihtate ,ker v enem dnevu ,pa res ne mislim sem pa tjauser posted image ,pa resno mislim.

Nič drage moje še nakloftam kaj ko bo čas .Danes ,če mi bo ratalo še nekaj balkonskih rož posadim da ne bo hiša ko goli otokuser posted image .
Nič persida ma vas radauser posted image .
 
 


bomo kaj našle.. brez strahauser posted image


_____________________________

Leon, 21.2.2009

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 18:11:00   
PERSIDA
pondelak - jaz sem krvavela skoraj dva meseca ,ne vem če je že zmes bla menza ker jaz sem tukaj bolj švoh v glavnem sem se jaz tudi bala da je z mano kaj narobe smo jaz sem imela zelo švoh izcedek

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 18:14:43   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

pondelak - jaz sem krvavela skoraj dva meseca ,ne vem če je že zmes bla menza ker jaz sem tukaj bolj švoh v glavnem sem se jaz tudi bala da je z mano kaj narobe smo jaz sem imela zelo švoh izcedek

jaz mam še prav kri,kaki dan več drugi dan spet manj...


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 18:18:32   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, kako to misliš, da otrdi? Sej če nazaj vleče glavico, itak otrdi... Ne vem no, meni je v RA rekla, da gre vsak na UZ glavice, preventivno. Čeprav Nika je imela že 2 v P.




Sama ne vem, kako to zgleda, ker sama tega nisem opazila. user posted image Ja, glavico pa včasih vleče nazaj. Meni pa je pediatrinja rekla, da ona raje vidi, da da UZ glavice, kot pa da ga ne bi dala. user posted image Kako pa zgleda za UZ in kako dolgo traja? Zakaj ga sploh delajo? user posted image Hvala.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 18:28:48   
KOKICA32
Kako ste se ve odločile glede cepljenja proti ROTA VIRUSU? Meni je moja P rekla, da se moram do naslednjič odločiti kako in kaj, ker je prvo cepljenje pri 3 mesecih. Je pa rekla, da je vsekakor proiporočljivo, če gre otrok v vrtec, ko gre mami v službo, ker je tam največja možnost okužbe.
Obstajata pa dva cepiva: 1. ROTARIX (2 x cepijo oz. spijejo tekočino) in 2. ROTATEQ (3x cepijooz. spijejo tekočino in je še posebej primeren, če nameravaš z otrokom izven Evrope, v Azijo ali Afriko,...), Je pa plačljivo. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 18:29:32   
KOKICA32
Jaz sem krvavela in imela rjav izcedek točno 6 tednov!user posted image Jutri pa imam pregled pri G, prvič po porodu. Ji sploh ne bom povedala, da sma z mojim dragim že user posted imageuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 5.5.2009 18:30:27 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 18:34:08   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan.

Sem v gužvi, ker Nika ne spi več non stop. user posted image  Koliko vaši še spijo čez dan?
No, spali sva itak do 9h, tak da se ne pritožujem. Zdaj pa greva malo okoli.

Dali lepo da si še z nami. user posted image  

pocka, ti je poštar že pozvonil? user posted image


Aj naja moja podnevi spi le če gremo na izlet, drugače pa spi tam morda 4 ure redko včasih nič, pač ne rabiuser posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 19:29:40   
NoBady
Čao...

Mi mamo ju3 2. posvetovalnico, vam javim nove podatke, pa kako slikco prilepim...user posted image

punce dejte mi prosim pomagat-- a je še katera urejala preživnino? js morm napisat pisni predlog in mi je po tel. na CSDju povedala kko pa kaj, sam nism uspela vse zapisat tko da ne znam napisat tega sranja... morm pa ta tedn to napisat, če ne bo že prej 3 mesece okol in ne bom dobila otroških za nazaj... :(

čišča - krvavela sem ene 3 tedne, naslednje 4 sem imela obarvan izcedek, zdej je pa končno mim... Pri G. sem naročena šele 15. maja, ker sem prepozn poklicala in majo baje gužvo...tak dolg pa ne mislim ozirooma nisem čakala z user posted image user posted image

roke v usta - Taj ko se naje al po flaški al pa na zizi takoj da roke v usta al začne pa stokat za dudo... sem se tut js že spraševala če je lačen ampak če mu dam več za jest sam ven zbruha... ma men se zdi ful čudno ko Taj skos vleče tisto dudo, prou obseden je z njo, če ne se pa joka... sploh ne vem kaj naj naredim, zaspi vedno z dudo in še v spanju jo vleče...  pa dans je bil ful smešn ko je začel svojo roko opazovat in je tko škilu ker jo je mel čisto blizu obraza...user posted image




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 20:06:44   
pondelak
uf danes pa sem že takooo utrujena.tjaša že cel dan je vsako uro...pa še neke krče je mela prej  user posted image   revica

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 20:28:30   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

uf danes pa sem že takooo utrujena.tjaša že cel dan je vsako uro...pa še neke krče je mela prej  user posted image   revica


user posted image user posted image user posted image ..tudi pri nas je včasi tako ali pa se mali spomni in poje le polovično dozo, ki pa jo je potrebno kar hitro spet ponoviti... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:00:07   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

ekola, poštar je pozvonil user posted image ...pestunja pa se mi ne zdi kaj dosti drugačna od tiste v BCuser posted image , razen cena je krepko drugačna user posted image ...


In? Si že probala? user posted image


ma dej sem skoraj živčnega fasala,nisem mogla malega naštimat notri, ma nikakor, sem skoraj vrečo v smeti zabrisala...no, pol sva pa z mojim skupaj nekaj packala, pa nama je ratalo, zdaj pa mali spi notri kot polhek user posted image ...pol jo pa moram oprat

mala čebelica - a ima Klara tudi malo glavo postrani,ko jo imaš v pestunji? Ne morem malega tako naštimat,da nebi imela malo postrani glave, pa se bojim,da ni ok za vrat.user posted image Zdaj pa ne vem ali je prevelik, ali ne znam prav naštimat, booo. Še dobro,da nisem kuppila tiste rute,ki jo je treba vezat, mislim da bi z njo prah brisala, če že te ne znam naštimat.user posted image user posted image user posted image

pa še ena slikica:
user posted image



jaz sem prvič tudi obupala zraven. ampak sem jo tlačila notri skupaj s tetra plenicami in ni mogla pokrčit nogic pa sploh ni šla notri v to zadevo. pol pa je šlo - vsakič lažje.

ma glavo ma tudi včasih postrani. včasih pa mi uspe ravno jo naštimat, ampak ne me vprašat kako user posted image user posted image user posted image

čeprav je jaz ne dajem notri tako po predpisih. si na kavču naštimam pestunjo pa potem malo notri dam, potem pa si dam pestunjo gor in se počasi dvignem, samo z rokami klaro podpiram, da je ne bi ven skipala. v končni fazi pa potem nekje tako zgleda kot tvoj pikec.

ma po moje ta zadeva ne more biti preveč dobra za hrbtenico in vrat pa naj reče kdo kar hoče. dobro je pač za psihični razvoj - ker se otročič carta. njim po moje je udobno notri, vsaj naši, ker takoj zaspi. ampak jaz je vseeno ne upam nosit preveč. toliko da zaspi pa malo po balkonu in stanovanju pa jo potem samo prestavim v ležalnik in naprej tam spi....


_____________________________




(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:02:21   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

eno vprašanje za tiste ki je vaš user posted image star okrog 6 tednov-še krvavite??jaz še kar precej pa me že malo skrbi.saj drugo sredo mam g,pa bomo vidli...
naslednja posvetovalnica-27.4



meni se je nekaj ven cedilo praktično do dneva točno - ko je bilo konec 6ih tednov je bilo konec tudi izcedka. sem pa skoraj do konca krvavela. sicer čisto minimalno, ampak je vmes bilo skoraj vedno čisto malo krvi. no razen čisto zadnje dni, ko je potem izcedek bil že rjavkasto rumenkast pa tudi prozoren.


_____________________________




(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:03:05   
yania
Ojla punce....kako smo?
Evo, mi smo prišli s kratkega dopusta....bilo je zelo luštno, ma Timon priden 100 na uro. Zdaj ima že en ritem. Meni še zeloooo veliko spančka....
Zvečer poje zadnji obrok okrog 19 ali 20.ure, in spi do 3 ali 4.ure....potem pa spet do 7. ali 8.ure..če mu dam dudiko, spi dalje in ne rabi takoj jesti ob 8ih...ma je cukerček, res...potem je še ob 12ih, pa 16ih in se stvar ponovi...je pa tako, da imamo premajhno stekleničko,,,naštimam mu 130 (to je malo čez zadnjo oznako na avent.flaški...)...in vse poje...moram jutri prekuhati večjo stekleničko, ki jo že imam. Sem pa na Krku kupila v DMju cucelj 1+, ki ima 2 luknjici in mi  je zelo žal da nisem kar c tremi luknjicami, ker sploh ni razlike ko je med tistim cucljem z eno luknjico. Sem pa mu kupila tudi dudici avent(čeprav ima zdaj nuk), ki je od 3.-6-meseca, pa je še fuuul velika...sama duda ga je, pa skoraj mu luknjice noska pokrije....user posted image jo je pa vlekel, kot bi ne vem kaj dobil v ustka...

in kako ste ve kaj...a moram brati nazaj? Ma ne da se mi...sem kar mal prekurjena od vožnje, pa vsega danes...
jutri prilepim kako novo slikico, naš je v lička ko hrček, ima stalno rdeče pod vratkom...tiste gubice so res zoprne, ko jih tako težko očistimo vsak dan...je pa prej zelo užival v banji, sva se v prikolici umivala le z mokro krpico, je blo kar prehladno, da bi vodo mu točila v banjico...smo pa kaloriferček naštimali in na hitro poštimali...

tudi moj rokice baše v ustka že dva dni....po mojem bojo počasi zobki začeli malo poganjati...pa jih srbijo dlesni...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:04:18   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

ekola, poštar je pozvonil user posted image ...pestunja pa se mi ne zdi kaj dosti drugačna od tiste v BCuser posted image , razen cena je krepko drugačna user posted image ...


In? Si že probala? user posted image


ma dej sem skoraj živčnega fasala,nisem mogla malega naštimat notri, ma nikakor, sem skoraj vrečo v smeti zabrisala...no, pol sva pa z mojim skupaj nekaj packala, pa nama je ratalo, zdaj pa mali spi notri kot polhek user posted image ...pol jo pa moram oprat

mala čebelica - a ima Klara tudi malo glavo postrani,ko jo imaš v pestunji? Ne morem malega tako naštimat,da nebi imela malo postrani glave, pa se bojim,da ni ok za vrat.user posted image Zdaj pa ne vem ali je prevelik, ali ne znam prav naštimat, booo. Še dobro,da nisem kuppila tiste rute,ki jo je treba vezat, mislim da bi z njo prah brisala, če že te ne znam naštimat.user posted image user posted image user posted image

pa še ena slikica:
user posted image



Joj, kakšen balotko je tvoj Blaž!!!user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  za prah ja...jaz sem si blago kupila, ma mislim, da ga bom porabila za kaj drugega...bom poizkusila kasneje brez tetra plenice, mogoče bo lažje...


Piruri res poskusi brez tetra plenice. Meni z ni šlo niti pod razno. sem mislila da je naša pač tak velika da ne gre več v te zadeve user posted image user posted image ampak samo z pampersko pa se naredi kot en ježek v klobčič in jo potem z lahkoto notri stlačim.


_____________________________




(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:04:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, kako to misliš, da otrdi? Sej če nazaj vleče glavico, itak otrdi... Ne vem no, meni je v RA rekla, da gre vsak na UZ glavice, preventivno. Čeprav Nika je imela že 2 v P.




Sama ne vem, kako to zgleda, ker sama tega nisem opazila. user posted image Ja, glavico pa včasih vleče nazaj. Meni pa je pediatrinja rekla, da ona raje vidi, da da UZ glavice, kot pa da ga ne bi dala. user posted image Kako pa zgleda za UZ in kako dolgo traja? Zakaj ga sploh delajo? user posted image Hvala.

UZ glavice traja cca 5 min. nič več. Tamali se vleže, sestra mu da na dudo malo Daktarina, zdravnica pa mu pogleda glavico in printa slike ven. Nič groznega nič. Naša tamala je tak dudo vlekla pri zdravnici da se je zdravnica samo smejala..

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:06:18   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

uf danes pa sem že takooo utrujena.tjaša že cel dan je vsako uro...pa še neke krče je mela prej  user posted image   revica
očitno je nekaj v zraku. Naša je tud prava mala tečka že 2 dni. Očitno je tapridna Lija šla na dopust user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:07:23   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

eno vprašanje za tiste ki je vaš user posted image star okrog 6 tednov-še krvavite??jaz še kar precej pa me že malo skrbi.saj drugo sredo mam g,pa bomo vidli...


pri meni se vsak drugi dan še pojavi kakšna kapljica krvi (Jure bo jutri star 6 tednov). Imam pa v ponedeljek G, pa da vidimo, kaj bo rekla, pa da da zeleno luč za user posted image  user posted image . Je moj že neučakan user posted image


_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:08:14   
yania
jasna85, jutri čakam poštarja.....a ne?


a katera ve, v kakem pakiranju se dobi avent večjo stekleničko? Jaz eno imam , ko mi jo je ena dala, ker je rekla, da ne rabi dveh, moram pa še eno kupiti....a je zraven kak cucelj?

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:10:41   
felix7
yania, welcome back user posted image

no, meni se je pa Jure prehladil, ali se je pa od moža nalezel, ki ima angino, pa skoz smrka. Sej se skuša držati stran od Jureta, ampak ti bacili so prav povsod... in se mi revček tako smili, ko kašlja in smrka, pa mu moram kar naprej noska čistit. Zdaj gremo spat, pa me prav skrbi, da bo noč kratka, ker revček cel dan skoraj nič ni spal, kar naprej je jokal. Tako da danes nisem niti ene stvari uspela narediti, dobesedno - niti ene... Me je revček ves dan rabil ob sebi.
Ah ja, upam, da hitro mine.

Pa lahko noč.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:14:03   
yania
krvavitev ma jaz sem tudi krvavela 6 tednov, še kak dan več....so bili premori vmes, pa spet sveža kri...danes pa sem ravno fasala menstro....točno ko ura....prva po porodu je bila po mojem že marca, ker je bilo res sveže in je izzvenelo kot menstra, pa krči sobili zraven, no 2.je bila 6.apr, in 3.danes 5.maj...kot prej pred nosečnostjo...upam samo da ne bom fasala kakih hudih krčev kot aprila....ma mi je bilo za umret, res....zaenkrat ne kaže nič na to...me pa tako še križ matra, pz.dol še bolj v trtici, a vas tudi? Ko kopam Timona, ali pa če ga previjam kar na postelji (v prikolici npr.), ma se komaj dvignem, tako me zagrabi...
smo pa šli včeraj ful km z rolerji, je tako težek voziček za gurat v klanc, jaz pa kondicijo na nuli user posted image user posted image

kile,,,,,,ah, ja, ostajajo na enakem....raje ne grem na vago, ker na morju, pa še tisti beli kruh,ko kar vzhajaš....in se mu težko upreš....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:18:00   
yania
Tudi naš ima proti jutru zamašen nosek, ne tako na mokro, samo kaka suha muca se mu nalepi noter in kar sopiha, potem pa mu kapnem v vsako nosnico par kapljic fiziološke in s palčko dam ven, kar ven pokuka, danes je pa prav sam ven pihnil za grah veliko zeleno zadevo...ma revček, komaj da diha...čez dan je pa ok....mu pa res dam že ponoči ko se previjeva (ker mi spi 8 ur je to kar nujno, ma ni varijante da ga ne bi), in še zjutraj ko se previjeva.....potem je pa tako zadovoljen....
Tudi Naja je bila navajena fiziološke,,,ko je bila čisto še mala, sije sama noter ulivala tamale ampule 5ml fiziološke...so kar gledali in se smejali, če smo ravno kje bili in se je spomnila in mi jo vzela ven iz torbe...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
5.5.2009 22:46:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, kako to misliš, da otrdi? Sej če nazaj vleče glavico, itak otrdi... Ne vem no, meni je v RA rekla, da gre vsak na UZ glavice, preventivno. Čeprav Nika je imela že 2 v P.




Sama ne vem, kako to zgleda, ker sama tega nisem opazila. user posted image Ja, glavico pa včasih vleče nazaj. Meni pa je pediatrinja rekla, da ona raje vidi, da da UZ glavice, kot pa da ga ne bi dala. user posted image Kako pa zgleda za UZ in kako dolgo traja? Zakaj ga sploh delajo? user posted image Hvala.



Sem misla, da otrdi pač zarad mišic, veš npr. ko ga nepravilno dvigneš, je ena stran telesa trda. Razumeš?
Ne se bat, UZ glavice ni nič takega. Sam na miru ga boš morala držat, da bo s tisto sondo gledala po glavi. Nič takega, res ne. user posted image

Za rota virus je verjetno ne bova dala cepit... ne veva še, ker se nimava časa niti pogovorit... user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Poskok v rasti: Dojenček neprestano joče
S t.i. poskoki v rasti se pri dojenčku pojavijo spremembe v ritmu hranjenja, pogosta prebujanja, spremembe v vedenju - o...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?