|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
14.4.2009 8:41:29   
tassika
Evo rožica, pa sva imeli podoben vikend, obedve viseli pri zdravnikih, pri obeh je ravno prav velik in srček dela. No samo, da je vse ok. Jaz tudi nme prenašam več najbolje dolgih poti, sva šla včeraj v Gorico, pa je bilo preveč, me je potem tako špikalo, ceste me preveč prerukajo in tudi sedenje mi ne ustreza kaj preveč, me začne bolet, tako, da sem tudi za rač. bolj malo. Pri vseh bo vse ok, samo malo nam živčki nagajajo.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: November2009
14.4.2009 9:32:32   
toba
Miki23&Malaroža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nončika sem se že spraševala kje si? Držim pesti in čimpreje javi kako si opravila. jaz imam NS v četrtek ob 18.30, po moje me bo od same nervoze pobralo!
Včeraj smo povedali doma - seveda veselje in tudi začudenje, ker sem tako zvesto zatrjevala, da pri nas ne bo več otrok ( no tako sem se tudi izognila večnemu vprašanju, kdaj bo drugi....pa saj tudi prav mlada nista več...ipd..)
Trebušček se malo že pozna, imam pa to ˝srečo˝, da sem bajsek in se z mojo širino nihče prav dosti ne ukvarja.
Bom pa v službi povedal naslednji teden, ker bom noseča že polne 3 mesece in se mi zdi, da je prav, da vedo in me nehajo vkljčvat v razne projekte in začnejo iskati neko nadomestilo zame. Situacija je namreč taka da imam kar nekaj kilometrov do službe in če mi to z večjim trebuhom poleti ne bo zneslo bo verjetno tudi kakšna bolniška padala. Bolniška sicer ni moj namen, ampak v tem trenutko je moje nerojeno user posted image  na prvem mestu!
Punce na izi, užijte še kakšen sonček žarek in poročajte kako ste.
lp

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: November2009
14.4.2009 9:33:27   
rožica13
Ja tassika se bomo mogle bolj paziti, samo da so rekli da je vse o.k.! Jaz zdaj na daljših razdaljah ležim zadaj v avtu in je boljše, če pa sedim me pa potem  tudi boli in kaj špikne. Drugače pa mam vedno ko si obrišem nos krvavo in tudi po umivanju zob včasih, to je baje zaradi sluznice ki bolj nabrekne. Glava me tudi boli in danes sem na splošno čisto brez enegrije bom kar preležala vsaj dokler ne bom bolje.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: November2009
14.4.2009 9:35:35   
korala
Ojla, punce! Pa so prazniki mimo. Sem se kar premigala, pa tudi počivala. Jutri imam prvi pregled (UZ), sem čisto na trnih. Kar neke neumnosti bluzim svojemu, ker me je tako strah.
Držite pestke, pa se javim v četrtek. user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: November2009
14.4.2009 9:55:00   
tassika
Rožica jaz takih težav še nimam, mi je pa ravnokar ratalo ful slabo, še dobro da imam ta teden dopust grem kar malo na kavč.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu korala)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: November2009
14.4.2009 10:00:04   
tassika
no pa je šel moj zajtrk v maloro. Ne maram bruhat in danes mi je uspelo prvič, prej mi je bilo vedno samo slabouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: November2009
14.4.2009 10:18:28   
Perlica76
Pozdravljene!
Jaz pa imam jutri UZ in komaj že čakam,da vidim,če je vse ok,....
Drugače sem se slabosti že prejšnji teden rešila,imam pa grooozne probleme s prebavo;ne gre pa ne gre!Itak sem imela že pred nosečnostjo te probleme,zdaj pa .......kriza!Pa jem vse,kar naj bi pomagalo(suhe slive,otrobe,Activio,Donat,laneno seme,.....)
Moram jutri G vprašat,kaj naj nardim,sem brala,da je v nosečnosti dovoljen sirup Portalak-mogoče bi pomagal?
Kako si pomagate ve(tiste,ki ste zaprte?)

Lp in user posted image !!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: November2009
14.4.2009 10:39:14   
korala
Perlica76, sva že dve, ki imava jutri prvi UZ in težave s prebavo. user posted image   Poskusi s pogretim Donatom.
Dobro opravi jutri!

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: November2009
14.4.2009 11:04:19   
tante
IZVIRNO SPOROČILO: Perlica76

Itak sem imela že pred nosečnostjo te probleme,zdaj pa .......kriza!Pa jem vse,kar naj bi pomagalo(suhe slive,otrobe,Activio,Donat,laneno seme,.....)
Moram jutri G vprašat,kaj naj nardim,sem brala,da je v nosečnosti dovoljen sirup Portalak-mogoče bi pomagal?
Kako si pomagate ve(tiste,ki ste zaprte?)



Opa še ena......že dva dni nič in pol mi pa pravjo kolikšen trebuh že imam!user posted image user posted image  Pa kako naj vsakemu razlagam da to ni zaradi nosečnosti vse ampak da so bili obilni praznikiuser posted image .
Ne vem kaj bi še pojedla da bi me pognal vsaj maloooooooooooooooooooo


Jaz grem pa sedaj na malico........in ne boste verjele že celo dopoldne se prav dobro počutim.

_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: November2009
14.4.2009 12:23:23   
Nončika
pri meni so slabosti minile. so se pa pojavili konkretni problemi s prebavo. pa ne, da ne bi mogla na potrebo, ampak me vse, čisto vse zadnje čase zdela. v petek sem se najedla fižola in sem bila pečena za cele praznike. soboto sem dobesedno preležala. take krče sem mela, da sem mislila da bom hin.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: November2009
14.4.2009 12:43:31   
toba
Nončika tudi sama ne smem jesti zelenjave, ampak prav nobene zelenjave, če ni WC-ja v neposredni bližini, pol sem pa še nekaj časa čist hin user posted image . Sem pa tudi kakšen teden nazaj pojedla par fižolčkov v juhi, pa sem mogla bit precej hitra, da sem uspela priti do kopalnice, pa še pol sem pila ko zmešana, ker je iz mene steklo sigurno deset litrov tekočine, verjetno sem bom izogibala fižolu celo nosečnost. Kaj hočmo neketere bruhajo, jaz pač driskamuser posted image .
Drugače nimam problemom s prebavo je pa res, da spijem precej vode (cca. tri litre ali več) na dan, pijem tudi Donat (bolj zarad Mg-ja). Sem pa že slišala, da obstaja nek sirup za izboljšanje prebave, ki ga lahko tudi nosečke pijejo, vendar žal ne vem imena. Mogoče bi bilo treba mal v lekarni vprašat.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: November2009
14.4.2009 13:49:43   
among_the_clouds
Ojla punce, upam, da ste lepo preživele praznike. Mi smo se imeli super. Danes pa že nazaj v realnostuser posted image  ah, ni kej, treba je delat user posted image

Toba, ni čudno, da imaš drisko, ko pa piješ donat, tudi jaz bi jo imela. Kadar sem zaprta, spijem kozarec donata na tešče in me tako požene, kot da bi dobila drisko. Saj Mg lahko dobiš tudi drugje.

Tiste, ki ste zaprte - namočite si suhe slive v vodo čez noč, zjutraj spijte kozarec donata in vodo od sliv, potem še pojejte slive in ni vrag, da se ne boste spraznile user posted image

Pa lepo se imejte še naprej!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: November2009
14.4.2009 14:39:42   
Anonimen
Dan.
No jest sm končno dočakala prvi pregled, pikica je velika 21,8mmuser posted image , vse ok.
Nuhalno mam pa 12.5.

Lep dan še naprej pa se še kej javim, ko bom kej domauser posted image

(odgovor članu among_the_clouds)
  Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: November2009
14.4.2009 15:00:21   
toba
nina7 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo! Je dober občutek, a ne?
among_the_clouds pa saj ne spijem tri litre Donata, (si predstavljam kakšna bi bila potem, še shujšala bi user posted image ) kvečjemo kakšen kozarc na dan (ne vsak dan). Po zelenjavi pa letim vsakič ko jo probam, npr. danes sem si privoščila en mali paradižniček (res je bil mali) pa mi je tako slabo, da bi šla najraje bruhat (no vsaj driskice še ni user posted image ). Ja za slive sem že tudi slišal...upam, da vam bo vsaj kaj pomagalo, je prav zopern občutek ta zaprtost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: November2009
14.4.2009 15:31:03   
monika985
Javla se še tretja, ki ima jutr pregled in pa težave s prebavo user posted image ! Meni ne pomaga niti pogret donat niti slive user posted image , pač počakam dan ali dva, pa je takrat bolje.
Ugalvnem držite jutr pesti tudi zame, saj sem ta pregled komaj dočakala in sem zaradi slabih novic iz tega foruma iz dneva v dan bolj živčna... Čestitke vsem, ki ste uspešno prestale preglede in pa držim pesti za tiste ki jih še imate!!!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: November2009
14.4.2009 16:01:23   
rožica13
Evo še eno ki driska user posted image . Jaz tudi pojem ogromno sadja, zelenjave in tudi kak kozarec Donata pa jem alge in to ma učinek čiščenja telesa. Tako da sem prejle tudi komaj prinesla do WCja user posted image . Pa saj nimam vedno malo bolj redko gre vsaj lažje ven. Boljše kot če bi ostalo noter in bi se izločali strupi.

(odgovor članu monika985)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: November2009
14.4.2009 16:10:17   
tassika
No pa da se vam še jaz pridružim, prvič sem bila po elevitu grozno zaprta, pomagalo ni nič, zdaj pa vsako jutro spijem magnezij in pojem neovin in sem čisto lahko na wc-ju, če mi pa še živčki delajo zraven me pa itak čisto zvije. Jaz ne vem kaj pomaga, ali druga kombinacija tablet ali magnezijeve tablete, bolje tko kot pa biti zaprt, tisto je šele težko.

Moj je pa na poti v borovlje po moje tablete in stoji v koloni, ker je v lescah padlo dol letalo, pa še zožanje je in ful primerna ura, a ni zlat, domov bo pa spet prišel vs našpičen, tko da grem uživat dokler je še mirnouser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: November2009
14.4.2009 16:41:12   
ninka80
Oj, še ena, ki ima težave s prebavo. Driska...... za znort. Sploh ne vem, kaj naj nardim. Dva dni sem zaprta, pol pa dva dni driska. Pa ni nič važn, kaj pojem. Kak nasvet??

Drugače  pa sem danes povedala ravnateljici in pomočnici in sta bili obe zelo veseli. Ravnateljica je edino komentirala: a že druzga??user posted image user posted image user posted image Tko hitr?

Tako, zdej pa šibam na govorilne ure v vrtec.

user posted image user posted image za vse, ki ste vidle svoje pikice.


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: November2009
14.4.2009 17:30:17   
Lupinca
tassika, šele zdej sem vidla, da si bila na urgenci!! Ojoj...no samo da je sedaj vse ok!! Le počivajuser posted image

pa čestitke ostalim za uspešne preglede!user posted image

no, zdej pa še nončika javi da je vse ok, pa bo!user posted image

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: November2009
14.4.2009 18:45:22   
Perlica76
user posted image Ojla!!

among_the_clouds
Morda mi ne boš verjela,ampak jaz jem vse to + še več podobnega,torej na tešče spijem topel Donat 3dcl dopoldan,pa 1-2dcl pred kosilom,pa 1-2 dcl zvečer, pojem suhe slive,pa naj bodo namočene al pa ne,pa tudi vode spijem najmanj! 1,5l....Žal imam to sranje s tem sranjem!!Verjamem,da ni za verjet,a tako pač je!Sem zabasana do fula!

Tiste,ki vas muči driska,pa vam kar malo zavidam,čeprav vem,da tudi to ni ravno fajn,je pa vsekakor boljše,kot bit zabasan s tem blatom in strupi....
Bomo zrihtali;upam!

Lp vsem in user posted image

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: November2009
14.4.2009 18:48:49   
toba
Se strinjam, zaprtje je res eno sranje. Upam, da bo čimpreje minilo in se tudi tebi Perlica76 prebava uredila.
Nončika kako sta opravila, si končno dobila PDP?

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: November2009
14.4.2009 19:20:38   
Nončika
naš mali otroček je večji kot pa je značilno za 11t 2d, baje je 12t in 4d. ginekologinja je rekla, da je vse videti ok, nuhalna svetlina je povečana. je pa 2,5mm. je rekla, da mi priporoča krvni test. na tega pa grem jutri.

malce me je strah. sem prebrala vsega in svašta o nuhalni svetlini in o povečanju, baje je nevarno nad 3,5mm in v primeru, če ni vidnih nosnih kosti ali nekak tak. a pri našem bebiju je nosna kost vidna. je pravi migec in obenem lenuh. ni in ni hotel pokazati noska.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: November2009
14.4.2009 19:23:10   
toba
in ti krvni testi, ti dajo rezultat takoj? Držim pesti, da bo vse Ok. Itak da bo!user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: November2009
14.4.2009 19:31:26   
Nončika
eh, kje pa. krvne teste pošljejo v ljubljano. rezultati bojo enkrat naslednji teden. saj je rekla, da je videti vse ok. srček ok, rokice, nogice,... vse na mestu. ne vem no. mogoče jaz delam iz muhe slona. je rekla, da vsem ki majo nuhalno svetlino nad 2mm priporoča odvzem krvi in to preiskavo.

jaz mam občutek da je vse ok. mora biti!!!!

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: November2009
14.4.2009 19:38:53   
Lupinca
Nončika ma ne skrbi! Če je rekla da je vse ok, je vse ok! user posted image Jaz sem pa brala, da je lahko pri starejšem plodku ta debelina večja! In če si napisala, da je že tako večji, torej da si v 13t, je to pomoje zato! Pa če se je nosek videl....sem prepričana da je vse ok!
Pri kateri G pa si imela NS?

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




gripa
Lelly28 RR

Ali ste cepljeni proti gripi?

da (7%)

ne (93%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!