|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 10:36:48   
pikica*
Kaj pa kaj takega?
user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 10:40:03   
Anonimen
Pižama party?

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 10:40:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Kaj pa kaj takega?
user posted image


Eno takole bi rabila za na vrt da bi vrabce odganjala user posted image

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 10:54:30   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Pižama party?


Ne...samo partyuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 11:00:40   
smigli
gospa kerensa

ozke kavbojke
visoke pete
kakšno odštekano mikico, malo daljšo, da pokrije pol rite
na vrh si daš malo bolj fini reklc ( krajši od mikice )

pa lepo se imej

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 12:14:30   
Liya
jaz bi šla kar v kakšnih jeans črnih hlačah pa ena majčka,pa ene črne čevlje
ne z visoko peto,ker jo ne nosim.

Kerensa pa ja nisi šla v nabavo??

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 12:23:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Liya
Kerensa pa ja nisi šla v nabavo??

Nisem, nisem. Samo na UE sem skočila po dovolilnice za čez mejo za otroka, ki gresta čez eno uro na CRO.

Glede cunj pa... mislim, da bom vse skupaj poslala v penis, oblekla jeans in šla. Škoda živcev (celo dopoldne mi je šlo za brezveze).

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 12:29:01   
Anonimen
(celo dopoldne mi je šlo za brezveze).


user posted image user posted image

a drgač bi pa kej koristnega počelauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 12:29:31   
Anonimen
Moja mami je šla lani na obletnico mature. Se je nališpala ko pompeževa rit, nova frizura, kozmetičarka, nove cunje. Na poti na obletnico je šla oprat avto, da bo še ta v stilu. Takrat je vozila kabrioleta (kriza srednjih let). Sredi pranja se jji je odprla šipa na voznikovi strani... in mati je bila cela pošpricana od tiste smrdljive pene po ksihtu, obleki, od las ji je kapljalo... no pa še avto je bil noter cel pošprican... user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 12:35:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
a drgač bi pa kej koristnega počelauser posted image

Seveda - naspala bi se! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 12:58:18   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Liya
Kerensa pa ja nisi šla v nabavo??

Nisem, nisem. Samo na UE sem skočila po dovolilnice za čez mejo za otroka, ki gresta čez eno uro na CRO.

Glede cunj pa... mislim, da bom vse skupaj poslala v penis, oblekla jeans in šla. Škoda živcev (celo dopoldne mi je šlo za brezveze).


no, si končno nehala komplicirati user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 12:58:57   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Moja mami je šla lani na obletnico mature. Se je nališpala ko pompeževa rit, nova frizura, kozmetičarka, nove cunje. Na poti na obletnico je šla oprat avto, da bo še ta v stilu. Takrat je vozila kabrioleta (kriza srednjih let). Sredi pranja se jji je odprla šipa na voznikovi strani... in mati je bila cela pošpricana od tiste smrdljive pene po ksihtu, obleki, od las ji je kapljalo... no pa še avto je bil noter cel pošprican... user posted image



ajoj...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 14:43:49   
Pika Zoja
Lasje morajo biti pobarvani in urejeni, make up nevpadljiv in urejeni nohti, pa je človek dokaj sprejemljiv v kakršnemkoli outfitu. 

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 16:36:42   
BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

Lasje morajo biti pobarvani


zakaj pa morajo bit pobarvani? ok, če misliš na raznorazne narastke in izrastke...
z ostalim se pa strinjam in dodajam: ne smeš smrdet po kuhinji, čikih...

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 17:33:23   
Abbey
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Eh, Rija, ti se pa... poseksaj user posted image  - a veš, kako bi mi danes prav prišla tista tvoja Escada?!... a je še kakšna šansa, da to do večera pride v LJ?



ja, evo ravno zdaj se.ksam z zavodom za zaposlovanjeuser posted image  oz. me on nekaj seksa pa njihova e-stranuser posted image

seveda je lahko v lj. do nas maš po AC zdaj točno uro in pol....user posted image


Se opravičujem ker je čisto izven teme tale vprašanje ampak še bolj je mem da odpiram novo temo za tole, Rija a kaj veš a če ne pošlješ življenjepisa na vsako njihovo delo, ki ti ga po mailu pošljejo te že skenslajo, ali te skenslajo samo v primeru če delo zavrneš...

Sem zdaj po dolgem času na zavodu, pa nimam pojma, nekaj mi pošiljajo pa se mi še ne da prošenj pisati, cajta mam pa samo še do ponedeljka. Sem se pa ravno prijavila pa bi  mi bilo bad da me že  skenslajo na začetku.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 17:38:39   
Abbey
Kerensa, se opravičujem ker ti smetim temo, drugače pa obleči pomojem kavbojke, črno majčko iz tvoje slike, kake dobre čevlje pa bo, preprosto pa sexy, lahko pa tudi črne hlače če nočeš kavbojk.

Tista na sliki je pa res bolj propaganda za pižamo, tako da odpade.

Kaj simpl, še vedno sexy, pa ne preveč, ker imaš doma Kamikazo, vseeno pa udobno, da boš lahko žurala do jutra.

Uživaj user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 18:15:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey
Kaj simpl, še vedno sexy, pa ne preveč, ker imaš doma Kamikazo, vseeno pa udobno, da boš lahko žurala do jutra. Uživaj user posted image

Točno taka grem - simpl kot pasulj. user posted image  Tiste bele hlače s fotke, pa beli špičaki, pa črna majčka z odprtimi rameni (nekaj a la rock varianta), osnovni make-up in črna torbica. Simpl je, kar je pa dobrega na moji postavi, pa tudi poudari, tako, da za sedet v Jurmanu bo OK. user posted image  Kamikaza pa... ah, ta revež je vsega hudega navajen pri meni user posted image  - nazadnje je v Franciju skoraj enega nabutal, ker mi je... khm... prišel preblizu. user posted image

Mimogrede - zakaj si pa dobra kot kruh danes? Saj me ne maraš. user posted image

Ajde, še en čik, pa skliznem. Fotke pa jutri, če bo Urša30 dovolila. user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj oblečt?
11.4.2009 0:03:27   
Abbey
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*



Mimogrede - zakaj si pa dobra kot kruh danes? Saj me ne maraš. user posted image  




Seveda da te imam rada, od kje ti zdaj to....user posted image

Sem imela najbrž kak slab dan, ti si za to še najmanj kriva. Od danes sem čisto druga oseba, prijazna, mirna, ustrežljiva, vitka....(user posted image  ja tole vitka se mi je čisto zatipkalo)

by the way, ste se imeli lepo, je katera pripeljala otroka s seboj, ste uživali?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj oblečt?
11.4.2009 10:06:44   
Liya
Kerensa kako ste se imeli?

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj oblečt?
11.4.2009 10:35:07   
ursa30
lahko jaz odgovorim v njenem imenu...super user posted image

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj oblečt?
11.4.2009 10:49:41   
Kerensa*
Dobro jutro.

Pijem jutranjo kavo in nekaj škripam. Moj glas je šel v maloro in niti pod razno mi ni jasno, kako ga bom do večera, ko moram v službo, dobila nazaj. RECEPTE, PROSIIIM! user posted image

Ej, ja, super smo se imeli. Nekatere sošolke sem dejansko videla po 15-ih letih, ampak se ni zgodilo, da katere ne bi prepoznala (so imeli pa drugi te probleme user posted image ). Najedli smo se (Jurman je profitiral več kot 200€ user posted image ) in žejen tudi ni bil nihče, sploh pa ne tisti, ki smo se po večerji še odpravili ven (Urša, lahko ti je žal, da veš! user posted image ). Zasedeli smo se v Wild Westu do dveh zjutraj, popili še ene 100€, opravljali na veliko in se nato malo z osebnimi avtomobili, malo pa s taksijem odpeljali še na balkan žur v City club. Ampak ura je bila že 3 zjutraj, bili smo utrujeni (in fizično in alkoholno user posted image ) in jaz sem bila ob 3:30 v postelji.

Zdaj se pa nalivam s kofetom in razmišljam o svojih glasilkah. Če na šihtu rečem še za en frej dan, me bodo likvidirali. user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj oblečt?
11.4.2009 12:07:09   
ursa30
kerensa, saj malo mi je žal...no, pa drugič user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj oblečt?
11.4.2009 21:09:45   
Liya
Kerensa sam da je blo luštn,ja tvoje glasilke pa user posted image ,do jutri upam da bodo nared.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj oblečt?
11.4.2009 21:17:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Se opravičujem ker je čisto izven teme tale vprašanje ampak še bolj je mem da odpiram novo temo za tole, Rija a kaj veš a če ne pošlješ življenjepisa na vsako njihovo delo, ki ti ga po mailu pošljejo te že skenslajo, ali te skenslajo samo v primeru če delo zavrneš...


po moje ne. user posted image  saj ti ne morejo dokazati, da nisi poslalauser posted image  če pa zavrneš je pa drugo....

ampak če se ne motim, so bolj alergični, če ne obiskuješ tistih njihovih veleumnih klubov za zaposlitevuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj oblečt?
11.4.2009 22:22:58   
Anonimen
Ker je srečanje nekaj posebnega, se mi vseeno ne zdi OK, da bi šla tja taka, kot sem ponavadi - v jeansu.


Zakaj pa ne user posted image .

Jaz sem sla v jeansu, ker se v njem dobro pocutim. Zdrzala do jutra user posted image .
Neka pretirana finoča mi je cisto tuja...v SŠ smo se imeli fajn, vecinoma v kavbojkah in crni majici...neki rihtat se, za met se spet fajn...no way user posted image .


(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?