|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Shoping v Italiji
26.4.2009 13:12:53   
natasarobi
Mene pa zanima ali je bil akatera od vas v novem nakupovalnem centru pri Udinah? Mislim ,da je tam in ne vem kako se mu reče.

Kam se splača v shoping v Italiji?

lp,
N.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 13:17:13   
amaya
ja dva sta...jaz sem bolj lene sorte in grem kar v Torri d'Europa v Trst.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 13:24:14   
Eillish
Mi hodimo večinoma v Fiero, to je ob izvozu Udine sud, ker je v njem res ogromno trgovin in s tem tudi izbire, je pa nekaj dobrih trgovin tudi v centru na severu, ob magistralki proti Trbižu. Sicer ne vem, če se res splača tam kupovat, cene niso nič nižje, jaz grem pač tja namesto do Ljubljane.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 14:06:07   
natasarobi
Mene bolj zanima zaradi izbire. Ne vem a sem tako zbirčna, da nam pri nas v Lj. in kr. ni nič všeč ali pa res nimajo nič posebnega. Sem bila tudi v Celovcu, pa mi tudi ni nič preveč všeč.

Italijanke so mahnjene na modo in kič, pa bi šla mal na izlet.

Obožujem pisane majice - z potiski, kamenčki, vezeninami, ampak nisem pripravljena za takšno majico odštet 40-50 eurov, kot so pri nas, sploh v Emporiumu (pa še to ni kaj dost izbire).

Iščem še kakšno oblekico - dolgo s širokimi naramnicami, pa ni pri nas nič pametnega.

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 14:08:25   
rija
da ne boš mislila, da so fajn stvari v Italiji poceni....40 eur ni nič....user posted image  in ja Italijani so fajn zrihtani....samo tudi konkretne denarce porabijo na temuser posted image  zato pa se vozijo s poklumpanimi mofami user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 14:51:42   
natasarobi
rija - ti si bolj iz teh modnih vod, če se ne motim - kaj predlagaš, kam se splač kupovat.

Dam tudi kaj več denarja, seveda, pod pogojem, da mi je všeč.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 15:48:11   
tropical
Mi hodimo v Citta Fiera, Pol v Palmanovo in v Palmanova outlet, drugače so mi fajn tudi Oviesse, Smart, 

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 18:51:03   
kaya2007
mi kupujemo v udinah, včasih dobimo precej, včasih nič..če hočeš pa da je lepo in svetleče, ponavadi niti ni poceni (take stvari imajo ponavadi firme kot so danza, cavalli in kaj podobnega).
kar se barvastih majčk tiče, mi dobimo največ v celovškem benettonu.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 20:57:37   
sanja nk.
http://www.palmanovaoutlet.it/index.php/pov_en

pojdite tole pogledati, ker te res navduši user posted image , največji nakupovalni center v Italiji , nekaj novega, pa vse kar hočeš najdeš
narejeno je prav mesto, kot stara Italija cela avenija..
samo si za to vzemite malo več časa
lp

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 21:01:33   
kaya2007
meni se pa ne zdi nič posebnega, tudi ne dobim vsega tam-daleč od tega. sploh za tamalo nimajo praktično nič, razen čevljev. se pa zgodi, da naletiš na kaj finega, ja. pa lindtova trgovina je njami user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 21:07:42   
sanja nk.
hmmm ja kar se tiče svtari za naju z možem sva kar nekaj dobila, no sej vsega tako ali tako nimajouser posted image , smo pa našli kaj sladkega za pojestuser posted image , kak kos obleke, pa nekaj za dom...
kar se pa tiče mulcev user posted image ...pa dobim vse pri nas ( lahko dobim), saj samo v obsešen ali madness zavijemo in že polne vrečeuser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 23:09:17   
Felicity
Nov, kakšen nov nakupovalni center v Udinah?



(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 23:21:06   
Felicity
Jaz hodim v citta fiero v UD, par x na sezono.
njihov link - http://www.cittafiera.it/orari/
potem je tam blizu še arteni  http://www.arteni.it/home_page

V okolici in centru jih je še par manjših teh centorv s trgovinami.

Za novega v okolici Udin pa nisem slišala.
En nov je v Miljah pri Trstu, ma razen marketa in par trgovinc, je še 70% prostorov praznih.  PA še en center je od Sorelle Ramonda v Ronchih - link (evo, še seznam znamk, ki jih prodajajo)
http://www.sorelleramonda.com/ramonda/show.do?codSede=170&lang=it&idmenu=13&gerarchia=002.002

Za Palmanovo Outlet Vilage - je pa tako, odvisno kdaj prideš, sem bila par krat, se je zgodilo da nisem nič dobila, včasih pa kar nekaj.
Je pa zelo odvisno kakšno znamko gledaš, od guess torbice so lahko znižane za 10-15%, kar običajno dobiš tudi v navadni trgovini.

V Torriju v TS pa nisem bila že par let, so pa trgovine zelo podobne kot v Fierri, z razliko da jih je v Fierri vedno več (ker se non stop širijo user posted image ).


< Sporočilo je popravil Felicity -- 26.4.2009 23:22:19 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Shoping v Italiji
26.4.2009 23:23:54   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

http://www.palmanovaoutlet.it/index.php/pov_en

pojdite tole pogledati, ker te res navduši user posted image , največji nakupovalni center v Italiji , nekaj novega, pa vse kar hočeš najdeš
narejeno je prav mesto, kot stara Italija cela avenija..
samo si za to vzemite malo več časa
lp



Mogoče največji outlet, center pa bolj težko. user posted image



< Sporočilo je popravil Felicity -- 26.4.2009 23:25:41 >

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 8:59:59   
kaya2007
meni je v udinah všeč še en trgovina, ki je malo naprej od arteni in na drugi strani ceste..

ma, v bistvu mi gre na živce, ker moraš po italiji full iskat, bluzit in brskat, da približno dobiš vse kar iščeš..

zadnjič sem videla enega tamalga, ki je bil cel oblečen v murphy nye, so baje v italiji kupili..jaz na to firmo za otroke še nikjer nisem naletela, je kdo od vas?

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 9:47:10   
mika
č e želim kakšno obleko grem v Zgreb, ker mi je Italija predaleč. Včasih smo šli tudi v Italijo, ko je ena gospa iz Rijinih koncev organizirala prevoz.

V zagrebu so pa ful spredaj z modo. Baby dol oblekce sem imela pred 5leti, k nam so pa prišle kdaj...2-3 leta nazaj, pa še tako češke, da bi jih imela samo za doma. Šele lani je bila pri nas precej velika izbira teh oblek, ampak me je že zdavnaj minilo do teh.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 10:51:48   
rija
a tukaj se ne bo nič brisalouser posted image


ena sama reklama.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 11:25:25   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a tukaj se ne bo nič brisalouser posted image


ena sama reklama.....


Eh, to velja samo za uporabnice RR, da slučajno ne bi katera kaj zaslužila na njihov računuser posted image . Da pa oni služijo na naš račun, ni važno...ma ne samo da služijo, da sploh obstaja RR.
Ampak veeeeeeeeš, takšna so pravilauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 11:33:49   
mika
o, hvalauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 11:37:17   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a tukaj se ne bo nič brisalouser posted image


ena sama reklama.....


V bistvu nihče ne dela reklame zase, so samo info, kot bi rekel mercator ali coop ...
Drugače pa lahko brišejo pol foruma - od opreme za otroka/dojenčka (pampers, chicco, maxi cosi, ....) , lepota in moda je potem tudi ena sama reklama ... user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 11:37:48   
Felicity
Kdaj pa bo na tvoji trgovini? user posted image

< Sporočilo je popravil Felicity -- 27.4.2009 11:38:47 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 11:49:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Kdaj pa bo na tvoji trgovini? user posted image


upam, da čimprej...user posted image

saj bo plačana reklama potem na rr user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 14:52:25   
end1
en nov center so odprli na italijanski strani pri Škofijah, če greš po italijanski AC proti Kopru zadnji izhod pred Slovenijo, naj bi blo ful malih trgovinic, nekja podobnega kot v udinah.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Shoping v Italiji
27.4.2009 19:25:07   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: end1

en nov center so odprli na italijanski strani pri Škofijah, če greš po italijanski AC proti Kopru zadnji izhod pred Slovenijo, naj bi blo ful malih trgovinic, nekja podobnega kot v udinah.


A ta v Miljah? Ta ima razen ful velikega marketa, še par trgovin, veliko prostora je še nezasedenega (60-70%). user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Shoping v Italiji
28.4.2009 8:24:57   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: end1

en nov center so odprli na italijanski strani pri Škofijah, če greš po italijanski AC proti Kopru zadnji izhod pred Slovenijo, naj bi blo ful malih trgovinic, nekja podobnega kot v udinah.


A ta v Miljah? Ta ima razen ful velikega marketa, še par trgovin, veliko prostora je še nezasedenega (60-70%). user posted image



ta ja, upam, da bo kaj več kot je, zgleda že, saj je tudi drugi štuk že opremljen, sam je še zaprt.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?