|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
4.5.2009 9:20:50   
vika1

IZVIRNO SPOROČILO: rija

itak da strojno. še vedno pa ljudje dajejo žlice na krožnik in komot je pač dal kako umazano.

zadar, falkensteiner mogoče?


Pa ja,ja.Jaz osebno nič nimam proti HRV,samo pravim kako je bilo,vprašanje je samo to če je to zgodilo namerno ali je to samo nezgoda. Pa saj pravim da je bil zelo prijazen ....user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
4.5.2009 9:24:07   
mika
Glede pomivalca v gostilanh....če pred pranjem z gobico ne operejo kozarcev, šminka ostane gor....

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
4.5.2009 9:31:39   
Anonimen
Če so na Hrvaškem še prijazni? So. Jaz sem bila čet praznike v Splitu in v hotelu naletela na najbolj prijazno osebje, kar se da. Res prijetno vzdušje.

Na rob temu pa dodam, da sem bila pa ZELO razočarana nad prijaznostjo in gostoljubnostjo v Bosni. Tako da Hrvaška in Bosna sta zame neprimerljivi.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
4.5.2009 9:52:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: vika1
Evo,danes pa sem jaz doživela eno neprijetno presenečenje....

Zelo,zelo prijazen natakar ( v eni minuti,res je bilo zelo hitro) nam je prinesel pijačo. Vse je lepo in prav,ampak žlica za kavo je bila umazana,lahko rečem da sploh ni bila oprana,direktno se videlo da je bila samo polizana...user posted image ,zaj pa ne vem... drugače pa je bil zelo prijazen.

Takole presenečenje sem sama doživela že kar nekajkrat pri nas...

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
4.5.2009 9:53:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Meni pa nikol ne bo jasno, kako lahko izkušnje z mutavim kelnarjem, ki ne ve, kako se rečem streže valite na celoten narod. Pač greš v sosednjo kafano, ob takem obnašanju lepo vstaneš in greš. Sem v naši Luciji doživel več nestrpnosti, ker sem kao žabar kot pa na hrvaškem, pa mi verjemite, da lažje prenesem nacionalno nestrpnost, kot pa lokalpatriotizem.

Podpišem.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
4.5.2009 11:47:17   
Rožica I
So, zelo prijetni in prijazni user posted image ! Zakaj vprašaš? user posted image

Če ne maraš Hrvaške, pa pejt kam drugam! Recimo, Mehika je zdaj zelo IN user posted image !

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 4.5.2009 11:48:50 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
4.5.2009 13:53:26   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


Če ne maraš Hrvaške, pa pejt kam drugam! Recimo, Mehika je zdaj zelo IN user posted image !



user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
4.5.2009 19:16:50   
Anonimen
Apartma v Zadru 

Torej za pot okoli 300 EUR (


A ti preko Madžarske hodis, al kako user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
4.5.2009 20:54:50   
Anonimen
Še nikoli nisem doživela kakšen neprijeten trenutek na Hrvaškem. Pa sem že s svojimi starši dol hodila, pa sedaj s svojo družino.
Se pa letos že peto leto vračamo v isti kamp, v Dalmacijo in ker si vedno rezerviramo parcelo (da imamo blizu plaže,WC, zaradi invalidnosti otroka) in sem ravno danes dobila po mailu potrditev rezervacije in ogromen popust. Pa lansko leto so nam dali tudi ogromno popusta, tako, da še enkrat bravo za "naš" kamp.user posted image In za prijaznost "naše" receptorke!
Pa čez vikend tudi velikokrat skočimo v Istro, pa res še nikoli nisem doživela nič neprijetnega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 7:47:11   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Apartma v Zadru 

Torej za pot okoli 300 EUR (


A ti preko Madžarske hodis, al kako user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zgleda da resuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 9:05:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: RinkyDinkyDoo

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Aja pa prosila bi tisto, ki je rekla, da jo pridejo Karibi cenejše kot Hrvaška, če mi lahko najde link do tja, ker jest reva ga ne najdem.



Še zame link prosim! user posted image



Kakšen link pa bi? Do kalkulatorja al do česa?

Apartma v Zadru (seveda dobro opremljen apartma z vso komoditeto in neposredno ob morju) te pride okoli 80-100 eur na dan. Samo apartma. To je za 14 dni 1120 EUR (če je 80 EUR na dan). Poleg tega je treba še priti do tja in kaj jesti v teh dveh tednih mar ne? Torej za pot okoli 300 EUR (odvisno kakšen avto maš no) in za hrano okoli 500 EUR. To je 1920 EUR. Bu? Za Hrvaško?

Za ta denar potujeta dve odrasli osebi na Maldive, Mauricius, Tobago, Dominikansko Republiko, Brazilijo, Kubo, Tajsko, Karibe, ma kamor češ in to AI.






pa kak za vraga potem mi ne dobimo ene navadne grčije izpod 1800 eur za en teden?

Ti pa kar Brazilijo?

mater, sem jaz nesposobnauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 9:19:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: RinkyDinkyDoo

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Aja pa prosila bi tisto, ki je rekla, da jo pridejo Karibi cenejše kot Hrvaška, če mi lahko najde link do tja, ker jest reva ga ne najdem.



Še zame link prosim! user posted image



Kakšen link pa bi? Do kalkulatorja al do česa?

Apartma v Zadru (seveda dobro opremljen apartma z vso komoditeto in neposredno ob morju) te pride okoli 80-100 eur na dan. Samo apartma. To je za 14 dni 1120 EUR (če je 80 EUR na dan). Poleg tega je treba še priti do tja in kaj jesti v teh dveh tednih mar ne? Torej za pot okoli 300 EUR (odvisno kakšen avto maš no) in za hrano okoli 500 EUR. To je 1920 EUR. Bu? Za Hrvaško?

Za ta denar potujeta dve odrasli osebi na Maldive, Mauricius, Tobago, Dominikansko Republiko, Brazilijo, Kubo, Tajsko, Karibe, ma kamor češ in to AI.






pa kak za vraga potem mi ne dobimo ene navadne grčije izpod 1800 eur za en teden?

Ti pa kar Brazilijo?

mater, sem jaz nesposobnauser posted image


jaz tudi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 9:35:00   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: RinkyDinkyDoo

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Aja pa prosila bi tisto, ki je rekla, da jo pridejo Karibi cenejše kot Hrvaška, če mi lahko najde link do tja, ker jest reva ga ne najdem.



Še zame link prosim! user posted image



Kakšen link pa bi? Do kalkulatorja al do česa?

Apartma v Zadru (seveda dobro opremljen apartma z vso komoditeto in neposredno ob morju) te pride okoli 80-100 eur na dan. Samo apartma. To je za 14 dni 1120 EUR (če je 80 EUR na dan). Poleg tega je treba še priti do tja in kaj jesti v teh dveh tednih mar ne? Torej za pot okoli 300 EUR (odvisno kakšen avto maš no) in za hrano okoli 500 EUR. To je 1920 EUR. Bu? Za Hrvaško?

Za ta denar potujeta dve odrasli osebi na Maldive, Mauricius, Tobago, Dominikansko Republiko, Brazilijo, Kubo, Tajsko, Karibe, ma kamor češ in to AI.







Če že najdeš te cene - jaz jih ne razen Tunizije  je to kot si napisala za dve osebi, v apartmau za 100 eur pa jih lahko spi tudi do 6. Pri potovanjih moraš še računati takse in vize in podobno.
Mogoče se jaz pa ti ne obremenjujeva z 70 eur takse, če je pa 4 članska družina to pomeni 280 eur dodatnega stroška. Karpa lahko za eno delavsko družino v Sloveniji pomeni pol plače.
Tako, da ne moreš tako gledat na te stvari. Potem če že potuješ v druge države še enkrat toliko zapraviš za vse izlete in spominke na katerih se ti kasneje nabira prah.
Saj pravim vse super tudi mi si lahko privoščimo in potovanje in teden dni oddiha na Hrvaškem vendar se je treba postaviti tudi v kožo ljudi, ki pa nimajo takšnih delodajalcev in jim je tisti dopust 7 x 60,00 eur ( za kar že najdeš na Hrvaškem 4 posteljni apartma ) in potem max. za pot 150 eur in za zapravit vsak dan 30 eur in potem te pride cifra za 4 člansko družino okoli 800,00 eur to pa je malo več od enega regresa. Kam pa bo potovala 4 članska družina za 800,00 eurov. zdaj pa na plan z ponudbami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 9:36:49   
kalbo
Ma jest sm tud ugotovil, da grem lahko za enak denar v Dubaj v un tahud hotel, jest norc pa na Murter rinem.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 10:02:02   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma jest sm tud ugotovil, da grem lahko za enak denar v Dubaj v un tahud hotel, jest norc pa na Murter rinem.user posted image user posted image user posted image





na toast in na kokakolo?



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 10:22:55   
kalbo
Ne za toast bi zmanjkalo :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 10:37:15   
petja
Mi smo bili za prvomajske v Puli in nimam nobenih pripomb. Edino pohvalo glede cen - zunaj se je in pije občutno ceneje kot v Ljubljani.

Za en cel dan smo v Fažani pustili avto in šli na Brione - avto je bil cel, zaparkiral nam ga je pa Slovenec. Verjetno je bil hud frajer (Audi Q7) in se je odločil, da bo imelo parkirišče več mest in da smo mi pravi za zaparkirat. Majstr, ki pobira parkirnino je bil ful prijazen, obletal vse lokale, da je našel sovaščana, ki je lahko premaknil svoj avto in nam omogočil, da se odpeljemo. Na koncu nam je celodnevni parking računal 12 kun (to je 1,7 € - poskusite v Lj parkirati za ta denar) - zato, ker smo imeli težave. V Lj se to ne bi zgodilo. Torej, same pohvale!

Nesramne ljudi pa najdeš povsod, ogromno jih je tudi pri nas, se mi pa zdi, da če je na Hrvaškem kdo nesramen do nas, vsi skočimo v zrak, če je pa to pri nas, smo pa tiho oz. se ne pritužujemo na polno po forumih. Dejstvo je, da se ljudje do nas obnašajo tako, kot mi do njih.

< Sporočilo je popravil petja -- 5.5.2009 10:38:28 >


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 10:59:19   
kalbo
Točno tako.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 11:23:19   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: petja


Nesramne ljudi pa najdeš povsod, ogromno jih je tudi pri nas, se mi pa zdi, da če je na Hrvaškem kdo nesramen do nas, vsi skočimo v zrak, če je pa to pri nas, smo pa tiho oz. se ne pritužujemo na polno po forumih. Dejstvo je, da se ljudje do nas obnašajo tako, kot mi do njih.


Pika.user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 11:26:44   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Mi smo bili za prvomajske v Puli in nimam nobenih pripomb. Edino pohvalo glede cen - zunaj se je in pije občutno ceneje kot v Ljubljani.

Za en cel dan smo v Fažani pustili avto in šli na Brione - avto je bil cel, zaparkiral nam ga je pa Slovenec. Verjetno je bil hud frajer (Audi Q7) in se je odločil, da bo imelo parkirišče več mest in da smo mi pravi za zaparkirat. Majstr, ki pobira parkirnino je bil ful prijazen, obletal vse lokale, da je našel sovaščana, ki je lahko premaknil svoj avto in nam omogočil, da se odpeljemo. Na koncu nam je celodnevni parking računal 12 kun (to je 1,7 € - poskusite v Lj parkirati za ta denar) - zato, ker smo imeli težave. V Lj se to ne bi zgodilo. Torej, same pohvale!

Nesramne ljudi pa najdeš povsod, ogromno jih je tudi pri nas, se mi pa zdi, da če je na Hrvaškem kdo nesramen do nas, vsi skočimo v zrak, če je pa to pri nas, smo pa tiho oz. se ne pritužujemo na polno po forumih. Dejstvo je, da se ljudje do nas obnašajo tako, kot mi do njih.



Samo s tem pa se ne strinjam...to je tak ko tisto dobro se z dobrim vrne..slabo s slabim..načeloma res, dejstvo pa to ne more bit.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 12:08:44   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Dejstvo je, da se ljudje do nas obnašajo tako, kot mi do njih.



Samo s tem pa se ne strinjam...to je tak ko tisto dobro se z dobrim vrne..slabo s slabim..načeloma res, dejstvo pa to ne more bit.

-----------------------
Ne da je to dejstvo, to je univerzalna resnica user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 12:15:08   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Dejstvo je, da se ljudje do nas obnašajo tako, kot mi do njih.



Samo s tem pa se ne strinjam...to je tak ko tisto dobro se z dobrim vrne..slabo s slabim..načeloma res, dejstvo pa to ne more bit.

-----------------------
Ne da je to dejstvo, to je univerzalna resnica user posted image !


user posted image

Zakaj pa potem en tip v našem bloko vsakega, ki ga (prijazno) ogovori, nadere in ozmerja ko psa.

Mene je enkrat ozmerjal s kurbo nacistično, pa sem ga samo lepo (res, vljudno in lepo in prijazno) prosila, če se malo odmakne, da bi šla lahko z vozičkom mimo do dvigalauser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 12:24:46   
uwaga
Revež pač ne pozna univerzalne resnice! Mnogi je ne.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 13:32:50   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko



Mene je enkrat ozmerjal s kurbo nacistično, pa sem ga samo lepo (res, vljudno in lepo in prijazno) prosila,



mogoče si ga pa tako lepo prosila, da je mislil, da zraven še na kaj namiguješ user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 13:38:07   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Revež pač ne pozna univerzalne resnice! Mnogi je ne.



In česar ne poznamo, ne pomeni, da ne obstaja..bbbbuuuuhhhhhaauser posted image

Ne resno...saj ne rečem, okreće se kolo sreće, to drži..ampak življenje je čudo in sreča/nesreča..dobro/zlo...kroži okoli nas vedno...kako in kdaj in kaj od tega pa bo v našem življenju prevladovalo, pa nima veze z dejstvi in univerzalnimi resnicami..ampak z usodo, ki ji pobegnit ne moremo, ampak jo lahko krojimo..

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?