|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj oblečt?
10.4.2009 7:11:58   
Kerensa*
Danes imamo srečanje sošolk/cev srednje šole in ob jutranji kavi razmišljam, kaj je primerno oblečt. V kostimu ne grem - kot prvo ga nimam, kot drugo se pa še ne počutim dobro v njem. Ker je srečanje nekaj posebnega, se mi vseeno ne zdi OK, da bi šla tja taka, kot sem ponavadi - v jeansu. Kril ne nosim, ker imam presuhe noge. Trenerka itak odpade. A mi res preostanejo samo klasične črne hlače in... pač nekaj zgoraj? Srajc tudi ne maram kaj pretirano, za mini majčke še ni dovolj toplo (sploh pa zvečer) - kaj potem, puli? Niti ne paše na take hlače. Nisem nikakršna fashion expert, tako, da nimam pojma. S čevlji bom pa tudi naredila doktorat.

Mora biti za zadeva primerna najprej za večerjo v restavraciji, potem pa še za zabavo v diskoteki oz. na koncertu (še nismo ziher, kam gremo - na govedino v Francija ali na Pop design v Life).

Kaj pa make-up? Koliko močan/vpadljiv?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 7:39:51   
anabanana
Ciao,

evo mi smo imeli lani tako srečanje, 10obletnico...večina žensk je prišla v jeansu, kake bolj fine majčke-reklci, štikle...v tem stilu, malo bolj večerni  make up in sveža frizurcauser posted image  Veš, da smo hoteli lepo zgledat, da se malo pokažemouser posted image  Ok, nekaj primerkov je prišlo tudi v nekih kao kostimih, ampak so ispadle malo čudno...

Moja mama je imela pred leti tudi neko šolsko obletnico, so se dobili v pizzeriji in šli potem nekam pit in ena modelka se je prikazala v neki satenasti večerni TOALETI, do tal segajoči, primerni npr. za v opero...tako, da pretiravat ni v reduuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:02:00   
titania
Predlagam ti te navadne črne hlače.. ene hudi špičake oz. neke petke.. pa če maš kakšno dalšo majčko.. veš kej bol elegantnega (imitacija svile je lahko).... Pomoje najbolš na 3/4 rokav..
pol pa maš lahka v bistvu kakršnokoli jaknco čez... (itq jo boš slekla ;) )

Drgač pa bodi to kar si, važn da se vredu pošutiš.. :)

Upam da boš uživala 100 na uro...  Preseneti jih :D

Aja za make up.. pomoje se lahka mejčken bol namažeš, kr je pač večer :) 

P.s.: kake koralde al a kakšn kič tut vedno hudo izpade.. sam glej, da bo pasu poleg ;)



_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:11:20   
alda
Obleč se tako, da se boš v tistem fajn počutla in ne boš utesnjena!!
...pr nas je šjora na 25obl. valete pršla v enem finem kostimčku, pol pa pol večera sam čekirala, kje se ji je kak madež naredu, pa kje kaka guba,...sploh se reva ni upala sprostit user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:15:41   
ursa30
kerensa, jaz bom oblečena kot ponavadi za v službo, brez kompliciranja. pulover, kavbojke, salonarji in normalen make up user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:18:06   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

kerensa, jaz bom oblečena kot ponavadi za v službo, brez kompliciranja. pulover, kavbojke, salonarji in normalen make up user posted image


ali pa mogoče črne hlače..bom vidla user posted image   čim manj kompliciranja v glavnem user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:18:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana
ena modelka se je prikazala v neki satenasti večerni TOALETI, do tal segajoči, primerni npr. za v oper

Tega se pa ni za bat' user posted image . Imam eno samo samcato večerno toaleto, ki je pa RES huda in niti pod razno ni primerna za na tole srečanje. Prej za na dunajski oprerni bal al' kaj je že tisto sranje tam gor. user posted image

Kaj pa bele hlače? Tista poletna varianta? user posted image user posted image  Pa zgoraj nekaj... nekaj pač?

Saj cunj imam kot sto hudičev, ampak za oblečt pa nič. *izda. user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:21:44   
Kerensa*
Kaj takšnega gladko odpade, a ne? user posted image

user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:26:44   
Kerensa*
Uršaaaa, kam gremo potem žuraaat?! user posted image

KR-NEKI  

Dogaaajaaa...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:30:17   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Uršaaaa, kam gremo potem žuraaat?! user posted image

KR-NEKI  

Dogaaajaaa...


jst osebno nikamor user posted image  Franci mi ne sede, Life še mn user posted image
pa jutr dopoldne greva z mojim na piknik, ma od kolega tamala rd in sva povabljena..tako da mi lih ne bi zneslo user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:31:39   
Kerensa*
A misliš, da te bomo pustili, da greš domov? user posted image  Edini dve, ki imata izgovor, sta Sajda in Ana, ki sta noseči - onidve imaa duplo večerjo, mi pa eno večerjo in en žur. user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:37:33   
Kerensa*
Kaj pa kaj takšnega (ajde, klinc, pustite to, da je prečrtano user posted image )?

user posted image

Vraga, belih salonarjev nimam. user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:37:37   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A misliš, da te bomo pustili, da greš domov? user posted image  Edini dve, ki imata izgovor, sta Sajda in Ana, ki sta noseči - onidve imaa duplo večerjo, mi pa eno večerjo in en žur. user posted image


a mislš da bom koga vprašala če grem lahko domow user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:38:59   
Kerensa*
Glede na to, da boš morala plačat večerjo, preden s*izdiš, bomo že videli, kakšne namene imaš. user posted image

Aja, šef od Jurmana me je nakrulil, če resno mislm, da bodo morali izstaviti 28 računov POSEBEJ! user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:42:15   
rija
mi imamo naslednji teden 20 obletnico SŠ pa bom šla kar v jeansu....če bo tak kot vedno, je to edini primerni outfituser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:43:56   
Kerensa*
Eh, Rija, ti se pa... poseksaj user posted image  - a veš, kako bi mi danes prav prišla tista tvoja Escada?!... a je še kakšna šansa, da to do večera pride v LJ?

A tole paše k tistim belim hlačam?

user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:44:25   
ursa30
glede na do ta tam poznam večino natakarjev, mislim da s plačilom ne bo problemov, se bom že znašla user posted image user posted image

ja, ful bodo veseli, ko bodo morali izstavljati toliko računov user posted image user posted image  no, saj nas potem spet nekaj časa ne bo tam, bodo že preživeli user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:47:33   
Kerensa*
A Grega še dela tam, se ti kaj sanja?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:48:42   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A Grega še dela tam, se ti kaj sanja?


hmm..ne vem ker bi bil to..ene 3 poznam po imenu, ostale bolj na videz, ker sva z mojim tam redne stranke user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:50:14   
Kerensa*
Ja saj jaz in moj Kamikaza tudi obvezno tam uživava v pečenki in morskem psu, ampak Gregata pa kar nekako ne srečam. user posted image  

A, klinc pa Grega - KAJ NAJ OBLEČEM?! Ne morem it še v shopping - dedc me bo ubil. Njemu razložit, zakaj NUJNO POTREBUJEM nove čevlje je pa itak nemogoče. user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:52:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Eh, Rija, ti se pa... poseksaj user posted image  - a veš, kako bi mi danes prav prišla tista tvoja Escada?!... a je še kakšna šansa, da to do večera pride v LJ?



ja, evo ravno zdaj se.ksam z zavodom za zaposlovanjeuser posted image  oz. me on nekaj seksa pa njihova e-stranuser posted image

seveda je lahko v lj. do nas maš po AC zdaj točno uro in pol....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:54:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj pa kaj takšnega (ajde, klinc, pustite to, da je prečrtano user posted image )?

user posted image

Vraga, belih salonarjev nimam. user posted image


Hlače so v redu, majčka je pa tudi... em... vpadljiva user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:56:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
majčka je pa tudi... em... vpadljiva user posted image

Vpadljiva? Saj je čisto zapeta. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:56:54   
Anonimen
Govorim o majčki s te iste slike. Ni-ni majčka user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj oblečt?
10.4.2009 8:58:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Govorim o majčki s te iste slike. Ni-ni majčka user posted image

Ah, penis te gleda user posted image . Resno sprašujem, nooo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?